Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Nije nikakva "proverena informacija" nego zaključak , pošto nam posle Olimpijakosa nije sudio u EL .Ispravi me ako grešim...

    Ti si sudija pa sigurno bolje znaš od mene . Garsija je bio metar od događaja i prilično autaritativno je pokazao loptu za nas , ali ...i danas mi nije jasno da li je sudio "mrtvu" , što valjda nije po pravilima ili je promenio odluku .
    Ako je tu i bilo uticaja na EL koja je to uvazila, onda se to nikada ne bi priznalo. Ja sumnjam da se to desilo. Ali, nemam dokaza ni za jednu ni drugu tezu...

    Jebiga, ja se kolegi nikad ne mesam u takve odluke, osim kad sam 1000% siguran u to. Onda idem da se "dogovaram" sa njim i da ga uverim da ne sere motku. Ali opet, za to moram biti 1000% siguran ja i recimo 95% igraca i ljudi udvorani. Znaci nesto sto se vidi iz aviona i sto nikome ne mozes prodati.

    Ali, izgleda da je Javor bio siguran na je ovaj zajebao stvar ili da je bio siguran da nije nista jasno i isao je na review. I tu se gledalo nekoliko minuta sta je. Ja da sam bio na njegovom mestu bih posle dva-tri vracanja snimka kad jos nije bilo jasno sta je odustao od toga i rekao da odluka stoji kakvu ju je Garcia doneo. On je nekako video sta se desilo (ja sam sigurno odgledao 15x snimak, jer se moralo gledati gde je Guduric tacno stao, kad je imao loptu u rukama, kad je pokusao da je spasi itd.) i ispravno odsudio "red ball", znaci promena odluke. Nije bila "mrtva" ("dead ball"), nego glat promena odluke. Znam samo da je Garcia bio nadrkan u time outu odmah posle toga pred zadnji napad Oly i kosa Printezisa.... Ali, Javor je tu bio u pravu.

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Mada, zar je Cedevita imala onomad dvoranu sa 5000 mesta? Kod njih ovek zvrji prazno, a izgleda i malo uz sve to.
      Ove propozicije su potpisane 2016 za novi format lige, a Cedevita je igrala EL pre toga.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Tesko je bilo proceniti..svaka im cast..ali da je bila druga strana..em bi ih ispljuvali sto nisu svirali ''faul'' em sto nisu zaustavili igru...u sustini se radi o tome...

        Imas finale, a meni smeta zato sto ovi sto placu na sudije..uglavnom ispadnu na kraju..ima brdo primera...koje tako kazu...nas kradu od osnivanja koliko ja mogu primetiti u svakom sportu a uglavnom smo prvi i superiorni..
        Sve stoji, ali dok ne krvaris, nemas otvoren lom noge ili neki ekstremitet pod uglom od 90° na stramu gde to nije predvidjeno od majke prirode, dok ne gutas sopstveni jezik u nesvesnom stanju... to se pusta. Uvek se pustalo. U svakom slucaju se kontranapad pusta, ako se situacija pokaze kao postavljeni napad (sto je u ovom slucaju mislim i bilo), onda se tu moze diskutovati. Ali, mislim da je to ok jer ti u suprotnom svaki put igrac moze zaustaviti kontru.

        Da je bilo na nasu stetu, naravno da bismo im se naj...li milosne majke.
        Last edited by drakon1; 12-04-18, 12:22.

        Comment


        • Da, ma dobro..sve je to deo sporta...Razumem sudije, nije im lako, veliki su pritisci sa obe strane..sudili ili ne sudili dobro..isto im se vata...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Sve stoji, ali dok ne krvaris, nemas otvoren lom noge ili neki ekstremitet pod uglom od 90° na stramu gde to nije predvidjeno, dok ne gutas sopstveni jezik u nesvesnom stanju... to se pusta. Uvek se pustalo. U svakom slucaju se kontranapad pusta, ako se situacija pokaze kao postavljeni napad (sto je u ovom slucaju mislim i bilo), onda se tu moze diskutovati. Ali, mislim da je to ok jer ti u suprotnom svaki put igrac moze zaustaviti kontru.

            Da je bilo na nasu stetu, naravno da bismo im se naj...li milosne majke.
            Tako je. A postoji i realna varijanta da igrač folira i da samo želi da ometa igru, spreči kontru i slično, zato se i ne prekida.
            Edit: videh sad da si pokrio i tu situaciju.
            Last edited by dekkard; 12-04-18, 12:09.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Ako je tu i bilo uticaja na EL koja je to uvazila, onda se to nikada ne bi priznalo. Ja sumnjam da se to desilo. Ali, nemam dokaza ni za jednu ni drugu tezu...

              Jebiga, ja se kolegi nikad ne mesam u takve odluke, osim kad sam 1000% siguran u to. Onda idem da se "dogovaram" sa njim i da ga uverim da ne sere motku. Ali opet, za to moram biti 1000% siguran ja i recimo 95% igraca i ljudi udvorani. Znaci nesto sto se vidi iz aviona i sto nikome ne mozes prodati.

              Ali, izgleda da je Javor bio siguran na je ovaj zajebao stvar ili da je bio siguran da nije nista jasno i isao je na review. o I tu se gledalo nekoliko minuta sta je. Ja da sam bina njegovom mestu bih posle dva-tri vracanja snimka kad jos nije bilo jasno sta je odustao od toga i rekao da odluka stoji kakvu ju je Garcia doneo. On je nekako video sta se desilo (ja sam sigurno odgledao 15x snimak, jer se moralo gledati gde je Guduric tacno stao, kad je imao loptu u rukama, kad je pokusao da je spasi itd.) i ispravno odsudio "red ball", znaci promena odluke. Nije bila "mrtva" ("dead ball"), nego glat promena odluke. Znam samo da je Garcia bio nadrkan u time outu odmah posle toga pred zadnji napad Oly i kosa Printezisa.... Ali, Javor je tu bio u pravu.
              Sve što si napisao ukazuje da se baš svojski potrudio da promeni odluku Takav sam utisak imao i u hali i ostaće zauvek. Da ne pričamo na šta je ta odluka (in)direktno uticala ...plasman u 1/4 finale El , verovatno i sa bolje pozicije od broja 8

              Ako se sećaš Zagreba i Babićevog slobodnog bacanja gde je jednostavno odbio da gleda review...

              Nije ovde toliko poenta na samom Javoru koliko na stavu Aba prema kkcz .Svi sigurno znaju za "ljubav" Javora i Zvezde

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ove propozicije su potpisane 2016 za novi format lige, a Cedevita je igrala EL pre toga.
                Ja bih uveo pravilo da u EL smeju da igraju klubovi koji imaju minimalno 5878 mesta.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Sve što si napisao ukazuje da se baš svojski potrudio da promeni odluku Takav sam utisak imao i u hali i ostaće zauvek. Da ne pričamo na šta je ta odluka (in)direktno uticala ...plasman u 1/4 finale El , verovatno i sa bolje pozicije od broja 8

                  Ako se sećaš Zagreba i Babićevog slobodnog bacanja gde je jednostavno odbio da gleda review...

                  Nije ovde toliko poenta na samom Javoru koliko na stavu Aba prema kkcz .Svi sigurno znaju za "ljubav" Javora i Zvezde
                  Ma, jednom je odbio da gleda snimak slobodnog bacanja u EL (u Turskoj, mislim) kad je bilo sasvim jasno da je neko dirao loptu i da treba da dobijemo 2 a ne jedan poen. Bilo je toga vise puta...

                  Comment


                  • Darušafaka , sezona 15/16

                    Comment


                    • Da, govno je u Zagrebu odbilo da pogleda snimak uprkos materijalnoj povredi pravila.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Darušafaka , sezona 15/16
                        Mislim da si u pravu. Znam da su mu Radonjic i Kinsey govorili da pogleda, a on jok...

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Da, govno je u Zagrebu odbilo da pogleda snimak uprkos materijalnoj povredi pravila.
                          Radio je on to i Partizanu, ako cemo pravo. Zar nije bilo nesto tako u Podgorici. A jednom se gledalo, pa je cak i pored ocite situacije on dosudio suprotno. Mozda je i bolje da ne ide da gleda snimak...

                          Comment


                          • 2.12 na Buducnost 1.7 valjda na nas tako nesto....znaci blagi smo favoriti sutra...po kladionicama kako su otvorile..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ovaj put o Remsu i nacinu delegiranju sudija za finale . Neka bude da ja kukam i da su mediji pod kontrolom Covica i spinuju bez razloga ali mnogo toga mi se ne svidja u ovoj prici o sudijama

                              ,,Ovaj nekadašnji arbitar, sada član menadžmenta ABA lige, delegirao je sudije za čak četiri utakmice finala ABA lige, odstupajući od prakse po kojoj se sudije delegiraju i njihova imena objavljuju 48 sati pre početka meča. Ipak, iz Podgorice su do Beograda već tokom subote stigle informacije da se znaju imena sudija čak i za duel koji treba da se igra sedam dana kasnije, o čemu ,,

                              https://t.co/A9xtfgXDhB

                              Comment


                              • Sta potplaceni su i svi su protiv nas..NC ili ti Don Kihot...lol
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X