Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Fascinantno je da ne postoji trunka odgovornosti kod Alimpijevica.
        Covek siroku armiju navijaca nije udostojio bilo kakvog odgovora za katastrofalnu sezonu.
        Nemanje odgovornosti za svoje postupke odlika je moralnih gmizavaca. Kako ga niko bre ne pita nesto povodom toga??????
        Ponasa se kao da je sve OK, da treba da zahvalimo bogu sto je jos uvek nas trener ??????

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Fascinantno je da ne postoji trunka odgovornosti kod Alimpijevica.
          Covek siroku armiju navijaca nije udostojio bilo kakvog odgovora za katastrofalnu sezonu.
          Nemanje odgovornosti za svoje postupke odlika je moralnih gmizavaca. Kako ga niko bre ne pita nesto povodom toga??????
          Ponasa se kao da je sve OK, da treba da zahvalimo bogu sto je jos uvek nas trener ??????
          Ко да га пита?Један новинар га стално питао што ти Звезда игра овако, овај се љутио, човек више није смео да га пита.
          Ел није била битна, тада су причали да је круна сезоне аба.Кад смо пукли аба, круна је клс.Ако пукнемо клс, у шта не верујем, причаће нам да се у овој сезони правио нови тим за неколико наредних и да је циљ испуњен.

          Comment


          • Trebali su radi fore da on da otkaz ali da NC kaze NE!!!!! Istorijsko NE i onda KLS titula i ludilo na Kalisu sa svojim sendvicarima..

            Ozbiljna mu njuska tata..isto kao Cova masinski inzinjer, sps, kolubara..putevi se mnogo ukrstaju...da bi bilo slucajno...a verovatno je sad i presao u sns ...ne znam..verovatno..to je to garant da bi se napravio ce krug sa NC...

            Iskreno, ja sam ubedjen....u pare bi se kladio...da uzmes random forumasa, ne bi bio gori od Alimpija Mirica...zvanog Dunster... treba mu zalepiti taj nadimak...mada njemu ne smeta nista...

            Vec da popljuje Enisa i Bjelicu....Garant posle finala je otisao Covicu i plakao...oni su krivi, oniiiii ja sam dobar trener...imam playbook....znam engleski kme,kmeeeeeee...obrisali su suze sa sveznjom evrica...i konstatovali visak
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Има playbook, а Жељко ментор

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Fascinantno je da ne postoji trunka odgovornosti kod Alimpijevica.
                Covek siroku armiju navijaca nije udostojio bilo kakvog odgovora za katastrofalnu sezonu.
                Nemanje odgovornosti za svoje postupke odlika je moralnih gmizavaca. Kako ga niko bre ne pita nesto povodom toga??????
                Ponasa se kao da je sve OK, da treba da zahvalimo bogu sto je jos uvek nas trener ??????
                To mogu da se slozim i ja sam izgubio strpljenje, ok imas podrsku od Covica ali bar sam reci jbg ljudi negde sam pogresio, ali sta je tu je drugu Zvezdu nemamo.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pucaj buraz ulepsaj nam dan

                  Comment


                  • Radanov, Čović, Davidovac i Alimpijevic već imaju recept za komšije. Skuvaće Alimpije pun kotao čorbe za sve, pa se ja uopšte ne brinem.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Trebali su radi fore da on da otkaz ali da NC kaze NE!!!!! Istorijsko NE i onda KLS titula i ludilo na Kalisu sa svojim sendvicarima..

                      Ozbiljna mu njuska tata..isto kao Cova masinski inzinjer, sps, kolubara..putevi se mnogo ukrstaju...da bi bilo slucajno...a verovatno je sad i presao u sns ...ne znam..verovatno..to je to garant da bi se napravio ce krug sa NC...

                      Iskreno, ja sam ubedjen....u pare bi se kladio...da uzmes random forumasa, ne bi bio gori od Alimpija Mirica...zvanog Dunster... treba mu zalepiti taj nadimak...mada njemu ne smeta nista...

                      Vec da popljuje Enisa i Bjelicu....Garant posle finala je otisao Covicu i plakao...oni su krivi, oniiiii ja sam dobar trener...imam playbook....znam engleski kme,kmeeeeeee...obrisali su suze sa sveznjom evrica...i konstatovali visak
                      Drug, mi se trenutno bavimo klubom u kojem igra sinko čiji je tatko gazda od preduzeće. A sinko je istovremeno na prst u dupe s trenerom koji je pogubio sve što se pogubiti može. Ja čak ne umem da pronađem izraz da to opišem.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Lepo neko rece cale predsednik, zet trener, a sin igrac...cirkus

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Lepo neko rece cale predsednik, zet trener, a sin igrac...cirkus
                          Porodicni koncepttm.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • pored ovakvih prijatelja kluba nama neprijatelji i ne trebaju ...sramota da vas bude ....

                            Comment


                            • Cujem u Spaniji nastala pomama za Bjelicinim dresom. Kazu ljudi ne mogu da veruju da drvo moze da igra kosarku.

                              Comment


                              • Polako, ček da vide kako opravlja zicere, tek tada neće verovati očima. Neće moći da odštampaju dovoljnu količinu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X