Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klasicno ponasanje Covica kada je provaljen u svojim namerama. U 1000 evra se klasim da je razgovarano sa Pavicevicem.
    Medjutim, sta je tu bilo ko zna.
    Ovo je idealni scenarijo da Covic skrene temu sa sramotnog poraza od Borca. Kao sto je posle kupa jeo govna o peharu 15 dana skretajuci sa cinjenice da je kup izgubljen
    Posle Buducnosti srao je i sere jos uvek o sudijama, zaverama itd,itd. Opet da se odagna bilo.kakva odgovornost za gubitak ABA a samim tim i EL.
    Covica ubija paranoja.
    Jel tacno da smenjujete trenera? Ne nije.
    Jel moglo ovako da se odgovori.
    Ne nego nadobudni DB vac zove urednike da ih pita, da mu daju objasnjenja. Saznaje ko je sa kim i gde pio pivo itd,itd.
    Voimjaoca
    Last edited by Laza Kacanski; 26-04-18, 12:14.

    Comment


    • Moja saznanja su opet bila tacna. Mogu reci i da klub ozbiljno priprema sledecu sezonu ali postoji mnogo faktora u kom pravcu ce sve ici, do kraja juna i pocetkom jula ce se znati konkretno.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Moja saznanja su opet bila tacna. Mogu reci i da klub ozbiljno priprema sledecu sezonu ali postoji mnogo faktora u kom pravcu ce sve ici, do kraja juna i pocetkom jula ce se znati konkretno.
        Kao sto je peipremana i ova sezona?

        Comment


        • Victor BG zaista ništa nije promašio otpočetka sezone, pored Bogija koga nažalost nema više ovde jedini pouzdan insajder.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Klaymen View Post
            Tresla se gora, rodio se ... sta ste ocekivali, nece valjda carsija da nam smenjuje trenera?

            I zbog cega bi drCN bilo kome odgovarao zbog losih rezultata ove sezone? Privatan klub, moze mu se

            Ono sto je sigurno je to da je cirkus u Pasteti sve izvesniji i da nece birati sredstva da se ista osvoji, da koliko toliko spase(mo) sezonu.
            Jedini problem ovde je što se saopštenjima ne igra košarka. U suprotnom, bili bi šampioni NBA.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Kao sto je peipremana i ova sezona?
              Ne znam na sta ciljas, receno je dosta toga za ovu sezonu, nema potrebe da nagadjamo. Pogotovo nema smisla da ko gladni sakali trazimo krv i da svakakve epitete prisivamo ljudima kompetentnijim od nas u ovom poslu. (Ogradicu se, od mene, jer nemam polozenu licencu za trenera, takodje nisam bio menadzer u firmi koja ima vise od 9 zaposlenih). Nacin na koji pisete ovde u najmanju ruku pojedince svrstava u istu ravan sa Zocom a povrsnost je ispoljena u tome sto se gleda samo reakcija na terenu bez dublje analize i onda ljude koji su donijeli 10 titula smatrate idiotima koji su zaboravili svoj posao?!

              Malo objektivnosti ne skodi nikome

              Comment


              • Kako komentarišeš ova saopštenja?

                Evo, konkretno ovo poslednje?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Klasicno ponasanje Covica kada je provaljen u svojim namerama. U 1000 evra se klasim da je razgovarano sa Pavicevicem.
                  Medjutim, sta je tu bilo ko zna.
                  Ovo je idealni scenarijo da Covic skrene temu sa sramotnog poraza od Borca. Kao sto je posle kupa jeo govna o peharu 15 dana skretajuci sa cinjenice da je kup izgubljen
                  Posle Buducnosti srao je i sere jos uvek o sudijama, zaverama itd,itd. Opet da se odagna bilo.kakva odgovornost za gubitak ABA a samim tim i EL.
                  Covica ubija paranoja.
                  Jel tacno da smenjujete trenera? Ne nije.
                  Jel moglo ovako da se odgovori.
                  Ne nego nadobudni DB vac zove urednike da ih pita, da mu daju objasnjenja. Saznaje ko je sa kim i gde pio pivo itd,itd.
                  Voimjaoca
                  Ako je razgovarano, znači da su Pavićevići to provalili medijima, a onda danas demantuju? Sumnjam da bi namještali gazdi, imaju vrlo dobre odnose.

                  Prije će biti da je neko čitavu stvar izmislio i proturio medijima, a sad se valja od smijeha, jer se znalo da će Čova da zagrize mamac i izda još jedno epsko saopštenje koje samo škodi, i klubu i njemu samom.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Kako komentarišeš ova saopštenja?

                    Evo, konkretno ovo poslednje?
                    Pa ja sam ocekivao demant, ako me pitas za stil tu se ne razlikujem od tebe. Sto se tice ovih izjava od ranije pa razumijem ga, ne moze da kaze nista(ne smije) al nece bas ni da cuti i da to prodje neopazeno.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Pa ja sam ocekivao demant, ako me pitas za stil tu se ne razlikujem od tebe. Sto se tice ovih izjava od ranije pa razumijem ga, ne moze da kaze nista(ne smije) al nece bas ni da cuti i da to prodje neopazeno.
                      Po meni je ovo što sada radi jedna ogromna blamaža, kako za njega lično, a još više za klub. Bacanje prašine u oči da bi se zamaskirale sopstvene gluposti. Pločica posle gubitka kupa, pijana družina kada te otrsi KLS ligaš.

                      A uz to čuvaš ko malo vode na dlanu onog ko je najodgovorniji za rezultatsku katastrofu.

                      Meni to ne deluje kao iola racionalno ponašanje, bez obzira na bilo kakve pritiske spolja.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Covic i teorije zavere ????
                        Covek u saopstenju pominje kradju na mecu Mornar-Buducnost[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] koju nije pominjao niko.iz Mornara.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Jbg, bio jedan slobodan do skoro, al`uze Barsa.
                          ufff, kakva legenda.

                          Comment


                          • Pocecu jos vise da mrzim vucica ako ne otera covica, ako je to ikako moguce

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ono, i DV se ne pretrze od posla,a ima iskustva sa talentima i nema problem sa autoritetom u ekipi + zna sa sudijama.
                              A zna i Zvezdu....

                              I like!

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Mogu reci i da klub ozbiljno priprema sledecu .
                                Kako se to klub ozbiljno sprema za sledecu sezonu kad nemamo trenera? Opet ce Covic da seletira igrace a Alimpije ce da izigrava fikus, i ti to nazivas ozbiljnim pripremama.. To je sve samo ne ozbiljno

                                Comment

                                Working...
                                X