Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ne iznosim nikad ili pak retko kuloarske price( ako su soft), tako da necu ni sad....

    Meno to sa sudijama je neverovatno..oni zive i rade od toga.. sad ce oni da izgube posao i da odu u zatvor zbog nekog finala aba lige.. prosto receno im se jebe za oba kluba..Timovi koji su u nemoci pricaju o sudijama ili koji se plase..ili koji izgube...
    Čekaj bre ...pusti me opštih mesta .Pitam te konkretno , zašto gospoda iz EL uvažavaju Zvezdu kad je u pitanju Javor a ovi iz Abe ne. Šta su ovi iz Abe od juče u košarci pa ne znaju za stav kkcz prema Javoru ??? Javor nas je direktno pokrao protiv Olija i izbacio sa F8 . To je samo najdrastičniji primer
    Last edited by Samo Zvezda; 12-04-18, 11:00.

    Comment


    • Dzabe pisete.
      Igracemo EL i da izgubimo. Ko kaze ???
      Pa Zurnal[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

      Comment


      • Vidis kad budu cestitali rodjendan Deji a ne onako srcano Bartomeu mozda ti se javi zasto )
        Last edited by LosmiSK; 12-04-18, 11:12.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Pa ako je tako, super, ali to meni ne umanjuje znacaj osvajanja ABA. To mora da se osvoji, trofej koji ima vrijednost, tezinu i gdje smo realno najkvalitetnija ekipa. Kup takmicenje dozvoljava iznenadjenja, KLS mi je toliko devalvirana da zali boze trosenja vremena igracima za odmor. U KLS bi licno da znam koji igraci ostaju, njih forsirao po 35min.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Vidis kad budu cestitali rodjendan Deji a ne onako sracno Bartomeu mozda ti se javi zasto )
            Baš se trudiš da budeš bezobrazan .Ok , tvoje pravo

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Vidis kad budu cestitali rodjendan Deji a ne onako srcano Bartomeu mozda ti se javi zasto )
              Manje trolovanja ne bi skodilo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Dzabe pisete.
                Igracemo EL i da izgubimo. Ko kaze ???
                Pa Zurnal[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                Zar Moraca nema 4,500 mesta?
                I ko garantuje da bi Evroliga kao zamenu zvala ucesnika iz ABA lige....sta vise osecam da bi zvali francuski ili drugi nemacki tim. Ionako se za njih trazi dodatno mesto.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ma imam ali samo kazem...Mi svakom nadjemo manu...retko ko nam se svidja i svi su nas pokrali....Pa nama je kod kuce sudijo sudija i Srbije...pa se oni npr nisu bunili koliko vidim...mada je bilo i crnogoraca..to su sudije koje boli patka za cz i buducnost..

                  https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...a-lige/hwtxfrp

                  Evo Blic isto pre nekog vremena pa MEGA PROSLA Buducnost i mi itd.....

                  Ma jasno je da se pritiskaju sudije. ... itd...ne znam ko je ovde napisao npr pogresili su sto nisu prekinuli igru dok je Gordicu pukla picka...i uvijao se u bolovima..da je bilo suprotno...mogu misliti sta bi bilo....

                  Mozda to ovako treba, ali bar na forumu dajte malo normalnosti...mislim protiv nas sudije evo 4 godine a mi se setamo kroz ABA ligu..itd...ali to je pritisak...sudija itd...a Javor ne sudi iz vise razloga CZ u EL..ali to je nebitno..
                  Nisu. Kontranapad protivnika se ne prekida u takvim situacijama, osim u apsolutnim situacijama kada se radi o teskoj povredi. Njihova procena je bila da to Gordicevo nije bilo zako nesto, sto se i u nastavku utakmice potvrdilo.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Čekaj bre ...pusti me opštih mesta .Pitam te konkretno , zašto gospoda iz EL uvažavaju Zvezdu kad je u pitanju Javor a ovi iz Abe ne. Šta su ovi iz Abe od juče u košarci pa ne znaju za stav kkcz prema Javoru ??? Javor nas je direktno pokrao protiv Olija i izbacio sa F8 . To je samo najdrastičniji primer
                    1. Zivo me interesuje odakle ove "proverene" informacije. Moze li to neko da potvrdi?

                    2. Urban legend. Outball review i promena odluke koju je doneo Garcia je bila ispravna. Na zalost...

                    Ali, nije da nije imao svojih ekscesa u nasim utakmicama.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Dzabe pisete.
                      Igracemo EL i da izgubimo. Ko kaze ???
                      Pa Zurnal[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                      Ako je tacno, onda neka nam daju vec tu A-licencu, jebala ih licenca da ih jebala kad niko vise osim nas u sledecih 5 godina nece moci u EL. Ili smo prvi i idemo svojom zaslugom ili smo drugi, a prvi ne ispunjava uslove. Mada, zar je Cedevita imala onomad dvoranu sa 5000 mesta? Kod njih ovek zvrji prazno, a izgleda i malo uz sve to.

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        1. Zivo me interesuje odakle ove "proverene" informacije. Moze li to neko da potvrdi?

                        2. Urban legend. Outball review i promena odluke koju je doneo Garcia je bila ispravna. Na zalost...

                        Ali, nije da nije imao svojih ekscesa u nasim utakmicama.
                        Nije nikakva "proverena informacija" nego zaključak , pošto nam posle Olimpijakosa nije sudio u EL .Ispravi me ako grešim...

                        Ti si sudija pa sigurno bolje znaš od mene . Garsija je bio metar od događaja i prilično autaritativno je pokazao loptu za nas , ali ...i danas mi nije jasno da li je sudio "mrtvu" , što valjda nije po pravilima ili je promenio odluku .

                        Cedevita el utakmice igra u Draženovom domu ?
                        Last edited by Samo Zvezda; 12-04-18, 11:51.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Zar Moraca nema 4,500 mesta?
                          I ko garantuje da bi Evroliga kao zamenu zvala ucesnika iz ABA lige....sta vise osecam da bi zvali francuski ili drugi nemacki tim. Ionako se za njih trazi dodatno mesto.
                          Garantuje iskustvo iz 2014-te i veze koje ima Čović sa Đordijem. Na kraju krajeva, ovogodišnji smo domaćini F4, sve kockice se uklapaju u tu priču. Nevertheless, neće nam biti to ni potrebno, izborićemo mesto na terenu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            Ako je tacno, onda neka nam daju vec tu A-licencu, jebala ih licenca da ih jebala kad niko vise osim nas u sledecih 5 godina nece moci u EL. Ili smo prvi i idemo svojom zaslugom ili smo drugi, a prvi ne ispunjava uslove. Mada, zar je Cedevita imala onomad dvoranu sa 5000 mesta? Kod njih ovek zvrji prazno, a izgleda i malo uz sve to.
                            Ma Zurnal se poziva na propozicije EL vezano za uslove koje klub mora da ispuni da bi istu igrao.
                            Sviranje qrcu.
                            Ako ne osvojimo ABA ne treba ni da igramo EL. Moje misljenje

                            Comment


                            • To si mislio i posle Cibone ?

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Nisu. Kontranapad protivnika se ne prekida u takvim situacijama, osim u apsolutnim situacijama kada se radi o teskoj povredi. Njihova procena je bila da to Gordicevo nije bilo zako nesto, sto se i u nastavku utakmice potvrdilo.
                                Tesko je bilo proceniti..svaka im cast..ali da je bila druga strana..em bi ih ispljuvali sto nisu svirali ''faul'' em sto nisu zaustavili igru...u sustini se radi o tome...

                                Imas finale, a meni smeta zato sto ovi sto placu na sudije..uglavnom ispadnu na kraju..ima brdo primera...koje tako kazu...nas kradu od osnivanja koliko ja mogu primetiti u svakom sportu a uglavnom smo prvi i superiorni..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X