Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja juce namerno nisam iso na utamicu imo sam volju ali kad sam video besplatan ulaz ne hvala rodjaci.
    Vec sam pisao moj predlog je da KK CRVENA ZVEZDA uopste ne naplacuje ulaznice od gledalaca nego lepo iz drzavnog budzeta da plati klubu onoliko koliko je kapacitet hale u kojoj igramo.
    Razlog za ovo je to sto je klub drzavno vlasnistvo sve dok se ne proda i ne predje u privatne ruke.

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Treba doci nekad malo ranije na utakmicu,znate da je ulaz za dz! Dodjete na 5 min od početka utakmice,e pa jbg,ima i vaše krivice rodjaci
      Na mec protiv Bajerna i Galatasaraja sam dosao pola sata ranije pa nisam usao.

      Comment


      • Ali tada nisu bile karte za dz, tada je bio problem jer su pustili vise karata nego sto je trebalo ne mozes svetu ugoditi
        Ja mislim da se sezoncima sezonska isplatila vec kroz el, plus 90% utakmica u aba gde su se placale karte

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Na mec protiv Bajerna i Galatasaraja sam dosao pola sata ranije pa nisam usao.
          Vec smo puno puta komentarisali... Mesta moraju da budu numerisana u citavoj hali, a pogotovo mesta za koje su kupljene sezonske karte i da ta mesta budu prazna. E sada, da li do pocetka meca, ili cak i nekih 15-tak minuta nakon toga... to je za diskusiju, ali zaista, ako hocemo da budemo dobro organizovan klub od takvih stvari se mora poceti.

          Comment


          • Ja sam sezonsku uzimao zbog El i derbija jer je bilo nemoguće ući drugačije a šteta je bilo ne gledati to gaženje prethodnih godina

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Ok je tvoja potreba da se uglavnom javljaš da bi polemisao sa Milošem . Tvoja i njegova stvar , mada bi većinu stvari mogli i kroz pp Bila je zanimljiva jedno vreme ali zbog ponavljanja istih stvari , više i nije .

              Ne znam gde si video "paranoju koja je vladala na tribinama " ? Bezmudost ,strah ,teorija zavere kod forumaša? Ne znam odakle ti tako lako izrečene kvalifikacije ?

              Ko god je gledao sinoćnu utakmicu , mora opravdano da bude zabrinut za ono što sledi .

              Možda si ti u pravu i da je igračima "objašnjeno"...meni nije tako izgledalo , gledajući klupu i N.Č

              Veća korist od "rasprave" sa Milošem bila bi kad bi preneo ljudima (čoveku) iz marketinga , koliko je "pohvala" dobio na forumu za svoj (ne) profesionalni odnos prema sezoncima koji su iznosili primedbe , njemu lično .

              Bez obzira što ja nisam imao slične probleme (malo skuplja sezonska) , nije baš prijatno čitati da se neko tako neodgovorno ponaša prema ljudima koji još u junu odvoje svoj novac

              Ukratko da ti odgovorim, ja i Losmi smo dogovorili pakt o medjusobnom nenanapadanju dok traje PO serija, u mnogo cemu se i slazemo, a cemu forum ako cemo svi biti kao partijski sluzbenici vodece partije i svi vikati bravo vrhovni vodjo.

              Objasnjeno je igracima da ce pokusati na svaki nacin da nas poremete, da nas isprovociraju, da se stvara medijska slika da Covic delegira sudije a ono sasvim suprotno i da se zna da sav pritisak i novcani podsticaji dolaze iz Pg. Osetili da je ovo trenutak kada mogu najzad doci na prvo mesto, imaju finansijsku i pre svega politicku podrsku za to.

              Pogledaj upis pojedinih forumasa posle utakmice u Baru, kakva je zebnja bila, da ne mozemo da dobijemo Mornar ako njih krene sut a nama stane, u hali je bila tenzija da svaka sudijska odluka je nepravedna i da nas kradu na svaki zvizduk. O tome sam pisao.

              Preneto je sa vise mesta predlog da se odvoji sektor za sezonce. Ja licno sam protiv bilo kakve besplatne ulaznice bas zbog sezonaca i "navijaca" koji dolaze samo kada je in ili kada je do or die. Posto je ova serija do or die, bilo koju cenu da su stavili bio bi pun Pionir. Medjutim, smatraju u klubu da je razlog lose posete ove sezone finansijska situacija kod navijaca, da eventualnih 10 ili 20 k zarada od prodata dva Pionira je manje zlo nego da se zbog izostanka podrske omane sa rezultatom i igranja El sledece sezone.

              Ponavljam, svako je mogao uci i sa sezonskom u ponedeljak, ljudi koji na drugim forumima se javljaju da nisu usli ponovo mislim da lazu i zeljni su "forumske" paznje. Bilo je mesta i u Parter b i u Parter 4.
              Sezonske karte za belu i plavu lozu su obelezena mesta i ko ima tamo sezonsku vrlo dobro zna da ga ceka isto mesto svaku utakmicu. Za tribine Pionira ne znam koliko je izodljivo, videli smo i na Zapadu Marakane kako izgleda kada imate svoje mesto a neko od 2 metra i litar alkohola u sebi ne zeli da ustane sa tvog mesta. Nije to do kluba vec malo i do kulture nasih navijaca kada sedne na mesto koje nije njegovo. Sezonci u Areni imaju svoja mesta tj sektore.U pioniru ne postoje obelezeni redovi i numerisana sedista da bi se taj idealni scenario sproveo.

              Comment


              • Oseća se tenzija pred Cska

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ukratko da ti odgovorim, ja i Losmi smo dogovorili pakt o medjusobnom nenanapadanju dok traje PO serija, u mnogo cemu se i slazemo, a cemu forum ako cemo svi biti kao partijski sluzbenici vodece partije i svi vikati bravo vrhovni vodjo.

                  Objasnjeno je igracima da ce pokusati na svaki nacin da nas poremete, da nas isprovociraju, da se stvara medijska slika da Covic delegira sudije a ono sasvim suprotno i da se zna da sav pritisak i novcani podsticaji dolaze iz Pg. Osetili da je ovo trenutak kada mogu najzad doci na prvo mesto, imaju finansijsku i pre svega politicku podrsku za to.

                  Pogledaj upis pojedinih forumasa posle utakmice u Baru, kakva je zebnja bila, da ne mozemo da dobijemo Mornar ako njih krene sut a nama stane, u hali je bila tenzija da svaka sudijska odluka je nepravedna i da nas kradu na svaki zvizduk. O tome sam pisao.

                  Preneto je sa vise mesta predlog da se odvoji sektor za sezonce. Ja licno sam protiv bilo kakve besplatne ulaznice bas zbog sezonaca i "navijaca" koji dolaze samo kada je in ili kada je do or die. Posto je ova serija do or die, bilo koju cenu da su stavili bio bi pun Pionir. Medjutim, smatraju u klubu da je razlog lose posete ove sezone finansijska situacija kod navijaca, da eventualnih 10 ili 20 k zarada od prodata dva Pionira je manje zlo nego da se zbog izostanka podrske omane sa rezultatom i igranja El sledece sezone.

                  Ponavljam, svako je mogao uci i sa sezonskom u ponedeljak, ljudi koji na drugim forumima se javljaju da nisu usli ponovo mislim da lazu i zeljni su "forumske" paznje. Bilo je mesta i u Parter b i u Parter 4.
                  Sezonske karte za belu i plavu lozu su obelezena mesta i ko ima tamo sezonsku vrlo dobro zna da ga ceka isto mesto svaku utakmicu. Za tribine Pionira ne znam koliko je izodljivo, videli smo i na Zapadu Marakane kako izgleda kada imate svoje mesto a neko od 2 metra i litar alkohola u sebi ne zeli da ustane sa tvog mesta. Nije to do kluba vec malo i do kulture nasih navijaca kada sedne na mesto koje nije njegovo. Sezonci u Areni imaju svoja mesta tj sektore.U pioniru ne postoje obelezeni redovi i numerisana sedista da bi se taj idealni scenario sproveo.

                  Samo da ti odgovorim vezano za sezonce . Apsolutno se ne slažem da neko laže zbog "forumske" pažnje . Ima tu problema u odnosu prema sezoncima .Ja sam godinama u "beloj " i nisam imao nekih posebnih problema osim što nas u Areni iz sezone u sezonu pomeraju za po jedan sektor . Imao sam raspravu ove godine u klubu (Marija) oko toga ali se nismo razumeli . Bio sam spreman da prihvatim da grešim ako me ubede da će se sektori na jugu 200 prodavati po različitoj ceni ...centralni i bočni delovi , naravno to se nije desilo , nego je ceo jug 200 išao po istoj ceni i većina sezonaca koje poznajem godinama su bili prilično ljuti zbog toga.

                  Posebna priča je što nemaju tačnu evidenciju zauzeća mesta u "beloj" . Naime , hteli smo ove sezone u onoj nedelji pretprodaje, da uzmemo još jednu sezonsku .Tvrdio sam im da do mene ima prazno mesto ali nisu mi verovali nego su nam sugerisali da dođemo kad počne redovna prodaja . Da ti ne pričam da drugar koji dolazi na svaku utakmicu iz Požege , nije mogao da uzme u pretprodaji (da zadrži svoje mesto) pošto nije bio u Srbiji...

                  Ipak je kupio sezonsku ali je bio prilično ljut jer je dobio lošije mesto.

                  Hoću da ti kažem da ima dosta problema koji bi uz jako malo dobre volje mogli lako da se reše .Zato sam ti i napisao da porazgovaraš sa momkom iz marketinga. Svima nam je u interesu što bolje razumevanje

                  Comment


                  • Originally posted by drakon1 View Post
                    Ovo sto sam pokusao da objasnim. Jeste faul, ali dok akcija za 2+1 situaciju traje lopta nije mrtva tj. igra nije zaustavljena. I nisu dve licne, nego jedna licna + jedna namerna. BTW, namernu, tehnicku i diskvalifikacionu mozes svirati i u prekidu tj. kad je lopta "mrtva".
                    Молим појашњење...да је играча Морнара у наставку кретања умјесто Лазића дочекао други кошаркаш Звезде и направио фаул који није намјеран, да ли би било 4 бацања за Морнар пошто су оба фаула у бонусу (шуту)?

                    Comment


                    • Ne moze dva faula obicna mislim..Taj drugi moze biti samo nameran mislim..Mada iskreno ne znam tacno...Mislio sam da ni ovo ne moze od jednog istog igraca...Obicno sudija samo prebaci iz obicnog faula u namerni...a ne obican i namerni....

                      Menjau pravila tako da ne znam bas tacno, ali ovo nisam video skoro..posebno sto je slab intezitet... Lazicevog faula...

                      Ruku na srce sve mi je ovo cudno sto se desavalo..dize se velika prasina za nista..Povezuju izbore u CG sa kradjom itd...prosto ovaj deo sveta spada u lik ILIJE CVOROVICA..ne znam kako bi sve ovo objasnio..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • 4 bacanja za faul ne mozes da dobijes. Jedino u slucaju da je posle faula neko od igraca dobio nesportsku zbog namernog udaranja, "tuce" ili nekog slicnog tezeg prekrsaja.

                        Nisam detaljno pratio utakmicu, sada citam , Lazicu su za isti prekrsaj dosudjene dve licne, namerna i tzv. obicna???

                        Comment


                        • Originally posted by Пан View Post
                          Молим појашњење...да је играча Морнара у наставку кретања умјесто Лазића дочекао други кошаркаш Звезде и направио фаул који није намјеран, да ли би било 4 бацања за Морнар пошто су оба фаула у бонусу (шуту)?
                          Ovo su retke situacije i spadaju pod kategoriju "interpretacije pravila". Po meni, ne bi bilo nikakve razlike ako bi drugi igrac napravio istu stvar koju je napravio Lazic pri drugom kontaktu (smecovanje tj. "overa" faula s ciljem sprecavanja 2+1 situacije). Ocigledno je taj drugi kontakt okarakterisan kao nesportski faul, iako nije bio ni prejak kontakt, niti udarac... Jednostavno su okarakterisali kao nesportsko ponasanje dodatni faul Lazica na igracu koji je vec bio fauliran.

                          Ko god osim Lazica da je to uradio, ne bi se nista promenilo. Napisah vec ranije da je takav scenario bio u jednoj od nasih utakmica protiv komsija prosle godine kad je Juras dosudio Guduricu namernu posle vec nacinjenog faula od jednog drugog igraca neposredno pre toga. I tada su odsvirali duplu kaznu, kumulativno.

                          Comment


                          • Originally posted by Klaymen View Post
                            4 bacanja za faul ne mozes da dobijes. Jedino u slucaju da je posle faula neko od igraca dobio nesportsku zbog namernog udaranja, "tuce" ili nekog slicnog tezeg prekrsaja.

                            Nisam detaljno pratio utakmicu, sada citam , Lazicu su za isti prekrsaj dosudjene dve licne, namerna i tzv. obicna???
                            Bila su dva kontakta i zato i dva faula. "Obican" i nesportski. Zato 4 bacanja i lopta sa strane. Egzoticna odluka, ali po pravilima moguca.

                            Comment


                            • U takvoj situaciji mogu samo da dosude nesportski. Kakva debilna odluka jbt

                              Ne secam se da sam video (tj nisam gledao, pogledacu sada ) slicnu odluku za sve ove godine koliko pratim kosarku.

                              Comment


                              • Originally posted by Klaymen View Post
                                U takvoj situaciji mogu samo da dosude nesportski. Kakva debilna odluka jbt

                                Ne secam se da sam video (tj nisam gledao, pogledacu sada ) slicnu odluku za sve ove godine koliko pratim kosarku.
                                Bila diskusija pre nekoliko stranica, evo copy paste:

                                "Svirali su faul plus namernu.

                                http://www.aba-liga.com/match.php?id...tab=PlayByPlay

                                1.37 i 1.41 do kraja 2. četvrtine... "

                                Pogledaj negde snimak situacije. Na ulazu, na prvom koraku je bio prvi kontakt, posle nastavak akcije gde ga Lazic prati i opet faulira. Opet, egzoticno, ali po pravilima.

                                Comment

                                Working...
                                X