Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    http://videostream.dn.ua/videopage/v...c_location=ufi

    Ovde imas da gledas skoro sve iz basketa, ima i fudbal verovatno ali ne pratim..

    DR ste rekli nema napad, covek da 100p i odmah lose..ne valja...danas ovima ide 100+ itd...


    Ma salimo se, unosima salu, malo da opustimo ove sto su navijali za Cedevitu i pravile stranice podrske...nije to lako...

    Sve u cilju titule i da cepnemo jos jedno 6-7 igraca sl godine...kad kaze cifru da zaokruzi sa 8 na 10m nek ide zivot..


    Inace DR ako uzme trecu titulu u tri zemlje opet ce biti nipodastavan..i vec kazu u Minhenu da pravi probleme..zvao je sa SLUZBENOG TELEFONA PRCANJ....Henes jedva utisao vatru...druga greska i out..



    Nije zvao u Prcanj, vec je zvao Borka Radovica da mu objasni kako to da ni on ni Gacevic nisu sa njim u strucnom stabu. Kaze Borko, pa nema veze Dejo, vazno da si ti nasao posao a ja sam ti bio veran sve ovo vreme i gle cuda bas sam ispao pametan kada mi je ponudjeno mesto prvog trenera letos, a ja verovao tebi da cemo zajedno i u dobru i u zlu i da nigde nikada neces potpisati bez nas. Kazu da je razgovor bas drugo trajao, i da je Borko razumeo tu muku da je morao da potpise pod pritiskom Miska i Uli Henesa.

    Comment


    • ''Pravi navijac'' plati kartu.. Evo, posto mi svi replicirate moracu malo da odmorim..Napisao sam svoje davno stvarno..Postujem svacije misljenje..i to je to,presipamo iz supljeg u prazno...Mogao bi neko da napise lepu analizu meca sa Podgoricom..ima ovde dosta poznavalaca kosarke i pismenih ljudi...Evo Dekkard i onako je po ceo dan online..pa nek napise...Sa odusevljenjem cu procitati....

      Pustimo sad ove stvari,...idemo u krug vec mesec dana )
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        [/B]


        Nije zvao u Prcanj, vec je zvao Borka Radovica da mu objasni kako to da ni on ni Gacevic nisu sa njim u strucnom stabu. Kaze Borko, pa nema veze Dejo, vazno da si ti nasao posao a ja sam ti bio veran sve ovo vreme i gle cuda bas sam ispao pametan kada mi je ponudjeno mesto prvog trenera letos, a ja verovao tebi da cemo zajedno i u dobru i u zlu i da nigde nikada neces potpisati bez nas. Kazu da je razgovor bas drugo trajao, i da je Borko razumeo tu muku da je morao da potpise pod pritiskom Miska i Uli Henesa.
        SAVAGE
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ja kartu plaćam, za razliku od tebe koji utakmice ne gledaš ni na TV-u, pa ne znaš o čemu pričamo kad smo spominjali suđenje protiv Mornara.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Besplatan ulaz za finale ABA lige [emoji35][emoji35][emoji35]
            Ovo je prosto neverovatno i ubedjen sam nezabelezeno u kosarci pa makar i u ligi Indonezije, Kambodze i slicno.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Besplatan ulaz za finale ABA lige [emoji35][emoji35][emoji35]
              Ovo je prosto neverovatno i ubedjen sam nezabelezeno u kosarci pa makar i u ligi Indonezije, Kambodze i slicno.

              Nisi se zalio na besplatan ulaz kada smo igrali sa grobljem onu polufinalnu seriju 2015 godine. Ili tada nisi pratio KK?Ako se ne secas karte su deljene tokom utakmice protiv Pao.

              Idi pokusaj da udjes bez sezonske ili kupljene ulaznice u parter b ili 4. Karte za obe utakmice kostaju 700 dinara. Karte se prodaju za belu i plavu lozu isto za obe utakmice. Pola tribina je samo za sezonce. Ako ti je toliko stalo do propasti naseg KK kluba pa pozovi sve ljudi koji ce u ponedeljak uci za dzabe da kupe clansku cash back karticu ili uplate u akciji Dominiraj pa nece ostetiti klub za ulazak za dzabe.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Nisi se zalio na besplatan ulaz kada smo igrali sa grobljem onu polufinalnu seriju 2015 godine. Ili tada nisi pratio KK?Ako se ne secas karte su deljene tokom utakmice protiv Pao.

                Idi pokusaj da udjes bez sezonske ili kupljene ulaznice u parter b ili 4. Karte za obe utakmice kostaju 700 dinara. Karte se prodaju za belu i plavu lozu isto za obe utakmice. Pola tribina je samo za sezonce. Ako ti je toliko stalo do propasti naseg KK kluba pa pozovi sve ljudi koji ce u ponedeljak uci za dzabe da kupe clansku cash back karticu ili uplate u akciji Dominiraj pa nece ostetiti klub za ulazak za dzabe.


                Braco, nema potrebe da svaki tekst replicirate ako vam neodgovara..jasno sve ali pusitite malo nekog drugog misljenja..i teza generalno..evo jos malo pocinje Radonja, za 55minuta...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Nisi se zalio na besplatan ulaz kada smo igrali sa grobljem onu polufinalnu seriju 2015 godine. Ili tada nisi pratio KK?Ako se ne secas karte su deljene tokom utakmice protiv Pao.

                  Idi pokusaj da udjes bez sezonske ili kupljene ulaznice u parter b ili 4. Karte za obe utakmice kostaju 700 dinara. Karte se prodaju za belu i plavu lozu isto za obe utakmice. Pola tribina je samo za sezonce. Ako ti je toliko stalo do propasti naseg KK kluba pa pozovi sve ljudi koji ce u ponedeljak uci za dzabe da kupe clansku cash back karticu ili uplate u akciji Dominiraj pa nece ostetiti klub za ulazak za dzabe.
                  Aj iskuliraj. Da ne kazem odjebi.
                  Ko god nesto napise danas ti ga vredjas i omalovazavas. Ko si bre ti da ovde svako drugo misljenje pljujes, smatras debilnim, vredjas ?????
                  Zaobidji me. Ovo nije forum SNSa po principu jednoumlja.
                  Napisao sam da je besplatan ulaz pomeni necuven. Pionir bi bio pun i da se karte placaju.
                  Ti si nasao da branis Zvezdu od mene???
                  Mogu da razumem tvoj animozitet i slicno ali si zestoko preterao.

                  Comment


                  • Imamo istu reputaciju, isti broj poruka..dosli skoro isti dan...pisemo i kriticki..neprijatelji no1...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post


                      Dusane odlazi
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Aj iskuliraj. Da ne kazem odjebi.
                        Ko god nesto napise danas ti ga vredjas i omalovazavas. Ko si bre ti da ovde svako drugo misljenje pljujes, smatras debilnim, vredjas ?????
                        Zaobidji me. Ovo nije forum SNSa po principu jednoumlja.
                        Napisao sam da je besplatan ulaz pomeni necuven. Pionir bi bio pun i da se karte placaju.
                        Ti si nasao da branis Zvezdu od mene???
                        Mogu da razumem tvoj animozitet i slicno ali si zestoko preterao.
                        Hvala na kulturnom odgovoru.

                        Napises da je necuven, ja ti napisem da se vec desavalo. Da si pratio malo moje pisanje ja sam isto protiv besplatnog ulaska bas iz razloga sto ti isti dolaze i placaju karte i kada su 2000 dinara kada je vazno. Zasto se klub odlucio za besplatan ulaz. USRALI SU SE ETO ZASTO. NE ZELE KIKS SA MANJKOM PODRSKE ZBOG CELOKUPNE NEGATIVNE KAMPANJE PISANJA MEDIJA I FORUMA U KOJIMA SU LIKOVI POPUT TEBE SVAKODNEVNO PISALI POD PLASTOM SLOBODE MISLJENJA.
                        Ja nikoga danas nisam pljuvao a ako moje pisanje nazivas pljuvanjem onda imas ogroman problem zato sto imam kontra stav u vezi kluba u odnosu na tebe.

                        Problem je u tebi sto sve vidis negativno oko kluba i sve sto se uradi ne valja u tvojoj percepsiji i to iskazujes na krajnje negativan i ruzan nacin. Uostalom u tom stilu si i otvorio repliku.

                        pozdrav,

                        Comment


                        • Inace nemam nista protiv toga,ali je zaista sramotno da se na finale PO ulazi besplatno.Serem ti sa na klub i navijace kojima moras da das besplatne karte da bi napunili dvoranu za finale PO i meceve koji odlucuju da li ce ima klub igrati elitno takmicenje iduce godine.
                          Bar su se udostojili da odvoje tribine za sezonce da ne bismo kao u nekoliko slicnih prilika ostali bez mesta u dvorani
                          Last edited by Gudura; 07-04-18, 17:11.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Hvala na kulturnom odgovoru.

                            Napises da je necuven, ja ti napisem da se vec desavalo. Da si pratio malo moje pisanje ja sam isto protiv besplatnog ulaska bas iz razloga sto ti isti dolaze i placaju karte i kada su 2000 dinara kada je vazno. Zasto se klub odlucio za besplatan ulaz. USRALI SU SE ETO ZASTO. NE ZELE KIKS SA MANJKOM PODRSKE ZBOG CELOKUPNE NEGATIVNE KAMPANJE PISANJA MEDIJA I FORUMA U KOJIMA SU LIKOVI POPUT TEBE SVAKODNEVNO PISALI POD PLASTOM SLOBODE MISLJENJA.
                            Ja nikoga danas nisam pljuvao a ako moje pisanje nazivas pljuvanjem onda imas ogroman problem zato sto imam kontra stav u vezi kluba u odnosu na tebe.

                            Problem je u tebi sto sve vidis negativno oko kluba i sve sto se uradi ne valja u tvojoj percepsiji i to iskazujes na krajnje negativan i ruzan nacin. Uostalom u tom stilu si i otvorio repliku.

                            pozdrav,
                            Ti zaista misliš da su forumi toliko uticali na igru Zvezde?
                            Da li su mediji trebali biti cenzurisani i da se puštaju samo hvalospevi NČ-u , DA-u...i ostatku? kada mi nismo u situaciji da rešimo centralni pik 3/4 sezone...ili još gore kada se ne oseća igra...Zašto je to problem?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Slazem se ja sa tobom, i to sto si napisao je ok...ali kad te odbija dosta trenera, kad nemas lovu..sto stavljas klub u ralje...ako ga sl. godine zatvore sa lovom..mi smo cao...Ako ima neke bitke neka prebaci negde drugde..to je sustina..Licno nisam nikad imao ovakav stav, ali ovo zadnjih godinu dana je po meni kriminal...u ovakvim uslovima je NC dobar ali samo ako ima pomoc drzave..ako nema..cao je..mozda se izbatrga ovu sezonu ali onu tamo nece...a oni koji ce da poduvaju su iskljucivo navijaci...
                              Elem, posto se u sustini ova konverzacija vodi na presipanje iz supljeg u prazno, repliciracu jos ovaj put i necu vise.

                              Zar mislis da je partizan dominirao bez pomoci drzave svih onih godina?
                              U nasoj zemlji je jednostavno nemoguce da neki KK funcionise bez pomoci drzave.
                              Mozes ti obezbediti neka sredstva, ali i to nece biti dovoljno za neki minimum koji EL trazi...
                              Jednostavno, nerealna prica.
                              Mi smo uzeli zadnjih godina dosta love na transfere, verujem dosta vise nego partizan za onih 10+ godina. E, to je umece Covica, kao i Bolden, a sada i Ojo koga verujem da mozemo utopiti.
                              Recimo, Kozer ode iz Brosea u Real, obestecenje 80k... Mislim, smesno je pricati o tim stvarima.
                              Proslo leto je Himki za jednog Singltona nudio 1.2M. Eto koje se tu cifre vrte, a mi uboli 2 milke za 2 igraca.
                              Mogli smo i Lesora prodati za 800k ove zime, ali nije bilo zamene na trzistu. G liga je bas usrala evropu, kao i Kina. Vidis da i klubovi sa velikim budzetima imaju problem dovesti igraca preko bare, sve jedni te isti se vrte...
                              Last edited by Jimi22; 07-04-18, 17:46.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ti zaista misliš da su forumi toliko uticali na igru Zvezde?
                                Da li su mediji trebali biti cenzurisani i da se puštaju samo hvalospevi NČ-u , DA-u...i ostatku? kada mi nismo u situaciji da rešimo centralni pik 3/4 sezone...ili još gore kada se ne oseća igra...Zašto je to problem?
                                Ne treba da cenzurišu, nego da se trude da budu objektivni a ne zlonamerni.
                                U EL učestvuje 16 timova, ne mogu svi da budu među prvih osam, neko mora da popuni ta mesta od 9-16 mesta. Svaki dobronameran navijač treba da se zapita koje mi to kriterijume zadovoljavamo da bi bili tako besni na ovogodišnje izdanje Zvezde u EL?
                                Budžet taman toliki da možeš uopšte da učestvuješ u EL, 13 novih igrača, trener početnik i u EL i u ABA...
                                Svi kojima je Zvezda u srcu bi najviše od svega voleli da je bio bajkovit završetak sezone u vidu F4, ali nije život bajka, ovo je trenutna realnost.
                                Ali, povrh svega kad se osvoji ABA i naposletku nastavimo naš put u EL, moći ćemo da kažemo da smo ovu godinu završili uspešno i pored tektonskih poremećaja koje bi teško preživeli i mnogo moćniji klubovi od našeg.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X