Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mmajstore ne blamiraj se bar na Zvezdinoj temi...
    Sta fali malo Losmi...bar je lakse medj` svojima. Evo na brzinu napravih jedan stripic za tebe, nadam se da neces zameriti

    http://radonja.tk
    Last edited by mmajstor; 12-04-18, 10:49.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Sta fali malo Losmi...bar je lakse medj` svojima. Evo na brzinu napravih jedan stripic za tebe, nadam se da neces zameriti

      [http://radonja.tk/
      haha brat moj ) dokle ovo ide haha..To je generalno nas ugao gledanja..koga mi dovedemo..damo mu sansu u EL,ali taj isti bio igrac, trener itd..daje to samo sto je u CZ,inace nema nikakve zasluge...jos neko da trazi pare...Bilo bi zanimljivo cuti ove sto su otisli sta imaju da kazu na tu temu...pa i one pre...pa cak i Boldena koji iz nekog razloga ziv nije hteo da se vrati...Ovde se cedi drenovina iz ljudi..kosarkasa ,sportista i satanizuju se kad traze svoje, a politicari se podrzavaju i ako ih niko ne voli u ovoj zemlji u principu..uvek nabace na svoju stranu

      DR je veliki nas navijac, to bez sumnje...a ti vec tu prijatelju..sigurnonavijas da Bayern izgubi ali na tvoju zalost se to nece desiti
      Last edited by LosmiSK; 12-04-18, 11:52.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ti izgleda nisi cuo za umetnicku slobodu?

        Comment


        • Ma salim se sto se tebe tice Sve pet, nasmejao si me malo
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Referees: Damir Javor, Tomislav Hordov, Mario Majkić

            Pošto je sad i zvanično mogu da tvrdim da se delegiranjem Javora , Aba liga otvoreno stavila na stranu jednog od finalista . Poznat je stav kkcz kad je Javor u pitanju , El je to uvažila i nije nam sudio posle Olimpijakosa . Aba ga delegira na najvažnijoj utakmici u seriji

            Comment


            • Odavno je bilo zvanicno...delegirali su sudije unapred za 4 utakmice, umesto da bude 48h pre meca po pravilima.

              Comment


              • Dajte ime tri sudije koje bi zelili da nam sude? Mene zivo zanima
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ovo znaci tacna ona prica da se odavno znalo koje su sudije delegirane za SVE 4 utakmice koliko su planirali da se igra?
                  Interesantno je da su se znale sudije jos pre pocetka serije

                  Mada sad kad se prisetim poslednje utakmice koju nam je Javor sudio....pa bio je odlican. Isto sam ocekivao neku kradju uobicajenu za njega ali me je prijatno iznenadio. Moze on dobro da sudi kad hoce.. Nema sanse da se setimo koja je utakmica u pitanju. Ove sezone je bila. Nije EL
                  Last edited by Ivan9; 12-04-18, 10:39.

                  Comment


                  • Ako budemo igrali kao u prvoj utakmici, nećemo dobiti ni Čović da sudi.

                    Comment


                    • Čuo sam i ja ko sudi 3 i 4 ali kad kažem zvanično , mislim na sajt Aba lige ...tamo još nema sudija za četvrtu iako je nezvanično Radović , Pukl , Petek

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Dajte ime tri sudije koje bi zelili da nam sude? Mene zivo zanima
                        Mene živo zanima da ti nemaš problem sa Javorom i zašto ?????
                        Last edited by Samo Zvezda; 12-04-18, 10:35.

                        Comment


                        • Bolje su sudije za cetvrtu utakmicu. Zasto Pukl vise nije glavni sudija?
                          Primetio sam da je u poslednje vreme uvek pomocni sudija

                          Comment


                          • Ma imam ali samo kazem...Mi svakom nadjemo manu...retko ko nam se svidja i svi su nas pokrali....Pa nama je kod kuce sudijo sudija i Srbije...pa se oni npr nisu bunili koliko vidim...mada je bilo i crnogoraca..to su sudije koje boli patka za cz i buducnost..

                            https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...a-lige/hwtxfrp

                            Evo Blic isto pre nekog vremena pa MEGA PROSLA Buducnost i mi itd.....

                            Ma jasno je da se pritiskaju sudije. ... itd...ne znam ko je ovde napisao npr pogresili su sto nisu prekinuli igru dok je Gordicu pukla picka...i uvijao se u bolovima..da je bilo suprotno...mogu misliti sta bi bilo....

                            Mozda to ovako treba, ali bar na forumu dajte malo normalnosti...mislim protiv nas sudije evo 4 godine a mi se setamo kroz ABA ligu..itd...ali to je pritisak...sudija itd...a Javor ne sudi iz vise razloga CZ u EL..ali to je nebitno..
                            Last edited by LosmiSK; 12-04-18, 10:42.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • [QUOTE=LosmiSK;1809067]Ma imam ali samo kazem...Mi svakom nadjemo manu...retko ko nam se svidja i svi su nas pokrali....Pa nama je kod kuce sudijo sudija i Srbije...pa se oni npr nisu bunili koliko vidim...mada je bilo i crnogoraca..to su sudije koje boli patka za cz i buducnost..

                              https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...a-lige/hwtxfrp

                              Evo Blic isto pre nekog vremena pa MEGA PROSLA Buducnost i mi itd.....

                              Ma jasno je da se pritiskaju sudije. ... itd...ne znam ko je ovde napisao npr pogresili su sto nisu prekinuli igru dok je Gordicu pukla picka...i uvijao se u bolovima..da je bilo suprotno...mogu misliti sta bi bilo....

                              Mozda to ovako treba, ali bar na forumu dajte malo normalnosti...mislim protiv nas sudije evo 4 godine a mi se setamo kroz ABA ligu..itd...ali to je pritisak...sudija itd...a Javor ne sudi iz vise razloga CZ u EL..ali to je nebitno..[/QUOTE]

                              Pitao sam te za Javora i radi normalnosti objasni mi ovo što sam boldovao !!!

                              Comment


                              • Ne iznosim nikad ili pak retko kuloarske price( ako su soft), tako da necu ni sad....

                                Meno to sa sudijama je neverovatno..oni zive i rade od toga.. sad ce oni da izgube posao i da odu u zatvor zbog nekog finala aba lige.. prosto receno im se jebe za oba kluba..Timovi koji su u nemoci pricaju o sudijama ili koji se plase..ili koji izgube...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X