Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih rekao da je Dangubino odsustvo hendikep za vas. Da je u sastavu sigurno bi Dobrić imao skraćenu minutažu.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Nisam ni napisao da je hendikep, upravo suprotno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Mi nemamo small ball niti ga mozemo igrati vise...Problem sto vise ne mozemo ni da sirimo kao sa Anticem i Bjelicom...Nece oni zuriti, nisu ludi..vrtece pick dok ne crknemo...Nase je da ih uvedemo u brz ritam i onda su nasi. Cilj mora biti da se napada Doelman non stop i konstantno...Lateralne kretnje su uzas..pokusavati dobiti miss match sa preuzimanjem..znaci da u block ide igrac kojeg cuva...

        Oni dole imaju i Barovica koji je ozbiljan igrac, Nikolic ce tesko dobiti neke vece minute..Landri,Doelman i Nikolic itd..moze da igra kako hoce realno...Kad bi birao ko da im sutira, to su sigunro sehovic..mada to nece biti lako posto mogu imati u petorci pet igraca sa sutom....

        Dobric u principu vise ne moze biti faktor x zato sto ce ga drugacije gledati..oni imaju da zaustave tri suta..Roch,Feldin i Dobric..ostali nisu velika pretnja..mi treba da uspostavimounutrasnju igru, ulaze, trcanje u ledja i neku polutranziciju..Bice oni spremni na to..nama je da vidimo kako cemo braniti pick and roll to je kljuc serije...Ako odemo nesto dublje preko 80 poena mi smo pobedili...

        Bjelica, Feldin, Rocesti po meni moraju da preuzmu, tesko ce ovi mladji bas doneti titulu, mogu da pomognu i da uskoce kad treba, ali ocekivati da Dobric polomi Buducnost..pa ne bih se kladio u to...Sustina je bar 4-5 razigranih igraca a ostali da budu bar na nekom solidnom nivou...rotirace se puno..po meni brza igra, trcanje u ledja i dobra odbrana picka nam donosi pobedu ali bice bas tesko ako ne budemo branili pick kako treba..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Odgledah snimak protiv CSKA, Enis katastrofalan, Feldain jako ograničen igrač u napadu i ekstremna štetočina u odbrani, veća čak i od Milka Bjelice. On je i definitivno prvi kojem želim da vidim leđa na kraju sezone.

          Enisa je upropastio Milojevic spustivsi ga sa 2 na 1, sto je predstavio kao svoju zaslugu. Da ne moze na pleja videlo se posebno protiv Mornara, kada je mnogo kasnio sa pasom u vise navrata gde sam izludeo.

          Enis je cista 2 po nacinu igre i to treba da igra bez obzira na visinu , isto kao sto je Hajns 5 sa svojih 198.

          Ipak, ne mogu da se otmem utisku da je Enis slabo iskoriscen, i to bas zbog forsiranja na 1. Da bi dobili vise od njega mora vise izolacija gde je najbolji, a uz to je sasvim solidan defanzivac, npr meni bi Rocesti-Enis bio bolji tandem nego Roc-Feldin.

          Comment


          • Enis nema izlazne kretnje nikakve..taj ne znam dal protrci kroz reket ikada, blok...Nije ni 2ka..neki Nedovic za previse siromasne..Nema momak kvalitet za ovajnivo kosarke po meni..takvih ima bas bas dosta u Evropi i to po tim nizim ligama..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Možemo da igramo smallball, recimo sa Bjelicom i Jankovićem u petorci, dok je Pero igrao on i Bjelica su obojica 4/5 igrači, obojica vole da pripale za tri, Bjelica ima post igru, Pero stabilan defanzivni skok.
              Takođe, može da se proba i sa DD na 4, dosta je tu potencijala, nešto od svega toga će biti viđeno barem kao specijal, uveren sam.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Drakarys View Post
                Enisa je upropastio Milojevic spustivsi ga sa 2 na 1, sto je predstavio kao svoju zaslugu. Da ne moze na pleja videlo se posebno protiv Mornara, kada je mnogo kasnio sa pasom u vise navrata gde sam izludeo.

                Enis je cista 2 po nacinu igre i to treba da igra bez obzira na visinu , isto kao sto je Hajns 5 sa svojih 198.

                Ipak, ne mogu da se otmem utisku da je Enis slabo iskoriscen, i to bas zbog forsiranja na 1. Da bi dobili vise od njega mora vise izolacija gde je najbolji, a uz to je sasvim solidan defanzivac, npr meni bi Rocesti-Enis bio bolji tandem nego Roc-Feldin.
                Енис је два пута променио колеџ да би играо 1.Нема Милојевић везе с тим.

                Comment


                • Kapiram da vam se javlja bojaznost zbog finalne serije i faktora šta ona veliko donosi a to je opet igranje u Evroligi i finansijsku dobit koju ona nosi sama po sebi. Ja ne vidim kako možete izgubiti na tri dobijene jer ste kvalitetniji za klasu.
                  Jesu vas dva puta dobili. Ali ti porazi su po pravilu dolazili, kako reče i sam Alimpije, posle teških evroligaških okršaja i dugih putovanja. Imali ste dosta vremena da povratite snagu, pripremite seriju i ovako svežiji sigurno će kvalitet da ispliva na površinu.
                  I pored trijumfa u majstorici, Budućnost u blagom padu. Iskreno, Cedevitu samu sebe sjebala. Po svemu viđenom vitamini su morali sve rešiti u dva meča.


                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Drakarys View Post
                    Enisa je upropastio Milojevic spustivsi ga sa 2 na 1, sto je predstavio kao svoju zaslugu. Da ne moze na pleja videlo se posebno protiv Mornara, kada je mnogo kasnio sa pasom u vise navrata gde sam izludeo.

                    Enis je cista 2 po nacinu igre i to treba da igra bez obzira na visinu , isto kao sto je Hajns 5 sa svojih 198.

                    Ipak, ne mogu da se otmem utisku da je Enis slabo iskoriscen, i to bas zbog forsiranja na 1. Da bi dobili vise od njega mora vise izolacija gde je najbolji, a uz to je sasvim solidan defanzivac, npr meni bi Rocesti-Enis bio bolji tandem nego Roc-Feldin.
                    Poenta je da je nama trebao backup play a doveden je Ennis. U redu je njegov skorerski učinak, ali ono primarno što treba da radi je da RAZIGRAVA. Napadan sam ovde kada sam na to ukazivao i pre nego što je došao, ali najvažnije je da je on u nekim utakmicama i uspevao da iznese tu ulogu, nažalost ne previše često.
                    Last edited by dekkard; 09-04-18, 09:22.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Poenta je da je nama trebao backup play a doveden je Ennis. U redu je njegov skorerski učinak, ali ono primarno što treba da radi je da RAZIGRAVA. Napadan sam ovde kada sam na to ukazivao i pre nego što je ddšao, ali najvažnije je da je on u nekim utakmicama i uspevao da iznese tu ulogu, nažalost ne previše često.
                      Za razigravanje tu vam je Ročesti. Može i Davidovac sa uspehom prihvatiti ulogu pakera.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Da možemo, možemo, samo još genije na klupi da se posle čitave sezone priseti toga. No čovek je ljubitelj stilskog nameštaja
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Za razigravanje tu vam je Ročesti. Može i Davidovac sa uspehom prihvatiti ulogu pakera.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Svaki tim ima prvu postavu i zamene. Enis je zamena Ročestiju.
                          Davidovac je prinudno igrao na jedinici kada se odustalo od Radičevića, to je ispalo bolje nego što je bilo ko očekivao, ali nije bilo dugoročno rešenje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Davidovac me prijatno iznenadio. Kada ga gledaš misliš da nema daška života u sebi, dečko ozbiljan posao čini za tim u svakom smislu.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Prvi si rekao da je uzas Enis..ali nebitno...lik moze dati 15 poena ali dzabe...davi napad, ubije sve u pojam..ne zna..Ne znam sta smo mi bogu zgresili da se svi uce na nama ove sezone...

                              Ne znam, bas dal je to small ball... u sustini nebitno...Gorece, i po meni jedina serija, mecevi sto ce napraviti igrace, razdvojiti dobre i lose..mudase i bezmudase...Ovo sve pre je zajebancija po vecini navijaca i treneru pa i uprave...Cela sezona se brise bukvalno i staje u ovu seriju..Stvarno se nadam bilo kakvoj pobedi veceras..bitno da se dobije..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Buducnost ce sasvim sigurno igrsti sa niskom petorkom i pokusavari da iz pik end pop igrom dobije mec. Tu se postavlja pitanje kako cemo mi to braniti.
                                Nadam se ne iskakanjem kao u Podgorici kada su nas ubili sutem spolja. Treba igrati jako, razbijati blok, mozda sniziti petorku.
                                Vrlo vazan je sam pocetak meca. Ocekujem Omica, Rocestija, Lazica, Dobrica,Bjelicu da pocnu.
                                Mozda je sansa da na pocetku spustimo loptu Bjelici. Kada igra Doelman na 4 probati da ga brani mozda i Davidovac.
                                Pristup mecu mora biti maksimalan.
                                Ajmoooooo Zvezdoooooooooo

                                Comment

                                Working...
                                X