Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spartanci moji, anticki filantropi. Moze li se kako na drugu temu zivi bili? i da se pobrise ovo ukljucujuci i ovu poruku

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Veceras mi je bio kriminalan, juce ne toliko...
      Jedina Zvezda u kojoj je Halid možda mogao da bude su Zvezde Granda.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Prepucavanja i casovi grckog prebaceni na pomracenje uma - pa tamo nastavite, a ovde se vratite temi.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ja nijesam primetio da toliko igraju zajedno, mozda moja greska. Ali mislim da nam oni najveci problem prave ulazima nego sutevima.
          Tamo dole ce da se raspucaju sigurno, Sehovic samo u Moraci moze da pogadja trojke u seriji. Doelmanu su izasle iz obruca 2 ciste....imali smo i srece dosta.
          Igrati na Omica u prve 2 cetvrtine da ih napunimo licnim greskama, i kada bacanja nisu toliko kljucna za ishod meca. Lesoru to vec mora da bude cista asistencija bukvalno ispod kosa, jer malo dalje on je potpuno beskoristan.
          Problem je i kako organizovati igru kada je Rocesti napolju. Ne znam da li neko moze Feldinu zabraniti da sutira?
          Uparuje ih cesto Dzikic. Ne znam sto se bilo ko zali na sudjenje, ono je mozda bilo losije od ocekivanog ali nikoga nisu ostetili. Faul Davidovca na Sehovicu nije postojao, faul za 3 poena jeste, Roc ga je zakacio po ruci, dva puta sudija nije prekidao igru kada su Sehovic i Gordic zavrsili na parketu (mogu da mislim sta bi bilo u obrnutom slucaju). Kakvih sam se sve tendecioznih sudjenja nagledao, ovo je sasvim korektno.

          Mislim da ce Dzikic probati opet sa Lendrijem na 5, pa da razvuce fokus Alimpijevica na vise stvari. Kada krene krpljenje rupa, pick and pop sa peticom, pa prodor bekova, pa brani sut Gibsona i Sehovica, ostaje samo da vidimo da li ce i ovog puta promasivati ili nece. Naravno, oni imaju 6 igraca da bace na 4 i 5, imaju i Aleksu Ilica, a Barovic, Nikolic (koga bih voleo da vidim u Zvezdi), Lendri mogu na 5 da se rotiraju.
          Mozda je za njih bolje da Doelmana ostave na klupi malo duze, lik je aut sa formom, a da stave haubicu Nikolica, taj protiv nas ne masi.

          Sto se nas tice, Jankovic umesto Bjelice (vec su tu Lesor i Roc kao odbranbene rupe, jos samo nam on treba), na 4 Davidovac, Feldin samo da dobija lopte iz akcija i vratiti se starom Radonjicevom receptu - prva opcija Oma iz pika, druga isto, ako ne prodje bacaj na stranu za Jankovica, Feldina i Dobrica.

          Nesto ovako: Roc - Feldin - Dobric - Jankovic - Omic po 30 minuta, ostatak da se ubace kapiten, Enis ako Feldina ne ide, Davidovac na 20 minuta i Lesor. Bjelica da udje samo ako bude bilo problema sa faulovima.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Gledam snimak, nesto kao analiziram kretnje igraca i pade mi fokus na Bjelicu... Koliko je to godina kosarke, iskustva u EL, veoma bitna uloga u svim timovima a onda ovo sto igra sad. Mogu Lesora da razumijem, Jankelu, Dobrica... Al njega nikako da skapiram. Dal um hoce tijelo ne, ziv nisam. Kad uzme loptu ledjima, nadje put ka kosu, izabere dobar nacin napada, zna licem al realizacija veliko nista. Odbrana znatno bolja, pik odlicno pokrivan, par puta ispali al jebga i oni su dobro izvodili akcije... Sve u svemu, da se poprave bacanja, da se uvede Enis i Feldin u igru i mi nemamo brige.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Gledam snimak, nesto kao analiziram kretnje igraca i pade mi fokus na Bjelicu... Koliko je to godina kosarke, iskustva u EL, veoma bitna uloga u svim timovima a onda ovo sto igra sad. Mogu Lesora da razumijem, Jankelu, Dobrica... Al njega nikako da skapiram. Dal um hoce tijelo ne, ziv nisam. Kad uzme loptu ledjima, nadje put ka kosu, izabere dobar nacin napada, zna licem al realizacija veliko nista. Odbrana znatno bolja, pik odlicno pokrivan, par puta ispali al jebga i oni su dobro izvodili akcije... Sve u svemu, da se poprave bacanja, da se uvede Enis i Feldin u igru i mi nemamo brige.
              Greska je bila sto je potpisivan uopste. On godinama igra tako, u ekipama koje ne ostvaruju nikakve rezultate, gde se ni ne vidi koliko kosta ekipu, a imao je vrlo solidne brojke i tako zaradjivao masne ugovore. To je ono o cemu pricam, on je ostao jer ga niko nije hteo, a igraci koji se malo istaknu (Kuzmic nije bio Bobi, samo je popravio odbranu obruca i profitirao od taktike), idu za sicu.
              Treba teziti da kod nas igraju samo talenti, odbranbeni specijalci i igraci koji poseduju neko oruzje u napadu. Bjelica je bio samo trece, ali samo ako je odmoran, na kraju sezone ne lici ni na sta.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Preslikane dve utakmice. Samo je u drugoj nas ekstra talentovani trener konacno shvatio da su Omic i Jankovic profesori kosarke za Lesora i Bjelicu. Omic je izvukao tim i kapa dole.
                Alimpijevic ima uticaja na igru i tim koliko i ja. Jedva cekam da odjebe iz Zvezde.
                Nego me interesuje jedna stvar.
                Onaj debeli crnac na klupi Buducnosti sa kojim se Dzikic grlio, prilazio mu pa je kasnije provocirao publiku. Ko je on? Meni izgleda kao da su on i Dzikic u emotivnoj vezi?

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Preslikane dve utakmice. Samo je u drugoj nas ekstra talentovani trener konacno shvatio da su Omic i Jankovic profesori kosarke za Lesora i Bjelicu. Omic je izvukao tim i kapa dole.
                  Alimpijevic ima uticaja na igru i tim koliko i ja. Jedva cekam da odjebe iz Zvezde.
                  Nego me interesuje jedna stvar.
                  Onaj debeli crnac na klupi Buducnosti sa kojim se Dzikic grlio, prilazio mu pa je kasnije provocirao publiku. Ko je on? Meni izgleda kao da su on i Dzikic u emotivnoj vezi?
                  Clan strucnog staba
                  Mislim da je u pitanju Gibsonov brat, taj je slavio na terenu sa Ivanovicem posle Cedevite.To samo u kosarci na nasim prostorima ima da simpatizer sedi na klupi bez ikakve funkcije i da klub prodje nekaznjeno.Pritom je lik izasao iz tunela za igrace prosetao terenom pored Zvezdine klupe i zapisnickog stola i seo na klupu Buducnosti.Teska divljana
                  Last edited by Gudura; 11-04-18, 07:52.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Sto se nas tice, Jankovic umesto Bjelice (vec su tu Lesor i Roc kao odbranbene rupe, jos samo nam on treba), na 4 Davidovac, Feldin samo da dobija lopte iz akcija i vratiti se starom Radonjicevom receptu - prva opcija Oma iz pika, druga isto, ako ne prodje bacaj na stranu za Jankovica, Feldina i Dobrica.

                    Nesto ovako: Roc - Feldin - Dobric - Jankovic - Omic po 30 minuta, ostatak da se ubace kapiten, Enis ako Feldina ne ide, Davidovac na 20 minuta i Lesor. Bjelica da udje samo ako bude bilo problema sa faulovima.
                    Bravo
                    Ovo je i neko moje razmisljanje. Po meni Jankovic je vec sad duplo bolji igrac od Bjelice. Pa ne znam da li mu je Doelman dao jedan kos?!?!
                    Ocigledno mu je skrenuta paznja, vise i ne pravi one snazne/glupe faulove. Jos samo da ne preuzima nize igrace toliko. Juce je bas nekoliko puta preuzeo igraca a nije uopste bilo potrebe(preuzimanje na 10m od kosa)
                    Sledeca je odlucujuca i potrebno je sto vise skratiti rotaciju. Nek iskopira kako veliki Zoc igra odlucujuce meceve.
                    Ukoliko Jankovic bude imao problema sa faulovima mozda probati sa Davidovcem na 4. Juce je bas finu odbranu odigrao nad visokim Buducnosti(dal Doelman ili Nikolic(C))
                    Omic sto vise da igra, Jankovic sto vise, Dobric sto vise. Roc mora igrati jer mi nemamo napad bez njega. Enis je bas bas los u organizaciji(mozda mu Buducnost ne odgovara)

                    Comment


                    • Enis nije plej i to je očigledno. Ne donosi apsolutno nikakvu prednost u napadu. Da ne grešim dušu, u odbrani je više nego solidan. Meni je prilično neobično da mu se ne napomene da malo ubrza prenos preko pola, jer je veoma često na granici 8 sekundi (to je i Jović radio), a i kada pređe, potroši dosta na tapkanje lopte u mestu, bez neke posebne ideje i kreativnosti. Bio bi odličan kao 2/1, s tim što bi nam za sledeću sezonu definitivno trebalo 2 pleja, jer Ročesti sigurno odlazi. Doduše, Enis za sebe kaže da je plej.

                      Comment


                      • I dalje se vidi zasicenost Roca i Feldina mada ovaj drugi pokazuje zar, nadam se da ce zatrpati u Titogradu i pokazati sta zna, isto se nadam i za Roca, voleo bih da uzmemo Ivanovica za narednu sezonu napredovao je strahovito. Uglavnom dole da se posibamo i izvucemo makar jednu pobedu i onda u petoj pred nasim navojacima izvucemo sezonu.

                        Comment


                        • Prezivesmo nekako drugu utakmicu.

                          "Bacanja" (ko je spomenuo sudije???) su nas kostala pobede u I, umalo i u drugoj utakmici (naravno uz jos mnogo losih taktickih resenja, posebno u odbrani ).

                          Bice HAOS u Titogradu, treba uci hladne glave i skoncetrisati se na igru. I nadam se da nas krene sut, da dobijem jednu, potom u BG ,kom opanci ,kom obojci

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Bravo
                            Ovo je i neko moje razmisljanje. Po meni Jankovic je vec sad duplo bolji igrac od Bjelice. Pa ne znam da li mu je Doelman dao jedan kos?!?!
                            Ocigledno mu je skrenuta paznja, vise i ne pravi one snazne/glupe faulove. Jos samo da ne preuzima nize igrace toliko. Juce je bas nekoliko puta preuzeo igraca a nije uopste bilo potrebe(preuzimanje na 10m od kosa)
                            Sledeca je odlucujuca i potrebno je sto vise skratiti rotaciju. Nek iskopira kako veliki Zoc igra odlucujuce meceve.
                            Ukoliko Jankovic bude imao problema sa faulovima mozda probati sa Davidovcem na 4. Juce je bas finu odbranu odigrao nad visokim Buducnosti(dal Doelman ili Nikolic(C))
                            Omic sto vise da igra, Jankovic sto vise, Dobric sto vise. Roc mora igrati jer mi nemamo napad bez njega. Enis je bas bas los u organizaciji(mozda mu Buducnost ne odgovara)
                            Nakon odgledanog snimka juce, to je bas upadljivo, mada mora se rotacija ispostovati igra se jos minimum dvije utakmice. Kao laik, donjeo bih prognozu za sledeci mec. Svaka lopta koja bude spustana na Omica ce se udvajati, eto sanse za sut iz spot up. Branice ga na pola tijela ispred i pustati u desnu stranu jer je dosta slab tom rukom. Treba biti spreman na to i napraviti plan B, cini mi se da imamo to, (kad bek utrci kroz reket Lazic/Feldin dobiju blok na kapici i fintiraju da se izvlace na sut i samo protrce u dubinu) ili se Bjelica odmota nakon bloka bekovima... Ljudi, ne mogu da nas dobiju bez suta za 3p i bez igre u reketu. Nas su samo bacanja unistila. Jankovic se ponekad izgubi u odbrani al nadoknadi atletikom, vidjeti u napadu da ne srlja i igra pametno. Ne vidim kako mogu da nas iznenade, al ne mozemo ni mi njih

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Preslikane dve utakmice. Samo je u drugoj nas ekstra talentovani trener konacno shvatio da su Omic i Jankovic profesori kosarke za Lesora i Bjelicu. Omic je izvukao tim i kapa dole.
                              Alimpijevic ima uticaja na igru i tim koliko i ja. Jedva cekam da odjebe iz Zvezde.
                              Nego me interesuje jedna stvar.
                              Onaj debeli crnac na klupi Buducnosti sa kojim se Dzikic grlio, prilazio mu pa je kasnije provocirao publiku. Ko je on? Meni izgleda kao da su on i Dzikic u emotivnoj vezi?

                              to je gibsonov burazer...A sta je provocirao? nisam skontao, a sedeo sam iza njihove klupe

                              Comment


                              • Originally posted by ivica14 View Post
                                to je gibsonov burazer...A sta je provocirao? nisam skontao, a sedeo sam iza njihove klupe
                                Mahao je rukama prema navijacima, svadjao se sa nekim. Mislim da je hteo neko da ga bije iz partera.

                                Comment

                                Working...
                                X