Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Igra sa Ivanovicem i Gordicem u petorci cesto. U 1.mecu juce i jedan i drugi su igrali preko 30 minuta, minimum 20 minuta zajedno. Njihov problem je bio sto nemaju drugih raspolozenih igraca i sto je i Ivanovic baldisao u ovom mecu. Oni i Doelman su jedini koji igraju nesto ovu seriju: u 1. mecu 51/80 poena i 66/90 indeksnih poena, u 2. mecu 41/59 pts i 33/43 indeksnih poena.
    .
    Ja nijesam primetio da toliko igraju zajedno, mozda moja greska. Ali mislim da nam oni najveci problem prave ulazima nego sutevima.
    Tamo dole ce da se raspucaju sigurno, Sehovic samo u Moraci moze da pogadja trojke u seriji. Doelmanu su izasle iz obruca 2 ciste....imali smo i srece dosta.
    Igrati na Omica u prve 2 cetvrtine da ih napunimo licnim greskama, i kada bacanja nisu toliko kljucna za ishod meca. Lesoru to vec mora da bude cista asistencija bukvalno ispod kosa, jer malo dalje on je potpuno beskoristan.
    Problem je i kako organizovati igru kada je Rocesti napolju. Ne znam da li neko moze Feldinu zabraniti da sutira?

    Comment


    • Po meni 40% su nam sanse da vratimo seriju u BG.

      Comment


      • Cirke sam, i veoma srećan. Dobijamo ovu boraniju! [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Na kraju je bi dobar Feldin...nije se skrivao...da ne gresimo dusu...preceraste..moze on to sve dole da vrati
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Ohi, then katalaveno ala prospatho na matho merika.

            Ο Μίλκο είναι γαμημένο πουστισ

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Na kraju je bi dobar Feldin...nije se skrivao...da ne gresimo dusu...preceraste..moze on to sve dole da vrati
              Zajebavas se? Ne al mislim stvarno....radis nas?

              Comment


              • Feldin je u ogromnom grcu a za sutera nema veceg tereta. U spaniji je imao slicnu ulogu kao kod nas, medjutim on sad nije na tom nivou jer dvije godine klupe ucine svoje. Najkorisniji je iz spot up suta trenutno. Medjutim mi imamo dva nacina da ga razigramo 1. Da se odradi dobar dupli blok na 45° i da dobije sekundu za sut ili 2. Da se lopta spusti na low post i da mu se radi blok na kapici da primi povratni pas za sut. Ovo da kreira, prodire, sutira iz driblinga ne ide. Msm sposoban je on za to ali i Dzikic je radio posao pa takve varijante dobro brani.

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Ο Μίλκο είναι γαμημένο πουστισ
                  Koji si ti ludak
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • .. a mogli bi se i dvostruki blokovi raditi za Džejmsa, pa nek ide na ulaz, tu je dobar & konstantan. Ova silovanja i self kreiranja ničemu ne vode! (u stvari vode u Eurocup)

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Koji si ti ludak
                      Manny μαλάκας

                      Comment


                      • P.S. Koji je Enisu k veceras....

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Po meni 40% su nam sanse da vratimo seriju u BG.
                          Dobijamo obe dole? Moguće .[emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ne, imao je seriju od 7 poena i onu asistenciju Omicu...odigrao je generalno lose ali kad je trebalo nije bezao...istupio je kao sto je morao...Pomak je ok,dalo mu zivot..sut ga ne ide..jasno generalno los ali bio je jedan od kljucnih kad je trebalo..

                            Jbga bitke velike su ovo...nije lako nikom...Mislim da se Dzikic na kraju pogubio..po meni kljucno je bilo kad je Gordic omasio trojku,tu suizgubili skroz napad...jasno trenutak meca...teo da nas zakopa..al prebrzo sutirao..u stilu Feldina...i onda su se pogubili...

                            Pravo finale, skidam svima kapu ko je bio na parketu...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              Manny μαλάκας
                              όχι αυτός δεν είναι
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                P.S. Koji je Enisu k veceras....
                                Veceras?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X