Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Naravno da Buducnost ima bolju selekciju faulova. O tome se vodi racuna itekako.
    Za naseg trenera to je visa matematika. Dosta ljudi sa ovog foruma je odigrala vise ozbiljnijih utakmica u zivotu od naseg trenera.
    Covic pokusava sa pritiskom i pricom da necemo igrati veceras stvori bolje uslove za igru.
    Naravno da cemo igrati veceras.
    Pa je li ste trazili da se spusta lopta na centre ? Omicevih 15-23 i ne izgleda tako lose . Problem je odnos faulova u prve dve i sinoc . U prvoj 25-21, u drugoj 25-22 sinoc lopovskih 28-11. A ti i dalje mudruj o Alimpijevicu ako ti je tako lakse

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Pa je li ste trazili da se spusta lopta na centre ? Omicevih 15-23 i ne izgleda tako lose . Problem je odnos faulova u prve dve i sinoc . U prvoj 25-21, u drugoj 25-22 sinoc lopovskih 28-11. A ti i dalje mudruj o Alimpijevicu ako ti je tako lakse
      Opet kazem: Sinoc smo pokradeni. Mi smo zajebali sa onim porazom u prvom mecu.

      Comment


      • Zbog nakaradnog sistema tj. kalendara, dan za danom, baš zbog današnje tekme, prosto su morali sinoć da igraju Keš i Jovanović 5-10min! Nadam se da će bes pretočiti u inat, a inat doneti energiju da se serija vrati u BG..

        Comment


        • Originally posted by mikara92 View Post
          Zvezda neće večeras izaći na parket u Morači, Čović izjavio!
          Pa sto se onda vec ne vracaju? Ili su avionske karte tek za sutra?

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Opet kazem: Sinoc smo pokradeni. Mi smo zajebali sa onim porazom u prvom mecu.
            O Alimpijevicu mozemo kad se zavrsi sezona ali mi stvarno nije jasno , kako navijaci kkcz ne vide da je Rocesti sistematski prebijan sve tri utakmice a nije sutno sl bacanje ???? Ono umesto Feldina ne racunam.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              O Alimpijevicu mozemo kad se zavrsi sezona ali mi stvarno nije jasno , kako navijaci kkcz ne vide da je Rocesti sistematski prebijan sve tri utakmice a nije sutno sl bacanje ???? Ono umesto Feldina ne racunam.
              Da, to sam i ja primjetio. Ročesti je dao bar 20 koševa od kojih je svaki poništen i dosuđena lopta sa strane

              Comment


              • Originally posted by ivica14 View Post
                mozzart pise da doelman skoro sigurno propusta veceras utakmicu
                izgleda i mi... Of course not!

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Pa sto se onda vec ne vracaju? Ili su avionske karte tek za sutra?
                  Ma igrace se sigurno . Jesi navijac ali si i sudija .Kako je moguce da se ni jedna situcija nije gledala sinoc koje se inace u 99% gledaju, Rocova trojka , faul DD, faul na Feldinu , istek vremena kod Enisovog suta...

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Naravno da Buducnost ima bolju selekciju faulova. O tome se vodi racuna itekako.
                    Za naseg trenera to je visa matematika. Dosta ljudi sa ovog foruma je odigrala vise ozbiljnijih utakmica u zivotu od naseg trenera.
                    Covic pokusava sa pritiskom i pricom da necemo igrati veceras stvori bolje uslove za igru.
                    Naravno da cemo igrati veceras.
                    Slazem se. To je Dzikic nama radio i u Partizanu kad su ispod kosa bili inferiorni. Sprecis sigurne poene pod kosem, opizdis napadaca (centra) koji onda mora da pogodi dvaput. Cesto su se menjali igraci samo da bi napravili faul na nasim igracima koji se nikad nisu isticali visokim procentima sa linije sl. bacanja. Omic je solidan, Lessort tu ispod svake kritike. Ostali, ne znam kako da okarakterisem te promasaje...

                    S druge strane, mi se utrkujemo kad napraviti gluplji faul za bacanja. U zadnjem polju, u prodoru, na liniji za tri kad kao neces da ga dokacis, posrani blokovi koje moras da "pojacas" iliegalnom upotrebom ruku, guzice, kuka, itd.... svega ima. Lessort tu prednjaci za medalju ispred svih. A sa sudijama koje sviraju mrki pogled...

                    Comment


                    • Originally posted by salelesa View Post
                      Zbog nakaradnog sistema tj. kalendara, dan za danom, baš zbog današnje tekme, prosto su morali sinoć da igraju Keš i Jovanović 5-10min! Nadam se da će bes pretočiti u inat, a inat doneti energiju da se serija vrati u BG..
                      Pravo da ti kazem, mislim da je taj nakaradni kalendar veceras nasa ne jedina ali povelika sansa. Ako protiv njih nemamo tu prednost, onda su oni legit EL ekipa, a mi nismo.

                      Comment


                      • Neko vec pisa. Vrlo mlako smo reagovali na kradju sinoc. Mislim na igrace i ,,trenera,,
                        Trebalo je vrsiti mnogo veci pritisak pod cenu neke tehnicke. Staviti do znanja da ne damo da onako sude.
                        Primer je ona nedosudjena namerna Suadu govnetu, ili onaj faul kada je Feldin izbio cistu loptu.
                        Pa i pod cenu da se napusti mec.
                        Sada je kasno za kukanje.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Ma igrace se sigurno . Jesi navijac ali si i sudija .Kako je moguce da se ni jedna situcija nije gledala sinoc koje se inace u 99% gledaju, Rocova trojka , faul DD, faul na Feldinu , istek vremena kod Enisovog suta...
                          Jebiga, cuo nas Javor za ono protiv Oly pa nije hteo da gleda... Sudije gledaju kad oni misle da je za to potreba. Diskreciono pravo.

                          Ima li ko snimak te trojke. Na slici se to tako ne moze gledati, mora se videti i snimak kada lopta efektivno napusta njegovu ruku. Ako neko zna minutu (bilo je 1. poluvreme izgleda), dajte pa da pogledam. Do tada o tome ne mogu nista reci.

                          Faul DD (namerna) je bio.

                          Faul na Feldeine. Bio je (kao i drugi na njemu, Rochestie itd.; ponajcesce u prodorima). Ali, te situacije se ne gledaju. Gledalo bi se ev. da su svirali faul i gledali da li je ev. za nesportsku. Ali, ovo se ne gleda.

                          Istok vremena sam vec objasnio. Javor bio siguran i nije hteo da gleda. Majkic je mislim takodje bio slicnog misljenja. Bilo bi zanimljivo da su gledali i videli gresku... To se najcesce gleda kad je kos.

                          1. poluvreme su odsudili vrlo dobro, osim Javorove odluke da sudi faul Feldeine na Landry i to sa zadrskom.

                          3. cetvrtina za plakati ako navijas za Zvezdu. Sudije, nasa nemoc i smusena igra...

                          4. cetvrtina ok.

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            Pravo da ti kazem, mislim da je taj nakaradni kalendar veceras nasa ne jedina ali povelika sansa. Ako protiv njih nemamo tu prednost, onda su oni legit EL ekipa, a mi nismo.
                            Zato i kažem, da su ova dvojica igrali 10ak min, šanse bi bile još veće večeras, rasteretili bi Omića i Feldina npr.

                            Comment


                            • Covic je napravio win win situaciju...ako izgubi bice zli Milo, partizan, unutrasnji neprijetelji,sudije itd...ako pobedi reci ce da se pored kradje posrao po svima i lagano osovjio titulu sa svojim zetom...

                              E sad...da je bila kradja ne moze se tako reci ali extremno domacinsko sudjenje...to se jasno videlo....sto to mi nismo dobili kod nas u prve dve utakice je pitanje..mada u drugoj smo mi izveli npr 31 bacanje....mada i tad i juce su sve bila regularna bacanja...

                              Mene ovo sve smara...ja bi to sad zavrsio..ovima dao titulu i rekao Milo dao pobedonosni kos...preko Covica...a Zvezdi dao EL i rekao kako je to NC zavrsio i da im ne treba ovakva titula, Zvezda ih vec ima dovoljno....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Jebiga, cuo nas Javor za ono protiv Oly pa nije hteo da gleda... Sudije gledaju kad oni misle da je za to potreba. Diskreciono pravo.

                                Ima li ko snimak te trojke. Na slici se to tako ne moze gledati, mora se videti i snimak kada lopta efektivno napusta njegovu ruku. Ako neko zna minutu (bilo je 1. poluvreme izgleda), dajte pa da pogledam. Do tada o tome ne mogu nista reci.

                                Faul DD (namerna) je bio.

                                Faul na Feldeine. Bio je (kao i drugi na njemu, Rochestie itd.; ponajcesce u prodorima). Ali, te situacije se ne gledaju. Gledalo bi se ev. da su svirali faul i gledali da li je ev. za nesportsku. Ali, ovo se ne gleda.

                                Istok vremena sam vec objasnio. Javor bio siguran i nije hteo da gleda. Majkic je mislim takodje bio slicnog misljenja. Bilo bi zanimljivo da su gledali i videli gresku... To se najcesce gleda kad je kos.

                                1. poluvreme su odsudili vrlo dobro, osim Javorove odluke da sudi faul Feldeine na Landry i to sa zadrskom.

                                3. cetvrtina za plakati ako navijas za Zvezdu. Sudije, nasa nemoc i smusena igra...

                                4. cetvrtina ok.
                                Pricam o faulu nad Feldinom od Sehovica , taj su svirali kao obican faul ne onu drugu kad je bilo bar dva faula na Feldinu a oni nam dali (pogresno) aut. Hiljadu puta sam video da se ta i situacija oko Rocove trojke obavezno gledaju bez obzira na diskreciono pravo

                                Trojka Feldina i faul Omica u napadu

                                https://i.makeagif.com/media/4-14-2018/PZhc3A.gif



                                Sa drugog foruma ...Abraham

                                Nije problem to sto sudije nisu videle da Roc nije gazio liniju, problem je to sto nisu htele da gledaju snimak i pored zahteva sa nase klupe. Ako vec postoji takva opcija a ti je ne iskoristis jer si, navodno, siguran u svoju odluku koja se ispostavila pogresnom, to je prilicno jasan pokazatelj sta si uradio i zasto.
                                Attached Files
                                Last edited by Samo Zvezda; 14-04-18, 14:38.

                                Comment

                                Working...
                                X