Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Duško Ivanović bio prva opcija. Ako su relevantne novinarske priče.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Mislim da je Duško Ivanović bio prva opcija. Ako su relevantne novinarske priče.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      i to je tacno ..njega je posle zvao ..pre je Pesic bio kontaktiran ...

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Jesmo..ali tad bez titule..bez evrolige..klub bio gubitnik vecni..ovo je full proizvod bez takmaca..partizana nema..sem u kupu hehe..Cedevita i Buducnost zajedno nemaju budzet kao mi..

        Naravno da niko da se sam seti..svesni su svi da ovaj veze nema..cist isfabrikovan pokusaj....nedo Bog nikom da bude ovakav EL experiment..preziveli smo gore dane, pa cemo preziveti i ovu malu vezaru..Da ne idem u paranoju i da ne gusim vise njegov talenat..opet..
        Ne razumem zasto imas potrebu za iznosenjem informacija koje uopste nisu tacne.
        Recimo, mogu ti samo reci da pouzdano znam da ce Nikols za ovu godinu zaraditi vise od najplacenijeg igraca zvezde, a razlika uopste nije mala.
        Nema potrebe da siris dezinformacije kada nisi ni malo upucen u desavanja, kao sto je nekada groblje radilo i zalilo se i kada su bili prvi i kada nisu.

        Comment


        • Kari i Duško su skupi zalogaji. Novac je igrao najvažniju ulogu. Pojavio se Alimpije i etooo rešenja [emoji3]

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Bitice jebeno, kako veceras, tako i cela serija. Namirisali su krv i nece se libiti da nas svim sredstvima, sportskim ali i igrama van terena skinu sa trona.

            Samo hrabro i rezultat nece izostati.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Kari i Duško su skupi zalogaji. Novac je igrao najvažniju ulogu. Pojavio se Alimpije i etooo rešenja [emoji3]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              ja sam pre za Alimpija nego Ivanovica ..njega ne gotivim ...Pesica gotivim ,Trankijerija ,Sa[u obradovica ali to su vec vlazni snovi ....

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Jesmo..ali tad bez titule..bez evrolige..klub bio gubitnik vecni..ovo je full proizvod bez takmaca..partizana nema..sem u kupu hehe..Cedevita i Buducnost zajedno nemaju budzet kao mi..

                Naravno da niko da se sam seti..svesni su svi da ovaj veze nema..cist isfabrikovan pokusaj....nedo Bog nikom da bude ovakav EL experiment..preziveli smo gore dane, pa cemo preziveti i ovu malu vezaru..Da ne idem u paranoju i da ne gusim vise njegov talenat..opet..


                Mislim da je Alimpijevic, za dosadasnje rezultate, zasluzio malo vise postovanja. Samo malo ...

                Buducnost uopste nema jeftin tim, cak sta vise, o CDviti da i ne pisemo.

                O Al-ovim trenerskim kvalitetima i nekom pecatu igre mozemo da malo bolje presudimo kada sam sastavim tim (roster), i implemetira svoju viziju i ideje, ako ih ima.

                Comment


                • Dobar je Alimpije ako gledate naš aspekt i Mutu Nikolića.
                  Alimpije je Dok Rivers za njega [emoji23]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Ne razumem zasto imas potrebu za iznosenjem informacija koje uopste nisu tacne.
                    Recimo, mogu ti samo reci da pouzdano znam da ce Nikols za ovu godinu zaraditi vise od najplacenijeg igraca zvezde, a razlika uopste nije mala.
                    Nema potrebe da siris dezinformacije kada nisi ni malo upucen u desavanja, kao sto je nekada groblje radilo i zalilo se i kada su bili prvi i kada nisu.
                    Zasto pa lik je takav ,mrzi sebe pre podne a popodne ceo svet ..... Veci budzet od Buducnosti i Cedevite zajedno

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Dobar je Alimpije ako gledate naš aspekt i Mutu Nikolića.
                      Alimpije je Dok Rivers za njega [emoji23]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Nemoj tako, dobar je Muta .... za druzenje ( i popunjavanje tiketa ) uz jutarnju kaficu

                      Comment


                      • Ne sumnjam da je pravi čova za razbibrigu [emoji16]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ajde, ako ja dokazem da to sto si napisao nije tacno...sta vise...evo u neku finu svotu novca...ako hoces da se kladis samo reci...

                          Mislim ne znam odakle ti ta prica da za Nikolsa...ja zivota mi nemam reci u kom ste vi tripu..evo care ako imas taj info..reci cifru da se opkladimo...i onda cemo naci nekog da mu damo dokaze i da zavrsimo vise sa ovim spinovanjem..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nebitno skroz, ajde da gledamo mec..kazem 80-72 za nas, bice tesko ali slomicemo ih...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sat pre meca hala gotovo puna osim partera.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Sat pre meca hala gotovo puna osim partera.
                                Pa na tome se i zasnivale sve one izjave a i na pritisak da se sudije ne zajebavaju.

                                Comment

                                Working...
                                X