Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Budućnost diže lestvicu, oformiće moćan tim sa velikim budžetom, naravno, uz podršku države.

    Čović mora da vidi hoće li i može nadalje da igra sa velikim igračima, ili ga je igra prerasla.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Poluvreme atomski rezultat atomske kodarke 31-16. Partizan je da 1 poen za jednu cetvrtinu. Strasno. Ajmo devojke jos 20 min i da uzmemo tu 30-u titulu.

      Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Šta reći a ne zaplakati?
        Koju su poruku poslali?
        Evo, već sada smem da kažem da će nas počistiti u finalu groblje (ako do njega dođemo).
        Oni će svi otići u druge klubove, ostaviti ruinu a ja kao navijač (simpatizer) imam samo tu Zvezdu.
        Jbg, dolaze opet godine patnje.
        Last edited by nebitan; 26-04-18, 19:48. Reason: b
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Spanulis beše Miškov klijent? Koliko godina, 35? Hmmm...
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Vodimo 20

            Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sta mislite o Tomicu iz Olimpijakosa?
              Mislim da ne bi bio lose resenje, jeste da nije bio prvi trener ni u jednom klubu ali je radio sa vrhunskim trenerima.

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Sta mislite o Tomicu iz Olimpijakosa?
                Mislim da ne bi bio lose resenje, jeste da nije bio prvi trener ni u jednom klubu ali je radio sa vrhunskim trenerima.
                Odbio nas prosle sezone.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Odbio nas prosle sezone.

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Odbio nas prosle sezone.
                    Koliko ja znam nije nas odbio.Covic se setio njega kad su ga svi vec odjebali ali se malo zajebo, produzio je ugovor odma na kraju sezone valjda na jos jednu godinu,
                    Last edited by Manda77; 26-04-18, 20:30.

                    Comment


                    • Mislim da mozemo da pocnem slavimo 30 titulu 34 razlike 3 min do kraja.

                      Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Lele, razbise ih devojke

                        Comment


                        • 30 razlike za 30 - u titulu. Bravo devojke. Treca zvezdica.

                          Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Uff uf...kakvo gazenjeeee! :cheee:

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Manda77 View Post
                              Koliko ja znam nije nas odbio.Covic se setio njega kad su ga svi vec odjebali ali se malo zajebo, produzio je ugovor odma na kraju sezone valjda na jos jednu godinu,
                              Sve da je i tako, jedno pitanje: Gde bi njemu bio interes da trenira klub za koji se ne zna gde ce biti sledece godine i kakve su mu ambicije. Ako hocemo opet ABA i u EL, onda ok. Ako ne, zasto bi bilo ko od zvucnijih trenerskih imena hteo kod nas? Jednom je to bilo sa Pesicem, jer je hteo da vrati Zvezdu gde je mislo da joj je mesto. Taj karitativni rad (ne u financijskom smislu nego profesionalno) se ne srece svaki dan.

                              Comment


                              • Čestitke za devojke!
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X