Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I opet Bjelica 25 minuta, pa dokle vise sa njim?
    Cenim njegovu konstantnost i 4 poena u svakom mecu serije, ali ono sto ne funkcionise on opet pokusava.

    Tesko ce biti u 4.mecu ako ovi igraci i ovaj trener ne budu imali komfor od prenosti, tipa 10-15 tokom veceg dela meca, Buducnost ce opet silovati, ali ce Zvezda sama sebe da pobedi.

    Sudjenje jeste bilo na njihovoj strani, ali nije bilo totalnog navlacenja, vec sitnog. Nisu svirali faul na Ivanovicu koga nije ni bilo, nisu castili Gordica kada je onako smesno pokusao da iscenira kontakt, jace domacinsko sudjenje i to je sve.

    Da napomenem i da onaj ko priziva Gordica ili Ivanovica za prvog pleja ekipe treba da malo cuti i ne javlja se. U pitanju su igraci kojima je sve dozvoljeno u ekipi i opet nisu uradili skoro nista protiv nase skromne defanzive. Deset poena u poslednjoj cetvrtini.

    Tako da, jesmo mi kvalitetniji, ali je kvalitetniji i Makabi od nas pa je gubio cesto svojim greskama.
    Last edited by blond; 13-04-18, 20:55.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Zbog debila u napadu lazic, enis, bjelica i jankovic koji nisu sposobni da pogode otvoreni sut oni useru od batina tejlora i feldina...idu odmah 2 igraca na tejlora jer ovi majmuni koliko god sami da budu vola ne bi pogodili...sere mi se od takvih kosarkasa, lazicu i bjelici sto pre ledja da vidim, sve je super majstori, ali ako otvoreni sut ne mozete da pogodite onda se bavite drugim sportom

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Sudije najebem vam se svega... bacanja 28-11. Za razliku od prve dve utakmice u ovoj smo bili bolji i vise zasluzili pobedu.
        Objasni to solistima na kraju utakmice
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • U principu dobro je ovo, jedini način da se otarasimo Pajaca na klupi.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • To je to za ovu sezonu.

            Jos sutra, da se pozdravimo sa pojedincima, vise njih, i pocnemo pripreme za sledecu sezonu. Ovu govno pasteta ligu bih igrao sa juniorima i igracima koji nisu imali minutazu.

            Comment


            • Sad ce gazda Covic sledece sezone da ga duva lagano, gore dole, gore dole..

              Comment


              • Mi kojim čudom sutra i da dobijemo,
                izgubili bi baksuzi 5. meč u Beogradu.

                Comment


                • Ne znam o cemu pricas, pre skoka je bio povucen za ruku, tako da nije uspeo da stigne do lopte na vreme, a ono posle je bio tezak sut. Ovo nismo mogli da dobijemo. Imali su mnogo vise bacanja od nas, a siguran sam da mi nismo bili toliko grublji od njih. Zamolio bih pljuvace da budu malo smireniji i da ne vredjaju. Igramo bez dva veoma bitna igraca, sudije navlace za njih i opet smo mogli da ih dobijemo. Nije jos sve gotovo, videcemo sta ce se desavati sutra.

                  Comment


                  • Ovo soliranje u zivotu nisam video. De Omic da se spusti lopta pod kos, iznudi faul ?????
                    Bukvalno ko je dobio loptu igrao je sam 1 na 5
                    Ovaj potez Lesora na kraju odslikava stanje ekipe i onog ko ih trenira.
                    Sad ce valjda mega talentovani trener da napravi sastanak sa ekipom, da poprica i vidi sta ne valja.

                    Comment


                    • pa dasu dali 1/2 suta..dobili bi...sutra nek nam je Bog u pomoci..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by megacar View Post
                        Ne znam o cemu pricas, pre skoka je bio povucen za ruku, tako da nije uspeo da stigne do lopte na vreme, a ono posle je bio tezak sut. Ovo nismo mogli da dobijemo. Imali su mnogo vise bacanja od nas, a siguran sam da mi nismo bili toliko grublji od njih. Zamolio bih pljuvace da budu malo smireniji i da ne vredjaju. Igramo bez dva veoma bitna igraca, sudije navlace za njih i opet smo mogli da ih dobijemo. Nije jos sve gotovo, videcemo sta ce se desavati sutra.
                        Dogovori se sam sa sobom da li smo mogli ili nismo mogli da dobijemo.
                        27-20 je bilo u faulovima, odnos bacanja je takav zbog nacina kada je faul napravljen. Podsecate na Spance sa ovim kukanjem na sudije i trazenjem krivca u njima.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Iz sličnog poteza ovom Lesorovom, samo Kalinića smo dobili upravo Budućnost u Podgorici.
                          Last edited by dekkard; 13-04-18, 21:00.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Majmunka je neko pasno slagao kad mu je rekao da je talentovan trener.Sto pre da ode na neko selo da se baci na uzgoj neke zivine, odo ovoga se 'leba nece najesti.Bar da uzmemo taj muceni KLS.
                            Last edited by Manda77; 13-04-18, 21:01.

                            Comment


                            • Ma koje sanse sutra, pa nisu ludi da ispuste istorijsku priliku da odu u EL. Ima da nas pojedu i izudaraju sutra, jos kriterijum sudjenja ce biti na njihovoj strani apsolutno. Sad su puni samopouzdanja i jos imaju publiku iza sebe. Ovaj vrsilac duznosti na nasoj klupi nema sanse da oporavi ekipu, cele sezone se spremamo za ovo i apsolutno najkvalitetniji i iskusniji tim smo imali i nista uradili nismo ni u kupu ni ovde. Sta li ce Covic da nadje za alibi kad izgubimo i Abu? Mlad je Alimpije nek se igra dete sa jeftinom igrackom?
                              Last edited by VladaVlada; 13-04-18, 21:01.

                              Comment


                              • Nikad ni reč nisam napisao o Alimpijeviću, sad prvi put. Momak al stvarno ne zna đe goni, uspio je od skupine dobrih igrača napraviti gomilu loših idividualaca. Kao da su prvi put na terenu zajedno.... Jedina mi je uteha što će najviše ispaštati onaj koji ga je tu i doveo.

                                Comment

                                Working...
                                X