Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne stišava se bura.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Ok je da ne osvojis, desi se svakome...pa jedan mancester ne uzme titulu itd itd, ali moras da radis na tome da otklonis problem, a problem je alimpije, a koliko vidim taj problem nece biti uklonjen pa tako postoji sansa da ga duckamo i dogodine
      Nije ok. Mi nismo Manchester (ni Utd a kamoli Citi), mi smo Zvezda.

      Last edited by drakon1; 18-04-18, 05:29.

      Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Nije ok. Mi nismo Manchester (ni Utd a kamoli Citi), mi smo Zvezda.

        Ako smo mi uspeli da se naviknemo / preživimo zašto ste vi izuzeci [emoji4]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Mislim da ipak u klubu postoje malo kompetentniji ljudi da lociraju problem...doduse Srbija je uvek bila puna "selektora" u svakom sportu...nije to nista novo...

          Res, jos `rska.
          Last edited by kronostime; 18-04-18, 06:39.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ne znam kako ostali gledaju na sport ali meni je sasvim normalno da nekad i ne budes prvi...ovoj nasoj dominaciji je morao doci kraj i nije tu nista cudno...da se ne naljute kolege grobari, onih 13 godina nije bas nesto sto je prirodno bilo gde kada je sport u pitanju....
            Ostacu pri svom stavu, da je Covic sa svim svojim manama trenutno i dalje najbolje resenje...ako se u obzir uzmu svi faktori a ponajvise u kakvoj autokratskoj drzavi zivimo i ko nam kroji sudbinu...
            Sve ok, nemam ja problem sa porazom, sa trenerom, sa igracima, nekad neko mora biti bolji iako smo realno saplitani sa svih strana i oslabljeni bili na jednu loptu. Ono sa cim imam problem su skuti tog istog autokrate i nemogucnost kluba da se izbori samostalno za vece pare. Opet imam dovoljno godina da znam kako stvari ovde funkcionisu i da to ne ide lako osim ako ti ambicije nisu = Mega.
            Ne bih volio put prazne hale i kup Senade Nurkic, vidjecemo dal ce nas ovo motivisati da se trgnemo.

            Comment


            • Kada bi Čović video dalje od svog nosa i kada mu ne bi uvek drugi bili krivi, ni ja ne bih imao ništa protiv da i dalje vodi klub. Alimpijevića ne komentarišem. Ne zaslužuje ni komentar.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Pazi ima samo jedan veliki problem. Ako ti nudis ekipu Radonji, Milojevicu, Ivanovicu, Kariju i svi te odjebu, znaci do tebe je. U EL si ekipa, znaci to je jako pozeljan posao sa aspekta CV-a i legacy-a za trenere. Dakle stima negde drugo. A to je da treba da radis sa Covicem, i koja bi ogranicenja imao kao trener u smislu uslova, infrastrukture, para, sportskog sektora itd. Svi respektabilni treneri traze nesto sto ocigledno NC i ne daje. Dok je tako, dolazice amateri da nas treniraju.
                Sve tačno ...hiljadu puta sam napisao da sam potpuno svestan Čovićevih mana . Više se ovo odnosilo na to da je DA bio iznuđeno rešenje . Osim Karija , sve drugo su bili ili početnici ili prosek . Lazić , VV, DR. Skočiće ovi "Radonjini svedoci " ali 2012-te DR nije bio ni blizu DR poslednje sezone .

                Ne znam koliko je Čović spreman da racionalno procenjuje, pod uslovom da ostane, da li je ovakva Zvezda previše za DA ?

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Sve tačno ...hiljadu puta sam napisao da sam potpuno svestan Čovićevih mana . Više se ovo odnosilo na to da je DA bio iznuđeno rešenje . Osim Karija , sve drugo su bili ili početnici ili prosek . Lazić , VV, DR. Skočiće ovi "Radonjini svedoci " ali 2012-te DR nije bio ni blizu DR poslednje sezone .

                  Ne znam koliko je Čović spreman da racionalno procenjuje, pod uslovom da ostane, da li je ovakva Zvezda previše za DA ?
                  Јесте, у праву си да је ДР 2013.<ДР 2017. с тим што је ДР 2013. имао вишегодишње искуство вођења једне озбиљне екипе, резултате у Еврокупу, доказану и успешну филозофију игре.

                  Занимљиво је да незналица у овој првој сезони није имао ни изблиза велики притисак и негативан став навијача према себи, као Дејо на свом почетку.Мислим да ће после ове изгубљене титуле и лоше сезоне притисак постати енорман и сваки лош потез ће му се на нос набијати горе него Дејану.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Ne znam kako ostali gledaju na sport ali meni je sasvim normalno da nekad i ne budes prvi...ovoj nasoj dominaciji je morao doci kraj i nije tu nista cudno...da se ne naljute kolege grobari, onih 13 godina nije bas nesto sto je prirodno bilo gde kada je sport u pitanju....
                    Ostacu pri svom stavu, da je Covic sa svim svojim manama trenutno i dalje najbolje resenje...ako se u obzir uzmu svi faktori a ponajvise u kakvoj autokratskoj drzavi zivimo i ko nam kroji sudbinu...
                    Sport je i zanimljiv zbog neizvesnosti, zbog mogućnosti da slabiji iznenadi jačeg ali nije problem (toliki) u rezultatu koliko u igri i napretku tima i pojedinca, tu nije propust samo Alimpijevića već i stručnog štaba. Čović je za mnogo kopalja bolji od recimo Vesića kojeg je neko juče u upisima apostrofirao kao parafraziram "šta hoćette, hoćete Vesića", više nije ni batica već zlo oličeno u Vesiću (daleko mu lepa kuća).
                    Čović mora da suzbije sujetu.

                    Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Mislim da ipak u klubu postoje malo kompetentniji ljudi da lociraju problem...doduse Srbija je uvek bila puna "selektora" u svakom sportu...nije to nista novo...
                    Kompetentnost tih ljudi se vidi u odabiru igrača za ovu sezonu a takođe i kako nam tim izgleda nakon 8 meseci, ti selektori pišu komentare po forumima nisu neki odlučujući faktor ali predstavljaju odličan lakmus onoga što se dešava na terenu.
                    Bilo bi negativnih komentara i da je igra bolja samo u daleko manjem obimu nego što je danas. Ako izgubiš dve titule to je znak debele krize i uzrok se mora pod hitno pronaći a nevezano sa tom krizom rezultata ogroman problem je kriza igre, motivacija igrača koja je vrlo često bila na niskim granama.

                    Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Kada bi Čović video dalje od svog nosa i kada mu ne bi uvek drugi bili krivi, ni ja ne bih imao ništa protiv da i dalje vodi klub. Alimpijevića ne komentarišem. Ne zaslužuje ni komentar.
                    Problem je u tome da je neiskusnom treneru data skupa igračka bez mentora koji bi taj "raskošni talenat" usmerio kako treba. Ovako je početnik uz sebe imao stručni štab (čini mi se sastavljen od početnika) a neke od njih čini mi se da sam viđao u FMP-u prošle sezone i tu su uvalili Topu i ove sezone ga potrošili.

                    Čović je to uradio kako bi lakše manipulisao jer on je u klubu sve od ekonoma do predsednika...klub bi bez njega propao a u Junu će biti kao Tupa i ttrener mu iz Lajanja na zvezde kada se vraćaju sa bokserskog turnira...
                    U suštini poruka za Čovića i STR štab:
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Komsa objasnio
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Koliko boljuvotina po Covicu kao da je najveci neprijatelj Zvezde, pa ni za vujosevica se nije pisalo ovoliko gadosti.
                        A treba znati da najuspesni perod u istoriji kk czv jeste upravo pod njegovom komandom, a verujem da cemo se i vratiti na el staze)

                        Comment


                        • Borivoje Laziću budi čovjek, napusti Zvezdu.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Ja bih se zapitao šta sam radio kada bih video kako moj tim izgleda na terenu, treba pogledati opet tu 4 utakmicu u PG i videti kako svi igrači izbegavaju da pogledaju na koš i onda na kraju neko bude prisiljen da uputi bilo kakav šut prema košu i to ne zbog ne znam kave prejake i predobre odbrane Budućnosti već (e tu ne znam da li je strah i ako jeste od čega)...i onda nam krive sudije u toj 4 tekmi...krivci su u našim redovima, na klupi i u upravi jer su birali te igrače...
                            U odbrani u BGu se videla velika neuigranost i želja kod igrača, pa čak i kod Milka ali nije to dovoljno kada nasuprot tebe stoji tim. Naš STR štab nije uspeo u te 4 utakmice da reši njihovu pik igru...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ja bih se zapitao šta sam radio kada bih video kako moj tim izgleda na terenu, treba pogledati opet tu 4 utakmicu u PG i videti kako svi igrači izbegavaju da pogledaju na koš i onda na kraju neko bude prisiljen da uputi bilo kakav šut prema košu i to ne zbog ne znam kave prejake i predobre odbrane Budućnosti već (e tu ne znam da li je strah i ako jeste od čega)...i onda nam krive sudije u toj 4 tekmi...krivci su u našim redovima, na klupi i u upravi jer su birali te igrače...
                              U odbrani u BGu se videla velika neuigranost i želja kod igrača, pa čak i kod Milka ali nije to dovoljno kada nasuprot tebe stoji tim. Naš STR štab nije uspeo u te 4 utakmice da reši njihovu pik igru...
                              Dva danasnja posta za +1000, ali nemam reputaciju, zato ovako.

                              Samo da dodam: Nasa (ne)timska igra se videla i ranije i to u mnogo utakmica. Isto tako ta ista neodlucnost u napadu, neka malokrvnost, bezidejnost. Ko je hteo da vidi, video je to jos ranije. Buducnost je to samo konzekventno i brutalno eksploatisala do besvesti, i to bez da smo mi nasli nacin da na to reagujemo.

                              Comment


                              • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                                Koliko boljuvotina po Covicu kao da je najveci neprijatelj Zvezde, pa ni za vujosevica se nije pisalo ovoliko gadosti.
                                A treba znati da najuspesni perod u istoriji kk czv jeste upravo pod njegovom komandom, a verujem da cemo se i vratiti na el staze)
                                Najuspesniji period KK Crvene Zvezde jeste bio za vreme Nebojse, ali Popovica.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X