Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covic pusta balone o smeni trenera i onda ga brani od zamisljenih neprijatelja koji zele da nas destabilizuju.. Kakav bolestan mozak... Problem je sto svi znamo njegov modus operandi..
    Ja sam licno ocekivao da ce da se obracunava sa nama forumasima

    Comment


    • I da ne osvojimo ovu bednu ligu, neće Čović priznati da je pogrešio.

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Covic pusta balone o smeni trenera i onda ga brani od zamisljenih neprijatelja koji zele da nas destabilizuju.. Kakav bolestan mozak... Problem je sto svi znamo njegov modus operandi..
        Ja sam licno ocekivao da ce da se obracunava sa nama forumasima

        Ovo je i moj utisak sa daljine.

        Comment


        • Погрешан ти је утисак.

          Comment


          • Milsim da nije. I ne vidim razlog da budete u "svadji" sa vecinom klubova, a ocigledno jeste kad "pljujete" konstatno i smisljate teorije zavjere. Uz to ne skidate se televizija i ne micete iz novina.

            Comment


            • Koliko je prolupao Čovara, ovo je teško za slušati uopšte. Baš ono težak bed.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Milsim da nije. I ne vidim razlog da budete u "svadji" sa vecinom klubova, a ocigledno jeste kad "pljujete" konstatno i smisljate teorije zavjere. Uz to ne skidate se televizija i ne micete iz novina.
                A nije sa vecinom....samo sa "pijanim klubovima"

                Comment


                • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Čovek ekspresno postaje najveća štetočina za klub. Potpun sumrak svesti i potpun gubitak veze sa realnošću.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Погрешан ти је утисак.
                      Sigurno ljudi odu na pivo posle utakmice, pa kad se ponapijaju kazu, "hajde da malo zezamo Covica i da ih destabilisemo.. Najbolje je da pustimo buvu po forumima da ce da smeni Alimpija, to je dobra fora a i veoma destabilisuci deluje na klub"

                      To je tako uobicajno kad ljudi odu na pivo

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Milsim da nije. I ne vidim razlog da budete u "svadji" sa vecinom klubova, a ocigledno jeste kad "pljujete" konstatno i smisljate teorije zavjere. Uz to ne skidate se televizija i ne micete iz novina.
                        Samo sa onim koji nisu dosegli dovoljan a neophodan civilizacijski nivo u 2018-oj. [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Je li ovo kao neka uvreda ili neki kompleks vise vrijednosti?

                          Covicu ti si?
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 26-04-18, 12:02.

                          Comment


                          • Razjašnjenje je na tvoje pitanje, ništa više od toga.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kao sto rekoh obicna patka, al hajde da se okrenemo klubu i takmicenju, veceras devojke mogu da odbrane titulu, a mi da se ujedinimo i do kraja ove lige podrzimo ekipu, kad bude kraj dacemo analize.

                              Comment


                              • Tresla se gora, rodio se ... sta ste ocekivali, nece valjda carsija da nam smenjuje trenera?

                                I zbog cega bi drCN bilo kome odgovarao zbog losih rezultata ove sezone? Privatan klub, moze mu se

                                Ono sto je sigurno je to da je cirkus u Pasteti sve izvesniji i da nece birati sredstva da se ista osvoji, da koliko toliko spase(mo) sezonu.

                                Comment

                                Working...
                                X