Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do sada se pomeranje utakmica desavalo iskljucivo iz kosarkaskih razloga (igranje u evropi ili reprezentacija) na dogovor oba kluba, a sada bi trebalo da politicka partija u jednoj zemlji da pomera unapred zakazani kalendar takmicenja... pa gde to ima ljudi? Kakve veze ima politicka partija u jednoj zemlji, sa kalendarom regionalne lige? Zna se kad se igra, dajte drugu halu ako ste dozvolili da vas politicari iz ove izbace, a ako necete ni to registrovati tu utakmicu u nasu korist, sto ne bh voleo da tako steknemo prednost, ali tako se to radi. Jos im se nudi, da ako se vec pomera, da se pomeri cela serija, sto bi imalo smisla jer nasi putuju cak iz Moskve, a njima i to ne odgovara - jer su vec rezervisali avionske karte i hotelski smestaj...hahaha kakav bijedan izgovor, pa ako hocete da pomerate kalendar, podrazumeva se da snosite troskove tog pomeranja.
    Last edited by mmajstor; 06-04-18, 10:55.

    Comment


    • Rezervisali su karte, hotelski smestaj a Moracu nisu? Kako da ne.

      Comment


      • Neka neko objasni: ima li ABA pravo da donese odluku o pomjeranju mimo nase volje?

        Comment


        • Verovatno imaju, oni su ti koji odredjuju kalendar.

          Comment


          • To sto nismo igrali u Areni nije do Cece ili takvih vec sto mi nemamo nasu halu i ljudi mogu da je izdaju kome hoce i kako hoce...Nece sigurno da cekaju nas zreb pa da onda krenu sa izdavanjem hale..To je cist spin..Putovanje do Kaunasa tesko...tesko je kopati u rudniku...a teze je putovanje do Nisha busom...

            Sveti triangl gde su klubovi produzene ruke politickih partija i politicara je ova ABA liga i prosto mi se sve vise i vise gadi....

            Ne znam ko moze da se lozi na ove spinove i gluposti sa obe strane...

            ABA liga kao da ne postoji ko o tome odlucuje...zato je ovo da klubovi vode ligu najveca klubost moguca i ovako ce biti zauvek...kako se kome digne i koliko skupi ruku da se digne...

            I onda neko kaze top 5 liga...hehe, smejurija..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Jbg, uzano brvno, a jarcevi jaki.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                ...
                Sveti triangl gde su klubovi produzene ruke politickih partija i politicara je ova ABA liga i prosto mi se sve vise i vise gadi....
                .
                Sad kad je naglo a drasticno skocio kvalitet bundes lige normalno da je ova nasa trash.

                Ligu bi vodio neko drugi da je sposoban... s obzirom da nije vode je klubovi, bas kao i evroligu. Kad je takmicenje u vise od jedne drzave to je neka ustanovljena praksa.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  To sto nismo igrali u Areni nije do Cece ili takvih vec sto mi nemamo nasu halu i ljudi mogu da je izdaju kome hoce i kako hoce...Nece sigurno da cekaju nas zreb pa da onda krenu sa izdavanjem hale..To je cist spin..Putovanje do Kaunasa tesko...tesko je kopati u rudniku...a teze je putovanje do Nisha busom...

                  Sveti triangl gde su klubovi produzene ruke politickih partija i politicara je ova ABA liga i prosto mi se sve vise i vise gadi....

                  Ne znam ko moze da se lozi na ove spinove i gluposti sa obe strane...

                  ABA liga kao da ne postoji ko o tome odlucuje...zato je ovo da klubovi vode ligu najveca klubost moguca i ovako ce biti zauvek...kako se kome digne i koliko skupi ruku da se digne...

                  I onda neko kaze top 5 liga...hehe, smejurija..

                  Mozes li podeliti sa nama po tvojoj gruboj proceni koliko kosta jedna savremena hala po svim El standardima. Onako okvirno +/- 10 miliona eur. I molim te napisi tog novog privatnika koji ce izgraditi i halu i kupiti nas klub kako bi tvoje sve ovce bile na broju.

                  Arena je bila zauzeta u poslednjih tri godine zbog, Samita nesvrstanih, OEBSA, Mede i Mashe, Evropskog prvenstva u vaterpolu, Evropsko prvenstvo u atletici, koncerata, Futsala.

                  Sta je kKCz kriva sto Buducnost trazi pomeranje svoje utakmice zbog Milovog mitinga, jel si svestan dokle ide tvoj hejt.

                  Putovanje do Kaunasa je tesko ako krenes u subotu ujutro u 4 h i stignes u subotu popodne u 19 h u Beograd, a sutradan igras utakmicu ne u svojoj dvorani protiv protivnika koji je ladio jaja 7 dana.Posto si bio sportista verujem da si iskusio ta putovanja avionom i autobusima. Nema opravdanja samo sam naveo primer kada je moglo da se trazi odlaganje a nije.
                  Do Nisa autobusom je tri sata, ovde ti je sat vremena voznje busom do aerodroma, dva sata cekiranja, dva presedenja sa konekcijama izmedju letova 6 sati. Naravno da si sedeo nekada 6 sati u aerodromskoj zgradi znao bi kako je zanimljivo sedeti na onim stolicama. Maliciozno je uporedjivati rudare i sportiste.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Sad kad je naglo a drasticno skocio kvalitet bundes lige normalno da je ova nasa trash.

                    Ligu bi vodio neko drugi da je sposoban... s obzirom da nije vode je klubovi, bas kao i evroligu. Kad je takmicenje u vise od jedne drzave to je neka ustanovljena praksa.
                    Vode klubovi ali malo sutra..zna se ko je tata tamo...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Naravno, sve sto si napisao je tacno...Sem jedna male cinjenice...da imas upravu koja ne zna da obezbedi malo bolje uslove za svoj klub, igrace, pai navijace...Eto ziv nisam da cujem ko je kriv sto idu sa presedanjem...

                      Sto se tice hale, to moze da ti kaze NC, posto je izgradio halu i sve sto ide uz to...itd..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Vode klubovi ali malo sutra..zna se ko je tata tamo...
                        Mislis da Covic moze da utice na odluke Olimpije, Cedevite, Cibone, Buducnosti, Partizana kada se glasa po odredjenim pitanjima? Ne znam na bazi cega mozemo da zakljucimo sta jr izvor tolike moci...

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Mislis da Covic moze da utice na odluke Olimpije, Cedevite, Cibone, Buducnosti, Partizana kada se glasa po odredjenim pitanjima? Ne znam na bazi cega mozemo da zakljucimo sta jr izvor tolike moci...
                          Na bazi cega mislis da ja napadam NC sa pisanjem na tu temu...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Naravno, sve sto si napisao je tacno...Sem jedna male cinjenice...da imas upravu koja ne zna da obezbedi malo bolje uslove za svoj klub, igrace, pai navijace...Eto ziv nisam da cujem ko je kriv sto idu sa presedanjem...

                            Sto se tice hale, to moze da ti kaze NC, posto je izgradio halu i sve sto ide uz to...itd..
                            Ta uprava je obezbedila da sve selekcije od pionira do prvog tima, plus i zenski deo trenira u tri sale zajedno sa medicinskom blokom na raspolaganju 24 sata dnevno 365 dana u godini.

                            Tu halu koju je izgradio nije za zajedljivi podsmeh i ocigledno ne zadovoljava El standarde.

                            Raspitaj se koliko kosta charter a to sto neki klubovi El imaju budzet za to jer dolaze iz drzava gde im prihodi to dozvoljavaju, nazalost mi to ne mozemo obezbediti. Ukoliko imas neki predlog kako da se obezbedi neophodnih 40,000 eur po letu umesto 5,000 eur slobodno predlozi, mozes i u pp da ne zamaramo ostale, bice preneta tvoja ideja.

                            Jos uvek ocekujem tvoj odgovor o ceni izgradnje hale u vlasnistvu KKCZ koja bi zadovoljila El standarde.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Naravno, sve sto si napisao je tacno...Sem jedna male cinjenice...da imas upravu koja ne zna da obezbedi malo bolje uslove za svoj klub, igrace, pai navijace...Eto ziv nisam da cujem ko je kriv sto idu sa presedanjem...

                              Sto se tice hale, to moze da ti kaze NC, posto je izgradio halu i sve sto ide uz to...itd..
                              A ta hala sto je NC izgradio ispunjava EL standarde?

                              Comment


                              • Pa doda se jos malo..Ako hoces da budes na celu kluba u najjacem takmicenju u Evropi i drugom na svetu..Moras nesto da dodas..

                                Nesto nisam siguran da Bokan daje 40k za cartere i plus jos vodi drustvo pa i navijace...To ti je predsednik..izvadi iz svog dzepa...

                                Morase izaci iz opanaka kad si u gradu, obuces cipele i zapleses...Super sve sto je uradio do sada, ali nema on love da ide napred..Moze da moli drzavu, da prodaje i tako u krug...To je bar jasno...

                                Ne znam kako mislite da igras EL sa ovakvim uslovima i zajebancijama...Jednostavno nema love i cao...da se ne ljubimo..To je opet moje misljenje...

                                Imas Air Serbia, nekog uzmes, sposban si menadzment za konkretno sta...sportski deo super..ali love nema..mene bi bilo sramota da vodim EL tim onako kako on vodi...a jos da neki pojedini navijaci na to onanisu...ali kazem opanci su jbna rabota...

                                Ovo je moje misljenje, mozda nisam u pravu...

                                Dobro se osecma juce radio fizicki danas malo putujem i tako....Ne moras mi replicirati vecno...ne mozemo svi razmisljati isto...ne bi bilo dobro i demokratCki...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X