Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Cuo da je za Lessora zainteresovana Barselona, sad ne znam koliko je tacna informacija, ali ako je istina neka odma vode.
    Himki, Barselona, Makabi, njega cini mi se prodajemo na kraju KLS
    Feldin isto ima par ponuda, ostaje do kraja KLS i sa njim cemo najvjerovatnije na kraju da se rastanemo.

    Comment


    • Obestecenj(a)e?

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Himki, Barselona, Makabi, njega cini mi se prodajemo na kraju KLS
        Feldin isto ima par ponuda, ostaje do kraja KLS i sa njim cemo najvjerovatnije na kraju da se rastanemo.
        Kazu da je Barsa bas zagrizla za Lessora.Nisam znao to za Feldin posto on ima jos jednu godinu sa nama verovatno mu je ugovor kao kod Carlija, da moze da ide nakon ove sezone za neku sicu, tipa 100K.

        Comment


        • Originally posted by Klaymen View Post
          Obestecenj(a)e?
          Химки за Лесора наводно 800000.

          Comment


          • Prodace se sve sto se moze prodati, to je jasno...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Da 'upakujemo' i Jovanovica za tih 800K

              Comment


              • Daj neka ga odmah puste, mozda se predomisle kad u finalu kls-a bude imao uzasne brojke

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Химки за Лесора наводно 800000.
                  Auu, ozbiljna cifra.Ocekujem da mozemo za njega da uzmemo nekih 500k, sve preko toga je bas ozbiljna lova za igraca bez trunke mozga u glavi.
                  Last edited by Manda77; 20-04-18, 13:44.

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Kazu da je Barsa bas zagrizla za Lessora.Nisam znao to za Feldin posto on ima jos jednu godinu sa nama verovatno mu je ugovor kao kod Carlija, da moze da ide nakon ove sezone za neku sicu, tipa 100K.
                    Feldinov ugovor je poluotvoren, kako sam ja shvatio, on ima 2god ugovora sa PAO, mi smo preuzeli to stim da sad placamo 350k a sl god je +1 na 400k, dakle kako ja kapiram on je slobodan nakon ove godine osim ako mi i on pristanemo na 400k ako ne, moze da trazi drugi klub. A Lesor samo u slucaju NBA ide za 650k, u ostalim ponudama mi biramo cijenu i uslove. Nesto mislim da se necemo mnogo buniti na 800k+
                    Ja odmah da vam kazem da bih ga zadrzao i sledecu ako je on zadovoljan da ostane.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Човић је први за критку...Тренера је из шешира извукао он...и не одступа од њега,иако нас је уканалио,све битне утракмице погубио.Тренер је лош,недорастао и није се сам ту довео и задржао после свега.Човићев инат води ка два могућа исхода...то су успех и самоуништење.Успех је био са Дејом...са овим идемо у пропаст.
                      Pogreši čovek....jedino što mene nervira je to što on neće da prizna da je pogrešio. Ili je verovatno kasno sada da se seče, pa ajde da se sačeka kraj balade.

                      Originally posted by Manda77 View Post
                      Auu, ozbiljna cifra.Ocekujem da mozemo za njega da uzmemo nekih 500k, sve preko toga je bas ozbiljna lova za igraca bez trunke mozga u glavi.
                      Kad ga budu ubacili u ozbiljan rad, biće to guja. Ima takvih centara dosta i u EL, ali reklo bi se da nijedan nije prospekt, već da su svi eto dostigli maksimum, a to je EL igrač. Tipa Otelo Hater, Brajan Danston i tsl.

                      Danston je meni repa bez korena a eto spakova ok karijericu. Što ne bi mogao i Lesor.

                      Comment


                      • Sastav Zvezde je za 3 klase jaci od konkurenata u ABA ligi.
                        Pojedinacno posebno
                        To sto trener nije bio u stanju da sve to poveze je KRIVICA TRENERA.
                        Ako je zaista Buducnost sa Sehovicima, Lendrijem, Gipsonom i ekipom jaca od Rocestija, Feldina, Lazica, Omica onda smo u zabludi.
                        Medjutim, Buducnost ima trenera za razliku od nas.
                        Mi smo od isto igrali i na turniru na Kritu i u finalu ABA lige. Apsolutno isto.
                        I apsolutno igraci nisu najveci krivci vec ova prevara na klupi.
                        Prednost domaceg terena u finalu ABA lige protiv Buducnosti ispustiti i na kraju izgubiti je debilizam u svo postovanje Buducnosti.
                        I sad ce neko reci da Buducnost ima veci budzet??????
                        Da smo bili T od tima dobili bi lagano. U igri 1 na 5 naravno da cemo izgubiti.
                        Kuko je Alimpijevic da pik ne.moze da se brani kad nemas visokog centra. Dosao Omic pik branimo jos gore.
                        Videcemo kako ce Lesor igrati kod ozbiljnog trenera, ili Rocesti, itd,itd.
                        Mogli smo da ostanemo sa istim timom od prosle sezone.igrali bi kako smo igrali u finu.
                        Jer Alimpijevic je go qrac od trenera.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Pogreši čovek....jedino što mene nervira je to što on neće da prizna da je pogrešio. Ili je verovatno kasno sada da se seče, pa ajde da se sačeka kraj balade.
                          Матори о томе ти причам.Лик се инати.Ако си под баладом мислио на сезону, не чека крај сезоне, даће овом да нас докусури и следеће сезоне.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Sastav Zvezde je za 3 klase jaci od konkurenata u ABA ligi.
                            Pojedinacno posebno
                            To sto trener nije bio u stanju da sve to poveze je KRIVICA TRENERA.
                            Ako je zaista Buducnost sa Sehovicima, Lendrijem, Gipsonom i ekipom jaca od Rocestija, Feldina, Lazica, Omica onda smo u zabludi.
                            Medjutim, Buducnost ima trenera za razliku od nas.
                            Mi smo od isto igrali i na turniru na Kritu i u finalu ABA lige. Apsolutno isto.
                            I apsolutno igraci nisu najveci krivci vec ova prevara na klupi.
                            Prednost domaceg terena u finalu ABA lige protiv Buducnosti ispustiti i na kraju izgubiti je debilizam u svo postovanje Buducnosti.
                            I sad ce neko reci da Buducnost ima veci budzet??????
                            Da smo bili T od tima dobili bi lagano. U igri 1 na 5 naravno da cemo izgubiti.
                            Kuko je Alimpijevic da pik ne.moze da se brani kad nemas visokog centra. Dosao Omic pik branimo jos gore.
                            Videcemo kako ce Lesor igrati kod ozbiljnog trenera, ili Rocesti, itd,itd.
                            Mogli smo da ostanemo sa istim timom od prosle sezone.igrali bi kako smo igrali u finu.
                            Jer Alimpijevic je go qrac od trenera.

                            Пропустио сам ту изјаву.
                            Сви доводе ниске центре да би бранили пик, само нама треба високи центар.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Pogreši čovek....jedino što mene nervira je to što on neće da prizna da je pogrešio. Ili je verovatno kasno sada da se seče, pa ajde da se sačeka kraj balade.



                              Kad ga budu ubacili u ozbiljan rad, biće to guja. Ima takvih centara dosta i u EL, ali reklo bi se da nijedan nije prospekt, već da su svi eto dostigli maksimum, a to je EL igrač. Tipa Otelo Hater, Brajan Danston i tsl.

                              Danston je meni repa bez korena a eto spakova ok karijericu. Što ne bi mogao i Lesor.
                              Svi navedeni su bukalno košarkaški geniji za njega. Ako neko nudi kintu upakovati sa sve mašnicom i proslediti. Niko još nije uspeo da izvrši transpalataciju mozga, niti će.

                              Gde god ode biće treća opcija na centru, za neke specijale i sl. On nikada neće na ovom nivou igrati prvog centra ni kod jedne EL ekipe.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pogreši čovek....jedino što mene nervira je to što on neće da prizna da je pogrešio. Ili je verovatno kasno sada da se seče, pa ajde da se sačeka kraj balade.



                                Kad ga budu ubacili u ozbiljan rad, biće to guja. Ima takvih centara dosta i u EL, ali reklo bi se da nijedan nije prospekt, već da su svi eto dostigli maksimum, a to je EL igrač. Tipa Otelo Hater, Brajan Danston i tsl.

                                Danston je meni repa bez korena a eto spakova ok karijericu. Što ne bi mogao i Lesor.
                                On ima ozbiljan problem sa glavom, nista ne slusa na treninzima, sve moras po deset puta da mu kazes.Ako dostigne nivo navedene dvojice moze samo da udara nogom u dupe.

                                Comment

                                Working...
                                X