Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Na tome da smo jednu od te tri ekipe pobedili, i to lagano, u utakmici koja je samo na papiru bila prijateljska/pripremna, obe ekipe su igrale punim intenzitetom.
    Roster Zvezde ima mnogo više potencijala nego što pretpostavljaš.
    Ima i naša ekipa itekako sve neophodno da se osvoji ABA titula, uključujući tu i trenera i stručni štab.
    Što se tiče ovoga sa Lazićem ili bilo kojim drugim igračem, ne bavim se bulevarsko-kuloarskim pričicama, samo me igra interesuje, šta se dešava na terenu i rezultat.
    To nije tacno, jedva smo ih dobili i bili su bez dosta igraca i nama je falio neko..secam se dobro meca sa Kubanom ))

    Ali igrale punim intezitetom doduse, Milko je tad bio Garnet hehehe
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      To nije tacno, jedva smo ih dobili i bili su bez dosta igraca i nama je falio neko..secam se dobro meca sa Kubanom ))

      Ali igrale punim intezitetom doduse, Milko je tad bio Garnet hehehe
      Otkud ti znaš kad nije bio prenos te utakmice? Pričao ti neko?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Dekkarde, prestani da zasipas topike besmislenim raspravama sa forumasima samo radi rasprave. Poslednje upozorenje.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Sir Oliver View Post
          "Buducnost igra timsku kosarku i to im je najveca prednost."
          Interesantno je kakve gluposti pisu ozbiljni ljudi kad su ispunjeni mrznjom prema nekom , kao ti prema Alimpijevicu. Buducnost je 80% napada u ova dva meca zavrsavala individualnim akcijama Gordica , Ivanovica i Doelmana. Dzikic je vise puta tokom sezone pricao kako veliku paznju ove sezone posvecuju igri 1 na 1 i kako teze da resavaju napade u izolacijama. O tome su govorili i Edin i Kole tokom prenosa na Areni , a sad ispade kako igraju vrhunsku timsku kosarku za razliku od neznalice Alimpijevica..
          Upravo to, bravo. Ako se ko oslanja na individualni kvalitet igrača to je Džikić. Ali, najvažnije da se ponavljaju napamet naučene matrice bez imalo osećaja o igri.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Deki druže, (ne)zasluga je trenera (+stručni štab) što uz realno najkvalitetniji roster u ABA izgledamo jadno u finišu sezone, što forma nije tempirana, što ekipa nije uigrana, što igramo sporadičnu odbranu, što se u istoj igrači sudaraju ili pokrivaju istog čoveka izazivajući sveopšti smeh i sprdačinu, što ne postoji strana pomoći, što smo tek u poslednjoj utakmici, kada je voda stigla do grla krenuli da spuštamo pod koš, što imamo malo uigranih setova, što su stranci nemotivisani a kompletna ekipa nedovoljno borbena, što igramo mekano a tek pod prisilom i moranjem stegnemo, ali opet sporadično...

            Sve to je rezultiralo sa ukupno dve dobre utakmice sa jakim ekipama, 14 mestom u EL, gubitkom trofeja u kupu i mučenjem i potpunom neizvesnošću u ABA.

            Na deset minusa dolazi jedan plus otprilike.

            Za sada katastrofalna sezona mladog Alimpija.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Dekkarde, prestani da zasipas topike besmislenim raspravama sa forumasima samo radi rasprave. Poslednje upozorenje.
              Covek je najveci provokator na ovom forumu. Bukvalno zivi da provocira ostale, zapocinje svadje.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Otkud ti znaš kad nije bio prenos te utakmice? Pričao ti neko?
                Bio sam na toj utakmici i koliko se sećam nisu igrali Hvostov i Antipov ... prva Ročova utakmica .Relativno smo ih lako dobili , Feldin bio najbolji a Roč ih zatrpao u 4/4

                Lazić i Alimpijević? Ne znam o čemu su raspravljali , užasna tenzija je bila sinoć . Samo da podseditim da su se Radonja i Laza skoro potukli u Železniku na drugoj finalnoj

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Deki druže, (ne)zasluga je trenera (+stručni štab) što uz realno najkvalitetniji roster u ABA izgledamo jadno u finišu sezone, što forma nije tempirana, što ekipa nije uigrana, što igramo sporadičnu odbranu, što se u istoj igrači sudaraju ili pokrivaju istog čoveka izazivajući sveopšti smeh i sprdačinu, što ne postoji strana pomoći, što smo tek u poslednjoj utakmici, kada je voda stigla do grla krenuli da spuštamo pod koš, što imamo malo uigranih setova, što su stranci nemotivisani a kompletna ekipa nedovoljno borbena, što igramo mekano a tek pod prisilom i moranjem stegnemo, ali opet sporadično...

                  Sve to je rezultiralo sa ukupno dve dobre utakmice sa jakim ekipama, 14 mestom u EL, gubitkom trofeja u kupu i mučenjem i potpunom neizvesnošću u ABA.

                  Na deset minusa dolazi jedan plus otprilike.

                  Za sada katastrofalna sezona mladog Alimpija.
                  Per aspera ad astra, moj Laki. Ja vidim konture igre i napredak igrača, čak i u utakmicama koje smo gubili. Nije niko rekao da će biti sve šetnja po oblacima, kad se uzme ABA titula (nema ako) može se oceniti ova sezona kao uspešna, jer je ostvaren najvažniji cilj, najvrednija titula i obezbeđen je kontinuitet u EL. Sada je najvažnije podržati KLUB.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Dekkarde, prestani da zasipas topike besmislenim raspravama sa forumasima samo radi rasprave. Poslednje upozorenje.
                    O hvala Bogu da se nesto menja nabolje ovde.


                    Tesko da smo bez Dangubica i Antica bolji i od prosecnih EC ekipa, a ne sad ovih najboljih. Mnogo nam znace u odbrani. Doduse, pisalo se da smo bolji i od Himkija koji je uzeo 16 pobeda u evroligi.

                    Treba skratiti rotaciju, sta ima veze sto se igra dan za danom, treca je do or die, posle je 95% samo formalnost. Deluje da je i Alimpijevic dosao sebi jer je cak i od Buducnosti u kontraritmu (Danilo Nikolic, Lendri, Sehovic, Gibson mislim da nisu pogodili nijednu trojku) izgubio 1. mec jer smo vise gresili od njih. Onda je prepisao Radonjicevu taktiku igranja na mali rezultat, mrcvarenja i besomucnog spustanja dole, Jankovic i Omic nisu izlazili u 4. cetvrtini i dobio mec.
                    Last edited by blond; 11-04-18, 22:42.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Falilo je vise igraca, secam se tog meca...Laprovitola je tad igra americke igre sa argentinom i jos jedan..skroz nebitno, bilo je u bg-u 69-66...

                      Ovaj Dekkard dodje danas i kaze..druze znas kako sam posmatrao mec..sve se vidi bolje uzivo nego preko tv-a )) haha )) koji brat, ne bih ti godine pogodio nikad )

                      Mislim ako izgubimo u petak da nece znati gde bije do 4og meca ne zbog Zvezde..vec zbog foruma..dotle je to doslo )

                      Edit: pratim sve lige sto se mogu gledati i povezano sa poslom gde sam uspesan..nebitno sta..tv je majka mara..nekad se skoci preko..i to je to...da prekine ovu besmislenu pricu )
                      Last edited by LosmiSK; 11-04-18, 22:41.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Falilo je vise igraca, secam se tog meca...Laprovitola je tad igra americke igre sa argentinom i jos jedan..skroz nebitno, bilo je u bg-u 69-66...

                        Ovaj Dekkard dodje danas i kaze..druze znas kako sam posmatrao mec..sve se vidi bolje uzivo nego preko tv-a )) haha )) koji brat, ne bih ti godine pogodio nikad )

                        Mislim ako izgubimo u petak da nece znati gde bije do 4og meca ne zbog Zvezde..vec zbog foruma..dotle je to doslo )

                        Edit: pratim sve lige sto se mogu gledati i povezano sa poslom gde sam uspesan..nebitno sta..tv je majka mara..nekad se skoci preko..i to je to...da prekine ovu besmislenu pricu )
                        Ne znam, lik se ovde opusteno sprda i pise sta god mu padne na pamet. Evo sta je napisao:

                        Na tome da smo jednu od te tri ekipe pobedili, i to lagano, u utakmici koja je samo na papiru bila prijateljska/pripremna, obe ekipe su igrale punim intenzitetom.
                        Tu utakmicu smo dobili jos u septembru. U oktobru smo dobili Barselonu, sad u Martu pukli sa 32 razlike. Ako bi tako gledali, isti smo kao i Real jer smo jednu dobili, jednu izgubili, obe igrali egal. Dobro, od Himkija smo obe izgubili, nema dileme da smo losiji.
                        Cinjenice su da od Zalgirisa i te pobede u gostima dobijamo ili filijalu, ili MZT i Igokeu ili uopste nismo u igri do samog kraja. Jedino sto tesi je sto i Buducnost ne igra nista posebno, sam Ceri ih je na kraju spasao poraza u 1. mecu polufinala.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Ne znam, lik se ovde opusteno sprda i pise sta god mu padne na pamet. Evo sta je napisao:



                          Tu utakmicu smo dobili jos u septembru. U oktobru smo dobili Barselonu, sad u Martu pukli sa 32 razlike. Ako bi tako gledali, isti smo kao i Real jer smo jednu dobili, jednu izgubili, obe igrali egal. Dobro, od Himkija smo obe izgubili, nema dileme da smo losiji.
                          Cinjenice su da od Zalgirisa i te pobede u gostima dobijamo ili filijalu, ili MZT i Igokeu ili uopste nismo u igri do samog kraja. Jedino sto tesi je sto i Buducnost ne igra nista posebno, sam Ceri ih je na kraju spasao poraza u 1. mecu polufinala.
                          Specifican...

                          Ma dobro finale je...nismo navikli na bude neizvesno u finalu...Vrsi se bolestan pritisak na sudije itd..bas tesko suditi u takvim situacijama ali dobro...Rezultatski djene djene..mene zanima kako cemo finansijski izgledati sledece godine...od ulaznica nista..el tv prava nesto..znaci bice prodaje...misko itd..pa sta nam bog da
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • @Dekard
                            Na kojim li si drogama kada vidis ti te konture nase igre? Daj i mi da uzmemo pa da na miru gledamo utakmicu

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Lazić i Alimpijević? Ne znam o čemu su raspravljali , užasna tenzija je bila sinoć . Samo da podseditim da su se Radonja i Laza skoro potukli u Železniku na drugoj finalnoj
                              Znaci da je Laki po difoltu neurozan, nevezano za vezare koje ga treniraju...

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                @Dekard
                                Na kojim li si drogama kada vidis ti te konture nase igre? Daj i mi da uzmemo pa da na miru gledamo utakmicu
                                Ne drogiram se, moraćeš nekom drugom da se obratiš da ti pomogne.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X