Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Covic mi dao sendvic za ovaj upis[emoji23][emoji23]
    добро, нисам хтио да буде увредљиво, али, да би играо у клубу гдје ти је отац предсједник мораш да будеш баш класа да нико не би то гледао као непотизам...а јуниор је један егоистични пувањак који има приватну екипу у којој се испуцава и ради шта хоће па би сад на ниво више...да те подсјетим рашчишћавања терена за њега у првом доласку у Звезду...сезона почиње с њим и Цветковићем на мјесту плеја..и тек кад је постало јасно да је то заиста неизводиво долази Нелсон...оно је било мучно гледати ту количину негативне енергије у пПиониру коју је јуниор изазивао...

    Comment


    • Originally posted by Пан View Post
      добро, нисам хтио да буде увредљиво, али, да би играо у клубу гдје ти је отац предсједник мораш да будеш баш класа да нико не би то гледао као непотизам...а јуниор је један егоистични пувањак који има приватну екипу у којој се испуцава и ради шта хоће па би сад на ниво више...да те подсјетим рашчишћавања терена за њега у првом доласку у Звезду...сезона почиње с њим и Цветковићем на мјесту плеја..и тек кад је постало јасно да је то заиста неизводиво долази Нелсон...оно је било мучно гледати ту количину негативне енергије у пПиониру коју је јуниор изазивао...
      Jbg kad ti je tata predsednik sve moze.
      Salu na stranu. Covic je za ovu KLS ligu OK. Samo se bojim da ce on jos dugo ostati u Zvezdi.

      Comment


      • Odgledah intervju. Bolje reci monolog. Zavidim svima koji nisu gledali, utroba mi se prevrnula. Ovo je gore i od onog duela sa DV kod OLje. ladno prica sat vremena i ne odgovori ni na jedno pitanje (bitno). Voditelj ga lepo pita sto smo izasli na teren kad je rekao da nece, on tera neku svoju pricu. Al da vas ne davim, za mene je zavrsio kad je rekao da ga bas briga sta navijaci misle (kada ga je voditelj pitao za sina i trenera). rece ladno to je njihov posao, samo sto ne rece bas me zabole za navijace. Brate, pa zbog koga se igra kosarka i svaki sport uopste. Navijaci, i to najgori, ti valjaju kad treba da se uvuces u FK. Od kako si doso kunes se u navijace, obaraju se rekordi, prepuna Arena, ne cuje se himna EL... A sad kad su navijaci prestali da dolaze (tu ne mislim na Delije, oni rade sto im se kaze, ako treba, na mig, doci ce ih 10 hiljada na drugu hokejasku ligu) zbog nakaradnog tima i trenera, e onda ko ih j... Od njega sam samo ja ludji, kad sam gledao ovo sra...e a iz nebrojenih primera sam znao sta ce reci i da su svi drugi krivi (CIA snajka CIA) osim njega. Jebo me pas da me jebo tupavog
        Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

        Comment


        • Тај трансфер нам може разбуцати свлачионицу.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Jbg kad ti je tata predsednik sve moze.
            Salu na stranu. Covic je za ovu KLS ligu OK. Samo se bojim da ce on jos dugo ostati u Zvezdi.
            мене душа боли због сваке његове минуте одигране и у ФМП...ако је то развојни клуб, доведи неког ко може да се развије у играча за Звезду, дај 30 минута Раданову...ископај Болдена на позицији плеја...

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Jbg kad ti je tata predsednik sve moze.
              Salu na stranu. Covic je za ovu KLS ligu OK. Samo se bojim da ce on jos dugo ostati u Zvezdi.
              Kari Pesic je zapostavljanjem Nedovica , napravio od Filipa najomrazenijeg igraca u kkcz . Nikad nisam razumeo taj Karijev potez

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Kari Pesic je zapostavljanjem Nedovica , napravio od Filipa najomrazenijeg igraca u kkcz . Nikad nisam razumeo taj Karijev potez
                Obrazlozio ga vise puta u fazonu ako se neces truditi da igras odbranu, ne trebas mi ni u napadu.

                Comment


                • https://sportando.basketball/m/en/sp...-zaragoza.html
                  I zvanicno da Laki i Manny dobro spavaju
                  I jos jednom,drago mi je sto je otisao koliko i vama,ali mi je nacin i trenutak bas onako bljak....veliko nepostovanje prema coveku koji je odigrao toliko utakmica u nasem dresu, i pokazao mnogo vise realnog zvezdastva nego celavi smeker-folirant
                  Last edited by Gudura; 17-04-18, 22:11.

                  Comment


                  • Hvala Bjelkanu velikom Ciganu.. Zelim mu da uzme jos dosta love u karijeri i srecu i zdravlje njemu i njegovoj porodici. Veliki Cigan, dobar i posten covek koji je odradio dve godine najbolje sto je mogao u nasem dresu.
                    Nije moj tip igraca, cudim se da ga je Radonja i dovodio u klub..
                    Razumem i navijace koji slave.. Tako sam se ja osecao kad su odlazili Blazic, Stimac, Micic...
                    Imao je Bjeli odlicnih partija, vukao je ekipu u jednom delu sezone i na kraju se potpuno raspao..
                    Ako ga navijaci i prozivaju to klub nikako ne bi smeo da uradi, ali avaj, Covic je od nas odavno napravio seljacki klub bez manira.. Svakim gestom i bukvalno svakom izjavom nas covek blamira.
                    Last edited by Antona; 17-04-18, 22:23.

                    Comment


                    • Veliki cigan trazio platu 400.000, a u 2 godine nista nije odigrao, pa da je veliki cigan sam bi se pokupio i otisao...daleko mu lepa kuca i neka se nikada vise ne vrati, ma ni kao cistac

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Obrazlozio ga vise puta u fazonu ako se neces truditi da igras odbranu, ne trebas mi ni u napadu.
                        U potpunosti podržavam taj Karijev stav.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Kaže ‘ne zna da se nosi sa pritiskom’, a ja ga pitam gde je onda bio 34 godine.
                          Jbt, ko je nama igrao i uzimao 400K lebtiejbemdatijebem
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Ne znam kako ostali gledaju na sport ali meni je sasvim normalno da nekad i ne budes prvi...ovoj nasoj dominaciji je morao doci kraj i nije tu nista cudno...da se ne naljute kolege grobari, onih 13 godina nije bas nesto sto je prirodno bilo gde kada je sport u pitanju....
                            Ostacu pri svom stavu, da je Covic sa svim svojim manama trenutno i dalje najbolje resenje...ako se u obzir uzmu svi faktori a ponajvise u kakvoj autokratskoj drzavi zivimo i ko nam kroji sudbinu...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ok je da ne osvojis, desi se svakome...pa jedan mancester ne uzme titulu itd itd, ali moras da radis na tome da otklonis problem, a problem je alimpije, a koliko vidim taj problem nece biti uklonjen pa tako postoji sansa da ga duckamo i dogodine

                              Comment


                              • Mislim da ipak u klubu postoje malo kompetentniji ljudi da lociraju problem...doduse Srbija je uvek bila puna "selektora" u svakom sportu...nije to nista novo...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X