Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ja bih došao, ima samo jedna začkoljica ne volim fudbal baš nešto, a košarka je način života, mnogo je više od sporta, najprefinjenija igra i to isključivo u crveno-belim bojama. [emoji175]
    Slažem se sa Klaj-Klaj Zvezda je i ovo sada, i Radonja, i Žeravica i Moka i Boban Janković, Bogosavljev, Ivo Petović, Zufer, Radović... Volite, ne mrzite!
    Nego sta imas da kazes povodom nasih odlicnih partija u poslednje vreme? Ima li sansi da ostane alimpije ili ga vodi barsa?

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Nego sta imas da kazes povodom nasih odlicnih partija u poslednje vreme? Ima li sansi da ostane alimpije ili ga vodi barsa?
      Hvala što si mi postavio to pitanje, czbg9, sa zadovoljstvom ću ti odgovoriti. Umnogome me ova sezona podseća na sezonu 2013/14 (sem što ove nije bilo ispadanja iz EL u Eurocup). Svekolika zvezdaška javnost je bila gladna evropskih utakmica i zato je te sezone ekipa nošena fantastičnom podrškom navijača koja ipak nažalost nije pretvorena u adekvatan rezultat, osvojen je samo i onda i sada bezvredni kup.
      Lagao bih, s druge strane, ako ne bih rekao da i ja nisam ove godine očekivao uspešniju sezonu, ne toliko u EL, ali prilično je razočarenje neosvajanje ABA. Ako je suđenje bilo problematično na makar jednoj utakmici, a verujem da ćemo se oko toga složiti, to je bio Čovićev deo posla da predupredi to, i on je tu zakazao.
      Trenerski i igrački brainfartovi su nešto što se moglo očekivati, jedino nije moglo da se zna u kom obimu će se oni pojavljivati.
      Da se vratim analogiji sa 2013/14, i tada je bilo u domaćem takmičenju iznenađujućih poraza (Mega Vizura, Radnički, ajde Partizan možda i nije iako je izgubljena utakmica pred svojom publikom).
      Tada se završilo gubitkom Pašteta titule, sada nam ostaje to takmičenje da se spasi sezona. Od rezultata koji se postigne zavisi sudbina stručnog štaba i pojedinih igrača.
      Da smo osvojili ABA, bio bih za to da se istankuje celo domaće takmičenje, sad je potpuno drugačija situacija.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Hvala što si mi postavio to pitanje, czbg9, sa zadovoljstvom ću ti odgovoriti. Umnogome me ova sezona podseća na sezonu 2013/14 (sem što ove nije bilo ispadanja iz EL u Eurocup). Svekolika zvezdaška javnost je bila gladna evropskih utakmica i zato je te sezone ekipa nošena fantastičnom podrškom navijača koja ipak nažalost nije pretvorena u adekvatan rezultat, osvojen je samo i onda i sada bezvredni kup.
        Lagao bih, s druge strane, ako ne bih rekao da i ja nisam ove godine očekivao uspešniju sezonu, ne toliko u EL, ali prilično je razočarenje neosvajanje ABA. Ako je suđenje bilo problematično na makar jednoj utakmici, a verujem da ćemo se oko toga složiti, to je bio Čovićev deo posla da predupredi to, i on je tu zakazao.
        Trenerski i igrački brainfartovi su nešto što se moglo očekivati, jedino nije moglo da se zna u kom obimu će se oni pojavljivati.
        Da se vratim analogiji sa 2013/14, i tada je bilo u domaćem takmičenju iznenađujućih poraza (Mega Vizura, Radnički, ajde Partizan možda i nije iako je izgubljena utakmica pred svojom publikom).
        Tada se završilo gubitkom Pašteta titule, sada nam ostaje to takmičenje da se spasi sezona. Od rezultata koji se postigne zavisi sudbina stručnog štaba i pojedinih igrača.
        Da smo osvojili ABA, bio bih za to da se istankuje celo domaće takmičenje, sad je potpuno drugačija situacija.
        Odgovori coveku na pitanje lepo. Ti se vracas na sezonu 2013/2014 Lepo reci, si zadovoljan do sada, da li Alimpije treba da ostane..Covek se vratio na 2013 godinu...hehe
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • U pravu si @dekkard to jesu cinjenice, ja sam ocekivao greske i padove i svakakvo ludilo ali sam ocekivao i osvajanje ABA. Ono se nije desilo iz vise razloga, neki objektivni neki na nasu licnu odgovornost. Pretjeruje se po forumima u pljuvanju svega i svacega, do nekle i razumijem jer ovde pisu ljudi kojima je Zvezda nesto bitnija od onih sto dodju da prave selfie. Ne bih da ulazim u probleme u i oko kluba kojihima zaista i uticu naravno na tim i upravu, prokomentarisacu jednu stvar koju niko do sada nije spomenuo.
          Nasa odbrana i problem kroz sezonu je individualna odbrana prodora 1 na 1 i switch na 12-16sec napada kada nam visoki ostane da cuva beka. Sve ostalo smo uspjesno (u skladu sa rosterom) zakrpili, napredovali, igrali sistemski bolje. Svaki tim koji nam je isao na probijanje je u visokom procentu ista i zavrsavao. Nasa selekcija faulova je kriminalna a to je juce Borac potvrdio da kad imamo 3 faula do bonusa mi dobijemo 6sl bacanja, takve stvari su recimo problem do IQ igraca ne do trenera. Docekati april a nemati adekvatan odgovor na probijanje i switch je ipak stvar trenera. Ako je ove sezone rizik bio nuzan i ako smo isti istrpili, zelim da vjerujem da za sl sezonu imamo vise pameti i zreliji pristup rjesenjima.

          Comment


          • Te 2013-2014 godine za partizan su igrali lovernj, gagi, bogdan, leo, bertans, pavlovic i milutinov...za nas su igrali velikani kao sto su radenovic, katic, jaka blazic, nelson, lipovij, tadija dragicevic itd...ove godine za nas igraju rocesti, feldin, omic, antic, igrao je milko, lesor, formirani lazic i dangubic, a za partizan igraju cela 2 igraca vanja i gos, ostale necu ni da pominjem, za buducnost igraju sehovici i gordic koji nas je silovao e sad uporedi nas tim iz sezone 2013-14 i gde igraju sad ti igraci i uporedi partizanov tim i gde igraju sada njihovi igraci, uporedi sistem takmicenja f4 je na jednu utakmicu, svakome moze da se desi los dan, a onda imas plej of gde igras na 3 dobijene...hoce tu jedan los dan da se desi, ali da te neko iskara 5 puta u sezoni ne biva iako imas daleko iskusnije i skuplje igrace tako da ko god da poredi te 2 sezone moze slobodno da batali da prati kosarku

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Te 2013-2014 godine za partizan su igrali lovernj, gagi, bogdan, leo, bertans, pavlovic i milutinov...za nas su igrali velikani kao sto su radenovic, katic, jaka blazic, nelson, lipovij, tadija dragicevic itd...ove godine za nas igraju rocesti, feldin, omic, antic, igrao je milko, lesor, formirani lazic i dangubic, a za partizan igraju cela 2 igraca vanja i gos, ostale necu ni da pominjem, za buducnost igraju sehovici i gordic koji nas je silovao e sad uporedi nas tim iz sezone 2013-14 i gde igraju sad ti igraci i uporedi partizanov tim i gde igraju sada njihovi igraci, uporedi sistem takmicenja f4 je na jednu utakmicu, svakome moze da se desi los dan, a onda imas plej of gde igras na 3 dobijene...hoce tu jedan los dan da se desi, ali da te neko iskara 5 puta u sezoni ne biva iako imas daleko iskusnije i skuplje igrace tako da ko god da poredi te 2 sezone moze slobodno da batali da prati kosarku
              Ајмо редом.
              Гаги повређен.
              Лео повређен.
              Бертанс се вратио у априлу, није вратио форму пре повреде.
              Милутинов је био клинац.
              Пораз од ККП у паштета лиги је био велики кикс.

              Набројао си наше најгоре играче.По чему је Јака Блажич био лош?Нелсон је играо добро, отишао после у Панату.Џенкинс, Боби, Катић је био репрезентативац.Уопште нисмо имали слаб тим.

              Comment


              • Jaka je bio los, bar po meni iako se borio jedva sam cekao da mu vidim ledja i ono osvajanje god dana kasnije kada ga je ra zakucao za klupu posle banane milutinova nam je donelo titulu...nelson nista nije igrao ni u panati ni u unikahi...bio je bas los, katic katastrofa, odbrane bez, bobi je tek poceo da sazreva kao igrac, bio je rupa u oba pravca tek sledece godine sa markusom je poceo da igra, djenka je bio dobar sto jes jes...simonovic se raspadao opasno plus su oni imali duska vujosevica na klupi, a sada taj partizan vodi faking canak tako da ipak te 2 godine nisu za poredjenje...oni su imali boljo i jaci tim od nas makar i za 5% plus vrhunskog trenera, dok recimo danas mi imamo bolji tim od svih konkurenata bar za 20% i opet smo ga poduckali na svim frontovima

                Comment


                • Sa kojim timom u EK??? Sa ovom budaletinom na klupi i skromnim budzetom bicemo gori od Partizana ove sezone.

                  Comment


                  • @dijaz

                    Dobiti Duloa iz EL sezone a ti igras prvu i kad ti oduzmu Silba i to nazvati veliki kiks nema veze sa vezom. Secamo se svi te sezone dobro...Jaka srce na teren bio solidan, Dzenkins je bio ocajan do Budvelnika,ostalo isto lose...Bobi prva sezona posle mega sexa...Nelson ok igrac, ali evro kup varinta..o ostalim suvisno...

                    Pavlovic covek NBA igrac, dosao sa 30g da igra pastetu Bogdan, znamo sta je on..Lovrenj NBA igrac, Bertrans SAS..imali su oni povrede ali su doveli i zamene za to..Znaci Tepica i Pavlovica...

                    Mislim ne treba biti previse kosarkaski obrazovan ali i imati secanje da smo te sezone ostali bez najboljeg igraca i da te iste godine nismo doveli Hopsona mesto njega, vec Lipovija..koji je bukvalno pobegao iz rata...

                    Da si rekao 50-50% pa da svarimo nekako ali da je veliki kiks...Dijaz brate veruj mi da to sto si napisao nema veze sa vezom...

                    Jedini krivac za tu sezonu su Covic-Radonjic i to u odnosu 70-30% Covic ga je zajebao jbga za Silba, nije doveo zamenu..a DR je kriv sto je prihvatio to tek tako...

                    Palamudjenja oko Covica i njegovog sistema su smesne,sto govori ova sezona, da on nije sistem, vec osoba sa problemima kad ga mu se ne trpaju pare u dzep i nema politicku funkciju...

                    Tako da je prica suvisna..cuj kiks protiv Dula i finalu PO..hehehe...pa DR je i dan danas tanak za njega...ako cemo pricati realno...ima DR dosta godina pred sobom..I tad, da se ne zaboravi nismo videli trofej poprilicno dugo....i bio je ogroman pritisak..

                    Sad nije bio ama bas nikakav pritisak, dosao neki gejak iz lazarevca, niko ziv ne zna i onda se javljaju strucnjaci, pa nije ni DR znao...Ljudi, 1/1 DR kad je dosao u Aprilu 2013mislim,ne secam se..mi smo bili raspustena banda..Covic koliko je samo placao Samardzinskog..itd..Laizc, Obenon,itd itd..da ne ulazimo u tu tuznu pricu..Skot,Brown itd..Nije znao gde je levo...

                    Sto bi se reklo DR je napravio Coveka od njega, imao je teren a NC logistiku i to je bilo najbolje moguce resenje..ipak sujeta da se sve prepisuje DR ane njemu je dovelo do toga da dobijemo ovu senku za trenera...

                    Tada se nesto stvaralo, sad je vec sve bilo stvoreno....imao si sistem napravljen...top igrace...Djenka igra D ligu, Lipovij bacao bombe po donbasu...onaj PF bio povredjen non stop..Bobiju su se svi smejali...Nelson dosao iz EC tima..ma tim je bio..zelen...OVDE SI DOBIO PREISKUSNE IGRACE,SA MLADIMA..puni EL..Od onog tima Silb imao sezonu, Jaka 2 ili jednu...ne znam jel jos neko igrao EL...Katic..itd..mozda jos neko ne secam se...

                    Ovde Bjelica,Antic,Rocesti,Feldin,Lazic,Dangubic,Omic.. dva divljaka Lesort i Enis..dva D lige igraca, Dobric, Davidovic itd.itd.itd...I tebe samara ko stigne. ne znas gde je levo, ne znas gde je desno...

                    Ovo nije sezona DR, nije 2013...Ako neko ima znanja,znace da se jedna stvar ne ponavlja, kao sto nema dva ista coveka...tako jedno ne prati drugo...DR je tad imao srece, sto su ''njegovi'' odradili EL..stavili pare i EL nije izgubljena, ali to je bilo tesko vreme za Zvezdu...ovo sad je med i mleko...i sto se tice situacije, igraca...predsednik kluba -predsednik lige...Buducnost najjaci protivnik..fcking mornar u polufinalu itd...da ne ulazim u pricu...da poredis eventualno da je mesto Rocestog dosao Lukashov pa da kazes...

                    Ono sto jeste najgore, sto nije bilo borbe, tad je bre Nelson polomio Milutinca, tuce, varnice...plakanje Blazica...sad oni posle drugog meca, braca izasla u grad, stranci..jebe im se..idemo malo da prozuijimo..samara se trener ili sta vec..ne jebe ga niko kao suvu sljivu...Ono je bila vojska jbte...Nelson,Blazic i Katic bez talenta ali ce ti bubreg pomeriti vise puta tokom meca...To je bio kljucni momenat, kljucna sezona ne samo za DR, vec za ceo nas kluba...Sad smo dobili gomilu mlitavih

                    Koja je razlika izmedju trenera te sezone...Pa Blazic i Nelson kao stranci...su ostavljali krv na terenu ovi se sad bukvalno zajebavaju..
                    Last edited by LosmiSK; 25-04-18, 17:13.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Lovernj kada je dosao je bio sve samo ne NBA igrac, sto isto vazi i za Bertransa.
                      Secam se njegove prve utakmice, auu ono kad sam video rekoh gde dovedose ovo drvo . To sto su grobari od njega napravili NBA igraca, ne abolira nas sto i mi nismo takve stvari radili. Nikada mi nismo doveli nekog anonimusa tipa Lovernj, Bertrans, Maric ili Veseli i napravili od njih ono sto oni jesu danas. Pitanje je i da li u sadasnjem formatu Evrolige ima prostora da se tako kao nekad stvaraju igraci. Ali je zato tu ABA liga (slabije utakmice), kup, i KLS, a sta mi radimo u tim takmicenjima? U njima Radanov i Jovanovic sede na klupi a minutazu drze Fica, Omic Dzejms i Rocesti.
                      I to je bio sistem i sa proslim trenerom. Dobric je presedeo celu sezonu i zaigrao tek nesto u KLS, Borisa odigrao 5 min protiv Reala (i to dobro) i zakucan na klupu, a cak ide prica da je i Gudurica trener hteo da prekomanduje u MZT....ne treba biti neposten pa ne priznati da mi ne pravimo igrace kao sto je to radio Partizan.

                      Comment


                      • Ne razumem trenera koji ima talentovane klince na klupi a igraju mu polu i isluzeni igraci.
                        Nece se Radanov bas naigeati cinimi se.

                        Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Lovernj kada je dosao je bio sve samo ne NBA igrac, sto isto vazi i za Bertransa.
                          Secam se njegove prve utakmice, auu ono kad sam video rekoh gde dovedose ovo drvo . To sto su grobari od njega napravili NBA igraca, ne abolira nas sto i mi nismo takve stvari radili. Nikada mi nismo doveli nekog anonimusa tipa Lovernj, Bertrans, Maric ili Veseli i napravili od njih ono sto oni jesu danas. Pitanje je i da li u sadasnjem formatu Evrolige ima prostora da se tako kao nekad stvaraju igraci. Ali je zato tu ABA liga (slabije utakmice), kup, i KLS, a sta mi radimo u tim takmicenjima? U njima Radanov i Jovanovic sede na klupi a minutazu drze Fica, Omic Dzejms i Rocesti.
                          I to je bio sistem i sa proslim trenerom. Dobric je presedeo celu sezonu i zaigrao tek nesto u KLS, Borisa odigrao 5 min protiv Reala (i to dobro) i zakucan na klupu, a cak ide prica da je i Gudurica trener hteo da prekomanduje u MZT....ne treba biti neposten pa ne priznati da mi ne pravimo igrace kao sto je to radio Partizan.
                          Ko je pricao o tome...niko..Dulo je bio mag za to i kraj price....DR je neka druga prica....Samo i DV je imao 3-4 sezone sigurnu EL...pa i vise...pa je mogao kako je hteo da se ne lazemo puno..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Cristina1971 View Post
                            Ne razumem trenera koji ima talentovane klince na klupi a igraju mu polu i isluzeni igraci.
                            Nece se Radanov bas naigeati cinimi se.

                            Послато са 5044D уз помоћ Тапатока
                            Vrlo je jednostavno, ako su već tu, a opravdano je pitanje zašto su tu ti poluisluženi igrači, kada će da igraju ako ne sad? S druge strane, igrači kao Radanov, Jovanović, pa i Lesor, za koga svi nekako zaboravljaju da je najmlađi igrač dobijaju sasvim dovoljnu minutažu protiv KLS indijanaca. Njima vreme ide u prilog, što se mene tiče voleo bih da sva trojica budu u klubu i naredne sezone.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Vrlo je jednostavno, ako su već tu, a opravdano je pitanje zašto su tu ti poluisluženi igrači, kada će da igraju ako ne sad? S druge strane, igrači kao Radanov, Jovanović, pa i Lesor, za koga svi nekako zaboravljaju da je najmlađi igrač dobijaju sasvim dovoljnu minutažu protiv KLS indijanaca. Njima vreme ide u prilog, što se mene tiče voleo bih da sva trojica budu u klubu i naredne sezone.
                              Jos da ima neko ko se razume u struku da radi s njima....
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • I ja bih volela da budu sledeće sezone kao i Dobric i Davidovac.
                                Da imaju najvecu minutazu i da se manemo dovodjenja isluzenih igraca.

                                Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X