Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je sezona pre (pretprosla, ne prosla). Te sezone se debelo izpromasivalo i bacilo para i para u bunar. Nije normalno i kada imas para napretek, a kamoli kada ih nemas. Nas skauting je katastrofalan.

    Comment


    • Najbolje da sa 2m oces da igra EL i da budes konstantan promasaji ulaze..nisu to nikakve pare za ozbiljan menadzment..ali narodu ovde nije dobro...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nemoj molim te da se frljas sa parama. Govorimo o promasajima koji su kostali a nista nisu doprineli....tebi je to normalno, ok.

        Comment


        • Tezak nihilizam je zavladao ovde.Ekstremno sam razocaran vidjenim veceras,ali nikako necu dici ruke od kluba.Mislim da sutra dobijamo sigurno,a licno mislim da Buducnost nema sanse da izdrzi pritisak i da dobije dve za redom u Moraci,ipak oni imaju luzerski sindrom koji vlada vise od decenije i koji ih je svaki put sprecavao da nesto osvoje. Videlo se to i veceras,bukvalno su se nudili na tacni,ali smo mi bili suvise losi da to iskoristimo.Verujem da se serija vraca u Beograd,pre svega zato sto ne verujem u Buducnost,mnogo vise nego sto verujem u nas.A u toj petoj cemo ipak mi biti u prednosti,ako ni zbog cega drugog,ono zbog cinjenice da su promasili mec loptu u Podgorici.Dakle i dalje verujem u nasu titulu,sto ne menja cinjenicu da je Buducnost trenutno bolji tim od nas, i da Alimpije definitivno nije trener kapaciteta za Zvezdu
          Last edited by Gudura; 09-04-18, 23:38.

          Comment


          • Jesi video možda luzerski sindrom i kod nas ili ti je promakao?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ja se samo secam da sam se radovao kada smo proslih sezona igrali sa panatom i kada sam video da feldin igra...covek nikad nista protiv nas nije odigrao i sad ove sezone kada je par puta strpao 30 rekoh pogresio sam, kad ono medjutim prc

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Nemoj molim te da se frljas sa parama. Govorimo o promasajima koji su kostali a nista nisu doprineli....tebi je to normalno, ok.
                Bili su Mekel, Tompson, Debeli Grk. Tacno je da je tim bio katastrofalan tada, katastrofalno je selektiran i zato Radonjic i nije vise zeleo da se zadrzava i pravi tim ispocetka. Od igraca koji su otisli samo su Guduric, Bolden i Simonovic morali da odu, ostali su svi mogli i da ostanu, odnosno da bude pokusano. Zasto je Bolden mogao da ode za 650k dolara, a Dzenkins, Kuzmic i Jovic zajedno za toliko?

                Problem sa sledecom sezonom je sto ova nije pocetak nikakvog novog ciklusa. Kada su 2015. otisli Markus Vilijams, Bobi, Kalina, Dzenkins i Blazic (cela petorka), ipak je ostao Jovic, ostao je Cirbes i oni su sledece sezone sa Milerom, Kinsijem i Simonovicem cinili nosioce tima. One tamo - ostali su Jovic, Dangubic, Guduric i Simonovic. Ko sada ostaje od nosilaca? Ostaje rupa u odbrani Lesor, Jankovic koji nije imao nekakav ucinak, mladji igraci tipa Dobric i Davidovac i mozda Enis, Lazic i Jovanovic.

                To sa novim ciklusom i takvim opravdanjem me je najvise nerviralo u ovoj sezoni. Novi je samo trener, igraci su odlazili i kod Radonjica. Dvojici od cetvorice igraca koji su ostali isticu ugovori nakon ove sezone, ostali nosioci se nece zadrzavati (Roc, Feldin, Antic, pa ni Omic), a ostaju ovi sto su i dalje puni rupa u igri i mogu da budu samo vodonose.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Jutros ce Alimpijevic da sedne i poprica sa igracima. Da vidi sta ne valja i sta nije u redu. Jbg nije se imalo vremena ove godine. Guzva neka.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Jutros ce Alimpijevic da sedne i poprica sa igracima. Da vidi sta ne valja i sta nije u redu. Jbg nije se imalo vremena ove godine. Guzva neka.
                    Ne palamudite nego u Pionir,palamudicemo kad dodje vreme,sada treba podrska,više nego ikad!

                    Comment


                    • Ne želim da idealizujem Radonjića, i njemu su se dešavali brainfartovi...i on je znao da baguje ali on i nije tema ovog PDFa.
                      Alimpijević od početka nije pokazivao naznake tih priča o velikom trenerskom prospektu...ako je prospekt tipa bata Đorinih fudbalskih prospekta (tu ne mislim na stil igre odbrana/napad, već kapacitet) njemu onda nije mesto ni u FMPu.

                      Ali mislim da nije samo on problem već ceo stručni štab (žao mi Topa) zaista mi je upitan kvalitet stručnog štaba i nije mi jasan Čović osim da je kućni prijatelj sa babom mlađanog Alimpija a onda mi se nameće zaključak da je svima njima Zvezda samo igračka, JADNO.

                      Lampice kod mene su se davno popalile i kao kakvo pače u pačjoj školi ću ponoviti: nisu bitni rezultati, bitna je igra i napedak a ja to ne vidim.
                      Muka mi je kada vidim Bjelicu i Feldina...jebeš njihove trojke u nebitnim tekmama, jebeš njihovo pojavljivanje na vakoj 10-oj utakmici kada su u prethodnih 9 najbolji protivnički igrači, Lesora sam dugo branio od sebe ali priznajem, neverovatan mali BBIQ i skoro nikakav napredak kroz sezonu (i opet mi dolazi da kažem, dobro...možda je do trenera jer malo je njih u rosteru koji su napredovali).

                      Nadao sam se da ću jutros pročitati da je dobio nogobulj Alimpijević jer nam se i ovako i onako nakon niza godina učešća u EL smeši EC, ali od toga nema ništa.

                      Najgore što je to moj mazohistički pristup, imam kao navijač samo jednu opciju, jednu Zvezdu - ovu... a oni svi imaju neke soje bek-up opcije i ovo im je samo usputno...
                      Ne mogu da se otmem utisku da i Čović radi protiv sebe, da pomaže svoj odlazak i...gadi mi se, hvala mu za sve što je učinio na oporavku Zvezde ali ne sme da bude iznad te Zvezde.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Imate realno još uvek jači tim. Verujem da nam je Džile na klupi da bi sadašnji roster stigao do F4 a vrlo lako moguće i same borbe za prsten.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Pazi to jaci je obo sto pricam cele sezone imamo mozda po nekoj reputaciji i Cv ju igraca ali to ne cini tim vas tim a tim i Buducnosti je zeljniji i napaljeniji, to je problem i Cedevite koja ima jaci tim na papiru od Buducnosti a videli smo kako su prosli. Zvezdini stranci su isluzeni i ne preterano zainteresovani da idu dalje kao npr Dzenkins kod nas ranije ako se to ne promeni a mali je vremena sve se ovo zavrsava u Titogradu.
                        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 10-04-18, 07:36.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Ne palamudite nego u Pionir,palamudicemo kad dodje vreme,sada treba podrska,više nego ikad!
                          Ja sam juce vise znoja prolio na +50 u Pioniru nego pojedinci na terenu.
                          I nije problem. Bicu veceras u Pioniru icicu i za Podgoricu.
                          Jer Zvezda nisu ove sise koje nose njen dres i onaj nadrkanko i tatin sin na klupi.
                          Last edited by Laza Kacanski; 10-04-18, 07:46.

                          Comment


                          • Šta bih ja dao da mi imamo taj njihov luzerski sindrom i da ih razbijemo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ne želim da idealizujem Radonjića, i njemu su se dešavali brainfartovi...i on je znao da baguje ali on i nije tema ovog PDFa.
                              Alimpijević od početka nije pokazivao naznake tih priča o velikom trenerskom prospektu...ako je prospekt tipa bata Đorinih fudbalskih prospekta (tu ne mislim na stil igre odbrana/napad, već kapacitet) njemu onda nije mesto ni u FMPu.

                              Ali mislim da nije samo on problem već ceo stručni štab (žao mi Topa) zaista mi je upitan kvalitet stručnog štaba i nije mi jasan Čović osim da je kućni prijatelj sa babom mlađanog Alimpija a onda mi se nameće zaključak da je svima njima Zvezda samo igračka, JADNO.

                              Lampice kod mene su se davno popalile i kao kakvo pače u pačjoj školi ću ponoviti: nisu bitni rezultati, bitna je igra i napedak a ja to ne vidim.
                              Muka mi je kada vidim Bjelicu i Feldina...jebeš njihove trojke u nebitnim tekmama, jebeš njihovo pojavljivanje na vakoj 10-oj utakmici kada su u prethodnih 9 najbolji protivnički igrači, Lesora sam dugo branio od sebe ali priznajem, neverovatan mali BBIQ i skoro nikakav napredak kroz sezonu (i opet mi dolazi da kažem, dobro...možda je do trenera jer malo je njih u rosteru koji su napredovali).

                              Nadao sam se da ću jutros pročitati da je dobio nogobulj Alimpijević jer nam se i ovako i onako nakon niza godina učešća u EL smeši EC, ali od toga nema ništa.

                              Najgore što je to moj mazohistički pristup, imam kao navijač samo jednu opciju, jednu Zvezdu - ovu... a oni svi imaju neke soje bek-up opcije i ovo im je samo usputno...
                              Ne mogu da se otmem utisku da i Čović radi protiv sebe, da pomaže svoj odlazak i...gadi mi se, hvala mu za sve što je učinio na oporavku Zvezde ali ne sme da bude iznad te Zvezde.
                              Na žalost nemam mogućnost plusa odnosno reputacije pa da ovde samo dodam plus zilijon.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Razmišljam koliko sam prošle godine u ovo doba cepteo i koliko mi je stalo...

                                Ali prošle godine imali smo trenera i TIM, ljude kojima je stalo više od mene, koji su ŽELELI i HTELI...

                                Na zidu mi stoji kalendar sa otvorenim februarom prošle godine. Nisam okretao sledeće mesece. A na kalendaru Đenka. Koji je presonifikacija svega onog što sam želeo i što želim od Zvezde...


                                A sinoć...

                                Gledao sam manje više ravnodušan, flatline skoro čitav meč, jer emocija je ono što se prenosi, što veže, empatija je rada da primi impulse, ali ih, na žalost, sem retkih izuzetaka nema...

                                Pa izostaje i emocijalni i navijački bondage, preplitanje, koga živog boli kurac da gleda nezainteresovane bjelicu i feldina na terenu kako preko kurca otaljavaju svoj POSAO bez ikakvog žara i želje, zato jer MORAJU i jer slovo ugovora to zahteva, na licu im je ispisano "daj samo da ovo prođe što pre da mogu da se bavim trošenjem para i da se ne zamaram mnogo"...

                                Šampionski tim i šampionska emocija se gradi sa šampionskom građom...

                                A ona nije zasnovana samo na umeću, već pre svega na KARAKTERU.

                                Šampionski karakter poseduje igrač koji kad dobije po pičci krene još jače, a ne onaj koji se kao ona dvojica bednika povuče u mišju rupu da ne bi dobio još koju šljagu...


                                Tuga, nesreća i žalost je ono što smo dočekali da gledamo, dragi moji drage moje...velika tuga. Gledamo tim koji to nije, plaćenike, domaće i tuđe kojima je ovo samo prolazna stanica i koji ne osećaju ništa prema tom sporednom tačkom na svom putu. Tuga, žalost, jad, beda.

                                Iskreno, nisam verovao da ću ovo (ponovo) dočekati. Da prethodne četiri godine nisu dovoljne da se shvati i razume kako se pravi šampionski tim, šta je potrebno i kakvi igrači treba da budu u njemu. I opet ponavljam, ne po umeću, već pre svega po karakteru.

                                Gde su sada Blažići, Kalinići, Đenke...

                                Gde su borci spremni da poginu na terenu ako treba?

                                Daleko odavde.

                                Draži mi je jedan Novica sa svojom iskrenom emocijom i željom od svih naših bjelica i feldina i ostalog što se nakotilo u klubu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X