Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi znamo za "poštenje" i vrli menadžment Terze & PapaCho-a .. ovde se radi samo o SPORTSKOM delu kluba, gde fudbalska sekcija ima napokon tim i trenera, sasim tim i igru, verovatno najbolje u zadnjih 25 godina, a košarkaški ove sezone..hmm

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Fudbal zdrava frakcija? Sa prepoštenim Terzićem? Au, jebemti život.
      Dođi sinko večeras malo u 18h, opusti se, uživaj u predstavi....vidi se da te malo pucaju neke frustracije. Nije Zvezda Terzić, ne slavimo mi Terzića, slavimo trofeje našeg kluba da si ti meni živ i zdrav isto kao što bi slavili trofej kupa i ABA lige da smo je u basketu uzeli...sigurno ne bi slavili Čovića i Alimpijevića, ili eto Radonjića npr. pošto ga ovde ističu u prvi plan.

      Dođi budi brat, dođi podrži momke koji su izginuli cele sezone, izbacili daleko jače rivale u Evropi, u Srbiji daleko dominantni....pa majka mu stara zaslužili su to npr. više nego što su ovi sa basketa zaslužili da ih pluješ.

      Originally posted by Klaymen View Post
      @ Brajkula Gresis sinak, silno gresis, ja cu ti pokazati kako se prave eroplani

      SBBKBB, kakve bi reakcije bile kada da je Covic preuzeo i FK?

      Vecina (ne mislim konkretno na navijace koji pisu na forumu ) navijaca pamti poslednjih 7-8 meseci, pojedincima secanja pocinju od druge Ra-ove sezone, oni malo realniji pamte i odnosenje koseva sa Kalisa, dok ima i nas koji pratimo i pamtimo Cz u poslednjih 30+ godina. I ne samo KK ili FK klub .

      "Najverniji" su uglavnom fudbalski navijaci, ali imala je i KK blistave sezone, prepun Pionir i pre Covica i to u EC, u EL takodje, tako da meni, 'obicnom' navijacu Cz po malo smeta ova podela na fudbalske i kosarkaske navijace (ne kazem da toga nema ).

      Trenutno, dok ne vidim protiv kandidate (i to zvanicno) ,iako imamo losu sezonu iza sebe, ne bih menjao Covic Dr Nebojsu. Promene u igrackom i strucnom stabu su vise nego potrebne.

      Iako KLS nema nikakvu tezinu sto se tice takmicenja u sledeceoj sezoni (EL, ABA ) itekako, u ovom trenutku, ima. Zbog gubitka kupa, zbog gubitka ABA i da pokazemo SNS mezimcetu gde mu je mesto, u ovom trenutku, po svim parametrima, par nivoa ispod nas.
      Ja nisam protiv Čovića, protiv sam činjenice da brod tone, a kapetan mirno gleda jer je fakat tvrdoglav i neće sebi da prizna da je blago rečeno zasrao.

      Msm moralo je se ovo desiti pre ili kasnije, u ovoj sezoni nije smelo jer smo daleko ispred svih kao klub u svim segmentima, ali eto, to je sport.....mene nervira što se glavni pravi kao da se ništa ne događa. Samo to....

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        U ćošku
        У ћошку, разуме се.Извешће и понеки аут.

        Какви млади, кад сам видео да и Филип долази, јасно је било да од разигравања младих нема ништа.Раданов и Симанић су били осуђени да чекају његове вруће кромпире по ћошковима.Он се на паркету понаша по систему моја лопта, татин клуб, ја главни.Гледам синоћ, он бре има већу слободу од Фелдина и Рочестија.Питање је како ће се то све одразити свлачионицу.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Dođi sinko večeras malo u 18h, opusti se, uživaj u predstavi....vidi se da te malo pucaju neke frustracije. Nije Zvezda Terzić, ne slavimo mi Terzića, slavimo trofeje našeg kluba da si ti meni živ i zdrav isto kao što bi slavili trofej kupa i ABA lige da smo je u basketu uzeli...sigurno ne bi slavili Čovića i Alimpijevića, ili eto Radonjića npr. pošto ga ovde ističu u prvi plan.

          Dođi budi brat, dođi podrži momke koji su izginuli cele sezone, izbacili daleko jače rivale u Evropi, u Srbiji daleko dominantni....pa majka mu stara zaslužili su to npr. više nego što su ovi sa basketa zaslužili da ih pluješ.



          Ja nisam protiv Čovića, protiv sam činjenice da brod tone, a kapetan mirno gleda jer je fakat tvrdoglav i neće sebi da prizna da je blago rečeno zasrao.

          Msm moralo je se ovo desiti pre ili kasnije, u ovoj sezoni nije smelo jer smo daleko ispred svih kao klub u svim segmentima, ali eto, to je sport.....mene nervira što se glavni pravi kao da se ništa ne događa. Samo to....
          Ne moraš da mi se obraćaš sa "sinko", jer sam verovatno dosta stariji od tebe. A fudbal ima svoju temu i ovde si definitivno zalutao. Mene inače savršeno zabole za fudbal, niti ga gledam. Na košarku su, Bogu hvala, prestali da dolaze šipkaši-hulligani-narko dileri, tako da je daleko lepše i bezbednije.

          Comment


          • Ja bih došao, ima samo jedna začkoljica ne volim fudbal baš nešto, a košarka je način života, mnogo je više od sporta, najprefinjenija igra i to isključivo u crveno-belim bojama. [emoji175]
            Slažem se sa Klaj-Klaj Zvezda je i ovo sada, i Radonja, i Žeravica i Moka i Boban Janković, Bogosavljev, Ivo Petović, Zufer, Radović... Volite, ne mrzite!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Ne moraš da mi se obraćaš sa "sinko", jer sam verovatno dosta stariji od tebe. A fudbal ima svoju temu i ovde si definitivno zalutao. Mene inače savršeno zabole za fudbal, niti ga gledam. Na košarku su, Bogu hvala, prestali da dolaze šipkaši-hulligani-narko dileri, tako da je daleko lepše i bezbednije.
              Ko je stariji je totalno nebitno, mašiš poentu. Poenta je da mlatimo praznu slamu, svi smo saglasni oko jedne stvari ali džaba kad vođa odstupiti neće.

              A na kraju, koga boli ona stvar za te nabrojane, istrcana fraza, niti diram nekog niti me je ikada iko dirao na bio kojoj sportskoj manifestaciji.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ma jok. Ćorava su posla ovo sa Čovićem, naprasno tvrdoglavi neće odustati. Možemo mi ovde da vrtimo jednu te istu priču u krug dokle ti je volja.

                Lepo mi da večeras podržimo ove sezone zdraviju frakciju, ma kroz istoriju zdraviju frakciju kluba.....kao što sam jednom i napisao basket i onako nikada nismo znali da igramo, u fudbalu smo bili i prvaci sveta.
                Sta da radimo mi koje apsolutno boli kurac za fudbal u svakom obliku. Ja sam dok je Zvezda igrala finale KES, gledao reprize Jugoplastike i Partizana u finalu mesec dana pre toga i Kukocove majstorije. Aj nemoj da blatis topic o kosarci seljoberskim sportom.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Питање је како ће се то све одразити свлачионицу.
                  Već se odrazilo.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    ....
                    Drug, ajd molim te ne zagađuj sa fudbalom ovde. Imaš čitavu temu samo za to, cepaj, udri do zora ako treba.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Drug, ajd molim te ne zagađuj sa fudbalom ovde. Imaš čitavu temu samo za to, cepaj, udri do zora ako treba.
                      Ma opušteno, nije fudbal kao takav uopšte bila poenta, al ajde. Kapiram da ste basketaši.

                      Comment


                      • Ispostujte Brajkulu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Stvarno ispoštujte, jbt, ostala nas "četvorica ipo" da piše, pa daj da se i to rastera?! .. ne "zagađuje" se ovaj topik fudbalom svaki dan. Basketaši, ima nas koji pratimo i hokej i stoni tenis Crvene Zvezde, ne zamerite štogod.

                          Comment


                          • Ne pamtim kada sam poslednji put odgledao neku fudbalsku utakmicu. Smor.
                            Kad padaju ko sekaperse, pa se izlezavaju na travi da prodje vreme....Jedino ako se nesto promenilo u poslednjih 10-20 god
                            Od "fudbala" mogu da gledam jedino NFL

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Sta da radimo mi koje apsolutno boli kurac za fudbal u svakom obliku. Ja sam dok je Zvezda igrala finale KES, gledao reprize Jugoplastike i Partizana u finalu mesec dana pre toga i Kukocove majstorije. Aj nemoj da blatis topic o kosarci seljoberskim sportom.
                              Ako te vec boli qrac nema potrebe da vredjas druge koji prate i vole fudbal.

                              Jednostavno preskoci pisanje na datu temu.

                              Comment


                              • Mir, bre: neko voli i fudbal, a neko ne - oboje su pravu, donekle.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X