Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    I da je kraj jednog ciklusa
    Alimpije, ti li si?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Spasa nam nema, propasti necemo.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Alimpije, ti li si?
        On sprema tim za strašni Zlatibor Priznaj da uživaš u ciganskom opštem ludilu ?

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          On sprema tim za strašni Zlatibor Priznaj da uživaš u ciganskom opštem ludilu ?
          Da budem iskren - malkice vas mi je zao. Al`samo malkice.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            I da je kraj jednog ciklusa
            Ciklus? Šta je ciklus?
            Da li bukvalno značenje, tj vraćanje na početak (kao ono zaokret za 360 stepeni umesto za 180...) ili završetak jednog perioda? Ako je ciklus u bukvalnom značenju reči onda poštujem, rekli su istinu mada mi je to malo glupo i neverovatno za bilo koji sistem... jer onda u globalu tu nema napretka već se vrtimo u krug i propadamo.

            Verujem da ciklusom žele da označe jedan period u kojem su se vršile neke sistemske radnje i da kada se dostigne zenit sa (igračima, trenerom...) krećemo u novi ciklus koristeći pri tom sve dobro iz prethodnog ciklusa a unapređujući ono što ne valja.
            Po tom, mom viđenju (ne kažem i ispravnom) ovo što mi radimo je nazadovanje jer maksimum u sistemu nisu dostigli igrači i trener već uprava (što pokazuje ovo njihovo lutanje kao u magli i potencijalni suicid kluba.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Da budem iskren - malkice vas mi je zao. Al`samo malkice.
              Ne verujem ti.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Da budem iskren - malkice vas mi je zao. Al`samo malkice.
                Nije nam dugo trebalo da se vratimo na stari mod Još ste obezbedili prednost domaćeg terena ako nam filijala ne pomogne , skoro da ste apsolutni favoriti

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Ne verujem ti.
                  Men`, komso, najvise zao tebe - da se ovako nerviras pod stare dane.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Nije nam dugo trebalo da se vratimo na stari mod Još ste obezbedili prednost domaćeg terena ako nam filijala ne pomogne , skoro da ste apsolutni favoriti
                    Na koji nacin su obezbedili prednost domaceg parketa? Prednost domaceg parketa imaju samo u slucaju da oni posle regulanog dela budu prvi u grupi, mi drugi, treci itd .

                    Comment


                    • Originally posted by Klaymen View Post
                      Na koji nacin su obezbedili prednost domaceg parketa? Prednost domaceg parketa imaju samo u slucaju da oni posle regulanog dela budu prvi u grupi, mi drugi, treci itd .
                      Najbolji u regularnom delu super lige ...mi imamo poraz u Čačku , oni su bez poraza ...i teško će negde izgubiti osim u Železniku

                      Comment


                      • Odlaskom DR i vecine igraca prosle sezone i pocetak ove nikako se ne moze nazvati nekakvim ,,novim ciklusom,,
                        Zvezda je posle odlaska ostala EL klub, postovan medju igracima, trenerima, kosarkaskom svetu. Dominantan klub u regionalnim okvirima. Prodajom igraca napunjena je klupska kasa.
                        Manje od godinu dana nakon toga mi smo lagano izgubili kup, ABA ligu, ostali bez EL, sa istrosenim timom, vrlo malo talenta u istom, sa trenerom koji je promasaj. I sve to pored cinjenice da ovi sadasnji igraci sa trener su manje vise isplaceni, ne cekaju po 6 meseci na platu.
                        Prosto neverovatno.
                        Jedan Guduric, Dzenkins i ekipa koji prime 3 plate za 12 meseci grizu protiv Mege, FMPa, Radonjic besni na klupi iako ima 1 platu ali pitanje borbe za Zvezdin dres se nije postavljalo.
                        Sadasnja prevara od trenera je sve to unistila. Igraci rade sta hoce, sutiraju odakle hoce, bojkotuju utakmice itd,itd.
                        Last edited by Laza Kacanski; 27-04-18, 12:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Najbolji u regularnom delu super lige ...mi imamo praz u Čačku , oni su bez poraza ...
                          Ako dve ekipe, u dve razlicite grupe, zauzmu isto mesto na tabeli, prednost domaceg terena odlucuje plasman u ABA.

                          Comment


                          • Originally posted by Klaymen View Post
                            Ako dve ekipe, u dve razlicite grupe, zauzmu isto mesto na tabeli, prednost domaceg terena odlucuje plasman u ABA.
                            Skor pobeda -poraza ...tek ako je to isto onda odlučuje plasman iz Aba

                            Comment


                            • Jel to nema nigde prenosa utakmice?

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Odlaskom DR i vecine igraca prosle sezone i pocetak ove nikako se ne moze nazvati nekakvim ,,novim ciklusom,,
                                Zvezda je posle odlaska ostala EL klub, postovan medju igracima, trenerima, kosarkaskom svetu. Dominantan klub u regionalnim okvirima. Prodajom igraca napunjena je klupska kasa.
                                Manje od godinu dana nakon toga mi smo lagano izgubili kup, ABA ligu, ostali bez EL, sa istrosenim timom, vrlo malo talenta u istom, sa trenerom koji je promasaj. I sve to pored cinjenice da ovi sadasnji igraci sa trener su manje vise isplaceni, ne cekaju po 6 meseci na platu.
                                Prosto neverovatno.
                                Jedan Guduric, Dzenkins i ekipa koji prime 3 plate za 12 meseci grizu protiv Mege, FMPa, Radonjic besni na klupi iako ima 1 platu ali pitanje borbe za Zvezdin dres se nije postavljalo.
                                Sadasnja prevara od trenera je sve to unistila. Igraci rade sta hoce, sutiraju odakle hoce, bojkotuju utakmice itd,itd.

                                Zovi kako hoćeš , krivi koga god hoćeš ...budi ljut , besan , tvoje navijačko pravo. Imam pristojne godine , tako da ne reagujem više tako burno , niti baš zaboravljam . Čović je zadržavanjem Dejana Radonjića zaslužio moje poštovanje , šta god vi ostali mislili.Bot , sendvičar ... ne interesuje me .Da nije tad imao istu "sujetu" , kurac bi gledali " Vojsku Dejana Radonjića". Da li sada greši ? Moguće ... U svakom slučaju ostaje princip koji je jedino ispravan , "niko neće menjati trenera u kkcz ,samo uprava (Čović ili neki drugi predsednik)" . Ja ne vidim drugi način da klub bude uspešan.

                                Inače RA je urlao na Guduru i na +50 u kls-u

                                Comment

                                Working...
                                X