Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecom pa fudbaleri nisu razocarali, serem se u ove idiote

    Comment


    • Nadam se da ce Covic na robiju a Alimpijevic u parove ili zadrugu.

      Comment


      • nadam se da ce biti rekacije neke ukoliko sutra...nadam se smeni alimpijevica od njega da krenemo

        Comment


        • Od pocetka smo govorili da je Alimpijevic neiskusan i zelen za ovako nesto, ali ne. On osvaja sa ovakvim timom 3:0 u seriji ko god bio, ipak smo u Abi nedodirljivi. Pa nemojmo da se vadimo na povrede, morali smo kao sampionski tim da predvidimo i te stvari pogotovo jer znamo koliko je Danga sklon povredama. Koja je uloga Jovanovica, Keselja, Pere Antica? Toliko gresaka od samog pocetka, al ipak nam je veliki Covke govorio kako pojma nemamo i da ce trofeji biti nasi.

          Comment


          • Originally posted by Vinsanity87 View Post
            Uvek cemo naci neke izgovore...Sudije, Dangubic, Antic, umor, putovanje, tvrdi obruci,... Kada uspete da uvidite da je kriminal selekcija i amater trener onda ce vam biti jasnije zasto je ova sezona vec sada zavrsena, a kako igramo bice bez trofeja...
            KO sporti da je losa selekcija, da je trener imao dosta losih odluka i da mora jos da napreduje, ali da li je sve to uzrok sto je rocesti dao loptu u ruke igracu buducnosti posle tajma i sto sledeci napad Lazic odlucuje da radi ono sto ne zna i gubi loptu?

            Comment


            • Originally posted by Svarog View Post
              KO sporti da je losa selekcija, da je trener imao dosta losih odluka i da mora jos da napreduje, ali da li je sve to uzrok sto je rocesti dao loptu u ruke igracu buducnosti posle tajma i sto sledeci napad Lazic odlucuje da radi ono sto ne zna i gubi loptu?
              A je l trener kriv sto smo dosli u poziciji da nam jedan posed odlucuju utakmicu, ili nije kriv ni za poraz u Bg?

              Comment


              • Pokoj nam duše. . .

                Comment


                • Originally posted by Svarog View Post
                  KO sporti da je losa selekcija, da je trener imao dosta losih odluka i da mora jos da napreduje, ali da li je sve to uzrok sto je rocesti dao loptu u ruke igracu buducnosti posle tajma i sto sledeci napad Lazic odlucuje da radi ono sto ne zna i gubi loptu?
                  Pa mene su ovde ubedjivali da cemo da razbijemo ovu Buducnost 30 razlike u 3 utakmice...Da smo toliko bolji od njih da nemaju uopste sanse i da se setamo...Ajde mi objasni onsa kako smo uopste dosli u situaciju da Rochova prodata lopta nama odnese trofej? Sta je uzrok tome? Ajde slusam

                  Comment


                  • Kakve sudije i pm, manimo se gluposti. Titula zaslužena i čista kao suza. Nas da je bruka i sramota. 14. mjesto u Evroligi, izgubljen KRK, izgubljena Aba liga. Što se mene tiče, neka svi idu iz kluba, i čistačice neka povedu sa sobom! Branio sam ih cijelu sezonu, trpio, čekao, nadao se, ali gotovo je brale sad. Evroligu možemo oprostiti, KRK isto, ali preko ovoga se preći ne može! Ako ti sa ovim rosterom ne možeš uzeti ni kup ni Aba ligu, nemoj se ni baviti košarkom. Prvenstvo me ne zanima, Partizan je apsolutni favorit. Od večeras budućnost našeg kluba ne miriše na nešto lijepo. Neko će možda reći da sam previše strog, ja mislim da zaista nisam! Osjećam se tako jadno!

                    Comment


                    • Ne treba zaboraviti 11 pobeda u EL
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • I svaki dribling igraca buducnosti ka kosu je znacio kos ili faul za slobodna bacanja, da je DZikic probao da probije, uspeo bi. Odbara 1 na 1 nam je bila ocajna, da ne ulazimo sada na koji smo nacin branili njihov pik kojim su nas i dobili.

                        Comment


                        • Sve je bilo jasno posle kupa kada se Canak posrao po nasem mega talentovanom treneru i oducio ga od kosarke. Partizan je posle 10 treninga sa Cankom igrao bolju odbranu.
                          Ali Alimpije je zapravo krio karte za najbitnije meceve.[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Ne treba zaboraviti 11 pobeda u EL
                            To je najbitnije.Ako ovaj degen ostane na klupi mozda umesto nas u ABA ligu ode Borac, ipak su oni F4 ekipa.
                            Last edited by Manda77; 14-04-18, 22:19.

                            Comment


                            • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                              Pa mene su ovde ubedjivali da cemo da razbijemo ovu Buducnost 30 razlike u 3 utakmice...Da smo toliko bolji od njih da nemaju uopste sanse i da se setamo...Ajde mi objasni onsa kako smo uopste dosli u situaciju da Rochova prodata lopta nama odnese trofej? Sta je uzrok tome? Ajde slusam
                              Izuzetno tanak igrac, pic.a prosto receno.

                              Comment


                              • Originally posted by Svarog View Post
                                I svaki dribling igraca buducnosti ka kosu je znacio kos ili faul za slobodna bacanja, da je DZikic probao da probije, uspeo bi. Odbara 1 na 1 nam je bila ocajna, da ne ulazimo sada na koji smo nacin branili njihov pik kojim su nas i dobili.
                                Kako smo dosli u situaciju da nam 4. Utakmica u Moraci bude odlucujuca? Cekam jos uvek smislen odgovor, mani ti sudije...Kako su nas dobili u 6 utakmica 5 puta? Jel Rochova lopta prodata kriva za tih 5 poraza? Ajde smisli pa odg

                                Comment

                                Working...
                                X