Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Bez Rocestija ne moze da se uzme KLS liga. Ne znam sta ce Alimpiju dalje blamiranje, ja ne mogu da poverujem da covek nece sam otici. Mada ako bi umesto njega doveli neko Milivoja Lazica, Uvalina ili Bakija Pavicevica, bolje i Covic da se spakuje sa njim.
    Ave Bjelica.
    друже мој...немој Увалина у ту групу..препоруцујем да погледаш неки снимак утакмице док је водио оне пољаке у евролиги...на памет ми прво пада утакмица у пиреју...да видиш како је човјек водио, скоцкао и утегао лимитирану екипу

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Dao sam ti linkove za obe te godine. Obe preko 40+ bacanja. Naravno tu sudjenju nije bilo problema jer jesu tukli kao ludi. Kao i mi sada, jer smo bili nemocni da bilo sta zaustavimo. Kolicina retardiranih faulova koji smo napravili i ranih bonusa protiv Buducnosti je bila ogromna. Buducnost nametnula svoju igru, nismo se prilagodili defanzivno i iz nemoci da se zaustavi pik smo samo vukli, gurali i udarali. I to je konacan rezultat.

      Prebrojavanje faulova i bacanja je za Tegija i tu ekipu.
      мени је најпроблематичније негледање ниједног снимка у трећој утакмици..зар ти се то заиста не чини као тенденција?

      Comment


      • Za Bjelicu je rekao da je odigrao slabo, da je to cudno i da je Bjelica sa svoje 34 godine rekao da oseca pritisak i da je njemu, Covicu, to cudno. Ali, saznace se jos toga, dodao je...

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Za Bjelicu je rekao da je odigrao slabo, da je to cudno i da je Bjelica sa svoje 34 godine rekao da oseca pritisak i da je njemu, Covicu, to cudno. Ali, saznace se jos toga, dodao je...
          Saznace se da je Bjelica uzeo pare od Bokana da proda finale. Uskoro ce i ta optuzba.

          Comment


          • Originally posted by Пан View Post
            мени је најпроблематичније негледање ниједног снимка у трећој утакмици..зар ти се то заиста не чини као тенденција?
            Procitaj sve sto sam napisao vezano za to. Upravo sam rekao da se tendencija mogla videti u toj trecoj tekmi, ali ne i u ostalima. Kvalitet sudjenja svakako los, kao i prethodnih godina...

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Saznace se da je Bjelica uzeo pare od Bokana da proda finale. Uskoro ce i ta optuzba.
              Pre ili posle konacnog obracuna za telefonske troskove?

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Filip Covic je igracina za Enisa.
                ово је баш ботовски...Човић је играч за Металац и те клубове...

                Comment


                • Originally posted by Пан View Post
                  ово је баш ботовски...Човић је играч за Металац и те клубове...
                  Covic mi dao sendvic za ovaj upis[emoji23][emoji23]

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ove sezone 16 utakmica 27+ a 31 mec+20minuta a 8 meceva ispod20 minuta sa tim da su svi bili 17-18min i jedan od 11 i 4 minuta bas u finalu...prosle godine 18 meceva od 20-28 minuta a tri 25+.. i ti meni reci da je to normalno...

                    Slazem se da je Rejes i Jankunas druga prica ali prijatelju ti meni nadji kad su oni u karijeri imali takvu minutazu..i sa 25-26 godina...nisu...Rejes je dobio ove godine malo vise minuta zbog povreda ali to je i dalje smesno..pre isto..daleko manje minuta...
                    ја и даље имам утисак да Милко није имао среће...чак ми је почетак задње утакмице био ОК...зидање, угузивање, све школски...и онда невјероватни изласци лопте из коша...ја не знам кошаркаша којем толико те лопте под таблом мигоље из коша као њему...

                    Comment


                    • Lazo , da li znas ko je insistirao da Milko Bjelica dodje u kkcz ?

                      Comment


                      • Ne zna se ko je gadniji, covic ili ova dzibercina pored klupe.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Lazo , da li znas ko je insistirao da Milko Bjelica dodje u kkcz ?
                          DEJAN RADONJIC

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            https://sportando.basketball/m/en/sp...-zaragoza.html

                            Ode Milko....vi slavite,ali meni nekako onako osecaj....slavio bih da ode Pero koji je ovde dosao da se sprda pod stare dane sa klubom koji navodno voli naivise na svetu...
                            најмучнија сцена ове сезоне...Перо у Стамболу глади косе и браде турцима док нас трпају...све за вријеме утакмице...

                            Comment


                            • Voditelj ,,Zvezda je bez Evropskih takmicenja,,
                              Covic ,,Imamo siguran Evro kup, ako ne uradimo jos neke stvari,,

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Voditelj ,,Zvezda je bez Evropskih takmicenja,,
                                Covic ,,Imamo siguran Evro kup, ako ne uradimo jos neke stvari,,
                                To su NČ fazoni, zagolica maštu kao što je napomenuo da neko drugi slobodno preuzme njegov posao ali.... će proći kao komšije. A da negdje mulja u pozadini ne sumnjam, ovaj put se bojim da od toga nema sreće.

                                Comment

                                Working...
                                X