Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Не знам шта ми би да бацим сат времена да би гледао ово.Судије, судије, судије.Да ли он сам не види да је џикић тактички размонтирао и раскринкао незналицу.
    Talentovanog neznalicu, moliću lepo!I za neznanje je potreban talenat
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Konacno smo saznali razloge gubitka ABA trofeja.
      To su: Bjelica, vise sile, sudije, naoruzani ljudi.
      Jedino nije kriv Covic i ona prevara na klupi.

      Comment


      • Dovesce ne dotle da cu za partizan da navijam da uzme kls samo da alimoije ode

        Comment


        • Neverovatno....Nije ga ni spomenuo tesko ce ostati na klupi ako budemo igrali EL...nema trika, ako bude EC...onda hoce ostati...Mislim tako...Cudno da ga nije nagradio sa jos jednim 3+ ugovorom valjda ceka KLS
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • O kom Nelsonu je govorio Covic ?
            U fazonu ,,opredelenje je bilo za Nelsona al je on hteo NBA pa je dosa Rocesti,,???

            Comment


            • Originally posted by Czbg9 View Post
              Dovesce ne dotle da cu za partizan da navijam da uzme kls samo da alimoije ode
              Samo nam jos ti falis.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Не могу да укапирам што га толико штити.После купа му је случај "скидање плочица" послужио за скретање пажње са тренерско-тактичког демолирања овог малог.Сад је још пре финала окривио судије за пораз.То ми говори да је и Човке знао да ће овај да изгуби.

                Comment


                • Nase devojke juce sigurne protiv Partizana , vodimo 2-1 u seriji. U cetvrtak mec za titulu.

                  Comment


                  • Originally posted by Cristina1971 View Post
                    Nase devojke juce sigurne protiv Partizana , vodimo 2-1 u seriji. U cetvrtak mec za titulu.
                    Mmmmmm sjajna vest!

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ono sto je meni zanimljivo jeste da su konstantno igrale presing i udvajanje na lopti i Klasen, tu je i kljuc pobede iako zbog takvog trosenja su imale brdo promasaja...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ma da to je bilo kljucno i u drugoj utakmici. Tako da odigraju i u cetvrtak i nema brige

                        Comment


                        • Devojke pobedile u trecem mecu i na korak smo od odbrane titule!, bravooo.

                          Comment


                          • Sinoc je NC bio odmoren veci deo. Samo vidi se da gura tu pricu da se opere. Ne spominje nigde drugi mec i ono sto se vikalo sa tribina i sta je bilo na kraju meca ispred i u tunelu itd....

                            Naravno da niko ziv nista ne veruje Covicu, o Alimpijevicu da ne pisem uzalodno...ali ako se izuzme to oko Buducnosti, ostatak je manje vise pricao ok, po najvise o EL...

                            Trenera nije spominjao, iskreno sad me jos vise intrigira zasto...Jednog Bjelicu je ispljuvao u rangu sa DR, nece dobiti cestitku za rodjendan...Covek iz BG-a..cela porodica zvezdasi veliki..kulturni i jedan Covic je nasao da ga blati...unreal po meni...i na to sve navijaci cute...

                            Ulazimo u stadijum gde propadamo rapidno, jedino drzava i neko pomiranje, ako je svadje bilo uopste..moze ovo da spasi..Sam NC nikad nije bio sposoban van drzave da nesto odradi kako treba...

                            Jedan Keselj i Antic se uzdizu a Bjelica pljuje, lepo..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pero zarađuje bijednih 250€ po minutu na terenu, a Vojvoda 610€

                              Jeftino smo prošli za takav kvalitet.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • 18h, Arena 1, Borac - Zvezda, ivin'te na off-u Čovići & Bjelice..

                                Comment

                                Working...
                                X