Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Najbolje je da pobedi najbolji. Mi ove godine nismo najbolji. Ako dobijemo ovu seriju, neće biti potpuno nezasluženo, ali opet, gorak ukus u ustima, posle jedne veoma ružne sezone. I da se plasiramo u EL, biće još gore nego ove, poseta još manja, roster još siromašniji. Možda jedini dobitak bude odlazak Bjelice, najglupljeg poteza uprave. Za Alimpijevića sam potpuno siguran da neće otići, kako god se završilo. Tj, mesto trenera mu je sigurno, koliko i Fići mesto pleja u FMP-u.
    Pa dobro sad, diskutabilno ali kad imas 0-3 sve je jasno...ali borimo se..smorio sam se ali igramo..borimo se0-1 je dok ne uzmu trecu, ima nade normalno..

    Edit: Moramo trinkijeria prizeniti
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Posle godinu dana treninga igraci se sinoc prepiru ko koga cuva ? Sta se igra u odbrani. 10 puta Dobric i Rocesti po 10 sekundi dogovaraju ko koga cuva.
      U prvom napadu Buducnosti Bjelica i Lesor ne znaju dal preuzimaju igraca ili ne. Onda krenu da se raspravljaju. Lesor 5 puta okrece ledja u odbrani, ne zna gde udara.
      I o kakvoj pripremi utakmice mi govorimo ????
      Preuzima se sve i u svakoj situaciji? Jel to takticko iznenadjenje naseg trenera ? Izgledali smo smesno. Ovoliko mis mec situacija nije vidjeno za 5 godina kosarke. Koja je poenta da nas centar u piku konstantno preuzima pleja ? Ne jednom nego 100 puta na mecu.
      Ponasanje Bjelice i Feldina je sramotno i nedopustivo.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa dobro sad, diskutabilno ali kad imas 0-3 sve je jasno...ali borimo se..smorio sam se ali igramo..borimo se0-1 je dok ne uzmu trecu, ima nade normalno..

        Edit: Moramo trinkijeria prizeniti
        Pazi, u svima nama tinja nada da ćemo ih ipak dobiti, jer smo dosta ujednačeni, a i neće nas lako dobiti tri zaredom. Ja nisam preveliki optimista, jer je njihova prevaga trener. Smem da se kladim da bi Topić bolje pripremio ekipu za ovo finale.

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Smem da se kladim da bi Topić bolje pripremio ekipu za ovo finale.
          Pa trebalo bi i da je pripremao....to mu je posao. Ne radi ovaj sam.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Pa trebalo bi i da je pripremao....to mu je posao. Ne radi ovaj sam.
            Jesi li siguran u to?

            Comment


            • Bice lagano veceras 0-2 za Buducnost.
              Ne znam za vas veceras, ali ja definitivno gledam finale Eurocupa i navijam za Lokose i Obradovica.Ne pada mi na pamet gledati onog majmunka pored klupe i ovo nase mrcine od kosarkasa.
              Last edited by Manda77; 10-04-18, 13:21.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Jesi li siguran u to?
                Ako nije, onda ne znam sto se prihvatao posla pomocnog trenera. Strucni stab zajedno priprema utakmicu, a ne trener sam.

                Comment


                • Originally posted by Manda77 View Post
                  Bice lagano veceras 0-2 za Buducnost.
                  Ne znam za vas veceras, ja definitivno gledam finale Eurocupa i navijam za Lokose i Obradovica.Ne pada mi na pamet gledati onog majmunka pored klupe i ovo nase mrcine od kosarkasa.
                  Uff, sto te je tesko citati.

                  Comment


                  • Da se pomolimo da nas večeras krenu trojke.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Mene brine sto nema nekih forumasa sad... oni misle da samo oni navijaju za klub ako poljube sliku nc i da pred spavanje...

                      Nista, danas da da udjemo u kost...oni ce tankovati verovatno sa minutazom...pa ako dobiju dobili su..Doelman ako izdrzi opet 30min.skidam kapu...mada i ovi nasi ce se raspasti...itd..upitnik videti kako ce Roc podneti dva meca dan za danom..

                      Da dodam, sinoc pre meca je bio bas fin pad kvote na Buducnost... pomeranje kvota pred sam mec znaci dosta...danas opet na nas neverovatnih -8...ovo se ne kladim ali van balansa...skroz..
                      Last edited by LosmiSK; 10-04-18, 13:27.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Obavezno poceti bez Bjelice i Lesora.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Obavezno poceti bez Bjelice i Lesora.
                          Za Lesora se slazem ali Feldin mora biti starter....ne svidja mi se ta jegova uloga sa klupe...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ma kakvo tankovanje sada.....sve karte se bacaju na sto pa ko vise/bolje izdrzi.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ako nije, onda ne znam sto se prihvatao posla pomocnog trenera. Strucni stab zajedno priprema utakmicu, a ne trener sam.
                              To je posao fikusa. Nema Top ništa sa ovom blamažom.

                              Comment


                              • Tankovanje ne znaci da ces da izubis...al niko nije lud da cereci Doelmana 30mnpr..ili Rocestog..Bjelicu..oh wait...niko nece da izgubi al nece ni kicmu savijati...ima da se igra...

                                Isti si mi Sale mmajstore..on bas nikad nece da tankuje.. zato nista nije ni osovjio na duze staze..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X