Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Enis ugovor na 3 godine...i sporazumni raskid - ko ce za ovaj "deal" sa Miskom da odgovara
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Covic je makar plej, zna da razigrava.
      Dobar je za rotaciju, ja zadovoljan.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Ja sad tebe nista ne razumem. Znaci li to da smo mi igrali bolju odbranu u prve 2 utakmice u Pioniru? Kad smo imali izjednacene faulove i slobodna. Ili smo prolupali sa odbranom tek kad smo presli u Podgoricu?
        Buducnost je nametala tempo u trecoj utakmici?!?!
        Nema sanse da si ti gledao trecu utakmicu. Potenciram tu trecu jer je tu bila kradja epskih razmera(ne da bi pravdao nasu losu igru)
        Buducnost u trecoj nije mogla da se sastavi. Ocajna igra, ocajni sut. Imas i na net-u da pronadjes nekoliko odluka iz tog duela. Katastrofalnih odluka. Apsolutno odsustvo zelje da se pogleda snimak. Ono nisu sudijske greske koje se desavaju, ono je ocigledna namera.

        P.S.
        Sve ovo ne pisem da bi opravdao nasu losu igru. Ali je problem sto ni Buducnost nista pametno nije odigrala. Ona Buducnost od pre 2 meseca bi nas pregazila sa 3:0, sa po 20 razlike.
        Ali ovo je bio duel 2 lose ekipe. Detalji su odlucivali, sitnice.
        OK, jel ti mene pezis? Stvarno nemam zivaca za objasnjavanje za stvari koje sam napisao po deseti put. Jel sam napisao da je tendenciozna treca tekma? Jesam. Jel sam rekao da inace u celoj seriji lose sudjenje ali bez tendencije u drugim tekmama? Jesam. Ako treba da pisem pola strane da bi ti to video u teksu, onda odustajem. Evo ima i da priznam da nisam gledao tekmu, koju jesam gledao. Ako je lakse da se veruje u to sto ti verujes, nek ti bude lakse. Ni meni nije svejedno sto smo ispusili za ABA, KRK, EL. Samo sto cu svoju gorchinu da usmerim na drugo mesto, ne na sudije...

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Jedva nasli al-a? Jbt kako smo ga maznuli barsi ispred ociju, ju koju smo srecu imali
          Ajde, ajde... Zna se dobro na sta sam mislio. Pare, reputacija NC... Izbor je bio nikakav... tj. opcije. Izgleda da smo i prosli u skladu sa opcijama = nikako

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Enis ugovor na 3 godine...i sporazumni raskid - ko ce za ovaj "deal" sa Miskom da odgovara?

            Nemojte Uvalina molim vas....nikakve Bakije, Mikije, itd, vec trenera sa iskustvom u Evropi (Ivanovic, Obradovic, Trinkijeri) ili Covic da pusti nekom drugom da radi. Samo nemojte polovnjake.
            Ljudi, odakle imate ove informacije. Radanov, Covic in; Enis raskid. Jel' pise negde, ili su abrove (po starinski)?

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              Ljudi, odakle imate ove informacije. Radanov, Covic in; Enis raskid. Jel' pise negde, ili su abrove (po starinski)?

              Comment


              • Naci ozbiljnog trenera ce biti jako veliki problem, nakon toga kako je otisao Radonjic i siguran sam kakve price siri o KKCZ sada medju ostalim trenerima. Drugi deo je sta ima da pricaju za nas nasi bivsi igraci svojim trenerima koji bi mozda hteli taj posao. Razmislite ovako. Ko je taj ozbiljan trener koji bi prihvatio ovo:

                - Uslovi za rad na nivou FIBA Liga Sampiona ekipe prosecne, pa i ispod nekih od njih. Spavanje po aerodromima, putovanja bez chartera itd.
                - Imperativ rezultata (osvajanje 3 trofeja domacih/regionalnih + u EK ako se moze do kraja) a za to skromna i virtuelna sredstva, koja se isplacuju neredovno i cesto su problem sa igracima i kvare hemiju u ekipi.
                - Ne dobija odresene ruke u sportskom sektoru. Nije ih imao potpuno ni Radonjic da ne mastaju neki. Selekcija ekipe na fazonu ti kazi sta ti treba a mi cemo to da nadjemo i kupimo (citaj Covke i Misko). Uprava trazi da selekcija bude takva da promovise domacu bazu kao osnovu ekipe, da se razvijaju mladi igraci i talenti, ali ujedno da su tu stranci extra kvaliteta kao nosioci i da naravno trofeji ne izostaju. Za svu tu selekciju treba da se ujedno i ne potrosi mnogo para i nemamo ih. Ako moze 80% da bude na dodjem ti sa Miskom, selekcija je idealna.
                - Da ne trazi mnogo para trener i da ne kenja da i to malo sto je trazio ne dobija. Nego ono mir u svlacionici i glave na sportu dok uprava izdaje saopstenja i "trazi pare"
                - Potpuna odgovornost uvek ce biti na treneru, nikada na upravi. Dakle bice uvek kriv za sve, iako realno ima u mnogo cemu vezane ruke.

                Valjda svima treba da bude jasno da sada i kad nema EL, da ovakvog posla moze da se prihvate samo ocajnici kojima treba angazman, likovi koje vracaju iz penzije jer mu dosadilo da mu kenja zena svaki dan po kuci, Alimpijevic-like partijski podesni tutubani ili pocetnici sa ogromnom dozom arogancije kako ce oni sve to da ispeglaju.

                Comment


                • Zamislite small ball petorku:
                  PG Fića
                  SG Roč
                  SF Gvozdeni
                  FC Davidovac i
                  C Lesor...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Kao sto sam pretpostavio Alimpijevic ostaje trener.
                    Bojao sam se da pokazani trenerski autoritet ne uvidi neki Evroligas i ne preotme nam Alimpija. Srecom uspeli smo da ga zadrzimo.

                    Comment


                    • Bice to derbiji sa Cajetinom i Borcem, prstace ))
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Daj Igora Jovovica za trenera!

                        Comment


                        • Znaci ovako:
                          Krive su sudije, Enis, Bokan, Milko, navijaci.
                          Nije ni Alimpijevicu lako pored ovolikih krivaca za neuspeh.

                          Comment




                          • Mamba!!

                            Comment


                            • Dobro je da se Fića vratio, još Petar Popović i da zavrtimo neodbranjivi pick.

                              Comment


                              • Sa kime će Fića da vrti pik, ako šutnu nenadjebivog Milka?

                                Comment

                                Working...
                                X