Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Да је било мозга у клубу, Јововић би летос био доведен.Не знам да ли је утицало то што је био Радоњићев први асистент или можда не.
    Титулу би у оваквом односу снага узео сваки иоле пристојан тренер.Не разумем зашто ботови опет бомбардују са неким нереалним именима.Летос са Мартинезом, сада са Тринкијеријем.Шта као да испадне да смо много озбиљан клуб, па пуцамо високо?

    Comment


    • Kad bi uzeo Trinkijerija, sto je sansa 1% ispao bi Bog..ali znajuci da to nema sanse...Za starijeg sam, autoritativnog trenera koji ce ove lencuge, pre svega strance da motivise da se nezajebavaju dok se ne zavrsi sezona. To je sustina, trener mora, ali mora da ima autoritet..sto ima veci autoritet, to je bolji trener...Te sveske o akcijama, su ok, ali ako nemas autoritet to je cao zdravo....

      Dosli smo do najnizeg nivoa igre u zadnjih 5 godina, sa verovatno po imenima jednim od najjacih sastava....Prosle godine kad smo krecali,tj sezone...Bio je lac, bez amera,sem Djenke koji se raspadao u Milanu, Kuzmic u PAO...posle F8....sezone..Svi su plakali ali je to trener bio skockao...i samo bukvalno slucajnost nas je opet odvojila od f8...

      Ako zelis da poznajes jedan tim, moras poznavati trenera. Normalno da je sve do igraca na terenu, ali to je na samom mecu, ako se gleda celokupna sezona, to je onda do trenera. Mi smo prodali ovu sezonu...Docekali su nas na penal i to je to...Bice ovo najduze i najgore leto pred nama..bice turbulentno..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kad bi uzeo Trinkijerija, sto je sansa 1% ispao bi Bog..ali znajuci da to nema sanse...Za starijeg sam, autoritativnog trenera koji ce ove lencuge, pre svega strance da motivise da se nezajebavaju dok se ne zavrsi sezona. To je sustina, trener mora, ali mora da ima autoritet..sto ima veci autoritet, to je bolji trener...Te sveske o akcijama, su ok, ali ako nemas autoritet to je cao zdravo....

        Dosli smo do najnizeg nivoa igre u zadnjih 5 godina, sa verovatno po imenima jednim od najjacih sastava....Prosle godine kad smo krecali,tj sezone...Bio je lac, bez amera,sem Djenke koji se raspadao u Milanu, Kuzmic u PAO...posle F8....sezone..Svi su plakali ali je to trener bio skockao...i samo bukvalno slucajnost nas je opet odvojila od f8...

        Ako zelis da poznajes jedan tim, moras poznavati trenera. Normalno da je sve do igraca na terenu, ali to je na samom mecu, ako se gleda celokupna sezona, to je onda do trenera. Mi smo prodali ovu sezonu...Docekali su nas na penal i to je to...Bice ovo najduze i najgore leto pred nama..bice turbulentno..
        Jbg, bio jedan slobodan do skoro, al`uze Barsa.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Jbg, bio jedan slobodan do skoro, al`uze Barsa.
          HEHE...Popovic i odbrana na kraju su ono...E ali ima likova koji su mi govorili..ne ovde...Pa bio je Pesic i sta je uzeo

          Tada Popovic sa Fil Dzeksonom nam ne bi pomogli...Svakako za ovakav tim i ligu, jedan autoritet...gde ce svi da ga slusaju bi bilo super..Onda na leto videti, sta i kako...

          Licno mi cudno ovo za Pavicevica, da ostavi projekat na kraju zbog mesec dana u Zvezdi...pa nisam nesto optimistican sto se toga tice...Mada muj e tu brat, ali jbm ga, ako dodje za to, znaci da bas voli Zvezdu i to treba uzeti u obzir....Koliko god se ljudi sprdali, on je strasan trener..sa onim polu-timom je dosao ozbiljno do polufinala i da je imao Lukovica, ko zna sta bi bilo...Tukao kkp x2,Buducnost, nas...verovatno je vise zaboravio ove godine, nego sto ovaj nas, nadam se bivsi trener zna ..mada to i nije neka pohvala..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mark Fox je FA kao trener. Radio je 10 godina na Georgiji i odlican je trener. U sredini po godinama i iskustvu.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              HEHE...Popovic i odbrana na kraju su ono...E ali ima likova koji su mi govorili..ne ovde...Pa bio je Pesic i sta je uzeo [emoji3]

              Tada Popovic sa Fil Dzeksonom nam ne bi pomogli...Svakako za ovakav tim i ligu, jedan autoritet...gde ce svi da ga slusaju bi bilo super..Onda na leto videti, sta i kako...

              Licno mi cudno ovo za Pavicevica, da ostavi projekat na kraju zbog mesec dana u Zvezdi...pa nisam nesto optimistican sto se toga tice...Mada muj e tu brat, ali jbm ga, ako dodje za to, znaci da bas voli Zvezdu i to treba uzeti u obzir....Koliko god se ljudi sprdali, on je strasan trener..sa onim polu-timom je dosao ozbiljno do polufinala i da je imao Lukovica, ko zna sta bi bilo...Tukao kkp x2,Buducnost, nas...verovatno je vise zaboravio ove godine, nego sto ovaj nas, nadam se bivsi trener zna ..mada to i nije neka pohvala..
              Ako dodje Pavicevic sigurno nece doci na mesec dana.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Mark Fox je FA kao trener. Radio je 10 godina na Georgiji i odlican je trener. U sredini po godinama i iskustvu.
                Ono, i DV se ne pretrze od posla,a ima iskustva sa talentima i nema problem sa autoritetom u ekipi + zna sa sudijama.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  To je nas nivo. Vrv nisi ni svestan koliko smo se srozali zato sto se sve desilo veoma brzo.
                  Polako pocinjem da budem svestan, ali mislim da nisam jedini....deluje kao da smo u periodu Milivoja Lazica samo sto umesto uzlaznog imamo silazni trend.

                  Mada ako imamo da damo 400k Bjelici, ne vidim sto ne bi imali za npr. Trinkijerija/Obradovica/Ivanovica?? Bolje igrac manje a krsten trener, nego trener lopata i igrac vise. Zasto mora lopatar...zbog Covica? E pa da izvin`te.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Ono, i DV se ne pretrze od posla,a ima iskustva sa talentima i nema problem sa autoritetom u ekipi + zna sa sudijama.
                    Jebi ga pricamo o realnim targetima, Fox bi mogao da bude da ovaj hoce stranog trenera. Da ne pricam sto ima job boljih trenera ali ne bi nikada prihvatili uslove ovde.

                    Takodje videti sta se desava sa ugovorom Ibon Navarra u Mursiji. Izuzetno perspektivan trener koji vec ima iskustva sa Evroligom i siguran sam da bi mu znacila sansa da vodi ekipe u visem nivou takmicenja. Naravno to je za sledecu sezonu, da se proba uzeti ABA i ponovo u EL.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ono, i DV se ne pretrze od posla,a ima iskustva sa talentima i nema problem sa autoritetom u ekipi + zna sa sudijama.
                      A i već nas je trenirao, čak i navijao za nas, tako da bi mogli da uposlimo čovjeka do kraja sezone
                      Zamišljam duo na konferencijama za štampu - Nebojša i Dule, kakvi Žare i Goci, to bi bio omiljeni srpski duet. A i dobili bismo mnogo novih navijača uz njega, što i nije loše zbog pada interesovanja publike za domaće prvenstvo

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Polako pocinjem da budem svestan, ali mislim da nisam jedini....deluje kao da smo u periodu Milivoja Lazica samo sto umesto uzlaznog imamo silazni trend.

                        Mada ako imamo da damo 400k Bjelici, ne vidim sto ne bi imali za npr. Trinkijerija/Obradovica/Ivanovica?? Bolje igrac manje a krsten trener, nego trener lopata i igrac vise. Zasto mora lopatar...zbog Covica? E pa da izvin`te.
                        Nijedan od pomenute trojice ne bi radio za 400k. To je rang trenera koji se krece oko milion sa svojim pomocnicima.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Mada ako imamo da damo 400k Bjelici, ne vidim sto ne bi imali za npr. Trinkijerija/Obradovica/Ivanovica?? Bolje igrac manje a krsten trener, nego trener lopata i igrac vise. Zasto mora lopatar...zbog Covica? E pa da izvin`te.
                          Možda su ova trojica realno preskupi, ali generalno, slažem se.
                          Mnogi koji su opravdavali Alempijevićev dolazak prenaglašavali su njegovu jeftinoću. Kao, kad već moramo da imamo trenera, evo ovaj je bar jeftin.
                          Po mom mišljenju, trener je posljednji na kome treba da se štedi.

                          Comment


                          • Originally posted by quentin View Post
                            Po mom mišljenju, trener je posljednji na kome treba da se štedi.
                            Ovo su znali otprilike svi sem Precednika.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • PS

                              Kad je KZS?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • U situaciji kada ne igramo EL, kada je stanje finansija ocajno, de je saradjivati sa Covicem izuzetno tesko postavlja se pitanje dal mi mozemo priustiti boljeg trenera od npr. Pavicevica????? Ja mislim da ne.
                                Pavicevic je vrlo iskusan, veliki Zvezdas i izuzetno strog trener.
                                U korarci je preko 40 godina sto kao trener sto kao igrac.
                                Sa Mornarom je napravio sjajan posao, u Finskoj je kosarkaski bog, napustio Kinu da bi dosao u Mornar.
                                Kazu da ima izuzetne veze, zna da prepozna kvalitet.
                                Ne znam ni sam ali meni se cini da tesko mozemo bolje.
                                I zaboravimo na Obradovice, Trikija i ekipu jer je do nemoguca misija.

                                Comment

                                Working...
                                X