Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kraj EL i 14 mesto..ostali bez kupa i sad ulazimo u finale protiv tima sa 0-2.. Stislo sa svih strana..Bice tesko ali hvala za ovu sezonu, puno mi je srce kad vidim mladog trenera..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Samo taj domaci teren da odbranimo, ako bude 1-1 potpisujem da smo gotovi, a ako ne daj Boze pu pu bude 0-1 mislim da cemo biti u opasnom sranju da proste citaoci

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Jos uvek ocekujem tvoj odgovor o ceni izgradnje hale u vlasnistvu KKCZ koja bi zadovoljila El standarde.
        Londonska basketball arena (pravljena i koriscena za OI, tako da pretpostavjam da poseduje zadovoljavajuce standarde), koja je napravljena da moze da se demontira i proda (ne znam da li je to i uradjeno) je kostala 49m evra. Ne znam da li je u cenu uracunato i zemljiste, uredjenje, takse...
        Neka je tamo skuplja gradnja za trecinu... Znaci, 30+ m evra (minimum)... Koliko se secan Kombank arena je kostala oko 100m necega. Da li marke, dolari, ili evri...
        Tako da ono... Nemamo pare da platimo carter 5 puta godisnje (dodatni trosak u odnosu na redovne linije oko 200k), a imamo desetine miliona... Vazi
        @Milos
        Ne shvatam tvoje stalne prozivke. Kao da zivimo u zemlji gde je trziste od 100-200m ljudi, gde pare prste na sve strane, a neko nece da se sagne da dohvati.
        Stalno ponavljas istu pricu - ako nisu sposobni da naprave (obezbede) pare neka se maknu.
        Pa ko je sposoban u Srbiji to da uradi? Niko.
        Lepo je neko napisao. Moze to neki politicar da uradi dok je na vlasti. Natera nekoliko firmi da se otvore po par miliona (umesto da daju partijama; mada ce verovatno prvo svoju g da pokriju), imamo budzet 10+m par godina. Oni odu sa vlasti, a ovi novi to iskoriste da ih najstrasnije izblate i naravno ukinu bilo kakvo finansiranje.
        Ja mislim da uvek moze bolje (daleko vise ima prostora u administrativno organizacionom smislu nego u prikupljanju para), ali da smo mi super u odnosu na okruzenje u kome se posluje...
        Doduse, ako se jednom donese taj zakon o privatizaciji, mozda nas jednom 'uk...nja' neki Abramovich koji hoce da ima svoj KK i onda utrci sa 40m za halu + 20m godisnje budzet
        Last edited by Grof; 07-04-18, 06:15.

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Samo taj domaci teren da odbranimo, ako bude 1-1 potpisujem da smo gotovi, a ako ne daj Boze pu pu bude 0-1 mislim da cemo biti u opasnom sranju da proste citaoci
          Ne mislim da smo gotovi na 1-1 ,mislim da nas ne mogu dobiti dve utakmice u dva dana ...nema teorije!

          Comment


          • Ma necu da pisem vise o tome..dok se ne zavrsi serija...Ma nema niko u zemlji kosarke do NC.. do Ostoje Limara i Miska..mi smo postali zemlja kosarke zbog ovog svetog trojca...itd...Naravno da ima ljudi koji hoce ali ne smeju..zato sto udareni u glavu podrzavaju sodomu od politicara...misleci da nema i ne moze bolje...Iskreno, takvi ljudi nista u zivotu ne mogu uraditi...jednostavno su limitirani..

            Da ne duzim dalje, popio sam kafu, rakijicu, necu da razmisljam o nebitnim stvarima...vi uzivajte u sns Srbiji, neki nisu za bolje, iskreno..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Kraj EL i 14 mesto..ostali bez kupa i sad ulazimo u finale protiv tima sa 0-2.. Stislo sa svih strana..Bice tesko ali hvala za ovu sezonu, puno mi je srce kad vidim mladog trenera..
              U EL smo premasili ocekivanja u ovakvoj konkurenciji sa ovakvim nasim timom ..99% ljudi nam je davalo sanse 4-8 pobeda! OVO JE USPEH!
              Kup smo odigrali lose i za to sve kritike to je jasno .
              ABA liga zavrsena na prvom mestu,prolaz u finale i imamo prednost domaceg terena i to je za svaku pohvalu ...ocekujemo titulu u finalu
              Ponovo smo mlade igrace nacinili EL igracima i imamo odlican zalog za buduvnost (Dobric ,Davidivac,Lesor) !đ
              Alimpijevic je mogao bolje ali za sada ga treba podrzati pa na kraju kada se zavrsi KLS, koji ocekujemo da osvojimo ,donositi zakljucke i kritikovati !

              Comment


              • Prva recenica nema smisla....po NC spinu nisu davali smo za jednu pobedu..uspeh je 16 pobeda..top8...11 pobeda je uspeh..ali ne za mene..Kao da kazes da je spanski inzinjer bolji od srpskog zato sto radi u skupljoj firmi i ima vecu platu...onda sport ne bi postojao...Cela sezona jedino 1/2 i finale ABA ima po vama bilo kakav znacaj...pa cak i tako velikim navijacima treba ulaz za dzabe da podrze klub...ovo su malo ispinovali da popune hale..ali ovo je smesno..ako puste opet free.. bolje sami da podnesu ostavke...

                Obrni okreni, bice ovo tesko leto za NC..
                Last edited by LosmiSK; 07-04-18, 10:16.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Prva recenica nema smisla....po NC spinu nisu davali smo za jednu pobedu..uspeh je 16 pobeda..top8...11 pobeda je uspeh..ali ne za mene..Kao da kazes da je spanski inzinjer bolji od srpskog zato sto radi u skupljoj firmi i ima vecu platu...onda sport ne bi postojao...Cela sezona jedino 1/2 i finale ABA ima po vama bilo kakav znacaj...pa cak i tako velikim navijacima treba ulaz za dzabe da podrze klub...ovo su malo ispinovali da popune hale..ali ovo je smesno..ako puste opet free.. bolje sami da podnesu ostavke...

                  Obrni okreni, bice ovo tesko leto za NC..
                  Razumem ja tebe ,od juce pratis kosarku i zivis od nje
                  zivis u Srbiji decko .... i velika je sreca sto mozemo upste da ugostimo velikane evropske kosarke jer do skoro nismo imali ni koseve na kojima bi mogli da treniramo sa dva igraca koja su nam ostala u rosteru ...ti se toga ne secas ali eto mene da te edukujem ...
                  Taj NC je napravio od ruine od kluba jedan respektabilan evroligaski tim koji vec nekoliko godina svetla obraz Srpske kosarke u Evropi!
                  titula u ABa i KLs je ODLICNA SEZONA! toga je svestan svako ko malo poznaje kosarku ...obezbediti EL u narednoj godini je VELIKI USPEH!

                  50 bogatijih klubova,sa boljom infrastrukturom ,kulturnijim navijacima,uredjenijim zemljama ,vecom lovom od tv prava zeli u tu EL a mi smo u njoj vec par godina sa tendencijom da u njoj i ostanemo i to samo radom celnih ljudi kluba ,zalaganjem trenera i igraca ....

                  teko leto za NC ...naravno ...svako je tesko ...ali ponovo ce vam pokazati koliko moze ,koliko hoce i zapusiti usta nevernim tomama
                  Last edited by Ica; 07-04-18, 10:38.

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Razumem ja tebe ,od juce pratis kosarku i zivis od nje
                    zivis u Srbiji decko .... i velika je sreca sto mozemo upste da ugostimo velikane evropske kosarke jer do skoro nismo imali ni koseve na kojima bi mogli da treniramo sa dva igraca koja su nam ostala u rosteru ...ti se toga ne secas ali eto mene da te edukujem ...
                    Taj NC je napravio od ruine od kluba jedan respektabilan evroligaski tim koji vec nekoliko godina svetla obraz Srpske kosarke u Evropi!
                    titula u ABa i KLs je ODLICNA SEZONA! toga je svestan svako ko malo poznaje kosarku ...obezbediti EL u narednoj godini je VELIKI USPEH!

                    50 bogatijih klubova,sa boljom infrastrukturom ,kulturnijim navijacima,uredjenijim zemljama ,vecom lovom od tv prava zeli u tu EL a mi smo u njoj vec par godina sa tendencijom da u njoj i ostanemo i to samo radom celnih ljudi kluba ,zalaganjem trenera i igraca ....

                    teko leto za NC ...naravno ...svako je tesko ...ali ponovo ce vam pokazati koliko moze ,koliko hoce i zapusiti usta nevernim tomama
                    Sve si u pravu Ostao sam bez argumenata..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • TRIBINE A i C: Ulaz za sve vlasnike sezonskih karata KK Crvena zvezda mts za tribine
                      TRIBINE B i D: Slobodan ulaz

                      Za sva ostala mesta u dvorani (parteri B i D, lože, bela i plava loža) karte su po standardnim cenama koje važe za utakmice ABA lige u svim poslovnicama Eventima.


                      http://kkcrvenazvezda.rs/#

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Prva recenica nema smisla....po NC spinu nisu davali smo za jednu pobedu..uspeh je 16 pobeda..top8...11 pobeda je uspeh..ali ne za mene..Kao da kazes da je spanski inzinjer bolji od srpskog zato sto radi u skupljoj firmi i ima vecu platu...onda sport ne bi postojao...Cela sezona jedino 1/2 i finale ABA ima po vama bilo kakav znacaj...pa cak i tako velikim navijacima treba ulaz za dzabe da podrze klub...ovo su malo ispinovali da popune hale..ali ovo je smesno..ako puste opet free.. bolje sami da podnesu ostavke...

                        Obrni okreni, bice ovo tesko leto za NC..
                        covece, ja ne pisem na forumu, vec ga samo citam redovno, ali vec duze vreme mislim da te pitam nesto, a to je kako ti zivis? Da li do 12 mrzis samog sebe, a od 12 sebe i ceo svet? nije uspeh ono,nije uspeh ovo...Dobro uspesni, izvadi 30 miliona pa mozda i bude uspeha,iako nije to garant,primera radi efes,armani...Ako nemas 30miliona, onda daj ti sedi na klupu da vidimo kako ces voditi ekipu i osovijiti ave sto se moze osvojiti....Ali bas mracis, zajebao si tita sa b92 forumaa, a kad njega zajebes sa pesimizom onda si stvarno uspeo u zivotu..Nemam zaista nista licno protiv tebe ili ikog ovde, al aj malo manje siri negativnu energiju,bar pred finale...

                        Comment


                        • Originally posted by ivica14 View Post
                          covece, ja ne pisem na forumu, vec ga samo citam redovno, ali vec duze vreme mislim da te pitam nesto, a to je kako ti zivis? Da li do 12 mrzis samog sebe, a od 12 sebe i ceo svet? nije uspeh ono,nije uspeh ovo...Dobro uspesni, izvadi 30 miliona pa mozda i bude uspeha,iako nije to garant,primera radi efes,armani...Ako nemas 30miliona, onda daj ti sedi na klupu da vidimo kako ces voditi ekipu i osovijiti ave sto se moze osvojiti....Ali bas mracis, zajebao si tita sa b92 forumaa, a kad njega zajebes sa pesimizom onda si stvarno uspeo u zivotu..Nemam zaista nista licno protiv tebe ili ikog ovde, al aj malo manje siri negativnu energiju,bar pred finale...
                          Nema problema Ivice. Postujem tvoje misljenje. Napisao si na kulturan nacin. Ne sirim pesimizam, sta vise sam napisao da dobijamo seriju 3-1 ( 2-0, 2-1, 3-1) ako mislis da je sirenje pesimizma sto nemam trunke postovanja prema treneru i sto mislim da NC finansijski lose radi po klub zadnjih godinu dana, onda ok...

                          Mene kad bi upoznao, zivot bi ti bio laksi i lepsi...evo kunem ti se..bukvalno ne bi verovao..i skroz suprotno onom sto si napisao... Zapamti da vecina u ovoj zemlji, apsolutno nikad nije donosila dobre odluke...

                          Pisi buraz slobodno..interesantno je kad nas je vise...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Grof View Post
                            Londonska basketball arena (pravljena i koriscena za OI, tako da pretpostavjam da poseduje zadovoljavajuce standarde), koja je napravljena da moze da se demontira i proda (ne znam da li je to i uradjeno) je kostala 49m evra. Ne znam da li je u cenu uracunato i zemljiste, uredjenje, takse...
                            Neka je tamo skuplja gradnja za trecinu... Znaci, 30+ m evra (minimum)... Koliko se secan Kombank arena je kostala oko 100m necega. Da li marke, dolari, ili evri...
                            Tako da ono... Nemamo pare da platimo carter 5 puta godisnje (dodatni trosak u odnosu na redovne linije oko 200k), a imamo desetine miliona... Vazi
                            @Milos
                            Ne shvatam tvoje stalne prozivke. Kao da zivimo u zemlji gde je trziste od 100-200m ljudi, gde pare prste na sve strane, a neko nece da se sagne da dohvati.
                            Stalno ponavljas istu pricu - ako nisu sposobni da naprave (obezbede) pare neka se maknu.
                            Pa ko je sposoban u Srbiji to da uradi? Niko.
                            Lepo je neko napisao. Moze to neki politicar da uradi dok je na vlasti. Natera nekoliko firmi da se otvore po par miliona (umesto da daju partijama; mada ce verovatno prvo svoju g da pokriju), imamo budzet 10+m par godina. Oni odu sa vlasti, a ovi novi to iskoriste da ih najstrasnije izblate i naravno ukinu bilo kakvo finansiranje.
                            Ja mislim da uvek moze bolje (daleko vise ima prostora u administrativno organizacionom smislu nego u prikupljanju para), ali da smo mi super u odnosu na okruzenje u kome se posluje...
                            Doduse, ako se jednom donese taj zakon o privatizaciji, mozda nas jednom 'uk...nja' neki Abramovich koji hoce da ima svoj KK i onda utrci sa 40m za halu + 20m godisnje budzet
                            Ovo je sustina.
                            Cak i da neki politicar kao sto si naveo natera nekoliko firmi da uloze po milion-dva u klub, niko nece to uraditi, a da ne postavi neke svoje ljude u klub koji bi kontrolisali taj tok novca. Jednostavno je tako, lopovska je drzava, a price o privatizaciji su smesne. To prvo politicarima ne odgovara, jer gde ces lakse oprati pare nego preko sporta.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Prva recenica nema smisla....po NC spinu nisu davali smo za jednu pobedu..uspeh je 16 pobeda..top8...11 pobeda je uspeh..ali ne za mene..Kao da kazes da je spanski inzinjer bolji od srpskog zato sto radi u skupljoj firmi i ima vecu platu...onda sport ne bi postojao...Cela sezona jedino 1/2 i finale ABA ima po vama bilo kakav znacaj...pa cak i tako velikim navijacima treba ulaz za dzabe da podrze klub...ovo su malo ispinovali da popune hale..ali ovo je smesno..ako puste opet free.. bolje sami da podnesu ostavke...

                              Obrni okreni, bice ovo tesko leto za NC..
                              Mi smo imali ovakvih slucajeva koliko hoces.
                              Primer, jedan Jenkins je dosao ovde, igrao za platu od 350k, svojim igrama je premasio svoju vrednost i otisao je u Himki na 2 sezone za 1,8M.
                              Simonovic je igrao za 180-200k, sada igra za visestruke novce u Zenitu, isto tako Jovic, Kuzmic...
                              Da ne nabrajam dalje, mnogi igraci koji su igrali za novce kod nas koji su za nase uslove veliki, dokazali su se, otisli u inistranstvo i naplatili to visestruko.
                              Da li Losmi mi to njima mozemo da platimo?
                              Uzmi za primer roster zvezde iz prosle sezone, 12 igraca.
                              Uracunaj za koliko para ove sezone tih 12 igraca igra, a za koliko igraju kod nas.
                              Da li je po tebi realno da ih zadrzaimo i to sto uopste pricas?
                              Klub do sada radi sjajan posao, problem je kontinuitet, odnosno novac.
                              Igrac koji eksplodira kod tebe, ne mozes ga zadrzati jednostanvno.
                              Evo primer, petorka Jovic-Jenka-Gudura-Simon-Kuzimic, oni ove sezoni igraju otprilike za novac kojim mi godisnje raspolazemo za plate celog prvo tima i strucnog staba...

                              Comment


                              • Svaki višegodišnji ugovor je progresivan, pa i sve i da ostanu kod nas igrači dobijaju više svake godine. Ako klub, igrač/menadžer procene da će dobiti više od nekog drugog kluba raskida se ugovor i klubu plaća obeštećenje.
                                Nažalost, plate igrača koji igraju kod nas spadaju u najniži platni razredi EL i bukvalno nijednom od ostalih 15 klubova nije problem da otkupi bilo kog igrača.
                                Mi se svake godine pouzdano u neki neviđeni skauting, i treba reći da nam zasad dobro ide, jer ima značajan broj igrača koji su od nas otišli za veći novac a u čiji razvoj nije ni evro uložen (Kvinsi, Cirbes, Dženkins, Bolden).
                                Ipak, da bi bili u stanju da zadržimo igrače koji eksplodiraju kod nas potrebno je još sredstava, i samo na taj način možemo da imamo stabilnu bazu na osnovu koje možemo da očekujemo rezultatski iskorak.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X