Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dejo nije Zvezda, nije vise ni trener Zvezde, tako da o njemu na Bajernovoj temi.
    Veceras u 20:30 igraju dame drugu finalnu tekmu.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Devojke razbile Partizan u drufom mecu i izjednacile u seriji 85:59, najefikasnija je bila Mina Đorđević sa 17 poena, dok je Jovana Adamović (devojačko Rad) postigla 14 uz pet skokova, asistenciju, četiri ukradene lopte i dve blokade za indeks 19. Sestre Aleksandra i Ivana Katanić stale su na po 10 poena, treci mec je u ponedeljak, pozivam sve koji mogu da podrze devojke da titula ostane kod nas.

      Comment


      • Nisam gledala utakmicu , gledala sam kad smo igrale kup. I nisam mogla da se nacudim da Ivanka Matic i Rada Vidovic jos igraju Kad je tada Ivanka Matic bila MVP finala sve mi bilo jasno gde nam je zenska kosarka. Mislim da nema price da smo bolji tim i da treba da uzmemo titulu, samim tim sto su im dve najbolje igracice bas Matic i Vidovic.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Igramo veceras..u 20:30

          Comment


          • Originally posted by Grof View Post
            Men` ga zao.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Men` ga zao.
              Ja ne razumem...
              Ne volis trenera, ne volis upravu. OK. Volis ex trenera. OK.
              Kukao si (sa jos nekima) celu sezonu. OK. Ispalo je da si u pravu (a nije moralo tako da bude...)... i to je OK. Imas satisfakciju da si u pravu. OK, bravo.
              Ali nemoj bre da nam kenjas po glavama sa Bajernom i Dejom...
              DR-u sam pozeleo uspeh tamo, ali ne zanima me ni on, ni Bajern, osim informativno (jer igraju i neki nasi igraci tamo)

              Comment


              • U toku dana bi trebalo da bude objavljen intervju sa Covicem na YT.

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  Ja ne razumem...
                  Ne volis trenera, ne volis upravu. OK. Volis ex trenera. OK.
                  Kukao si (sa jos nekima) celu sezonu. OK. Ispalo je da si u pravu (a nije moralo tako da bude...)... i to je OK. Imas satisfakciju da si u pravu. OK, bravo.
                  Ali nemoj bre da nam kenjas po glavama sa Bajernom i Dejom...
                  DR-u sam pozeleo uspeh tamo, ali ne zanima me ni on, ni Bajern, osim informativno (jer igraju i neki nasi igraci tamo)
                  Mora Grofe, mora.....Dok ne skontate fabulu....Postali smo klub ...porodicni..zajebancija sa uze narodne mase...potkusurivanje itd...Umesto da se lepo trazilo...alo ljudi...sta nam je ono uvalio na klupi, nekog klinca koji ne zna gde je levo...Onda bi bilo ok, ali posto vidim da na socijalnim mrezama neki ''navijaci'' kluba i dalje daju podrsku...ne znam sta jos treba...

                  Evo...mislim..ali stvarno tako mislim...uzmes random forumasa...izaberes..ne bi bio losiji od tatkovog sina...i na sve to...NC dovede FC....i masa prica..auu Fici da tata nije NC igrao bi vec u CZ..da mu tata nije NC, verovatno ne bi ni igrao kosarku ili bi je igrao u BC Grac..u najboljem slucaju..nije stvar KLS lige..vec je stvar bolesnih umova...kad je Rebic trebao da se razvija...nije mogao u FMP, vec odmah sutnut u prvi tim..i ako se videlo da ne moze...da je bar malo bio u FMP prvi plej bilo bi drugacije....Karijera FC je...svo vreme gde mu je TAJO...i 2 mesecau KAOD-u Grcka i tamo su ga izbacili brze bolje, posto je bio kriminalan....

                  Jedino sto je dobro posto nema vise sinova..zetovi su tu...uvek bili itd...Mislim Vama ako ima to smisla...sa vama nesto nije u redu...Da se uzela ABA...samo bi se prikrilo...pravo stanje stvari..ali dobro pisaj godinu dana i EL...sledeca ako ne budemo igrali EL..bice mnogo gora, pa Vam mozda dodje iz dupeta u glavu..
                  Last edited by LosmiSK; 21-04-18, 09:36.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • @LosmiSK

                    Ne mora i ne treba, tema je "KK Crvena Zvezda MTS", to Dejan Radonjic nije, a niti je Bajern. Imas temu za to.

                    A ako zelis cestitke, daj da ti kupimo pehar za naj kosarkaskog znalca i da ti dostavimo sa sve sapanjcem da konacno i uzivo proslavimo tvoju genijalnost.

                    Razumem da je bilo veoma tesko predvideti da tim pojedinaca nece biti tim, pogotovo kada na klupu stavis mladog i neiskusnog trenera ni manje ni vise Crvene Zvezde, koja je igra EL. Tesko je bilo izracunati da procentualno ne ide u korist Crvene Zvezde da ce mozda i biti u ovoj situaciji.

                    Tako da je red da se tebi javno cestita na predikciji veka. Koliko videh po tvojim postovima, cak si se naterao i da ides u proslost da pogledas svoje genijalne postove i postove onih koji nisu verovali u tvoju genijalnosti, ali kao klasa koja jesi, ipak nisi hteo da ih navedes po imence.

                    Elem, Covic kao sto je sada birao igrace, birao ih je i proslih godina, ove godine je za mene najveci on krivac, sto ne znaci da treba da obesimo coveka za jajca na sred trga kako se po energiji pisanja na forumu moze osetiti. Sjebao je skroz sezonu, ali to ne znaci da je kraj, pogotovo sto je pokazao da je umeo i ranije da napravi ekipu pre ove sezone, kao i trenera koji nije bio ime ovakvo pre CZ.

                    To je "nas" problem, mi idemo iz ekstrema u ekstrem, niti je kraj CZ, niti je ovo kraj Covica (ukoliko on ne odluci drugacije). Naravno da mu nisu svi potezi iz perspektive sporta, vec biznisa, dilova i ko zna cega, ni to ne vidim kao da je neka nova informacija.

                    Ali ono sto vidim je da se pisa najgore po coveku (kakav god on bio) koji je digao CZ na nivo visok od rupe bez dna. Ne secam se da je bio dizan u nebesa kada je i Arena bila prepuna i Zvezda rusila CSK, Real i sl prosle godine. Ali cim je imao promasenu sezonu, seca knezova.

                    Strasti da se smire malo i bice sve okej, zasluzili smo da izgubimo ove sezone, ako Covic ostane, videcemo da li ce ili nece nauciti na greskama od ove sezone, a ako ne nauci onda treba otici.

                    Comment


                    • Sad uzimam odmor i cekam finale KLS-a, pratim neki drugi tim i to je to..napisao sam sve sto sam imao napisati za ovu sezonu...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Za sve u zivotu sto se radi mora da postoji odgovornost.
                        Cilj ove sezone je bio je ABA liga jer imamo najbolji i najskuplji tim. Nismo ispunili cilj. I sta koji qrac Alimpijevic jos trazi u klubu ??
                        Uci se? Vezba? Pokusace jos neki put ? Pa nije Zvezda igracka da se igras polomis pa kupis drugu.
                        Pored nemanja trenerskih kvaliteta Alimpijevic je pokazao kolikav je ljigavac. Pokusao je da neuspehe prebaci na igrace. De obraz i odgovornost ? Jel ponudio ostavku? Objasnio razloge neuspeha ?
                        Obicna 0 u svakom pogledu.

                        Comment


                        • Ne 0

                          Već 00

                          Last edited by Laki21; 21-04-18, 13:26.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Repliciracu samo Sasu sa twittera.

                            Ovo je najveći test za Zvezdu kao klub. Ako jedna godina bez EL znači raspad, onda sistema nije ni bilo.

                            Poenta.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Sistem ne pravi covic, sistem pravi trener tj uspostavlja ga! On je taj koji ce da forsira jednu igru i ako je ta igra dobra ona ce ostati tj ostace nacin u nasem slucaju to je bila odbraa, menjali su se igraci, a mi smo uvek isto igrali! Kako je dejan oteran tako je sa njim otisao i sistem

                              @Laki
                              Last edited by Czbg9; 21-04-18, 12:52.

                              Comment


                              • Sportski uspesi direktno su vezani za funkcionisanje kluba odnosno finansije. Mi smo posle jedne od rezultatski najuspesnijih sezona saznali da je klub u minusu preko 3 miliona. Kako izjavi Covic klub je bio pred bankrotom ?
                                Zato se opravdano postavlja pitanje nekakvog sistema koji klub drzi ,,na zdravim nogama,,.
                                Najveci izvor prihoda jesu prodaje igraca, ulaznice, sezonske, pobede u EL. Opet sve nabrojano se vezuje za ucesce u EL.
                                Samim tim je jasno zasto je ucesce u EL vazno.
                                Govorio sam o tome da je neophodno imati dobrog i iskusnog trenera koji je u stanju da od grupe igraca napravi tim iz kojem uvek iskoci pojedinac. Pa cak i pod cenu da se taj trener , plati dobro,,.
                                Svak ko ocekuje da Alimpijevic ,,napravi igraca,, je u zabludi.
                                Jer ne uci se trenerski posao iz knjiga. Vazno je iskustvo koje se stekne kroz igracku karijeru, uceci kao igrac ne samo sta trener trazi nego kako funkcionise tim, nacin zivota, odgovornost, odnos prema treningu.
                                Alimpijevic u zivotu nije odigrao ozbiljan mec kao igrac, u zivotu nije igrao protiv vrhunskih igraca, nije ga trenirao neko ko je imao trofeje, nije imao jednostavno od koga da nauci.
                                To sto on uzme svesku nacrta 50 napadackih akcija je budalastina.
                                I prosto ne vidim kako ce to on biti bolji naredne sezone.
                                To nas opet dovodi do price o finansijama.
                                EK ce nam stvoriti ogromne probleme oko budzeta, igraca itd,itd.
                                Dal ce neki igrac doci u Zvezdu za manje para od realne vrednosti da igra EK pod palicom Alimpijevica ??? Nisam siguran.
                                Ove sezone je tim trebao da raste i pored neznanja trenera igrajuci protiv najboljih jer je to najbolja skola.
                                EL je svetlosnu godinu daleko od EK.
                                Sta tek ocekivati od trenera u EK takmicenju.
                                Nije problem EK niti smo mi bogom dani za EL. Samo se bojim da ce igranje EK zrstoko uzdrmati klub. Pre svega finansijski.

                                Comment

                                Working...
                                X