Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dangubic je zavrsio sezonu (preleteh po postovima pa videh da je neko pitao za njegov povratak)
    Last edited by Vinsanity87; 16-04-18, 23:03.

    Comment


    • Lose citate. Na kraju sezone moguće je izaći iz nekih ugovora, dok pojedini ističu. Imena ne igraju, a povredjena imena tek. Antic i Keselj izgleda završavaju karijere, Feldin ponovo pokazao da ne može da bude nosilac u timovima koji idu na titulu. Rocesti ce sasvim sigurno gledati da unovci statistički solidnu sezonu, a Bjelica i Enis su već ratosiljani. Lazicu na celu pise sta misli o ovoj ekipi, timu i sezoni, treba očekivati da ode i on.
      Imaš kakvo takvo jezgro domaćih igraca. Napraviti manje varijacije u godinama i uklopiti kompatibilnije igrače. Ove sezone je pod košem bilo previše godina, sporosti i neatletike.

      Opet, sa druge strane, struka zakazala u suštini svog posla, iako je činjenica da nije nista losije izgledalo nego ona prva sezona pod Radonjicem.

      Ps. Za tebe, Scepane Scekicu. Neće te niko pojesti ako pises o košarci, generalno gledano. Ti, moderatoru na košarci. Bar predji na košarkaške gifove, da znam da u search-u znaš da ukucas ikakav pojam vezan za ovaj sport.
      Last edited by Dubiozni goblin; 16-04-18, 23:21.

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Zvezda ima samo jedan problem a to je Covic. Alimpija nikad nisam video ni doziveo kao nekakav problem.. On je porodicni trener, kao Klipa.. Totalno je nebitan, ne ulazeci u to koliko je strucan ili nestrucan ili nedorastao zadatku.

        Isto vazi i za igrace.. U ovom trulom sistemu i najbolji izgledaju ocajno... Bukvalno svaki nas igrac izgleda lose u sistemu Covica i Alimpijevica, pa mi i nemamao pojma kako izgleda pozitivna strana nasih igraca jer nismo imali priliku da je upoznamo.

        Zivo me interesuje koliki je dug kluba.. Cudno je da bas nikakvih informacija nema.. Nece nas Covic pustiti dok nas ne vrati u 2011.
        Šta ti dečko pišeš...

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          ....

          Ps. Za tebe, Scepane Scekicu. Neće te niko pojesti ako pises o košarci, generalno gledano. Ti, moderatoru na košarci. Bar predji na košarkaške gifove, da znam da u search-u znaš da ukucas ikakav pojam vezan za ovaj sport.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post



            ...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by la haine View Post
              Šta ti dečko pišeš...
              Sa kojim delom se ne slazes? Mogu da ti pojasnim

              Comment


              • Nisam za to da nakon KLS Alimpije ostane na klupi, znao sam da je neiskusan, da ce biti gresaka i sve sto trener njegovog iskustva moze da iznese u timu kao Zvezda ali i pored svega mislio sam da imamo igrace sa kojima je ABA titula realan zadatak. Sto zbog "bocnih udara", forme pojedinaca, sudija i svih ostalih faktora mi nismo uspjeli u tome. To je borba za titulu i najvaznije EL, to smo svi znali a pogotovo ljudi u strucnom stabu. Mi smo na zicer Lesora bili na osvajanje titule ali nije se desilo pa bi bilo muski da se kaze zao nam je, dali smo sve od sebe ali rezultata nema, vise srece mom nasledniku.

                Ako Covic ipak da zeleno svjetlo i za narednu sezonu ja nemam problem sa tim, ne smatram da je AL neznalica, nije, al prosto posao u Zvezdi nosi ogroman pritisak za rezultatima a da pritom izbacujes mlade talente dok niko ne dobija plate na vrijeme, tesko je to, lomi i mnogo bolje od AL i mislim da covjek to ne moze izgurati. Da pozelim srecu timu u nastavku borbe za statisticki pehar pa da sl godine uz mnogo vise pameti vratimo EL medju razmazene.

                Comment


                • Postali smo taoci sujete i arogancije pojedinaca. Kada sam pisao da je Covic privatizovao klub mnogi su me pljuvali.
                  Ne postoji nikakva razlika u nacinu funkcionisanja i upravljanja FMP i onim sto se desava u Crvenoj Zvezdi.
                  Mi ni tri dana posle gubitka ABA titule ne cujemo ni jedno jedino objasnjenje iz kluba. Ovo sa razloga sto Covic verovatno smatra da on nema kome i sta da objasnjava. Kao sto je i rekao vise puta ,, nece MENI carsija postavljati trenera, nece MENI kafici dovoditi pojacanja,
                  Covic se postavio iznad Zvezde i svojom bahatoscu nas unistava. Posebno sada kada na klupi ima mediokriteta i podguznu muvu koja zarad licne promocije sedi na klupi a nije ni za cistacicu a kamoli trenera.
                  Covic dovodi igrace, optusta ih, bira trenera sam, odlucuje i o tome kada i ko sme da piski, kaki.
                  Zaigrao se pa misli da mu je Zvezdu ostavio deda, pradeda u nasledje pa radi sta hoce.
                  Kada je trebao da opljuje bivseg trenera, parter B, kafice, restorane svaki jebeni dan je visio po TVu, novinama. De je sada ?????
                  De je sada da objasni ko je naneo vise stete klubu? Bivsi trener neodmerenim izjavama ili sadasnji trener gubitkom titula, El i slicno ????

                  Comment


                  • Blejica još nije napustio grad? Nigde nisam nišao na potvrdu? Da ne ispadne da sam se džaba radovao.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Blejica još nije napustio grad? Nigde nisam nišao na potvrdu? Da ne ispadne da sam se džaba radovao.

                      Prijavljeni igrači za kls .Nema Milka

                      CRVENA ZVEZDA

                      Antić Pero, Rochestie Taylor Campbell, Feldeine James Earl, Kešelj Marko, Čović Filip, Lazić Branko, Omić Alen, Dangubić Nemanja, Janković Stefan, Dobrić Ognjen, Jovanović Nikola, Davidovac Dejan, Lessort Mathias Michel, Radanov Aleksa, Paunović Zoran, Pavićević Marko, Popović Nemanja, Tomašević Bojan, Vasić Lazar, Živanović Lazar

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Postali smo taoci sujete i arogancije pojedinaca. Kada sam pisao da je Covic privatizovao klub mnogi su me pljuvali.
                        Ne postoji nikakva razlika u nacinu funkcionisanja i upravljanja FMP i onim sto se desava u Crvenoj Zvezdi.
                        Mi ni tri dana posle gubitka ABA titule ne cujemo ni jedno jedino objasnjenje iz kluba. Ovo sa razloga sto Covic verovatno smatra da on nema kome i sta da objasnjava. Kao sto je i rekao vise puta ,, nece MENI carsija postavljati trenera, nece MENI kafici dovoditi pojacanja,
                        Covic se postavio iznad Zvezde i svojom bahatoscu nas unistava. Posebno sada kada na klupi ima mediokriteta i podguznu muvu koja zarad licne promocije sedi na klupi a nije ni za cistacicu a kamoli trenera.
                        Covic dovodi igrace, optusta ih, bira trenera sam, odlucuje i o tome kada i ko sme da piski, kaki.
                        Zaigrao se pa misli da mu je Zvezdu ostavio deda, pradeda u nasledje pa radi sta hoce.
                        Kada je trebao da opljuje bivseg trenera, parter B, kafice, restorane svaki jebeni dan je visio po TVu, novinama. De je sada ?????
                        De je sada da objasni ko je naneo vise stete klubu? Bivsi trener neodmerenim izjavama ili sadasnji trener gubitkom titula, El i slicno ????
                        +1000

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Prijavljeni igrači za kls .Nema Milka

                          CRVENA ZVEZDA

                          Antić Pero, Rochestie Taylor Campbell, Feldeine James Earl, Kešelj Marko, Čović Filip, Lazić Branko, Omić Alen, Dangubić Nemanja, Janković Stefan, Dobrić Ognjen, Jovanović Nikola, Davidovac Dejan, Lessort Mathias Michel, Radanov Aleksa, Paunović Zoran, Pavićević Marko, Popović Nemanja, Tomašević Bojan, Vasić Lazar, Živanović Lazar
                          Hvala Bobu
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Lazu pazljivo citam od kad sam dosao na forum i covek pise realno da realnije ne moze biti. Bez prkosa, bez inata, jednostavno napise sta i kako i upozoravao je od pocetka sta nam se sprema.

                            Sto se mene tice, NC ovim izivljavanjem sa DA i takodje sto Keselj jos uvek bleji sa sve Anticem cije je dovodjenje besmisleno ...a oterao Bjelicu koji je mnogo veci nas navijac nego PA i vise je postuje prosto ovo nije zasluzio...nije se istetovirao, ne pije po kafanama i ne sprda se sa ljudima i ne pravi pametan pa valjda zato nije interesantan...

                            Sve sto uradis u zivotu je zasluzeno, kako to smo dosli do vrha tako i ovaj pad, koji ipak nece biti toliko bolan, ali prelazak FC je direktno pisanje u usta meni i onima koji misle da je ova sezona nesto najgore sto nam se desilo zadnjih 8 godina....dokaz ja sam Zvezda a ne vi...

                            Mogu da zamislim sta bi se desavalo pre npr 7-8 godina da je kko ima svoj FMP, da ne pisem o jednom te istom vlasniku, prebacivanju igraca kako se zeli..simtomaticno jeste da je prebacio bas dva igraca pred mec sa Cedevitom, da se sad prebacuje po zelji i ako taj FMP ima valjda neku zelju kao tim ''nezavistan'' od nas da uradi nesto, prebacuje ''najboljeg'' igraca kod nas...bez ikakve klauzule nego eto...evo vam ga...Svi se secamo kako je FC otisao iz CZ u prvom mandatu....

                            Jednostavno je biti prvak ove sezone, falilo nam je nekih 200k-250k da na cenu ''naseg trenera'' dovedemo stvarno trenera.. Jednostavnije nije moglo... Ako se secamo bas u Aprilu 2013 je doveden gospodin Dejan Radonjic... znaci nema zelje da se nesto promeni...Enis je otisao posto nije potreban, covek nije kosarkas nije plej ali nije ni kriv..koleteralna steta loseg skautinga i trgovanja sa MR a Bjelica je iskoriscen zbog lose forme, i ako neki uopste nisu imali formu..da se sve to uradilo da ovaj kvazi trener ostane na klupi.

                            Ipak NC jos nije ispali svoj poslednji metak, jos se bori...onako kako on zna...Postoji sansa da budete zadovoljni, naravno sve je to short term i pod upitnikom...Prijatno..
                            Last edited by LosmiSK; 17-04-18, 10:24.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Још кад би се Будућност зајебала да узме Бјелицу за следећу сезону.

                              Comment


                              • Kad je dolazio za 400k mislio sam da se neko sprda. Jebo ga ko ga dovede. Ja sam cuo da ce u bajern. Tamo izuzetno cene njegove kvalitete i EL iskustvo!
                                Last edited by NateHuffman; 17-04-18, 10:12.

                                Comment

                                Working...
                                X