Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sada tankovanja, ako treba da se igra po 30 minuta po mecu to je finale plej of serije. Sada se pokazuje ko je nindza a ko mindza.

    Isti si mi Sale mmajstore..on bas nikad nece da tankuje.. zato nista nije ni osovjio na duze staze..
    Btw. glavni raubovac, gonic robova i ziheras je bas Radonja, koji nije hteo da tankuje ni MZT u ABA ligi u Pioniru, nego su vedete morale i te utakmice da odigravaju
    Last edited by mmajstor; 10-04-18, 14:08.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      To je posao fikusa. Nema Top ništa sa ovom blamažom.
      Po meni ima (ceo strucni stab), a vi kako hocete.

      Comment


      • Pa stručni štab je valjda stručni štab zato što učestvuje u pripremi tima.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Srećom, pa sve stručnjak do stručnjaka kod nas. Njihova taktika je pročitana. Imali su sreće, sudije na njihovoj strani, nas nije htelo, itd, itd.

          Comment


          • Blic javlja da su vec delegirane utakmice ne samo za ovu danasnju, vec za ukupno 4 utakmice....znaci igrace se samo 4

            SUDIJE ZA FINALE ABA LIGE

            Prva utakmica: Boltauzer, Radović, Hordov

            Druga utakmica: Belošević, Pukl, Koljenšić.

            Treća utakmica: Javor, Hordov, Majkić.

            Četvrta utakmica: Radović, Pukl, Petek.
            Belosevic samo veceras...stvarno bezveze.

            Comment


            • Kako cu da odvalim Stratosa Dionizisa na 11 kad Bjelica napusti nasu ekipu i kao Shurda da zaigram.

              Comment


              • Sustina je u svakom poslu da je bitnije kako ga radnik radi, sa kojom zeljom i trudom, nego puki rezultati. Alimpijevic je na nekoj konferenciji razvezao osmeh od uva do uva sa recima "uf, da mi je neko ponudio 11 pobeda, svasta bih dao da mi radi." Taj nacin razmisljanja se preneo i na igrace koji bi zeleli uspeh, ali bez neke igre i sistema.

                Trener je sam sebi zavezao ruke jos kada je selektirao tim. Da nije doveo jos dva jako dobra igraca umesto dva mlada koja je ocenio kao promasaj i jednog bivseg kosarkasa, roster bi tek tada bio katastrofa. Sreca u nesreci je sto je ovo Buducnost, koja itekako moze da se dobije, ali je nesreca sto na njihovoj klupi ipak sedi nekakav strucnjak, a ne razni Pavicevici. Doduse, mislim da bi i Zuros lagano preslisao naseg pocetnika na klupi.

                Crno je i to sto se ne secam kada smo nekog kvalitetnog protivnika dobili u gostima poslednji put? U 2018. godini, nikoga. I to utice na podsvest igraca o mogucnosti pobede. Jedina sansa je da se predje totalno u mod autsajdera, jer se Buducnost bas i ne snalazi u ulozi favorita. Obicno kada se ne ocekuje nista, tada se i odvezu ruke, proradi sut i igra se mnogo bolje. Na strucnom je stabu da psiholoski pripremi tim na taj nacin.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • A ja cu da eksiram pice moje mladosti, a to je Cocta...

                  Ipak se gnusam '3D'...duvan,droga i dalkohol
                  Last edited by nebitan; 10-04-18, 15:22.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    A ja cu da eksiram pice moje mladosti, a to je Cocta...

                    Ipak se gnusam '3D'...duvan,droga i dalkohol
                    Aj vodim te na Coctu i na buzuki. Samo kad Milko popije nogu. Udarila kriza u Grckoj, naci ce se nesti i da se nabode za sitne pare

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      A ja cu da eksiram pice moje mladosti, a to je Cocta...

                      Ipak se gnusam '3D'...duvan,droga i dalkohol
                      Dobra je ova Cocta sa plavom ambalazom nesto orginal Cocta.Bas mi je fino legla iako je nisam pio 100 godina.
                      Citam sad gledali Vucic,Dodik i Vujanovic zajedno mec.
                      Aleksandar kaze da je Dodik navijao za vas.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Dobra je ova Cocta sa plavom ambalazom nesto orginal Cocta.Bas mi je fino legla iako je nisam pio 100 godina.
                        Citam sad gledali Vucic,Dodik i Vujanovic zajedno mec.
                        Aleksandar kaze da je Dodik navijao za vas.
                        Sad mi je srce puno..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Nema sada tankovanja, ako treba da se igra po 30 minuta po mecu to je finale plej of serije. Sada se pokazuje ko je nindza a ko mindza.



                          Btw. glavni raubovac, gonic robova i ziheras je bas Radonja, koji nije hteo da tankuje ni MZT u ABA ligi u Pioniru, nego su vedete morale i te utakmice da odigravaju
                          Pogledaj malo minutazu te sezone..pre nego sto bacis pljucu...igra i lebron u 34 svaku po 35 minuta..itd..uglavnom to je dalo rezultata..kod ovog tvog i ne bas
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pogledaj malo minutazu te sezone..pre nego sto bacis pljucu...igra i lebron u 34 svaku po 35 minuta..itd..uglavnom to je dalo rezultata..kod ovog tvog i ne bas
                            Jovic, Cirbes su daleko daleko od nagruvanog Lebrona. Sta vise ovaj prvi je odavno rekovalescent o cemu je trebalo voditi racuna mnogo ranije. A koji je to moj?

                            Comment


                            • Alimpijevic ce pokusati da jednim razgovorom resi ono sto nije uspeo treningom godinu dana.

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Kako cu da odvalim Stratosa Dionizisa na 11 kad Bjelica napusti nasu ekipu i kao Shurda da zaigram.
                                Uf, kakvo će slavlje da padne...

                                Ne mogu da dočekam taj dan. Bukvalno.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X