Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dušan Alimpijević, trener Crvene zvezde, rekao je da nema krivca među igračima, već da je on kriv za poraz od Budućnosti u prvom meču finala ABA lige."Budućnost je zasluženo pobedila, bila je bolja. Sutra je novi dan, tako da moramo da uradimo sve što je potrebno za pobedu", rekao je Alimpijević.

    Košarkaši Crvene zvezde poraženi su pred domaćom publikom od Budućnosti u prvom meču finala ABA lige.

    "Uzrok nervoze je važnost meča. Nedopustivo je da ovako krenemo utakmicu, da tri četvrtine završavamo uz zvuk sirene. Važni su detalji u ovakvim utakmicama", kazao je trener Crvene zvezde.

    Alimpijević kaže da ekipa mora da izgleda mnogo bolje u narednom meču.

    "Nismo došli danas da izgubimo utakmicu, mora mnogo bolje u svim pogledima. Videla se dodatna nervoza, moramo sutra to da promenimo", rekao je šef struke crveno-belih.

    Druga utakmica finala ABA lige na programu je u utorak od 18.30

    "Moramo drugačije sutra. Nema krivca među igračima, ja sam kriv za ovo. Sutra nam je još važnije i zamolio bih da ovim momcima i sutra da pruže podršku", zaključio je Alimpijević.

    Branko Lazić kazao je da ekipa mora da ohaldi glavu i da se spremi za meč.

    "Ušli smo premekano, dozvolili smo 7:0 na početku i celu utakmicu smo jurili rezultat. Treba da ohladimo glave i da se spremimo sutra za sledeći meč. U Podgorici da vratimo seriju i završimo seriju u Beogradu. Manje nervoze i više koncentracije", rekao je Lazić.

    Comment


    • I da podvučem još jednom, feldin je najveća štetočina na poziciji crnca™ koja je ikada zakoračila u klub.

      Last edited by Laki21; 09-04-18, 21:13.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Rajan tompson je rej alen za njega

        Comment


        • Ljudi moji ponovicu se jos jednom..posle 1000puta...Sta smo mi dozvolili da nam bude trener..bez obzira osvojili ili ne..ovo je bruka..Niko nije iznad kluba..ali ovo je ono sramota epska..

          Iskreno mi titulu nismo zasluzili....ali zelim da je osovjim zbog EL..da se ne dobija EL..navijao bih za futuru...ovakvi potezi sramni...

          Nema zajebancije...problem je sto ovde ljudi misle da od NC nema pametnijeg ili od terze itd...Nama treba kao narodu neko da promeni kod..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Posle poraza smo posebno osetljivi
            Vala bas.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Nemam potrebu ali se ispostavilo da jesam u pravu i ne volim sto je tako ali jbg sad je kasno, sutra opet Pionir i tu sam ja uz tim jos uvek ali ovo nije dobro. Ne bas Iliju ali jedan Gordic ili Ivanovic bi takodje izvadili sezonu, dzabe perine tri evrolige kad Nikolic izgleda bolje na terenu ili dzabe Rocestiju znanje kad Ivanovic daje sa 10 metara trojke ili Gos koji postaje Mvp i uzima trofej, kakav da je medalja je medalja.
              Sezonu bi izvadio bolji trener. To je prvo. Kao drugo, da se zamene Rocesti i Gordic Buducnost bi dobila jos ubedljivije. I Vili je bio iskusan "bez motiva i nije grizao" pa je vodio svoj tim do pobeda u evroligi i trofeja ABA lige.

              Ovo sto ti pises je nivo VII razreda, u najbolju ruku. Najbitnije je prepucavati se ko ce biti u pravu, malo o budzetu, malo o igracima, a sto se pritom najgore lupa i poredi neuporedivo nikom nista. Problem je sto ovde niko nema 13 godina, nego 2, 3 ili 4 puta vise godina. Pre dve godine bi tako trebalo da pisemo o Marinkovicu, Cvetkovicu ili Dzounsu koji su nas dobili u polufinalu ili Luvavuu, Zagorcu i Jankovicu koji su osvojili taj kup umesto o ucesnicima TOP 8, Cirbesu, Mileru, Jovicu i Guduricu.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • ,,Ja sam kriv,,,
                I sta mi imamo od toga sto si ti kriv???
                Turnir na Kritu i vecerasnja igra jedno te isto.
                Izgledamo najgore kada je najbitnije. U tome je najveci problem.

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Rajan tompson je rej alen za njega
                  Možda i nije, ali je momak peglao odbranu za sve pare. Ko voli košarku i vidi feldinove kretnje u odbrani, momentalno će izgubiti dalju želju da je prati.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • PS

                    Poslednji voz za spas sezone je propušten nakon kupa. Tada je još bilo vremena za reakciju i smenu Pajaca. Sada je jednostavno kasno za sve.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • utakmica je izgubljena u trecoj ccetvrtini kad ih je trebalo prelomiti umesto da zavrsimo na +15 oni su vodili 6 razlike. tako smo igrali obe protiv buducnosti, tako je bilo u baru, tako je bila i prva protiv cedevite. rocesti je odigrao solidnu utakmicu ali mi nije jasno da uvek odigra neki besmislen napad kad je najbitnije. trener nam je ipak debil. verovao sam da cemo uzeti ABU pre svega zbog pionira, ali da ce u KLS biti cupavo ma koliko to idiotski zvucalo. novica bre moze da nosi u zubima ovaj tim i ima vise muda nego svi nasi zajedno. steta sto su dobric i davidovac promasili one trojke

                      nije opravdanje, ali u trecoj su ih bas sudije zadrzale u igri, ona tehnicka veze nema sa zivotom. napunili su nas faulovima i svirali neke glupe za bacanja pod kosem buducnosti, tipa davidocu i slicno

                      bjelice mars iz zvezde, some!

                      Comment


                      • Полако се остварује моја прогноза о 1-1 у Београду.Не могу да схватим оволики дефетизам на теми.Лагано.Сутра добијамо, па још једном у Подгорици и у понедељак смо поново шампиони.

                        Comment


                        • Feldin i Bjelica su odlicni igraci iz drugog plana i za 10-15 minuta. Preskupi su za 2. opciju, a nemaju snage ili mozak da bi bili vazan faktor na najvisem nivou.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • feldin kriminalan kao u kupu. jezivo. sutra je ipak dan D. nadam se da u hali nece biti atmosfera kao na forumu. od prvog dana je jasno da je ovaj tim kriv kurac, ali i takav mora uzeti ABU. u trecoj cetvrtini smo ih imali!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Možda i nije, ali je momak peglao odbranu za sve pare. Ko voli košarku i vidi feldinove kretnje u odbrani, momentalno će izgubiti dalju želju da je prati.
                              Nisam bio ironican, stvarno sam mislio to

                              Comment


                              • Ne tako davno Milko Bjelica urnis'o nas u prvom večitom derbiju kada ste ga hvalospevima obasipali. Nije mogao preko noći zaboraviti košarku. Malo ste grubi sa njim i Feldinom.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X