Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od mladjih u Zvezdi trenutno bih voleo da ostane dobric i lesor(ako dodje neki trener da radi sa njim) i mozda jankovic...ostali put pod noge, onog davidovca ocima nmg da vidim, isti bjelica, samo nizi...spor, trom, ponekad odigra nesto u nekoj relax utakmici i to je to

    Comment


    • http://www.kkcrvenazvezda.rs/saopste...6-04-2018.html

      Comment


      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Dobro je, neka ostane da igra EC....Siguran sam da ce uspeti na naguzi Buducnost, Olimpiju,Cedevitu i Partizan sledece sezone i da cemo imati pravi budzet za to.

          Sezonske ce da planu i sve je ok..Doza odgovornosti u Srbiji je na mikro nivou...

          Ako je jedan DR uspeo da se izvuce, ne znam sto misle da ce to uspeti i DA...toliki klubovi menjaju trenera i ne vidim nista lose u tome...

          Jasno se sad vidi ko je bio sistem a ko nije to ....

          O spinovima koji idu nek idu...meni drago..Prevrnite stranicu i lepo vidite ko je sta pisao od avgusta do dana danasnjeg...Lako ce se izvuci ko zna nesto o kosarci a ko ne zna...

          Sad je uspeh i mec na jednu loptu sa Buducnosti...hehehehehe.....

          MI ne da ne zasluzujemo EL i DR...mi zasluzujemo FIBA ligu sampinjona...do beton lige..onda se mozda osveste....
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            odbrana na perimetru sa visokim i pokretljivim igračima kojih imamo u našem timu (Janković, Lesor) da bi se minimizirala nedovoljno dobra odbrana backcourta (Ročesti, Feldin, Radičević/Enis). To je za posledicu imalo česte promaje u reketu, i tu se slažem sa Victorom doselekcijom na spoljnim pozicijama očekujem da će se uspostaviti taj balans u odbrani, odnosno da će se visoki rasteretiti da pored svog moraju da čuvaju i nečijeg drugog igrača.
            Drugi bitan trenerski pečat je nikad raznovrsnija igra u napadu: pnr, pnp, izolacije, sposobnost više igrača u petorci da sami sebi iskreiraju poziciju za poene.
            A kad se probudiš, ladne noge jer je jorgan na podu
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Zato sada klub poziva sve da pokažu svoju privrženost Crvenoj zvezdi i podrže ovaj tim, jer bi svi zvižduci i loša atmosfera, koliko god bili opravdani gledajući partiju u Čačku, značili i svojevrstan uspeh za one koji su nam, ne računajući naše greške kojih je bilo, značajno „pomagali" stvarajući afere, „slučajeve" i sve situacije, poput najnovije.
              Oprostiće ti Đura što te je tukao.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                A kad se probudiš, ladne noge jer je jorgan na podu
                Znaš iz sopstvenog iskustva?[emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  zloban si

                  Comment


                  • Ovo je klasicno vredjanje inteligencije navijaca.
                    Zarad raznih opravdanja smislili su jos jednu laz. Pa nas tako posle odrzane sedme sednice predsednista obavestavaju sta je bilo na njoj pa gle pomenu da je bila i sesta na kojoj je Alimpijevic nudio ostavku. CISTA LAZ.
                    Jel bio problem da se posle te seste sednice izda saopstenje??????????????
                    Zasto posle 11 dana saznajemo to?
                    Ili ko jebe navijace sta se desava u porodicnog klubu Nebojise Covica????
                    Ocekujemo sledecu laz i obmanu navijaca.

                    Comment


                    • Pocinje da mi se gadi klub za koji navijam od detinjstva zbog svakodnevnih svinjarija degenka pored klupe i majmuncine koji ga jos drzi u klubu.

                      Comment


                      • Ovo poturanje muda za bubrege stvarno može da prođe samo kod debila. Verujem da je takvih ipak manjina.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Covic je i sam poceo da veruje u svoje lazi.MARS IZ KLIBA!!!

                          Comment


                          • Ma saml neka nastavi tako, pa kada se bude prodalo 20 sezonskih onda ce da sedne i da se zapita malo...

                            Comment


                            • Originally posted by Czbg9 View Post
                              Ma saml neka nastavi tako, pa kada se bude prodalo 20 sezonskih onda ce da sedne i da se zapita malo...
                              Neće, izdaće saopštenje i objasniti da zna iz čije kuhinje to dolazi.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Polovina druge cetvrt. 13 vodimo. ajmo devojke.

                                Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X