Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gudura View Post
    Da nije neko zalutao u Pionir da pozdravi multitalentovanog stratega?
    Ima "zalutalih", kao i svake godine, praktično isti ljudi, isti broj, isto sve. Kakvo je stanje sa vama seratorima pored tastature? Jeste li na broju? Hoćete li nas počastiti prisustvom makar u Evrokupu ako već izvisimo za Evroligu?

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Ima "zalutalih", kao i svake godine, praktično isti ljudi, isti broj, isto sve. Kakvo je stanje sa vama seratorima pored tastature? Jeste li na broju? Hoćete li nas počastiti prisustvom makar u Evrokupu ako već izvisimo za Evroligu?
      Ovaj serator je bio maltene na svakoj utakmici sezone,kako na Aba ligi tako i na EL sem kad nisam bio u Beogradu....bio sam ironican i nema potrebe za takvim kvalifikacijama.Sezonska je i dalje u dzepu i ici cu ponovo kao sto sam i do sada isao i pljuvao pametnjakovice koji iz fotelje kritikuju tim a nisu u dvorani u najbitnijim utakmicama sezone.Sinoc nisam isao jer sam jos uvek izfrustriran bezmudastvom ove ekipe u najbitnijim utakmicama sezone.Da su dali sve od sebe i ostavili srce na terenu bio bih sinoc u prvim redovima da ih aplauzom pozdravim bez obzira na poraz.Ovako ce morati da prodje par utakmica da zasluze moju podrsku.A uz tim sam bio i kad su igrali Drca i ekipa,ne sekiraj se bicu ponovo pa makar igrali kup Pere Perica.Ali vajni strucnjak treba da ima obraz i povuce se jer nije dorastao ovom klubu i sto nije bio u stanju da se kao covek suoci sa svojim neuspehom i pruzi ruku boljem vec se vadio na to kako nam nije bilo dozvoljeno.Isto vazi i za broja 1,s tim sto je on ipak necim zaduzio ovaj klub,pa samim tim ima nesto veci kredit za razliku od ovog picopevca
      Last edited by Gudura; 19-04-18, 07:50.

      Comment


      • Нека славе ако продају 1000 сезонских за следећу сезону по нижој цени.

        Comment


        • Pisao sam ranije da smo razmaženi, zasitili se Evrolige i nismo ni zaslužili da je igramo, jer ni halu i Železniku ne bismo napunili. Za Evrokup...Šta znam, biće oko 2-3000 po utakmici.

          Comment


          • Ne znam za vas ali mene je slucaj sa Radonjicem naucio da je strpljenje, kontinuitet i predan rad vazni za ovaj posao. Toliko me je izludjivao pojedinim porazima al nakon tri sezone je uspio u onome sto smo svi iscekivali. Kako sam upucen u neke pojedinosti ja ni sad ne bih kudio strucni stab, opet cu ponoviti, i pored silnog lopovluka u trecoj utakmici mi smo bili na zicer od titule. Kad smo to propustili, psihicki se palo a pojedinci ne zasluzuju ni mahanje. Sto se mene licno tice ja cu biti uz tim, svojim pljuvanjem sigurno necu pomoci, ono sto mogu je da kupim kartu i da se nadam da ce pare biti pametnije ulozene.

            Comment


            • Питање је да ли ће онај на клупи научити из грешака.Ситуација је много гора него 2014.Мање је новца, имаћемо слабији тим, једина шанса је да ипак играмо ЕЛ, ако одбију Будућност, али то би било срамота.

              Comment


              • Originally posted by Дијаз View Post
                Питање је да ли ће онај на клупи научити из грешака.Ситуација је много гора него 2014.Мање је новца, имаћемо слабији тим, једина шанса је да ипак играмо ЕЛ, ако одбију Будућност, али то би било срамота.
                To i mene brine iskreno, al da nista ne nauci to mi je nemoguca misija al nije iskljuceno Sto se EL tice, svi znamo da je liga privatna i da novac odlucuje. Oni ce biti max rigorozni sto se tice ispunjenja standarda. Nezavisno od razvoja te situacije cinjenica stoji da ja Zvezdu zelim da gledam konkurentnu u svakom takmicenju.

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Ima "zalutalih", kao i svake godine, praktično isti ljudi, isti broj, isto sve. Kakvo je stanje sa vama seratorima pored tastature? Jeste li na broju? Hoćete li nas počastiti prisustvom makar u Evrokupu ako već izvisimo za Evroligu?
                  Ovaj serator neće u Pionir dok je Pajac na klupi. Iako je bio redovan kad god je bio u Beogradu.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Питање је да ли ће онај на клупи научити из грешака.Ситуација је много гора него 2014.Мање је новца, имаћемо слабији тим, једина шанса је да ипак играмо ЕЛ, ако одбију Будућност, али то би било срамота.
                    Zbog cega bi bilo sramota?

                    Sramota jer im hala ne ispunjava ni minimum propisanih kriterijuma?

                    Sramota je ne mogu da ispostuju finansijski deo obaveza, tj da kroz papire oprvdaju ulozeni novac ?

                    Koliko klubova igra tu istu EL koji nisu sampioni svojih drzava ili liga koje igraju?


                    Druga strana medelja je sto se mi nismo izborili na terenu za ucesce u El i za ravnopravan tretman igrama van terena.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Ima "zalutalih", kao i svake godine, praktično isti ljudi, isti broj, isto sve. Kakvo je stanje sa vama seratorima pored tastature? Jeste li na broju? Hoćete li nas počastiti prisustvom makar u Evrokupu ako već izvisimo za Evroligu?
                      Nema potrebe obracati se ovako sagovornicima. Razlika u misljenjima nije razlog za vredjanje.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Klaymen View Post
                        Zbog cega bi bilo sramota?

                        Sramota jer im hala ne ispunjava ni minimum propisanih kriterijuma?

                        Sramota je ne mogu da ispostuju finansijski deo obaveza, tj da kroz papire oprvdaju ulozeni novac ?

                        Koliko klubova igra tu istu EL koji nisu sampioni svojih drzava ili liga koje igraju?


                        Druga strana medelja je sto se mi nismo izborili na terenu za ucesce u El i za ravnopravan tretman igrama van terena.
                        Срамота је јер смо поражени.Имају 5-1 против нас.О трећој утакмици може да се дискутује, остале смо потпуно поштено изгубили.Ако ти верујеш да су нас судије коштале пораза, онда веруј.За мене је то газдина алиби демагогија да би оправдао своју тренерску незналицу.Ако се само гледају паре од ТВ права, хала и шта ти ја знам, онда нека нам дају лиценцу и нек се каже да аба не значи ништа.

                        Comment


                        • Buducnost nije zasluzila EL po standardima a mi jesmo...Mi imamo takav budzet da ga proveri student na prvoj godini ekonomije sve bi palo u vodu,a da li Pionir ima montazne tribine ziv nisam da cujem....

                          Navijaci su osetili razocaranje NC, ne oni standardni, oni su tu i oni previse volekosarku, vec oni kako vi kazete ovde pozeri...sto dolaze na EL, kojima je bitno sta i kako i to je jasno...Covek je u Maju angovestavao svasta, stavio sezoneske u Maju i ako je tad znao da taj novi fiktivni ugovor DR nece prihvatiti, da nece ostati igraci, da je jasno da NC ne zeli niko da mu se mesha u posao i da hoce pare. Sve bi to bilo u redu da ti isti nisu pomogli oko uppr i budzeta u EL i videli da su kasike debelo u medu, pa nisu sisali vesla, ne ulazim da li je to moralno sa njihove strane ali to je tako u Srbiji...Jbga oces da budes predsednik a ne mozes da nadjes jedan ugovor o sponzorstvu a da to nije dala drzava....Jesmo drzavni klub, ali to ga ne spreceva da nadje nekog sponzora.

                          DA po nekim pricama, a stvarno ne znam da li su tacne vodi se kao novi zet, mozda zato je spinovano da se zaboravi stari, nepismeni SD Ilic, znate vi uopste sta je njegova uloga u timu...ne zna ni on...o Ristovicu da ne pricam, preslikano kao AV, okruzis se debilima i sve zasluge ti pokupis...Kao sto je sad kriv DA, tako ce Brnabicka, Krstic, Radulovic, i svi ostali ministri biti krivi a ne on... itd...

                          Covek nije priznao svoju krivicu, njega je jedna Buducnost usrala u zivot, ne kazem da nije bilo nekih radnji ali kako radis tako ti se vrati. NC da bi isterao partizan sa trona, morao je da ih uisti iznutra, drzava vrsila pritisak na DV itd itd...sigurno WC i EL u sezoni Cibone nije platio NC, niti je rekao da je doveo coveka iz Donbasa da zameni najboljeg igraca u timu te sezone..sto necu da umanjuje krivicu DR TE SEZONE

                          Sad posto je doveo svog sina, to je opet ljudima regularno i opet im je super sto imamo dva tima u ABA ligi, sto se prebacuje po nahodjenju i ne vidi sukob interesa..Najboljeg igraca prebacis, eto tako...da je uzeta aba , to se ne bi desilo...Mozda se to ljudima po zadatku svidja ali obicnim ljudima koji zele da vide iskorak, ne svidja ..to je tako jednostavno...

                          Vi nastavite da problem trazite u semeknkarima, ljudima koji su protiv ovoga, daleko cete dogurati....Inace nasa publika je extremno nepismena kosarkaski, koliko god se mi nesto bunili, 90% je to fudbalska publika, koja veze nema sta znaci sistem i sta donosi sistem..U politici pricaju kako jedan covek nije sistem ali u sportu je to tako normalno....

                          Marko Pesic je otpustio Djordjevica i ako ga je jedan Uli Henes pohvalio pre toga, pa cak i navijaci su bili uz njega ali covek je video da Sale nema kapacitet...ali ovaj nas je isao glavom kroz zid i ako nije nokat Henesa....i sad eno kao predsednik ABA lige, gleda da sampion ABA lige ne igra i radi sve sto moze da to tako bude....To Vam je Balkan, pritiska navijaca nema...sve je ovo normalno..mozda ovaj i postane jednog dana trener, ko ce ga znati..
                          Last edited by LosmiSK; 19-04-18, 10:13.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Klaymen View Post
                            Zbog cega bi bilo sramota?

                            Sramota jer im hala ne ispunjava ni minimum propisanih kriterijuma?

                            Sramota je ne mogu da ispostuju finansijski deo obaveza, tj da kroz papire oprvdaju ulozeni novac ?

                            Koliko klubova igra tu istu EL koji nisu sampioni svojih drzava ili liga koje igraju?


                            Druga strana medelja je sto se mi nismo izborili na terenu za ucesce u El i za ravnopravan tretman igrama van terena.
                            Evo ti da ne brines
                            http://www.vijesti.me/sport/bokan-ra...storiji-984898

                            Comment


                            • Privatan klub, moze da kadrira kako hoce i dovede sina da igra

                              Naravno da je najveci deo krivice u nama ... previse je gresaka napravljeno u toku samo jedne sezone (tj od zavrsetka prethodne ), ali nemojmo da budemo veci katolici od pape, kada znamo ko i kako igra tu istu EL.

                              Koliko znam, mi smo za EL kao halu u kojoj igramo prijavili "Arenu" , Pionir je rezervna hala.

                              Sujeta Covicu nece dozvoliti da se tek tako preda, nadam se samo da nas ne povuce na dno sa sobom.


                              @Ivan Ne brinem ja ni najmanje, ja cu gledatati svakako EL i sledece sezone . Bokan je nesto slicno Covicu, samo par liga ispod
                              Last edited by Ja Civi; 19-04-18, 10:20.

                              Comment


                              • Originally posted by Klaymen View Post
                                @Ivan Ne brinem ja ni najmanje, ja cu gledatati svakako EL i sledece sezone . Bokan je nesto slicno Covicu, samo par liga ispod
                                Nisam ni rekao da je neces gledat.Ti volis kosarku rekao bih tako da siguran sam da ces je gledat,sport klub cini mi se prenosi te utakmice.A imas i ove strimove snac ces se nekako.

                                Comment

                                Working...
                                X