Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja čekam Čoovo saopštenje. Zna se iz čije kuhinje je ovo došlo.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Gde je covic da kaze da su sudije pokrale i da su domaci navijaci bili neprijateljski nastrojeni?
      I da nam je Borac usao u igrace

      Comment


      • Meni ovo izgleda kao raspad sistema - tačka na i.

        Comment


        • ALIMPIJEVICU ako ne podnese ostavku zvizdati do kraja prvenstva svaku utakmicu ,celu utakmicu ...da vidimo ima li imalo obraza

          Comment


          • Mi smo trebali i u Nišu da izgubimo od čačana, ali je tad papaCho obezbedio suđenje 75/25, pa su nas vratili slobodnim bacanjima u meč.. danas, jock!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              I da kažem još jednu pa odo do kladionice da uživam u fudbalu LŠ.

              Manimo se ćorava posla, sutra i do kraja prvenstva, svi na Marakanu da podržimo majstore i Bogove igre ove na zelenom tepihu. Ispoštujte me kad vas molim kao braću rođenu.
              Ispostujte i mene - svadjajte se malo i kod Brajkule i Constantina na topiku.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                I da kažem još jednu pa odo do kladionice da uživam u fudbalu LŠ.

                Manimo se ćorava posla, sutra i do kraja prvenstva, svi na Marakanu da podržimo majstore i Bogove igre ove na zelenom tepihu. Ispoštujte me kad vas molim kao braću rođenu.
                Ma koga zabole za fudbal.

                Comment


                • Vi još uvek pratite ovi bruku od tima sa ovom neznalicom na klupi?

                  Comment


                  • Covic posle svakog poraza jedno saopstenje i gostovanje kod Sarape.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ja čekam Čoovo saopštenje. Zna se iz čije kuhinje je ovo došlo.
                      Velja Ilic usao u sudijsku svlacionicu da nadzga nesto.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Vi još uvek pratite ovi bruku od tima sa ovom neznalicom na klupi?
                        Pratimo i nadamo se da cemo uspeti da napravimo senzaciju i uzmemo najvazniji trofej u sezoni - KLS

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          ALIMPIJEVICU ako ne podnese ostavku zvizdati do kraja prvenstva svaku utakmicu ,celu utakmicu ...da vidimo ima li imalo obraza
                          ko da zvizdi kad niko nece da ide da gleda ovog papana i drustvo

                          Comment


                          • Pocetak je ciklusa, strpljenje

                            Comment


                            • Idemoo moj Borac zasluzio malo radovanja,na celu sa MalinomAlimpije odlaziii,cak se culo i ovde u hali
                              sigpic

                              Comment


                              • Samo videh rezultat. Sta reci...

                                Vreme je da se ponovo aktivira Cvetko, the sniper from Bulgaria.

                                S druge strane, Zalgiris prziiiiiii

                                Comment

                                Working...
                                X