Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek predje da seta Kalishom a da batali EL terene i ozbiljnu kosarku za koju nije vec neko vreme. I da u pitanju je stvar karaktera a ne raubovanja. Pogledaj kako Reyes pegla svoje minute u poznim godinama koje dobija na kasicicu. Milko se raspadao i na 15 i 25 minuta. Samo sto je steta po ekipu daleko veca kad je 25 min i kad od 4 ili 5 opcije na parketu postane druga. Onda se totalno ukanalis. On je primer jedne lenjosti i protracenog talenta. To da ima lepe manire i fin je, sve to stoji. Ali brate daj bolje seljachinu koja ce da burgija 25 minuta nego nekog koji igra kao da se skupio s ortacima iz bloka na basket. Uz to nije dobar primer za mladje igrace i kao jedan od nominovanih "lidera" svojim zalaganjem i igrom ti samo pravi negativnu atmosferu.

    Opet kazem pogledaj Reyesovih 10-15 minuta u Realu a stariji je 4 godine. Jankunas je isto godiste pa u 22 minuta sta daje i pegla covek. Milko je i kao mlad igrac imao te bolikurcitis tendencije. Totalno odsustvo zelje da se unapredi defanziva kroz celu karijeru, zelja za iso igrom i insistiranju na sutu spolja i dugacki midrange iako su losi procenti suta. To su sve znaci lenjosti koje on nikada nije iskorenio. I kao takvog ja ne mogu da ga smislim na terenu. Sad i kad ga stigle godine, to je takva shtetotcina za ekipu da nemam reci. Uz sve to napomenucu da covek ima 33 godine. U tim godinama se on raspao potpuno fizicki, sto je nedopustivo u ovo doba. A ako je neko prosao karijeru bez povreda nekih krucijalnih to je Bjelica. To samo pokazuje karakter za sport los i odsustvo zelje da radi na svom telu, i aspektima igre gde je slab.

    Comment


    • Ove sezone 16 utakmica 27+ a 31 mec+20minuta a 8 meceva ispod20 minuta sa tim da su svi bili 17-18min i jedan od 11 i 4 minuta bas u finalu...prosle godine 18 meceva od 20-28 minuta a tri 25+.. i ti meni reci da je to normalno...

      Slazem se da je Rejes i Jankunas druga prica ali prijatelju ti meni nadji kad su oni u karijeri imali takvu minutazu..i sa 25-26 godina...nisu...Rejes je dobio ove godine malo vise minuta zbog povreda ali to je i dalje smesno..pre isto..daleko manje minuta...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Zapravo sve pogresno si procitao. Ja sam rekao da je sudjenje bilo lose, pritom mislim loseg kvaliteta sa izuzetkom te trece tekme gde je i mogla da se vidi neka tendencija da su vukli za njih.

        I ja nisam rekao da je Buducnost u toj tekmi najbolje odigrala. Mi smo verovatno bili bolji ukupno gledano u toj tekmi ali smo bili prilicno kriminalni u odbrani, kao i u celoj seriji osim tekme druge u BG. Koliko faula protivnik izvuce i bacanja su direktno vezani i za to kako ti igras odbranu a ne samo za sudije. Potencirati sudije u prvi plan je jako pogresno kada realno ta teorija ne pije vodu o razlogu nasih poraza od Buducnosti ove sezone, a bilo ih je pet.

        Zato sam i dao linkove i rekao da ne moze da se gleda sve kroz tu prizmu jer na taj nacin moze neko i nas da napadne i optuzi u tim tekmama na linkovima. Sto bi naravno imalo nula smisla kad smo znali da Dzile mlati celu tekmu i ubija nam ritam i tera nas na bacanja u obe. Ako si gledao celu seriju protiv Buducnosti, video si da su oni nametali tempo a mi smo bili ti koji su ga sekli i pokusavali da izadjemo iz kontra ritma. Normalno je da takve ekipe prave vise faulova i dopustaju vise bacanja...
        Ja sad tebe nista ne razumem. Znaci li to da smo mi igrali bolju odbranu u prve 2 utakmice u Pioniru? Kad smo imali izjednacene faulove i slobodna. Ili smo prolupali sa odbranom tek kad smo presli u Podgoricu?
        Buducnost je nametala tempo u trecoj utakmici?!?!
        Nema sanse da si ti gledao trecu utakmicu. Potenciram tu trecu jer je tu bila kradja epskih razmera(ne da bi pravdao nasu losu igru)
        Buducnost u trecoj nije mogla da se sastavi. Ocajna igra, ocajni sut. Imas i na net-u da pronadjes nekoliko odluka iz tog duela. Katastrofalnih odluka. Apsolutno odsustvo zelje da se pogleda snimak. Ono nisu sudijske greske koje se desavaju, ono je ocigledna namera.

        P.S.
        Sve ovo ne pisem da bi opravdao nasu losu igru. Ali je problem sto ni Buducnost nista pametno nije odigrala. Ona Buducnost od pre 2 meseca bi nas pregazila sa 3:0, sa po 20 razlike.
        Ali ovo je bio duel 2 lose ekipe. Detalji su odlucivali, sitnice.

        Comment


        • @LosmiSK
          Pa videh prosle godine kako je igrao kada nije bio izraubovan, bjelica pojma nema ma koliko god igrao i koju god poziciju igrao...mozes misliti, ne sme da se opljune?! Ima platu koliku ima, a nije nista uradio da opravda istu

          Comment


          • Ја би сад дао Топу да води тим у суперлиги.Има два месеца до финала...то је више него довољно времена да се види шта он може, па ако се покаже, да га оставимо за следећу сезону.

            Comment


            • Ja sad ne bih nista dirao. Pogledao bih sponzorske ugovore, vidio koliko sam dug za sl sezonu i koliki su mi rashodi za ovu. Potegao bih veze, telefonom nazvao koga god treba i vec sad pokusao da nadjem adekvatna pojacanja za sl sezonu. Napravio bih spisak onih na koje racunam i po cijenu miliona nema da idu iz kluba! Jasan plan vec sad (bez obzira na rezultat u KLS) nasao starijeg trenera da je sto bezobrazniji, namazaniji, nekog pokvarenjaka koji ce u mladim momcima probuditi drcnost, zelju, motiv i da ihzastiti kad useru. Dao bih sve za iskusnog pleja u oba pravca i cetvorka zeljna dokazivanja. Mi talenta imamo, treba nam neko ko ce to da kanalise, podrzi, uoblici i sa dva pojacanja napravi kompaktnim.

              Comment


              • Kuća se pravi od temelja a KK-u je temelj stručni štab, ako ostane ovaj nazovi ga kako hoćeš ni Teo da je na pleju ne bi nam pomogao...ako predsednik ne prestane da se meša u rad struke (svi kažu da je on birao igrače a ako nije tek onda onaj nazovi ga kako hoćeš ali trener nije za nogobulj).
                Elem, kada imaš dobar temelj imaš na šta da nadograđuješ jer taj temelj ti omogućava širi izbor i raze kombinacije. Ako se to ne uradi imaćemo preslikanu ovu sezonu i uvod u totalni raspad.
                I opet da citiram Pešića (po ko zna koji put ove sezone) bolje lav da vodi 12 magaraca nego magarac 12 lavova (i dodao bih) a najgora kombinacija je da magarac vodi 12 magaraca. Ove sezone je popriličan broj tovara u našem klubu.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Videh sad Nebojsu Ilica u nekom kaficu u Njegosevoj, mozda sam trebala da ga pitam da li Alimpijevic ostaje
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Opet se dovode igraci koji su za fmp...vise necemo biti u stanju da dobijemo ni mzt

                    Comment


                    • Prosle godine da smo hteli, nismo mogli imati bolji centarski tandem,sa pravom peticom, dve lazne, cetvorkom...laznom cetvrkom...small ball, ma sta hoces da igras...Milko nije dzordan sa parama koje smo dali smo dobili iskustvu i siguran back up..i za malo da budemo u 8...bukvalno nas sekund delio..imali vise mec lopti..i povreda Jovica...

                      Ove godine..Antic...nije cetvorka...vise..petica je..koja ne igra ledjima...Lesort je petica koja je tek usla u ozbiljan sistem, Bjelica je isto petica, i ako ste pricali da je cetvorka...on covek igra sve te minute na cetvorki,ulaz,zida,sutira..smejurija...naravno da ce se raspasti....ako gledamo celu sezonu bio je u top 4-5 igraca..

                      Onda imas Jovanovica peticu, Omica peticu..i jednu cetvorku u vidu...Jankovica...nemas laznu cetvorku i ako je to ozda mogao Dangubic i Davidovac...

                      Imas na 4-5 Antic-Bjelica,Omic-Bjelica Lesort-Anticili Bjelica itd...mi smo celu sezonu igrali bez niske postave...do zadnje utakmice..

                      Hoce neko da mi kaze da Antic ima veci doprinos od Bjelice koji je dao 27 poena u zadnjih 9 el meceva...ili 3 po mecu i u ABA 42 na 6meceva ili 7 prosecno.. za tri sutirao 27 i 29posto a za dva 42posto EL i 30!!!! aba liga... samo u NG je odnos 31-15 u mecevima gde je igrao Bjelica a gde Antic...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Na koju splacinu mislis?
                        Na ovu što si joj upravo panegirik posvetio
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Znaci Radanov i Covic in Enis out

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Kuća se pravi od temelja a KK-u je temelj stručni štab, ako ostane ovaj nazovi ga kako hoćeš ni Teo da je na pleju ne bi nam pomogao...ako predsednik ne prestane da se meša u rad struke (svi kažu da je on birao igrače a ako nije tek onda onaj nazovi ga kako hoćeš ali trener nije za nogobulj).
                            Elem, kada imaš dobar temelj imaš na šta da nadograđuješ jer taj temelj ti omogućava širi izbor i raze kombinacije. Ako se to ne uradi imaćemo preslikanu ovu sezonu i uvod u totalni raspad.
                            I opet da citiram Pešića (po ko zna koji put ove sezone) bolje lav da vodi 12 magaraca nego magarac 12 lavova (i dodao bih) a najgora kombinacija je da magarac vodi 12 magaraca. Ove sezone je popriličan broj tovara u našem klubu.
                            Једна од најпознатијих особина животиње коју си поменуо је тврдоглавост.То краси вођу клуба.Кад за нешто запне, не стаје, макар га у пропаст одвукло.Целе сезоне људи виде да не ваља, да "оно" не зна, али не вреди, тешко је признати своју грешку.
                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Videh sad Nebojsu Ilica u nekom kaficu u Njegosevoj, mozda sam trebala da ga pitam da li Alimpijevic ostaje
                            Нема везе што ниси, знамо одговор.

                            Comment


                            • Pa eto stizu defanzivne zveri
                              Posle Alimpijevic ne ume da igra odbranu...
                              Ne znam koja je poenta da dolaze i Covic i Radanov. Nema dovoljno minuta....jedino ako jos neko ide pored Enisa

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/kosarka/...-vratio/292757

                                Ahahhahahaahhhahaahah, place mi se, jos da ode tejlor i da uzmem konopac da se obesim

                                Comment

                                Working...
                                X