Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivica14 View Post
    ima li negde snimka 2 utakmice?
    Imaš na areni 2 upravo sad.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Imaš na areni 2 upravo sad.
      nemam arenu 😁

      Comment


      • a da kucate u jutjubetu zvezda buducnost live 2. utakmica?

        Comment


        • Ne bih rekao da smo bolji od Bayerna
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Eno u Blicu piše ove godine dole ih dobili Bajern, Lokomotiva i Darušafaka. Bolji smo od sve tri ekipe.[emoji41]
            Na čemu gradiš taj optimizam? Na tome što su te tri rkipe igrale EC a mi EL?
            Bojim se da si u krivu i to debelo. Precenjuješ roster Zvezde gde je jeda iskusni EL igrač penzioner - priznati i odigrao je samo maks. trećinu mečeva, drugi iskusni EL igrač je penzos ali to svi vide samo on ne, plej koji je vrhunski skorer ali je premekan i bek šuter koji je sve samo ne šuter...
            Sve ove tri ekipe su sklopljene da imaju i glavu i rep, naša ima samo repove...glave nigde a znamo za Karijevu o lavu i magarcu.
            Ne znam ko je i da li je primetio da je Laza kapiten imao ozbiljan razgovor sa nazovi trenerom u jednom trenutku, dečko nema autoritet ni u svojoj kući a ne među igračima punim ega.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ako se nista nece promeniti sl godine..meni iskreno svejedeno..Ova sezona je toliko dosadna bila do ovog PO da to nije normalno...Ovo da je Frankenstajn sastavljao..ne bi uspeo da sastavi...ali ovde mozes prodati pricu kakvu hoces..nikoovde ne konta sustinski problem...ili pak velika vecina ne...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Na čemu gradiš taj optimizam? Na tome što su te tri rkipe igrale EC a mi EL?
                Bojim se da si u krivu i to debelo. Precenjuješ roster Zvezde gde je jeda iskusni EL igrač penzioner - priznati i odigrao je samo maks. trećinu mečeva, drugi iskusni EL igrač je penzos ali to svi vide samo on ne, plej koji je vrhunski skorer ali je premekan i bek šuter koji je sve samo ne šuter...
                Sve ove tri ekipe su sklopljene da imaju i glavu i rep, naša ima samo repove...glave nigde a znamo za Karijevu o lavu i magarcu.
                Ne znam ko je i da li je primetio da je Laza kapiten imao ozbiljan razgovor sa nazovi trenerom u jednom trenutku, dečko nema autoritet ni u svojoj kući a ne među igračima punim ega.
                Na tome da smo jednu od te tri ekipe pobedili, i to lagano, u utakmici koja je samo na papiru bila prijateljska/pripremna, obe ekipe su igrale punim intenzitetom.
                Roster Zvezde ima mnogo više potencijala nego što pretpostavljaš.
                Ima i naša ekipa itekako sve neophodno da se osvoji ABA titula, uključujući tu i trenera i stručni štab.
                Što se tiče ovoga sa Lazićem ili bilo kojim drugim igračem, ne bavim se bulevarsko-kuloarskim pričicama, samo me igra interesuje, šta se dešava na terenu i rezultat.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • "Buducnost igra timsku kosarku i to im je najveca prednost."
                  Interesantno je kakve gluposti pisu ozbiljni ljudi kad su ispunjeni mrznjom prema nekom , kao ti prema Alimpijevicu. Buducnost je 80% napada u ova dva meca zavrsavala individualnim akcijama Gordica , Ivanovica i Doelmana. Dzikic je vise puta tokom sezone pricao kako veliku paznju ove sezone posvecuju igri 1 na 1 i kako teze da resavaju napade u izolacijama. O tome su govorili i Edin i Kole tokom prenosa na Areni , a sad ispade kako igraju vrhunsku timsku kosarku za razliku od neznalice Alimpijevica..

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Eno u Blicu piše ove godine dole ih dobili Bajern, Lokomotiva i Darušafaka. Bolji smo od sve tri ekipe.[emoji41]
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Na tome da smo jednu od te tri ekipe pobedili, i to lagano, u utakmici koja je samo na papiru bila prijateljska/pripremna, obe ekipe su igrale punim intenzitetom.
                    Roster Zvezde ima mnogo više potencijala nego što pretpostavljaš.
                    Ima i naša ekipa itekako sve neophodno da se osvoji ABA titula, uključujući tu i trenera i stručni štab.
                    Što se tiče ovoga sa Lazićem ili bilo kojim drugim igračem, ne bavim se bulevarsko-kuloarskim pričicama, samo me igra interesuje, šta se dešava na terenu i rezultat.
                    Prvo, Lazić je pričao nešto Alimpijeviću i to nije bulevarska već ih je kamera uhvatila...no dobro ništa bulevar samo činjenice, opet pitam na čemu gradiš optimizam u ovoj finalnoj seriji kada s nas u prvoj utakmici otresli kao slinu.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Budućnost godinama unazad ulaže i ima najveće ambicije. Problem je što imaju gubitnički mentalitet - ove godine su napravili dobro hemiju u timu, nikad bolji. Tradicija je čudo lako moguće da će pregoriti.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Prvo, Lazić je pričao nešto Alimpijeviću i to nije bulevarska već ih je kamera uhvatila...no dobro ništa bulevar samo činjenice, opet pitam na čemu gradiš optimizam u ovoj finalnoj seriji kada s nas u prvoj utakmici otresli kao slinu.
                        Ni u jednoj utakmici ove sezone nas nisu "otresli ko slinu", pomešao si sa nekom drugom utakmicom.
                        Ok, znači ti hoćeš da napraviš bulevarsko-kuloarsku prčicui, još gore. Da te pitam nešto, je l' se svađaš ti nekad sa ženom ili decom? Je l' razmišljaš zbog toga da se razvedeš ili da ih se odrekneš?
                        Svađao se igrač sa trenerom, ma idi, šta kažeš, dosad neviđena situacija.
                        I odgovorio sam već.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nisam rekao da se svađao.... a da su nas u prvoj utakmici finala otresli kao slinu, jesu jer smo u drugom poluvremenu izgledali i jadno i smešno.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Oliver View Post
                            "Buducnost igra timsku kosarku i to im je najveca prednost."
                            Interesantno je kakve gluposti pisu ozbiljni ljudi kad su ispunjeni mrznjom prema nekom , kao ti prema Alimpijevicu. Buducnost je 80% napada u ova dva meca zavrsavala individualnim akcijama Gordica , Ivanovica i Doelmana. Dzikic je vise puta tokom sezone pricao kako veliku paznju ove sezone posvecuju igri 1 na 1 i kako teze da resavaju napade u izolacijama. O tome su govorili i Edin i Kole tokom prenosa na Areni , a sad ispade kako igraju vrhunsku timsku kosarku za razliku od neznalice Alimpijevica..
                            Alimpijevic je za mene neznalica na kvadrat.
                            Nigde nisam pomenuo ekstra timsku kosarku Buducnosti vec da oni igraju timski za razliku od nas. Gordic igra 1 na 1 jer konstantno ima mis mec sa nasim centrima. Buducnost po meni igra dosta disciplinovano sto nama ne odgovara. O tome govori i to da su nas od 4 meca ove sezone dobili 3 puta. I gotovo uvek su nas dobijali na razlicite nacine.
                            Ili koristeci nasa ocajna iskakanja na piku ili losa preuzimanja itd,itd.
                            Ja apsolutno ne mrzim Alimpijevica samo se ne slazem sa tim da on bude trener. Neka ide pa neka se vezba u Maloj Krsni, Markovcu i slicno.
                            I to je moje misljenje koje ti nazivas glupostima. ???????
                            Jer ja sam a verujem i ti uz tu Zvezdu ceo zivot pa dajem sebi za pravo da komentarisem trenera te iste Zvezde.

                            Comment


                            • Onda smo mi njih otresli ko govno u drugoj, može tako?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bratija.

                                https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...o%20do%20kraja
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X