Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ica View Post
    pored ovakvih prijatelja kluba nama neprijatelji i ne trebaju ...sramota da vas bude ....
    Ovakvom klubu ne trebaju neprijatelji spolja.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • PS

      Daj nek neko javi Čovi da šara malo.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Koliko su ljudi puni mrznje,koliko su zatrovani,zalosno,iskreno vas žalim

        Comment


        • Које мржње?Најбоље да не сме ни на нету да се каже мишљење, док се спрдају с нама.

          Comment


          • Jel napustio Blagoje Lazić Zvezdu?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Koliko su ljudi puni mrznje,koliko su zatrovani,zalosno,iskreno vas žalim
              Ti mora da si na balkonu

              Mi u parteru bi ipak voleli da malo zavrne slavinu.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Filip Čović je momak koji tezinu svoga prezimena nosi svaki dan,trenira,bori se,ali radi ono što voli i sto je vama najkrivlje dobar je u tome sto radi.
                Pokusajte i vi kao on,bar deo toga da uradite. .
                Nije EL igrac? Pa sta da se radi. . . Nije svako za El,pa ni za Ec ali i dalje posteno svakodnevno radi i trenira,ponasa se korektno i uljudno obzirom na okolnosti i bolesne uvrede koje trpi. . Ne samo od grobara nego vecinom od bolesnih umova kvazi zvezdaša

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Koliko su ljudi puni mrznje,koliko su zatrovani,zalosno,iskreno vas žalim
                  O čemu ti pročaš? Ko je to pun mržnje? Imaš neke imaginarne neprijatelje? Po tebi svako ko ima drugačije mišljenje od tvog, je zatrovan?

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Koliko su ljudi puni mrznje,koliko su zatrovani,zalosno,iskreno vas žalim
                    Napusti objekat.

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Filip Čović je momak koji tezinu svoga prezimena nosi svaki dan,trenira,bori se,ali radi ono što voli i sto je vama najkrivlje dobar je u tome sto radi.
                      Pokusajte i vi kao on,bar deo toga da uradite. .
                      Nije EL igrac? Pa sta da se radi. . . Nije svako za El,pa ni za Ec ali i dalje posteno svakodnevno radi i trenira,ponasa se korektno i uljudno obzirom na okolnosti i bolesne uvrede koje trpi. . Ne samo od grobara nego vecinom od bolesnih umova kvazi zvezdaša
                      Nema potrebe za vredjanjem neistomisljenika. Poslednja opomena.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ja apsolutno nemam problem sto je Covic za ovu KLS ligu u Zvezdi.

                        Comment


                        • Nemam ni ja problem. Čak smatram da je za KLS više nego dobar. To nije pokazatelj njegovog kvaliteta, već da nam je liga preslaba.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Nema potrebe za vredjanjem neistomisljenika. Poslednja opomena.

                            Generalno ti si ovde u najboljoj poziciji , gotovo idealnoj za jednog grobara. Cigani se svađaju , možeš da udeliš ban , možeš sendvič ...Napuštam objekat do daljnjeg .

                            Comment


                            • Niko ovde nema problem zbog Filipa, problem je u tome gde smo bili prosle i prethodnih godina i gde smo sada. Svakog ovde boli sto smo se opet vratili u tu 2011, a znamo koliko smo se krvavo borili da dostignemo evropski nivo i imamo koliku toliku stabilnost kroz trofeje i ucesce u EL. Niko nije manji navijac ako iskaze nezadovoljstvo jer nas je klub ubedjivao da je sve okej i da su trofeji nasi. Nastavicemo da pratimo kao i uvek, al nemojte ocekivati da ljudi pisu sve najlepse i prave se ludi dok igramo protiv giganata kao sto su Mladost i Zlatibor. Alimpijevic ni po cemu ne zasluzuje da ostane trener i dok se prvo to ne ocisti, nece ni biti poboljsanja osim ako stvarno racunate pobede u kls kao uspeh.

                              Comment


                              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                                Napusti objekat.
                                Napusti sahranu!
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X