Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Jos da ima neko ko se razume u struku da radi s njima....
    E to. Ako ostane Alimpije mrka kapa.

    Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Jos da ima neko ko se razume u struku da radi s njima....
      Ne bih se baš sa tim složio, opet suve činjenice: Lesor je bio nepoznat igrač do dolaska u Zvezdu, a nakon ove sezone pobudio je interesovanje nekoliko EL klubova. Ne EC klubova, ne FIBA klubova nego EL klubova. To je direktan proizvod rada stručnog štaba.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne bih se baš sa tim složio, opet suve činjenice: Lesor je bio nepoznat igrač do dolaska u Zvezdu, a nakon ove sezone pobudio je interesovanje nekoliko EL klubova. Ne EC klubova, ne FIBA klubova nego EL klubova. To je direktan proizvod rada stručnog štaba.
        Kog? Misko zalizani nije strucni stab - on je menadzer.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Pa potpisao je bio za Bamberg, pa ga je Misko uzeo tj oteo sa klauzulom od 100k evra...i to su pitanja dal ga je neko hteo...to su sve pisanja nekih random forumasa, tako da ono...

          Edit: bio je nepoznat samo nekome ko nije pratio kosarku,uzeo je on neke trofeje i pre Zvezde, tj ovde nije uzeo nista..+bio na sirem spisku repke...takvi undersize se i traze itd..
          Last edited by LosmiSK; 25-04-18, 18:34.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Kog? Misko zalizani nije strucni stab - on je menadzer.
            Misliš da je trebalo Bjelkanu da završi NBA? Moguće.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              @dijaz

              Dobiti Duloa iz EL sezone a ti igras prvu i kad ti oduzmu Silba i to nazvati veliki kiks nema veze sa vezom. Secamo se svi te sezone dobro...Jaka srce na teren bio solidan, Dzenkins je bio ocajan do Budvelnika,ostalo isto lose...Bobi prva sezona posle mega sexa...Nelson ok igrac, ali evro kup varinta..o ostalim suvisno...

              Pavlovic covek NBA igrac, dosao sa 30g da igra pastetu Bogdan, znamo sta je on..Lovrenj NBA igrac, Bertrans SAS..imali su oni povrede ali su doveli i zamene za to..Znaci Tepica i Pavlovica...

              Mislim ne treba biti previse kosarkaski obrazovan ali i imati secanje da smo te sezone ostali bez najboljeg igraca i da te iste godine nismo doveli Hopsona mesto njega, vec Lipovija..koji je bukvalno pobegao iz rata...

              Da si rekao 50-50% pa da svarimo nekako ali da je veliki kiks...Dijaz brate veruj mi da to sto si napisao nema veze sa vezom...

              Jedini krivac za tu sezonu su Covic-Radonjic i to u odnosu 70-30% Covic ga je zajebao jbga za Silba, nije doveo zamenu..a DR je kriv sto je prihvatio to tek tako...

              Palamudjenja oko Covica i njegovog sistema su smesne,sto govori ova sezona, da on nije sistem, vec osoba sa problemima kad ga mu se ne trpaju pare u dzep i nema politicku funkciju...

              Tako da je prica suvisna..cuj kiks protiv Dula i finalu PO..hehehe...pa DR je i dan danas tanak za njega...ako cemo pricati realno...ima DR dosta godina pred sobom..I tad, da se ne zaboravi nismo videli trofej poprilicno dugo....i bio je ogroman pritisak..

              Sad nije bio ama bas nikakav pritisak, dosao neki gejak iz lazarevca, niko ziv ne zna i onda se javljaju strucnjaci, pa nije ni DR znao...Ljudi, 1/1 DR kad je dosao u Aprilu 2013mislim,ne secam se..mi smo bili raspustena banda..Covic koliko je samo placao Samardzinskog..itd..Laizc, Obenon,itd itd..da ne ulazimo u tu tuznu pricu..Skot,Brown itd..Nije znao gde je levo...

              Sto bi se reklo DR je napravio Coveka od njega, imao je teren a NC logistiku i to je bilo najbolje moguce resenje..ipak sujeta da se sve prepisuje DR ane njemu je dovelo do toga da dobijemo ovu senku za trenera...

              Tada se nesto stvaralo, sad je vec sve bilo stvoreno....imao si sistem napravljen...top igrace...Djenka igra D ligu, Lipovij bacao bombe po donbasu...onaj PF bio povredjen non stop..Bobiju su se svi smejali...Nelson dosao iz EC tima..ma tim je bio..zelen...OVDE SI DOBIO PREISKUSNE IGRACE,SA MLADIMA..puni EL..Od onog tima Silb imao sezonu, Jaka 2 ili jednu...ne znam jel jos neko igrao EL...Katic..itd..mozda jos neko ne secam se...

              Ovde Bjelica,Antic,Rocesti,Feldin,Lazic,Dangubic,Omic.. dva divljaka Lesort i Enis..dva D lige igraca, Dobric, Davidovic itd.itd.itd...I tebe samara ko stigne. ne znas gde je levo, ne znas gde je desno...

              Ovo nije sezona DR, nije 2013...Ako neko ima znanja,znace da se jedna stvar ne ponavlja, kao sto nema dva ista coveka...tako jedno ne prati drugo...DR je tad imao srece, sto su ''njegovi'' odradili EL..stavili pare i EL nije izgubljena, ali to je bilo tesko vreme za Zvezdu...ovo sad je med i mleko...i sto se tice situacije, igraca...predsednik kluba -predsednik lige...Buducnost najjaci protivnik..fcking mornar u polufinalu itd...da ne ulazim u pricu...da poredis eventualno da je mesto Rocestog dosao Lukashov pa da kazes...

              Ono sto jeste najgore, sto nije bilo borbe, tad je bre Nelson polomio Milutinca, tuce, varnice...plakanje Blazica...sad oni posle drugog meca, braca izasla u grad, stranci..jebe im se..idemo malo da prozuijimo..samara se trener ili sta vec..ne jebe ga niko kao suvu sljivu...Ono je bila vojska jbte...Nelson,Blazic i Katic bez talenta ali ce ti bubreg pomeriti vise puta tokom meca...To je bio kljucni momenat, kljucna sezona ne samo za DR, vec za ceo nas kluba...Sad smo dobili gomilu mlitavih

              Koja je razlika izmedju trenera te sezone...Pa Blazic i Nelson kao stranci...su ostavljali krv na terenu ovi se sad bukvalno zajebavaju..
              Bravo za čitav post, iskreno mrzelo me da kuca, bukvalno ko da mi je izašao iz glave, svaka čast, sve nacrtano.

              Posebno bih istakao boldovano na kraju, to je poenta svega, mi jesmo pukli za titulu, ali je za to morala krv da bude prolivena, nije bilo tada nikoga od igrača ko ju je želeo manje nego ja, npr...

              A sada, sem možda Laze i par drugih igrača, tipa Dobrić, ostalima se živo jebe i za titulu i za tim i za Zvezdu...

              Slučajni prolaznici...

              Skup plaćenika bez ičega što ih vezuje u celinu.

              A one prve je takvima napravio karakter i Radonjić.

              Ovi drugi nemaju ni jedno ni drugo. Ni karakter ni trenera.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Lovernj kada je dosao je bio sve samo ne NBA igrac, sto isto vazi i za Bertransa.
                Secam se njegove prve utakmice, auu ono kad sam video rekoh gde dovedose ovo drvo . To sto su grobari od njega napravili NBA igraca, ne abolira nas sto i mi nismo takve stvari radili. Nikada mi nismo doveli nekog anonimusa tipa Lovernj, Bertrans, Maric ili Veseli i napravili od njih ono sto oni jesu danas. Pitanje je i da li u sadasnjem formatu Evrolige ima prostora da se tako kao nekad stvaraju igraci. Ali je zato tu ABA liga (slabije utakmice), kup, i KLS, a sta mi radimo u tim takmicenjima? U njima Radanov i Jovanovic sede na klupi a minutazu drze Fica, Omic Dzejms i Rocesti.
                I to je bio sistem i sa proslim trenerom. Dobric je presedeo celu sezonu i zaigrao tek nesto u KLS, Borisa odigrao 5 min protiv Reala (i to dobro) i zakucan na klupu, a cak ide prica da je i Gudurica trener hteo da prekomanduje u MZT....ne treba biti neposten pa ne priznati da mi ne pravimo igrace kao sto je to radio Partizan.
                Miki, za naše četvorke i petice bio je NBA igrač. Izvoli pa odgledaj ponovo.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Misliš da je trebalo Bjelkanu da završi NBA? Moguće.
                  Zavrsio je Bjelkanu NBA - al` onom drugom.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Zavrsio je Bjelkanu NBA - al` onom drugom. [emoji3]
                    Pomešao si sa onim Bogdanovićem što nije u plej-ofu., njemu je GM kluba to omogućio. Da se dete igra. [emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Pomešao si sa onim Bogdanovićem što nije u plej-ofu., njemu je GM kluba to omogućio. Da se dete igra. [emoji23]
                      Lepo je sto ti je decko urezan u secanju.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Lepo je sto ti je decko urezan u secanju.[emoji3]
                        Bitno da sam ti lepo opisao na kojeg Bogdanovića sam mislio, odmah si pogodio. [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Bitno da sam ti lepo opisao na kojeg Bogdanovića sam mislio, odmah si pogodio. [emoji41]
                          Zna se dobro ko vam je bio Bog i batina.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            @dijaz

                            Dobiti Duloa iz EL sezone a ti igras prvu i kad ti oduzmu Silba i to nazvati veliki kiks nema veze sa vezom. Secamo se svi te sezone dobro...Jaka srce na teren bio solidan, Dzenkins je bio ocajan do Budvelnika,ostalo isto lose...Bobi prva sezona posle mega sexa...Nelson ok igrac, ali evro kup varinta..o ostalim suvisno...

                            Pavlovic covek NBA igrac, dosao sa 30g da igra pastetu Bogdan, znamo sta je on..Lovrenj NBA igrac, Bertrans SAS..imali su oni povrede ali su doveli i zamene za to..Znaci Tepica i Pavlovica...

                            Mislim ne treba biti previse kosarkaski obrazovan ali i imati secanje da smo te sezone ostali bez najboljeg igraca i da te iste godine nismo doveli Hopsona mesto njega, vec Lipovija..koji je bukvalno pobegao iz rata...

                            Da si rekao 50-50% pa da svarimo nekako ali da je veliki kiks...Dijaz brate veruj mi da to sto si napisao nema veze sa vezom...

                            Jedini krivac za tu sezonu su Covic-Radonjic i to u odnosu 70-30% Covic ga je zajebao jbga za Silba, nije doveo zamenu..a DR je kriv sto je prihvatio to tek tako...

                            Palamudjenja oko Covica i njegovog sistema su smesne,sto govori ova sezona, da on nije sistem, vec osoba sa problemima kad ga mu se ne trpaju pare u dzep i nema politicku funkciju...

                            Tako da je prica suvisna..cuj kiks protiv Dula i finalu PO..hehehe...pa DR je i dan danas tanak za njega...ako cemo pricati realno...ima DR dosta godina pred sobom..I tad, da se ne zaboravi nismo videli trofej poprilicno dugo....i bio je ogroman pritisak..

                            Sad nije bio ama bas nikakav pritisak, dosao neki gejak iz lazarevca, niko ziv ne zna i onda se javljaju strucnjaci, pa nije ni DR znao...Ljudi, 1/1 DR kad je dosao u Aprilu 2013mislim,ne secam se..mi smo bili raspustena banda..Covic koliko je samo placao Samardzinskog..itd..Laizc, Obenon,itd itd..da ne ulazimo u tu tuznu pricu..Skot,Brown itd..Nije znao gde je levo...

                            Sto bi se reklo DR je napravio Coveka od njega, imao je teren a NC logistiku i to je bilo najbolje moguce resenje..ipak sujeta da se sve prepisuje DR ane njemu je dovelo do toga da dobijemo ovu senku za trenera...

                            Tada se nesto stvaralo, sad je vec sve bilo stvoreno....imao si sistem napravljen...top igrace...Djenka igra D ligu, Lipovij bacao bombe po donbasu...onaj PF bio povredjen non stop..Bobiju su se svi smejali...Nelson dosao iz EC tima..ma tim je bio..zelen...OVDE SI DOBIO PREISKUSNE IGRACE,SA MLADIMA..puni EL..Od onog tima Silb imao sezonu, Jaka 2 ili jednu...ne znam jel jos neko igrao EL...Katic..itd..mozda jos neko ne secam se...

                            Ovde Bjelica,Antic,Rocesti,Feldin,Lazic,Dangubic,Omic.. dva divljaka Lesort i Enis..dva D lige igraca, Dobric, Davidovic itd.itd.itd...I tebe samara ko stigne. ne znas gde je levo, ne znas gde je desno...

                            Ovo nije sezona DR, nije 2013...Ako neko ima znanja,znace da se jedna stvar ne ponavlja, kao sto nema dva ista coveka...tako jedno ne prati drugo...DR je tad imao srece, sto su ''njegovi'' odradili EL..stavili pare i EL nije izgubljena, ali to je bilo tesko vreme za Zvezdu...ovo sad je med i mleko...i sto se tice situacije, igraca...predsednik kluba -predsednik lige...Buducnost najjaci protivnik..fcking mornar u polufinalu itd...da ne ulazim u pricu...da poredis eventualno da je mesto Rocestog dosao Lukashov pa da kazes...

                            Ono sto jeste najgore, sto nije bilo borbe, tad je bre Nelson polomio Milutinca, tuce, varnice...plakanje Blazica...sad oni posle drugog meca, braca izasla u grad, stranci..jebe im se..idemo malo da prozuijimo..samara se trener ili sta vec..ne jebe ga niko kao suvu sljivu...Ono je bila vojska jbte...Nelson,Blazic i Katic bez talenta ali ce ti bubreg pomeriti vise puta tokom meca...To je bio kljucni momenat, kljucna sezona ne samo za DR, vec za ceo nas kluba...Sad smo dobili gomilu mlitavih

                            Koja je razlika izmedju trenera te sezone...Pa Blazic i Nelson kao stranci...su ostavljali krv na terenu ovi se sad bukvalno zajebavaju..
                            Који си ти лик.Знаш кад би ја теби куцао оволики одговор.Јесте те погодило што сам ти дирнуо идола, мада ми није то била поента.Осврнућу се само на мали део и ту завршити дискусију на ову тему, јер је немогуће убеђивати се са вама сведоцима.
                            Ти си лик који има кошаркашку базу података у глави, знаш добро кад је ко играо, какав је био у то време, само да би доказао своју поенту волиш да накарикираш.Мојне мени да продајеш причу да је Бертанс јуна 2014. месец дана након једногодишње паузе због АЦЛ био на нивоу из САС.Био је можда на 40% Бертанса из јуна претходне године.Ловерњ...је био солидан ЕЛ играч, не САС или ЧБ Ловерњ.ББ класа, али не ББ из Фенера или СК.Ти представљаш да су они тада били левел, који су достигли касније.Неће да може.Павловић класа, одради посао кад се ББ умори.Јел се сећаш ко нас је карао?Ђорђе Гагић, куцо је и држао се за ****.
                            Аргумент Шилб уважавам, али...Екипа без Шилба је добила тада озбиљне еврокуп екипе...Билбао на гостујућем терену, Уникс са 10+, ККП из финала+Кинзи...А у финалу трт Милојка.Само једна победа у првој утакмици 5 на 3.Јел се сећаш колико је било на другој утакмици? 62-82 пред нашим навијачима!!! Уважавам и искуство ДВ и пост без титуле.
                            Можда сам употребио прејаку реч ”кикс”, али не слажем се ни да је било 50-50.Били смо фаворити, не велики, али смо били.

                            За крај, нисам прошли пост писао да бих оправдавао Алимпијевића.Мишљење о њему сам више пута написао.

                            Comment


                            • Nismo mi mogli biti favoriti nikako, bukvalno..osvrnuo si se na njihove igrace ali nisi na nase...Svi su oni imali tad smesan nivo iskustva..Lovrenj to pricas iz prve sezone, ovo je druga...Bilo je 55-45% za KKP jos Dulo na klupi...Nema sanse da smo mi bili favoriti...da je bio Silb bilo bi 50-50% ovako nema trika...Igrali smo posteno, oni bas i nisu...Dulo ej izvrsio pritisak..zajebavao i dobio u njegovoj igri...secamo se tad yt klipova i price o bolom medvedu i reprezentaciji sa Lazicem i Simonovicem )

                              Nema trika, ali apsolutno nema trika da smo bili favoriti..Sa nekim Silbom mozda..ali bila je borba..nikako kiks..kiks je te sezone bila samo Cibona..ako se moze reci samo...Znam sta mislis..ali jos neki je spmenuo tu 2013 pa da ispricam potpuno...Kiks trika nema da je bio...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Oce li to Alimpije ipak biti oteran?

                                Comment

                                Working...
                                X