Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne sviđa mi se ovo lutanje u magli uopšte, pogubili su konce 100%, ali tako prolaze šibicari...ne razumem zašto čuva ono malo govno kao da mu je nepriznati sin, pa Top ne bi ni u ludilu mogao gore da prođe da ga sada postave....
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ma ne sviđa mi se ovo lutanje u magli uopšte, pogubili su konce 100%, ali tako prolaze šibicari...ne razumem zašto čuva ono malo govno kao da mu je nepriznati sin, pa Top ne bi ni u ludilu mogao gore da prođe da ga sada postave....
      ljudi Topu svaka cast ali Top nije sposoban da bude trener jos uvek shvatite to ..Trinkijeri je morao da dodje cim je bio slobodan ,trebalo ga je platiti lepo i zadrzati ga par sezona ...sada je kasno za sve ....

      Comment


      • Postali smo ozbiljan cirkus, sad vec iz sve snage zelim da covic ode, makar i batica dosao, ma i hitler licno

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Postali smo ozbiljan cirkus, sad vec iz sve snage zelim da covic ode, makar i batica dosao, ma i hitler licno
          Kako mislis postali, pa mi nikad nismo ni bili ozbiljan klub.Ako Bjelica ode ima da se napijem od srece.

          Comment


          • Antic i Keselj da odu u paketu !!!

            Comment


            • Možemo mi i Uvalina da pitamo...on je ono, Zvezdin vojnik a i nije loš trener i rekao bih da bi imao veće šanse da osvoji KLS od ovog prepotenka.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Prvi koji treba da ode je Covic posle njega zreli za odlazas Bjelica, Antic, Keselj, Feldin, Rocesti, pa cak i Jovanovic, sto se mene tice mogu odma da napuste klub

                Comment


                • Ček ček. Možda se s Milkom vode pregovori oko produžetka saradnje [emoji16]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Možemo mi i Uvalina da pitamo...on je ono, Zvezdin vojnik a i nije loš trener i rekao bih da bi imao veće šanse da osvoji KLS od ovog prepotenka.
                    Ovo vec ima smisla za razliku od posta o Trinkijeriju. Nismo potpisali DR-a, jedva nasli Al-a, a hocemo Trinkijerija

                    Comment


                    • Enis ugovor na 3 godine...i sporazumni raskid - ko ce za ovaj "deal" sa Miskom da odgovara?

                      Nemojte Uvalina molim vas....nikakve Bakije, Mikije, itd, vec trenera sa iskustvom u Evropi (Ivanovic, Obradovic, Trinkijeri) ili Covic da pusti nekom drugom da radi. Samo nemojte polovnjake.

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Ovo vec ima smisla za razliku od posta o Trinkijeriju. Nismo potpisali DR-a, jedva nasli Al-a, a hocemo Trinkijerija
                        Jedva nasli al-a? Jbt kako smo ga maznuli barsi ispred ociju, ju koju smo srecu imali

                        Comment


                        • Ma koliko se cuda nagledao gledajuci moju Zvezdu ona nikada ne prestaje da me zacudjuje. Iz iskustva znam da ovo jos nije ni vrh ledenog brijega.

                          Comment


                          • Citam ljudi teraju rocestija, samo jedno pitanje jel navijaci klivlenda trebaju da teraju lebrona jer su pukli od pejsersa? Cisto onako pitam jer i klivlend ima pajsera na klupi i jer lebron ima odvratne saigrace? Takodje me zanima da li su lejkersi trebali dw sutnu Kobija kada je igrao sa voltonom, kvwmijem braunom i kompanijom?

                            Comment


                            • Ne procitah nigde. Je l' Rocesti I dalje kod vas ili je otisao?
                              sigpic

                              Comment


                              • Za novog trenera nema vremena, jedino da se Topu prepusti do kraja KLS...pa u medjusezoni traziti dugorocno resenja.

                                Comment

                                Working...
                                X