Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Ja mislim da vama bas mnogo hvali Danga, jer je to igrac koji moze da donese prednost u svim elementima. I iskreno mi je zao sto on ne igra. U defanzivi donosi prednost jer moze vrhunski da cuva nase plejmejkere, bekove i krila. Mnogo vam fali u skoku kao i u napadu. Da li je on izgubljen za sezonu do kraja ili ima naznaka povratka?
    Mi smo i zaboravili na izostanak Dange.

    Koliko sam ispratio portale, za njega je sezona okoncana, nazalost.

    Comment


    • mislim da su svi zaboravili na Dangu pored kninske kobre...Nije bas bio nedostatak ali videcemo protiv Buducnosti...Nisam pametan ali sam srecan sto cemo konacno imati dobro finale...kljuc je ne izgubiti u prve dve utakmice...i mislimda je onda prica zakljucana u suprotnom bice povuci potegni..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Danguba nam uvek znaci mnogo, ali je Dobric dobio vecu minutazu i odlicno je koristi.

        Comment


        • Kronose
          1) Da li si gledao drugu i trecu nasu utakmicu sa Mornarom?(postavio sam snimak zanimljivijih detalja sa drugog meca ako nisi gledao)
          2) Da li si slucajno video kakvo je sudjenje imao sampion ABA lige?
          3) Da li je ikada neki klub ABA lige imao takvo sudjenje?
          4) Kada je bilo ko, ko prati kosarku poslednjih pa i 30 godina video na nekoj utakmici da je prvo sviran faul pa odmah i namerna? A da to nije KKCZ u pitanju

          Samo maliciozna osoba(ili osoba koja uopste ne prati kosarku moze napisati da KKCZ nije NAMERNO ostecena u ova 2 meca)
          Ne sporim ja slucajne greske, desavaju se ali u ove 2 utakmice to nisu bile slucajne greske. Uostalom Drakon je sudija pa valjda njegova rec ima bar neku tezinu.

          Iako nisam pristalica saopstenja ali sta drugo mozemo da uradimo na osnovu iskustva iz ovosezonskih meceva sa KKB i videci sudjenje u polufinalu?
          Pa Covic kao TRENUTNI predsedavajuci lige nema prava da odredjuje sudije. To je protokolarna f-ja gde se smenjuju predsednici klubova. Prvi medju jednakima.
          Mozemo samo da ispisemo to saopstenje i to je sve sto mozemo uraditi.

          P.S.
          Ovima sto otvaraju lobanje(a citam da su se bas zaigrali na ulicama Podgorice) nece biti lako. Ipak je on clan ozbiljnije Agencije. Evo meni se javljda da mu ni dlaka sa glave nece faliti iako ce biti tih majmuna koji otvaraju lobanje

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Znaci juce je Covic drzao sastanak nekim iz lige koji je zaduzen za sudjenje mimo znanja ostatka klubova i time prekrsio dosadasnja pravila. Nasi iz Podgorice su reagovali dopisom Aba ligi i svim klubovima da objasne sta je bio dnevni red sastanka i kad je Covke vidio da je provaljen salje nepotpisano saopstenje gdje krece u napad.

            http://m.portalanalitika.me/clanak/2...a-javnost-rada

            Inace sudjenje sa Mornarom , sudije vas puste da nabijete 20 razlike i onnda imaju par odluka sto mogu a i ne moraju svirati i odmah pocne lavina.


            Ajd ti lepo prvo odgledaj utakmicu, glupo je nešto napamet komentarisat.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Ivan9 View Post
              Kronose
              1) Da li si gledao drugu i trecu nasu utakmicu sa Mornarom?(postavio sam snimak zanimljivijih detalja sa drugog meca ako nisi gledao)
              2) Da li si slucajno video kakvo je sudjenje imao sampion ABA lige?
              3) Da li je ikada neki klub ABA lige imao takvo sudjenje?
              4) Kada je bilo ko, ko prati kosarku poslednjih pa i 30 godina video na nekoj utakmici da je prvo sviran faul pa odmah i namerna? A da to nije KKCZ u pitanju

              Samo maliciozna osoba(ili osoba koja uopste ne prati kosarku moze napisati da KKCZ nije NAMERNO ostecena u ova 2 meca)
              Ne sporim ja slucajne greske, desavaju se ali u ove 2 utakmice to nisu bile slucajne greske. Uostalom Drakon je sudija pa valjda njegova rec ima bar neku tezinu.

              Iako nisam pristalica saopstenja ali sta drugo mozemo da uradimo na osnovu iskustva iz ovosezonskih meceva sa KKB i videci sudjenje u polufinalu?
              Pa Covic kao TRENUTNI predsedavajuci lige nema prava da odredjuje sudije. To je protokolarna f-ja gde se smenjuju predsednici klubova. Prvi medju jednakima.
              Mozemo samo da ispisemo to saopstenje i to je sve sto mozemo uraditi.

              P.S.
              Ovima sto otvaraju lobanje(a citam da su se bas zaigrali na ulicama Podgorice) nece biti lako. Ipak je on clan ozbiljnije Agencije. Evo meni se javljda da mu ni dlaka sa glave nece faliti iako ce biti tih majmuna koji otvaraju lobanje
              Sa moje strane ovo: Sudjenje nije bilo dobro, tendenciju ne mogu dokazati. Bilo je obostranih gresaka, ipak vise onih ociglednih (i egzoticnih) na nasu stetu, pa se to kompenzovalo na stetu Mornara (u situacijama u kojima se uvek moze suditi faul).

              Sto se tice delegiranja sudija za nase polufinale: Mislim da je potpuno legitimno sto su najbolje sudije bile u polufinalu Buducnost-Cedevita. To je bilo kvalitetnije i tesnje polufinale nego nase. Mada su i sudije u nasem polufinalu sve samo ne pocetnici. Mene je jako cudilo da se u nasem saopstenju iz druge utakmice spomenuo Juras, a ne Radovic i Boltauzer!? Jos nesto, na sta se tacno misli kada se kaze, da se nacionalni kljuc nije postovao? Da nama nije smeo da sudi sudija iz Srbije? Ili iz Crne Gore? Ne volim ova saopstenja nikako....

              Comment


              • Znam da je sudjenje bilo kriminal protiv Mornara slazem se ali mi smo mnogo kvalitetnija ekipa i to ne treba biti nikakav alibi ili izgovor za nase propuste.

                Comment


                • Ma nije problem Kronos , čovek je grobar i logično je da Čovića vidi kao nekog ko apsolutno kontroliše regionalnu košarku. Meni je malo muka od "naših" koje "ljubav" prema NČ sprečava da budu koliko toliko razumni . Ide finale , ulog ogroman , naravno da se dižu tenzije . Nije ovo ono finale koje smo igrali sa Megom.


                  Suđenje u 1/2 F u Baru i Pioniru , jednostavno zahteva od odgovornih ljudi da ukažu na ono što je loše a suđenje je bilo katastrofalno , makar ovo u Pioniru. Ne postoji objašnjenje tipa jači smo 10-15 poena , pa možemo da se ponašamo kao gospoda .

                  Kakav je problem reći da kkcz zahteva ravnopravan tretman i ništa više od toga ???? Ko prati kkcz mogao je da se uveri da smo imali mnogo bolje suđenje u EL nego u Abi ...pisalo se o tome toliko.

                  NČ sigurno nije " cvećka" ali praviti se blesav , pa ne videti da ni ova ekipa iz Podgorice nije ni malo naivna , onako je baš ...(ne mogu da nađem pristojan izraz).

                  Više poštovanja za NČ ima DV nego ovde neki "poznavaoci košarke"

                  "Čović je beskrupulozan čovek, ali sa velikom radnom energijom i velikih organizacionih sposobnosti. "- DV

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ma nije problem Kronos , čovek je grobar i logično je da Čovića vidi kao nekog ko apsolutno kontroliše regionalnu košarku. Meni je malo muka od "naših" koje "ljubav" prema NČ sprečava da budu koliko toliko razumni . Ide finale , ulog ogroman , naravno da se dižu tenzije . Nije ovo ono finale koje smo igrali sa Megom.


                    Suđenje u 1/2 F u Baru i Pioniru , jednostavno zahteva od odgovornih ljudi da ukažu na ono što je loše a suđenje je bilo katastrofalno , makar ovo u Pioniru. Ne postoji objašnjenje tipa jači smo 10-15 poena , pa možemo da se ponašamo kao gospoda .

                    Kakav je problem reći da kkcz zahteva ravnopravan tretman i ništa više od toga ???? Ko prati kkcz mogao je da se uveri da smo imali mnogo bolje suđenje u EL nego u Abi ...pisalo se o tome toliko.

                    NČ sigurno nije " cvećka" ali praviti se blesav , pa ne videti da ni ova ekipa iz Podgorice nije ni malo naivna , onako je baš ...(ne mogu da nađem pristojan izraz).

                    Više poštovanja za NČ ima DV nego ovde neki "poznavaoci košarke"

                    "Čović je beskrupulozan čovek, ali sa velikom radnom energijom i velikih organizacionih sposobnosti. "
                    - DV
                    Ljubav je to... dva pola, u isto vreme se odbijaju jedan od drugoga a opet ne mogu jedan bez drugoga...
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • DV poznaje materiju

                      Comment


                      • Aman, bre, ljudi, braco, Cigani....., ako ste na terenu dobri, kao sto mislite - ni jedan sudija vam to ne moze onemoguciti. Prica pocinje i zavrsava na terenu, ne po novinama i portalima, Svake godine ista prica pred finale "ako sudije budu dobre bla, bla,bla...." - izadjite na teren, posibajte se muski sa djeticima, pa ko je bolji neka ide u EL. Ne mogu vam tu sudije ni pomoci, ni odmoci toliko koliko mislite - ko pobedi u seriji, pobedio je, svaka mu cast i nek`mu je sa srecom u EL, jer je to izborio kroz celu ovu sezonu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Kako ne mogu odmoci? Pa mi jedino da smo golden stejt pa da ih otkinemo....sa fer sudjenjem mi smo mozda bolji za 5%, a zamisli da sudije pocnu da kenjaju? Odose kola nizbrdo! Nismo mi toliko jakl i kvalitetni, pogotovo zbog loseg trenera, ali smatram da je ovaj tim ako ista po rosteru je kvalitetniji od buducnosti, makar i tih 5%
                          Last edited by Czbg9; 05-04-18, 12:41.

                          Comment


                          • Ne zamerite im. Na raspustu su po par meseci pa zaborave na kosarku

                            Naravno da sudije mogu da uticu na igru ... nejednak kriterijum kod dosudjivanja prekrsaja na obe strane terena, tehnickih i namernih faulova, rano uvodjenje jedne od ekipa u bonus, koja potom mora da menja i smanji intezitet odbrane ... itd

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Aman, bre, ljudi, braco, Cigani....., ako ste na terenu dobri, kao sto mislite - ni jedan sudija vam to ne moze onemoguciti. Prica pocinje i zavrsava na terenu, ne po novinama i portalima, Svake godine ista prica pred finale "ako sudije budu dobre bla, bla,bla...." - izadjite na teren, posibajte se muski sa djeticima, pa ko je bolji neka ide u EL. Ne mogu vam tu sudije ni pomoci, ni odmoci toliko koliko mislite - ko pobedi u seriji, pobedio je, svaka mu cast i nek`mu je sa srecom u EL, jer je to izborio kroz celu ovu sezonu.
                              Mi smo navikli da nas kradu tako da na to ne treba obracati paznju ....moramo biti 30 % bolji da bi pobedili ...A TAKO CE I BITI!

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Aman, bre, ljudi, braco, Cigani....., ako ste na terenu dobri, kao sto mislite - ni jedan sudija vam to ne moze onemoguciti. Prica pocinje i zavrsava na terenu, ne po novinama i portalima, Svake godine ista prica pred finale "ako sudije budu dobre bla, bla,bla...." - izadjite na teren, posibajte se muski sa djeticima, pa ko je bolji neka ide u EL. Ne mogu vam tu sudije ni pomoci, ni odmoci toliko koliko mislite - ko pobedi u seriji, pobedio je, svaka mu cast i nek`mu je sa srecom u EL, jer je to izborio kroz celu ovu sezonu.
                                Ček jbt, zar je zaista problem zahtevati ravnoprane uslove za meč? Sve je tu lepo i krasno sa izađite i pobijte se, slažem se, ali u ravnopravnim uslovmia. Da ponovim, sve što želim je suđenje kao na sva tri meča Budućnosti i Cedevite, pa neka pobedi bolji. Ako to bude Budućnost, pružiti ruku i čestitati i to je to.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X