Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ma satnica na areni i na sajtu nista ne znaci jos uvek, nasi ne odustapaju od prvobitnih termina, ukoliko bi se igralo u utorak i sredu igralo bi se od 18 h zbog prenosa Lige Sampiona u fudbalu, oni traze pomeranje sa cetvrtka na petak, mi pristajemo ako se i nama pomeri sa ponedeljka na utorak, oni to ne zele.

    Za sada i zvanicno i nezvanicno ostaju prvobitni termini.
    Jasno je meni da ne znaci mnogo al valjda neka minimalna doza profesionalnosti postoji. Al ako je tako kako kazes onda ce ostati kako je planirano jer bi to onda povlacilo rezervacije za karte i smjestaj u PG i BG pa je logicnije naci novu dvoranu...

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ma satnica na areni i na sajtu nista ne znaci jos uvek, nasi ne odustapaju od prvobitnih termina, ukoliko bi se igralo u utorak i sredu igralo bi se od 18 h zbog prenosa Lige Sampiona u fudbalu, oni traze pomeranje sa cetvrtka na petak, mi pristajemo ako se i nama pomeri sa ponedeljka na utorak, oni to ne zele.

      Za sada i zvanicno i nezvanicno ostaju prvobitni termini.


      p.s

      Pouzdan izvor iz kluba kaze da je nezvanicno doneta odluka da se prve dve igraju po rasporedu a da se u Podgorici igra u petak/subota i eventualna peta u ponedeljak u Beogradu.

      Ponavljam nezvanicno, ako je ovako onda su nasi pristali na njihove zahteve a nase zaheteve za pomeranjem u Bgd nisu usvojeni.
      Onda smo mi, nezvanicno, ispali magarci.

      Sta je sa nasim rezervacijama? Valjda smo mi imali avionske karte za cetvrtak, a ne za petak...?
      Last edited by drakon1; 06-04-18, 14:49.

      Comment


      • Пристали смо на њихов захтеве.
        http://www.kkcrvenazvezda.rs/obavest...6-04-2018.html

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Nisam zaboravio, ali moramo teziti ka boljem.

          Pre sam za NC nego za sns ali oni su u principu isti .
          Naravno da moramo, ali to ne moze instant.
          SNS i NC nisu ni slucajno isti.
          Odlaskom NC se gubi mnogo, pre svega na infrastrukturi.
          Mogu onda lagano da se rezervisu termini po osnovnim i srednjim skolama za treninge omladinske skole, nema FMP-a u kome mozemo razigrati nase mlade snage i pojedine strance.
          Dosta sa sa Covom gubi, da se ne lazemo.
          Ovo sto sam naveo gore su samo neki od primera, a sto se tice budzeta, mislim da je tu izlisno govoriti da sve od jednog coveka zavisi i da je to (ne)sposobnost jednog coveka.
          Nego, zajebimo pricu, igramo finale za koji dan.
          Da svi u miru provedemo praznike, a onda svi da budemo uz klub, bez obzira da li smo za ovoga ili onoga na terenu ili klupi.

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Onda smo mi, nezvanicno, ispali magarci.

            Sta je sa nasim rezervacijama? Valjda smo mi imali avionske karte za cetvrtak, a ne za petak...?

            Losmi nam je obezbedio charter do Pg sve je sredjeno bez obzira kada igramo

            Comment


            • To sa rezervacijama je najveca glupost i izgovor. Zato se i zove rezervacija, nesto se moze da se otakze, promeni i sl.

              KK Crvena zvezda mts kao klub koji se vodi principom da rešava probleme, a ne da ih pravi,čak i one koje nije stvorila, želi i ovim gestom da smanji nepotrebno podignutu, i ničim izazvanu tenziju pred početak finala, koje treba da bude praznik košarke, a ne poligon za razvijanje teorija zavera, svojstvenim nekim prošlim vremenima.
              Last edited by Ja Civi; 06-04-18, 15:50.

              Comment


              • Covic=Vucic=Milo..

                Razlike nema..Mada Milo nije menjao stranke i ideologije..

                Carter je nesto sto svaki tim mora da ima u EL..

                Ali slazem se..da se zavrsi sezona pa da se prebrojavamo..trenera i Enisa ne bi ostavio za milion da plate..ako ne uzmu aba..svi komplet out..ali prvo da dobijemo Gisen..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Covic=Vucic=Milo..

                  Razlike nema..Mada Milo nije menjao stranke i ideologije..

                  Carter je nesto sto svaki tim mora da ima u EL..

                  Ali slazem se..da se zavrsi sezona pa da se prebrojavamo..trenera i Enisa ne bi ostavio za milion da plate..ako ne uzmu aba..svi komplet out..ali prvo da dobijemo Gisen..
                  I ja bih da kresnem ....... (dodaj po zelji ) ali nemam vremena

                  Ozbiljno pitanje, koliko EL timova ima carter letove? Jbg, sve ovo stoji sto ste napisali (hala, carter itd ) ali ne u srbiji, vec u nekoj normalnoj drzavi.

                  I nikako ne mozes da stavis znak jednakosti izmedju ove trojice, veruj mi , da ne ulazimo detaljnije u politicke price.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Razlike nema..Mada Milo nije menjao stranke i ideologije..
                    Au brte kad tako lupiš, je l' znaš ti koje je Milo godište, i kada je postao politički aktivan? Razmisli malo kad sledeći put hoćeš nešto da napišeš i informiši se ako ne znaš.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ponavljam pitanje, ko zna približno koliko košta sat leta čartera kapaciteta 30-ak osoba? Koliko koštaju karte u linijskom prevozu recimo do Barselone.
                      koliko je čarter skuplji od linijskog prevoza?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Au brte kad tako lupiš, je l' znaš ti koje je Milo godište, i kada je postao politički aktivan? Razmisli malo kad sledeći put hoćeš nešto da napišeš i informiši se ako ne znaš.
                        56 a na nc 59..oba su iz 90tih..kao i av..dovoljno..tranzicija im ne moze nista..sta vise..Vidim agresivnost kod tebe..opusti se..procitaj malo nesto o Cicerena itd..da vidis sta su nacela..itd..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          56 a na nc 59..oba su iz 90tih..kao i av..dovoljno..tranzicija im ne moze nista..sta vise..Vidim agresivnost kod tebe..opusti se..procitaj malo nesto o Cicerena itd..da vidis sta su nacela..itd..
                          Ne vredi, i dalje nastavljaš da lupaš. Idi slušaj CecuArenu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Cuj lupam. Ne budi nervozan i slusaj pametnije
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Valjda pazljivije
                              Aj braco nemojte ovde o tome, a i mislim da je dekkard stariji lik, tako da ono.

                              Comment


                              • Odlicna tema za raspravu CecaLukasVuckoMilo&Cova

                                Da se ne lazemo, Budućnost ce svim silama i na sve nacine pokusati da se docepa titule. Nisu oni nimalo naivni u igrama van terena .

                                Za nas je vec poznato

                                Samo zbog koncepta naseg rostera i povreda ocekujem neizvesno finale.

                                Naravno i pobedu.

                                Comment

                                Working...
                                X