Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Pozeljno je da smo normalna liga, ali izgleda da nismo. Pretpostavljam da je pravilo da se sudije delegiraju 48h pre meca da bi bilo sto manje vremena da neko vrsi pritisak na njih. I to na balkanu itekako ima logike.
    Ne znam dal si video na temi KK Buducnost, isplivalo je da je na sudskom procesu utvrdjeno da je sekretar KK Buducnost 2009e godine sredjivao prostitutke ovom sudiji Radovicu zbog "dobro obavljenog posla". Stvarno neverovatno da taj covek i dalje sudi, a jos ludje je da sudi na utakmicama kk Buducnost ovakvog znacaja. Ima li neke lige gde je to normalno?
    I Christodoulou je sa Zocom isao u kurve stalno pa se svi smeju kad neko pomene da mu je on doneo titule i prelomio vazne meceve. Inace njegov uspon kao sudije je paralelan sa usponom Zoca kao trenera za one koji vole teorije zavere.

    Batalite se sudija, nisu krive. To je bottom line...

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ja sam takodje bio za NWG, ali ne zbog ove sezone u kojoj bi on igrao dobro, vec zbog sta bi mogao da da naredne dve ako je potpisan na vise godina. On je igrac koji raste a ujedno razume dobro igru, podredjen je timu i nema prevelikih ociglednih slabosti kao Rochesti. Ali taj voz je prosao, nema sta tu da se prica. Necemo uskoro imati priliku da skupimo pleja koji je borderline NBA prospect kao NWG jer su i klase slabije.
      pri tom je NWG skolovan igrac, prosao kroz sve zive americke selekcije i dokazani pobednik koji je dovukao gonzagu do finala i bio glavni igrac na tom putu. ali jbg nama nije bio dobar. ako se manny secas da li ovde ili na b92 pitao sam te za njega i monte morisa mesec dana pre nego sto se pojavio u prici sa zvezdom, ali jbg mi imamo skauting sluzbu koja je snimila lesora!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Milko Bjelica napusta Zvezdu
        Alimpije ostaje trener
        Rocesti zeli da ide.

        Tako nacuh.
        u roku odmah ili nakon kls? Ovi sto odlaze mislim? Ako odmah, onda je ovo raspad u hodu...

        Mislim se nesto, mogao bi Milko u Buducnost...

        Comment


        • Meni ubedljivo najveca greska je dolazak Enisa..imas jednog pleja prakticki..doprinos nula..solira...sutira kao divljak..on i Lesort su ono...kao braca...Skroz nerezonski...

          PG proslih sezona MW Jovic, Jovic Micic, Jovic-Walters... ako primetite, imali smo bar dva pleja..sa tim da smo imali i Rebrona...)) i Djenka koji je skoro pa kec...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ne racunajte na igrace iz FMPa.
            Citam stranicu po stranicu, ne znam mozda je odgovor vec dat... Ali, jedno pitanje: Otkud ti informacije? Spekulises ili znas?

            Samo da podsetim, with all due respect, upravo si ti letos dva meseca tvrdio da Radonjic ostaje po svaku cenu, pa se videlo kako je izaslo. Ne zelim sad da se opravdavas, svako gresi i to nije problem, ali mi smo ovde svi podosta nadrkani porazom od sinoc i svesni smo da je ovo sta se dogadja kriticno. Zato bi bilo pozeljno da se daju proverene informacije, inace ce ovde da izbije rusvaj i ljudi odu u banovinu bez razloga. Ne moramo da se bas i mi ovde raspadnemo za medalju.
            Last edited by drakon1; 16-04-18, 05:21.

            Comment


            • Alimpije sam skontao da ostaje po komentarima NC botova...prvo ce oni to da ispeglaju pa ce NC izaci da potvrdi....meni je ovo neki SI FI...ne znam sta bih dodao vise..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Prica je iz fudbala ali moze da posluzi, svojevremeno je Ivan Jovanovic trener Apoela sa Kipra na pitanje kako je sklopio tim za cetvrtfinale lige sampiona sa malim budzetom rekao doveo sam nekoliko igraca koji zele da napreduju i da se bore za karijeru, ni mlade ni prestare , ali igrace koji ce da kidaju , mi dovedemo Peru on se cuva kao da treba da potpise milionski ugovor, ok bio je povredjen ali i Baroviic je pa je stisnuo zube, covek gadja 8/8 bacanja kao nikad u karijeri, a lesor ne moze da se sastavi.
                Ždero Kantić je svu svoju želju, srčanost i zvezdaštvo pokazao u kafani, dvojka, trojka, blok, skok, nema šta nije bilo. Borio se kao lav, svako repete je palo pred njim.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Nije da nisu mogli da mu daju inekciju da ne oseca bolove, sta ako pogorsa povredu rizikuje da zavrsi karijeru mesec dana ranije? Pa nije to klnac neki nego mator konj koji je doveden da nam pomogne da uzmemo trofej! Verujem da su mogli da mu roknu inekciju i da bar odigra 1 utakmicu

                  Comment


                  • Neni deluje kao da je izbio neki kurslus izmedju Pere i strucnog staba ili igraca.

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Nije da nisu mogli da mu daju inekciju da ne oseca bolove, sta ako pogorsa povredu rizikuje da zavrsi karijeru mesec dana ranije? Pa nije to klnac neki nego mator konj koji je doveden da nam pomogne da uzmemo trofej! Verujem da su mogli da mu roknu inekciju i da bar odigra 1 utakmicu


                      Marko Simonović u identičnoj situaciji.

                      http://www.sansasport.com/kosarka/ab...jako-boli-foto

                      Razlika između čoveka i pizde.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Retardirani smo mnogo i takve klauzule ne smeju da postoje u ugovorima. Igraci ima da odigraju do kraja ugovor ako neko nece za njih da da masnu otkupninu. Prodajemo samo kad je finansijski isplativo. To treba svako da razume jer je u pitanju matematika za osnovce...
                        Lepo je to sto kazes da imamo realan budzet od 1.5 milion, ali onda nema EL i nema dobrog basketa. Nasi navijaci su razmazeni i evo sada je kuknjava jer necemo igrati EL. Pretpostavljam da i sam znas da su te male klauzule u ugovorima upravo iz razloga sto ne placamo igrace onoliko koliko vrede (+ neredovno), vec im pravimo izlog i priliku da se unovce. Ako / kada budemo jednog dana platili po trzisnoj vrednosti igraca, onda cemo moci i da zacepimo obestecenje, ili da nam se posreci kao sa Gudurom pa da decko postane odlican igrac vec u drugoj godini prvog profi ugovora, a pri tome igra za smesne pare.
                        Ja mislim da mi moramo da se okrenemo ka razvoju neafirmsanih igraca, sto domacih (kojih uglavnom i nema), sto mladih Amera. Da budem precizniji, bilo kojih stranaca, nego mi ovi padose prvi na pamet jer su najbrojniji.
                        Ja, slicno kao i ti (ako sam dobro zapamtio) ne pusim pricu o domacoj bazi. Po meni postoje samo dva merila - kvalitet / procenjeni kvalitet u buducnosti (tzv. plafon) i cena.
                        Naravno, ako se pojavi neki Miler, Djenka, Kinzi, nas brat nemacki... a u plateznom su rangu, uzeti...
                        Treba takodje izbunariti negde glavnog trenera i tim oko njega koji znaju da rade, koji mogu da razvijaju klince i udri... Da budemo ozbiljna Mega (bez nabijanja statistike i nezasluzenog igranja / divljanja) sa ozbiljnim takmicarskim ambicijama
                        Last edited by Grof; 16-04-18, 03:56.

                        Comment


                        • Najinteresantnije je ćutanje Čovića!
                          Svako ko ga poznaje taj zna da ne sedi skrštenih ruku!
                          Ili se sprema da odlazi ili rešava sa Djordijem neku vild kard varijantu jer od A licence nema nista to je jasno!
                          Ubedjen sam da nesrećnik na klupi ostaje ,imam takav osećaj a na kraju sezone voleo bi da se rastanemo sa Bjelim, Lazom,
                          Feldinom , Anticem i Keseljem

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            u roku odmah ili nakon kls? Ovi sto odlaze mislim? Ako odmah, onda je ovo raspad u hodu...

                            Mislim se nesto, mogao bi Milko u Buducnost...
                            Da i njima pomogne da propadnu?
                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Alimpije sam skontao da ostaje po komentarima NC botova...prvo ce oni to da ispeglaju pa ce NC izaci da potvrdi....meni je ovo neki SI FI...ne znam sta bih dodao vise..
                            Botovi su još uvek na brifingu, očekivati agresivniji nastup od utorka.

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Meni ubedljivo najveca greska je dolazak Enisa..imas jednog pleja prakticki..doprinos nula..solira...sutira kao divljak..on i Lesort su ono...kao braca...Skroz nerezonski...

                            PG proslih sezona MW Jovic, Jovic Micic, Jovic-Walters... ako primetite, imali smo bar dva pleja..sa tim da smo imali i Rebrona...)) i Djenka koji je skoro pa kec...

                            Da je Enis najveći problem...krivica je (samim tim i problem su) Čović, Alimpijević i stručni (nestručni štab, tu mi je samo zaista krivo što smo potrošili Topa), te ondaa igrači...ako bi navodili igrače koji snose najveću odgovornost to bi bili Bjelica i Pero, zatim Roč i Feldin, za njima Lesor i Lazić..
                            Bjelica jer dečko je od Decembra ugašen, usporen, mlak i bezvoljan i prenosi negativnu energiju na tribine...
                            Pero, hvala mu za one tri utakmice (da li i toliko) ali je on zauzeo nečije mesto i dao lažnu nadu o popunjenosti "visokih"
                            Roč koji ima meku ruku ali i srce, koji (posebno me nervira) kadaa kao povuče tranziciju, ukopa se na liniji za tri poena i uvek zakoči tu našu igru u leđa, kontru, polukontru...bez obzira na broj ostvarenih asistencija on je prvo mislio na sebe a potom na saigrače i igru.
                            Feldin igrač sporednih uloga i malih utakmica,
                            Lesor - žali bože disproporcije telo-BBIQ.
                            Laza neprepoznatljiv u odbrani, u napadu je izgubio tu neku sigurnost a i pokušavao je da izađe iz svojih patika (opravdavam jer su ostali njega svojim neigranjem prisilili na to)..
                            I opet svi ovi su napraili to zahvačjujući Čoviću, Alimpijeviću i stručnom štabu.

                            Originally posted by Laki21 View Post


                            Marko Simonović u identičnoj situaciji.

                            http://www.sansasport.com/kosarka/ab...jako-boli-foto

                            Razlika između čoveka i pizde.
                            Simon je imao saigrače, drugove, braću živeli su kao tim ...ovi sadašnji su neke kolege sa posla...individue (qrac, palac od ekipe...)

                            Originally posted by Grof View Post
                            Lepo je to sto kazes da imamo realan budzet od 1.5 milion, ali onda nema EL i nema dobrog basketa. Nasi navijaci su razmazeni i evo sada je kuknjava jer necemo igrati EL. Pretpostavljam da i sam znas da su te male klauzule u ugovorima upravo iz razloga sto ne placamo igrace onoliko koliko vrede (+ neredovno), vec im pravimo izlog i priliku da se unovce. Ako / kada budemo jednog dana platili po trzisnoj vrednosti igraca, onda cemo moci i da zacepimo obestecenje, ili da nam se posreci kao sa Gudurom pa da decko postane odlican igrac vec u drugoj godini prvog profi ugovora, a pri tome igra za smesne pare.
                            Ja mislim da mi moramo da se okrenemo ka razvoju neafirmsanih igraca, sto domacih (kojih uglavnom i nema), sto mladih Amera. Da budem precizniji, bilo kojih stranaca, nego mi ovi padose prvi na pamet jer su najbrojniji.
                            Ja, slicno kao i ti (ako sam dobro zapamtio) ne pusim pricu o domacoj bazi. Po meni postoje samo dva merila - kvalitet / procenjeni kvalitet u buducnosti (tzv. plafon) i cena.
                            Naravno, ako se pojavi neki Miler, Djenka, Kinzi, nas brat nemacki... a u plateznom su rangu, uzeti...
                            Treba takodje izbunariti negde glavnog trenera i tim oko njega koji znaju da rade, koji mogu da razvijaju klince i udri... Da budemo ozbiljna Mega (bez nabijanja statistike i nezasluzenog igranja / divljanja) sa ozbiljnim takmicarskim ambicijama
                            Ovaj roster nije ni malo jeftin, a totalno je podbacio. Verujem da je roster Budućnosti daleko jeftiniji i naučili su nas pameti (nadam se)
                            Skauting nam je amaterski, ako ne znamo...pa pitajte Pavićevića kako i ko njima skautira amere, sklopili su vrlo fin a nije skup tim, unazad par godina iskopali su dobre amere za razliku od naših znalaca koji kao i sadašnji trener nam imaju nek svoje sveščice i programe i misle da su skauti...jad i čemer.
                            I dalje mi nije jasna rasprodaja od letos i onda kupovina na kilo (razlika u koštanju nije velika 100%) verujem samo da je neki kapric sujetnog u pitanju.
                            Last edited by nebitan; 16-04-18, 07:20.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Da i njima pomogne da propadnu?

                              Botovi su još uvek na brifingu, očekivati agresivniji nastup od utorka

                              L




                              Da je Enis najveći problem...krivica je (samim tim i problem su) Čović, Alimpijević i stručni (nestručni štab, tu mi je samo zaista krivo što smo potrošili Topa), te ondaa igrači...ako bi navodili igrače koji snose najveću odgovornost to bi bili Bjelica i Pero, zatim Roč i Feldin, za njima Lesor i Lazić..
                              Bjelica jer dečko je od Decembra ugašen, usporen, mlak i bezvoljan i prenosi negativnu energiju na tribine...
                              Pero, hvala mu za one tri utakmice (da li i toliko) ali je on zauzeo nečije mesto i dao lažnu nadu o popunjenosti "visokih"
                              Roč koji ima meku ruku ali i srce, koji (posebno me nervira) kadaa kao povuče tranziciju, ukopa se na liniji za tri poena i uvek zakoči tu našu igru u leđa, kontru, polukontru...bez obzira na broj ostvarenih asistencija on je prvo mislio na sebe a potom na saigrače i igru.
                              Feldin igrač sporednih uloga i malih utakmica,
                              Lesor - žali bože disproporcije telo-BBIQ.
                              Laza neprepoznatljiv u odbrani, u napadu je izgubio tu neku sigurnost a i pokušavao je da izađe iz svojih patika (opravdavam jer su ostali njega svojim neigranjem prisilili na to)..
                              I opet svi ovi su napraili to zahvačjujući Čoviću, Alimpijeviću i stručnom štabu.


                              Simon je imao saigrače, drugove, braću živeli su kao tim ...ovi sadašnji su neke kolege sa posla...individue (qrac, palac od ekipe...)


                              Ovaj roster nije ni malo jeftin, a totalno je podbacio. Verujem da je roster Budućnosti daleko jeftiniji i naučili su nas pameti (nadam se)
                              Skauting nam je amaterski, ako ne znamo...pa pitajte Pavićevića kako i ko njima skautira amere, sklopili su vrlo fin a nije skup tim, unazad par godina iskopali su dobre amere za razliku od naših znalaca koji kao i sadašnji trener nam imaju nek svoje sveščice i programe i misle da su skauti...jad i čemer.
                              I dalje mi nije jasna rasprodaja od letos i onda kupovina na kilo (razlika u koštanju nije velika 100%) verujem samo da je neki kapric sujetnog u pitanju.
                              Letos, u bifeu Pionira isla je prica dovode se ovi igraci sa reputacijom i biografijom da ae uzme Aba liga i da fore jos jedna sezona . A to tako ne ide to nije tim, Rocesti ne juri karijeru nema razloga da se cima , sve smo videli kad na nereseno ti das loptu u ruke Ivanovicu ono kao jbg.Djenka bi poginuo za onu loptu al dobro, ako se igra taj Evrokup nadam se ipak timu koji ce da bude konkurentan a ne vreca za udaranje.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Dao sam ti linkove za obe te godine. Obe preko 40+ bacanja. Naravno tu sudjenju nije bilo problema jer jesu tukli kao ludi. Kao i mi sada, jer smo bili nemocni da bilo sta zaustavimo. Kolicina retardiranih faulova koji smo napravili i ranih bonusa protiv Buducnosti je bila ogromna. Buducnost nametnula svoju igru, nismo se prilagodili defanzivno i iz nemoci da se zaustavi pik smo samo vukli, gurali i udarali. I to je konacan rezultat.

                                Prebrojavanje faulova i bacanja je za Tegija i tu ekipu.

                                Ako sam ja dobro razumeo ovih tvojih nekoliko postova ti tvrdis da je recimo u trecoj utakmici Buducnost najbolje odigrala posle 2 losije partije iz BGD? Naravno da je u BGD odnos bacanja i licnih bio priblizan jer se radi o dve priblizne ekipe.
                                Onda u trecoj(i cetvrtoj) utakmici je Buducnost proigrala a mi smo odigrali nikad losiji mec te je stoga Buducnost imala skoro pa 3x (3 puta?!?!) vise bacanja?
                                Da da. Deluje kao da nisi gledao utakmicu i da pricas na osnovu statistickih tabela.

                                Prijatelju ti razumes ovu igru, imas vise znanja o njoj od mene i jedan si od forumasa cije postove obavezno citam(iako nekad preterujes sa licnim vredjanjem...) ali ovo nema logike.
                                Treca utakmica je nasa najbolja utakmica. Ja evo ne pamtim(ako moze i za ovaj deo neka statistika sa meca) da je izgubio klub koji je imao bolji procenat za 2, bolji procenat za 3, vise ubacenih dvojki, vise ubacenih trojki, vise skokova, vise asistencija, jednako izgubljenih lopti? Ako si gledao utakmicu video si kakav se kontakt svirao nad igracima Buducnosti, kakvi kontakti se nisu svirali nad igracima KKCZ.

                                Comment

                                Working...
                                X