Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
    Moglo bi mu se to odbiti od glavu, tako je i presednik Cibone bio 100% siguran da ce igrati el, kad ono kvrc.
    Mislim, Busucnost sa fucking barovicem, popovicem i ostalom smehotresnom ekipicom ce svakako biti ako budu igrali el, kanta za nabijanje. Ne znam koliko el ima interesa da mu jedna buducnost igra el :/ Videcemo sta ce da bude
    Samo si se p*srao po svom klubu ovim pisanjem. Te kante su vas uništili ove sezone čak pet puta.
    Bokan dočekao svojih pet minuta slave pa dao malo nedvosmislenu izjavu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      .
      Covic- Zvezda = obostrani interes je u pitanju.
      Znas sta mi ovde nije jasno:
      1) Ako znamo da je brat ranije bio u klubu, i Covic je taj potez beskrupulozno opravdavao u medijima, u cemu je problem izbio da to opet bude slucaj?
      2) Ako su vec resili da istisnu Covica, u cemu je problem da coveka isplate....nije valjda da su mislili da ce on besplatno i volonterski da radi ovolike godine u Zvezdi, izvuce je iz dugova, ponudi kapacitete FMP-a, i vrati u elitu? Sigurno je da je on taj iznos malo nakarikao, al verujem da je mogao da se nadje dogovor oko cene, samo da su oni to hteli. Malo je jadno da ako drzava nece da isplati preuzimanje kluba, da onda rovare protiv tog istog kluba.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Samo si se p*srao po svom klubu ovim pisanjem. Te kante su vas uništili ove sezone čak pet puta.
        Bokan dočekao svojih pet minuta slave pa dao malo nedvosmislenu izjavu.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Ma da, unistili ste nas samo tako, pogotovo u treceoj utakmici zajedno sa sudijama, a u svakoj utakmici imali sut za pobedu ;)
        Ne nebitno svakako. Cestitike na tituli!
        Samo cinjenica je da ce te biti kanta za nabijanje lvl Neptunas, i sa kosarkaske strane meh sa CZV na Bud, sa konja na magarca.
        Al dobro morate i vi dole videti sveta malo jbg.

        Comment


        • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
          Ma da, unistili ste nas samo tako, pogotovo u treceoj utakmici zajedno sa sudijama, a u svakoj utakmici imali sut za pobedu ;)
          Ne nebitno svakako. Cestitike na tituli!
          Samo cinjenica je da ce te biti kanta za nabijanje lvl Neptunas, i sa kosarkaske strane meh sa CZV na Bud, sa konja na magarca.
          Al dobro morate i vi dole videti sveta malo jbg.
          Promašio si čestitku. Ja nisam navijač Budućnosti niti sam omalovažio ikako Zvezdino posrnuće u finalnoj seriji.
          A dal će Đetići biti topovsko meso ili ne, ostavimo da vidimo. Sigurno, ako dobiju zeleno svetlo iz Barselone da igraju, uće dodatni novac u klub, samim tim, ekipa i roster će se dodatno pojačati.
          Bilo je lošeg suđenja, svakako, samo ljudi sa pištaljkama nisu glavni uzročnik za vaše posrnuće. Krivci su ipak u vašim redovima.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Znas sta mi ovde nije jasno:
            1) Ako znamo da je brat ranije bio u klubu, i Covic je taj potez beskrupulozno opravdavao u medijima, u cemu je problem izbio da to opet bude slucaj?
            2) Ako su vec resili da istisnu Covica, u cemu je problem da coveka isplate....nije valjda da su mislili da ce on besplatno i volonterski da radi ovolike godine u Zvezdi, izvuce je iz dugova, ponudi kapacitete FMP-a, i vrati u elitu? Sigurno je da je on taj iznos malo nakarikao, al verujem da je mogao da se nadje dogovor oko cene, samo da su oni to hteli. Malo je jadno da ako drzava nece da isplati preuzimanje kluba, da onda rovare protiv tog istog kluba.
            Pa sta mislis odakle mu budzet, Cibona itd...pa i CG su mu slali pare itd...ovako ce sam otici kad mu zavrsnu slavinu...i to lagano..na ustrb navijaca Zvezde i to pravih...ne ovih drugih..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Krajnji rezultat jeste 3:1 za Đetiće.
              Da su nas sudije pokrale epski u 1, 2 i 3 utakmici -jesu ALI zašto je to dozvolio Čović.
              Ipak, ubeđen sam da su u Zvezdi bili ozbiljni: trener i stručni štab i igrači džaba bi i sudije krale bilo bi 3:1 za Zvezdu. Ovako imaš šaratana na klupi bezmudaše na terenu ibolesnu sujetu (čini mi se) na mestu prredsednika klluba i rezultat je očit.
              Đetićima želim uspeha u EL a nama neka je bog na pomoći sa ovakvom upravom, stručnim štabom i igračima.

              Da dodam, nije tragedija ne biti prvi i ne igrati EL - niko na to nema tapiju, tragedija je kako nam tim i stručni štab izgledaju pred kraj sezone.
              Last edited by nebitan; 15-04-18, 12:36.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ok je pozitiva ako stvarno prirodno izlazi iz tebe. Da pljujes tim sve vreme, a onda kazes sigurno uzimamo ABA i sigurno igramo EL to ne ide jedno sa drugim...pogotovo kad te ljudi pitaju na bazi cega baziras tvoj optimizam, a ti kazes samo - veruj mi, znam. Nije to sad bitno dal je neko bukvalista ili ne, ali je bezveze da se siri takav hype svemocnosti....ako imas neke informacije ok, ali ako nemas nema potrebe za fake pozitivom. Ne bih vise o tome, mislim da nema potrebe, kao i o ovome sto si pokusao sa Djordjevicem
                Budi miran i strpljiv...ne trci pred rudu..Tebi nesto treba da se crta...Mada sam mislio da nema sanse da izgubimo od Buducnosti..to sam DUDUK moze da uradi..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa sta mislis odakle mu budzet, Cibona itd...pa i CG su mu slali pare itd...ovako ce sam otici kad mu zavrsnu slavinu...i to lagano..na ustrb navijaca Zvezde i to pravih...ne ovih drugih..
                  Od svojih potrazivanja on odustati nece...mozda ce samo nesto spustiti cenu.
                  Ja sam i rekao da je korisnije bilo isplatiti ga odmah da klub ne bi trpeo, a ne srozavati klub da bi oterali coveka kojeg oni ne zele.
                  Lose klubu zeli onaj ko je tom istom klubu zavrnuo slavinu, sta nas briga za njihove politicke igre.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Od svojih potrazivanja on odustati nece...mozda ce samo nesto spustiti cenu.
                    Ja sam i rekao da je korisnije bilo isplatiti ga odmah da klub ne bi trpeo, a ne srozavati klub da bi oterali coveka kojeg oni ne zele.
                    Lose klubu zeli onaj ko je tom istom klubu zavrnuo slavinu, sta nas briga za njihove politicke igre.
                    Majstore, imas pravo..ne bih vise nastavljao..nema potrebe..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • De su dekard i sarac da nam objasne ovaj neuspeh?

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        De su dekard i sarac da nam objasne ovaj neuspeh?
                        U Kinsasu

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          U Kinsasu
                          Originally posted by Czbg9 View Post
                          De su dekard i sarac da nam objasne ovaj neuspeh?
                          Dekard u Kinšasi a Šarac čeka instrukcije ...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Buducnost zaista ima problem sa dvoranom.
                            Neophodno je dograditi 1000 mesta, ventilacione sisteme itd,itd. Trebaju da se uloze zaista ozbiljna sredstva. EL ne dozvoljava montazne tribine.
                            Videcemo kako ce to resiti.
                            Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Niko nije pisao da ce nama dati pozivnicu za El. Niti treba da nam daju.
                            Ja sam pisao o organizacionim problemima Buducnosti koje svakako mora da resi da bi igrala EL.
                            Primam opklade da će Budućnost igrati EL.

                            Originally posted by suptil View Post
                            Kakva je situacija sa Perom? Jel se skida za nasu ligu ili je zavrsio karijeru?
                            Nastavlja karijeru u kafani, to mu najbolje uspeva.



                            Originally posted by Ganac View Post
                            Negde prošlog leta (ili je bila već jesen) nebitno, napisao sam kako je A. mlad trener i da se bojim da ga ne potroši Čo brzo...kako sam bio u krivu, koje sam ja zablude u tim trenucima imao a nisam ni svestan bio. Čović i Alimpijević su za jednu sezonu UNIŠTILI ono što se zadnjih 6-7 godina zidalo.
                            Neko će reći on zidao on i srušio...ali nije tako, nije to njegova prćija, Zvezda nije njegova, on samo može biti Zezdin nikako suprotno.

                            Nakaradno sklopljen roster bez pravog kriterijuma u odabiru igrača (meni može svako da prodaje maglu kako je i DR u tefteru imao te i te igrače jer nemam kontakte), doveden je DUNSTER koji možda ima tu sveščicu sa akcijama ali je ne zna iskoristiti i koji nema osećaj za zbivanja na terenu.
                            Takvi kakvi su oni su uspeli deo sezone navijačima da prodaju maglu (pri tom ne mislim na najvernije jer nešto najbolje ove sezone je dovođenje OMIĆA - tako se pokazalo), kada su navijači to osetili okrenuli su leđa prodavcima magle i to je rezultiralo polupraznim tribinama (deo uzroka leži i u laži o kurentnom rosteru i prevarom u prodaji sezonskih u pretsezoni).

                            Već na prelazu u zimu počele su kritike jer ono što je prikazivano na parketu je bilo konfuzno i smešno, Pero je u toku igre vršio korekcije i na tome mu hvala (iako kada uračunamo koliko je pružio ove sezone on ispada da je debelo plaćen po utakmici). Kako je sezona odmicala mi smo sve sporadičnije izgledali kao tim umesto suprotno, izgubismo kup kažu nebitno takmiičenje (zar ima takvog), izgleda da smo i drugo nebitno takmičenje izgubil (izgubili jesmo nego nekome će se učiniti d je i ABA nebitno takmičenje)...

                            U selekciji igrača mi smo napravili ogromnu grešku jer smo selektirali gomilu LUZERA i bezmudaša. Sve ono dobro (moglo bi se reći prosto za nastaiti) smo takvim izborom uništili i umesto igrača tipa pit bula doveli smo igrače tipa pudlice...., dugo sam branio inteligenciju Lesora ali se ne može odbraniti neodbranjivo a i nije jedini, šta reći o Bjelici...plače mi se kada ga pomenem.
                            Tuga je gledati ovu i ovakvu Zvezdu i KLS je po meni nedostižan cilj a samo je jedan ozbiljan protivnik.

                            Šta još treba pa da se otera persona koja je očito došla tu gde jeste po nekoj protekcionaškoj liniji?
                            Šta nas čeka na leto?
                            Plus zilijun. Naročito za boldovani deo.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Da se podsetimo ne tako davne prošlosti...

                              Originally posted by Laki21 View Post
                              Tako je. Kad je u prošlom mandatu otišao, slavio sam tri dana.

                              Jbg, meni je Bjelica esencija mlitavosti, osobine koja mi je nepodnošljiva u bilo kom sportu, bio amaterski ili profesionalni.

                              Njegovi omašeni zicei nisu ono glavno što me nervira, ne mogu da podnesem njegov stav na terenu, nezalaganje u odbrani, nepostojanje u skoku, sve dobre stvari koje poseduje (košarkaški kliker pre svega) nisu u stanju da mi amortizuju tu nepodnošljivost.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Krajnji rezultat jeste 3:1 za Đetiće.
                                Da su nas sudije pokrale epski u 1, 2 i 3 utakmici -jesu ALI zašto je to dozvolio Čović.
                                Ipak, ubeđen sam da su u Zvezdi bili ozbiljni: trener i stručni štab i igrači džaba bi i sudije krale bilo bi 3:1 za Zvezdu. Ovako imaš šaratana na klupi bezmudaše na terenu ibolesnu sujetu (čini mi se) na mestu prredsednika klluba i rezultat je očit.
                                Đetićima želim uspeha u EL a nama neka je bog na pomoći sa ovakvom upravom, stručnim štabom i igračima.

                                Da dodam, nije tragedija ne biti prvi i ne igrati EL - niko na to nema tapiju, tragedija je kako nam tim i stručni štab izgledaju pred kraj sezone.
                                Evo ga jos jedan korektan, ali na ustrb svog kluba. Necu da budem bolji 20 razlike da bih mogao da pobedim sa 5. Hocu da budem bolji za 1 i da pobedim za 1

                                Comment

                                Working...
                                X