Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Posle zadnja dva meča više se plašim zakulisnih radnji i govana u sudijskim dresovima nego Budućnosti.
    U Baru i danas bila je pokazna vežba oberlopovkuka u svakom zamislivom smislu. U ta dva meča bilo minimalno 20 kriminalnih odluka na našu štetu što je nedopustivo i za amatere, a kamoli za ljude koji žive od toga, tako da je jasna tendencija.
    Čović treba do prvog meča sa Đetićima bukvalno da napravi dar mar, i u ABA i u medijima ako ne želimo pljačku nalik onima od pre deceniju.
    Preterujes.. niko nije glup da krade na Mornaru kao sto pricas...ne znam...nisam gledao sve pa ne mogu da pisem ali napravice vec amerikanci sudijske greske pa cu pogledati.Znas da sam secirao...ali znam i da preterujemo...Pobij se ,tuci i udri..PLEJOF JE!!!! Nema mazenja..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Posle zadnja dva meča više se plašim zakulisnih radnji i govana u sudijskim dresovima nego Budućnosti.
      U Baru i danas bila je pokazna vežba oberlopovkuka u svakom zamislivom smislu. U ta dva meča bilo minimalno 20 kriminalnih odluka na našu štetu što je nedopustivo i za amatere, a kamoli za ljude koji žive od toga, tako da je jasna tendencija.
      Čović treba do prvog meča sa Đetićima bukvalno da napravi dar mar, i u ABA i u medijima ako ne želimo pljačku nalik onima od pre deceniju.
      Ma apsolutno si u pravu! Nemam ja problem da nas tuku, ako ne uzvratimo i ponasamo se ko picke neka nas tuku, ali ova serija je bila nas tuku i nista, mi pipnemo nama nesportska (citaj Jankovic). Ono sinoc u nasoj kuci, pa narod poludio sa razlogom, previse je da bi bilo slucajno. Dobicemo finale, ne zato sto smo ne znam koliko bolji, da je AL svetac itd vec ovi momci imaju cohonas!

      Comment


      • U pravu je Laki, onako govnarsko i tendenciozno suđenje nije viđeno ove sezone, osim protiv nas. Može plejof da bude milion puta ako te neko čistim skillom natera na divljačke faulove onda to NE SME da ostane neprimećeno, čiste banane NE SMEJU da budu dosuđeni kao faulovi i gomila sranja koja se sinoć dešavala a sve protiv nas. Jednostavno nedopustivo, i ako Čović ikad treba da reaguje saopštenjem to je sada, da predupredi moguću krađu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Te glupave sudijske greske su nam, kad malo bolje razmislim, i pomogle jer su pokrenule huk sa tribina koji je dalje pokrenuo igrace kad smo bili u kanalu na samo +2.

          Comment


          • ne može da nas Voli dobije u Pioniru...sve ostalo može.

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              ne može da nas Voli dobije u Pioniru...sve ostalo može.

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Preterujes.. niko nije glup da krade na Mornaru kao sto pricas...ne znam...nisam gledao sve pa ne mogu da pisem ali napravice vec amerikanci sudijske greske pa cu pogledati.Znas da sam secirao...ali znam i da preterujemo...Pobij se ,tuci i udri..PLEJOF JE!!!! Nema mazenja..
                Pa ko kaže da se kralo na Mornaru i za Mornar???? Sve stoji što su napisali Laki , Ganac , dekkard...ono sinoć je trebalo da bude pokazna vežba za finale . Namerno pišem danas , hladnije glave , bukvalno ne pamtim kad sam bio toliko besan zbog sudija.Sinoć je takvo suđenje prošlo bez posledica po rezultat ali i bez većih incidenata.

                Mnogima u hali je bila jasna namera i to je ovo o čemu Laki piše.

                Nažalost , nije vreme za fine manire , gospodstvo ...mora se još glasnije i brojnije uz klub , makar visili jedan drugome na glavi u Pioniru

                Puna podrška klubu da na sve načine , spreči pokušaj svrgavanja KKCZ , nesportskim sredstvima
                Last edited by Samo Zvezda; 03-04-18, 11:53.

                Comment


                • Sudjenje je bilo sramotno u oba meca. Ona namerna Lazicu sinoc je pokazatelj kako se sudilo.
                  Mene i dalje brine.igra.
                  Bjelica, Feldin, Jankovic, Lesor kriminalni na obe strane terena. Kod Bjelice i Feldina je to kurvobolja kod druge dvojice neznanje.
                  Igramo stihiski i isuvise se oslanjamo na sut.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Sudjenje je bilo sramotno u oba meca. Ona namerna Lazicu sinoc je pokazatelj kako se sudilo.
                    Mene i dalje brine.igra.
                    Bjelica, Feldin, Jankovic, Lesor kriminalni na obe strane terena. Kod Bjelice i Feldina je to kurvobolja kod druge dvojice neznanje.
                    Igramo stihiski i isuvise se oslanjamo na sut.
                    Namerna Lazi je po propisima koji se poštuju izgleda samo protiv Zvezde (o tim propisima kada sviraš faul a onda ti neko ne da da produžiš radnju može da komentar da Drakon)


                    Ono što bih ja dodao nevezano za komentar L. Kaćanskog jeste da onaj gospodin sa frizurom kao da ga je neko pod šerpom šišao može lako da postane miljenik Delija jer je eto oterao sina snajperiste u rodinu... ionako je bilo dosta prebega sa severa na jug, može i kontra.
                    Last edited by nebitan; 03-04-18, 12:30.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Mi moramo u petorci da krecemo sa Omicem.

                      Comment


                      • Lesort uopšte nije bio loš , pogotovo u napadu . Jankela je imao i dobrih momenata na obe strane

                        Comment


                        • Mi moramo smalllball da probamo, centarski parovi su ili Lessort/ Bjelica ili Omić/ Janković. Pretpostavljam da se to ne dešava jer Jankela brzo pravi faulove, a ako bi bio u paru sa Bjelicom, na primer, još bi veći teret odbrane bio na njegovim leđima iako i i Bjelkan ima segmente igre u kojima je posvećen odbrani, nasuprot popularnom mišljenju. Problem je što su to segmenti, nema kontinuiteta, otprilike slična stvar je i sa Ročestijem i Feldinom.
                          Sinoć su ti segmenti kod sve trojice bili maksimalno dugi, dosta zavisi i od voljnog momenta, ne sumnjam da će on kod sve trojice biti na zavidnom nivou do kraja plejofa. To se posebno odnosi na Tejlora, sinoć se baš videlo koliko voli zapaljivu atmosferu, i u tom trenutku prestaje svako razmišljanje gde će i šta će sledeće godine bitno je samo da pokaže koliko je dobar i bolji od svih ostalih.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Preterujes.. niko nije glup da krade na Mornaru kao sto pricas...ne znam...nisam gledao sve pa ne mogu da pisem ali napravice vec amerikanci sudijske greske pa cu pogledati.Znas da sam secirao...ali znam i da preterujemo...Pobij se ,tuci i udri..PLEJOF JE!!!! Nema mazenja..
                            Ne preterujem ništa. Sve što sam napisao stoji i nakon gledanja snimka.

                            Na kraju odnos u faulovima 29:28

                            Mi napravili faul više ))))))

                            Oni ljudi NE UMEJU da igraju odbranu, tj igraju je ali rukama nogama itd

                            Trebali su imati 20 faulova više, a kamoli da to bude u egalu, potpuni smehotres.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Namerna Lazi je po propisima koji se poštuju izgleda samo protiv Zvezde (o tim propisima kada sviraš faul a onda ti neko ne da da produžiš radnju može da komentar da Drakon)
                              Ja situaciju nisam dobro video. Mislim da su svirali prvo normalan faul, a onda je Lazic nastavio odbranu na napadacu koji je imao priliku za 2+1 gde je doslo do dodatnog kontakta (koji nije bio nesto sto bi samo po sebi inace bilo za nesportsku gresku). Ako je to vidjenje situacije ono sto se stvarno desilo, onda moram reci da su mogli i da to ne odsude, pogotovo sto je drugi kontakt Lazica bio u granicama normale. Ali, to nije prvi put da nam sude slicne stvari. Prosle godine je Juras slicno odsudio Guduricu u jednoj utakmici protiv komsija (ne znam kojoj).

                              Sve u svemu, ne znam za sta su mu tacno odsudili namernu (ima li ko GIF te situacije?). Ali, suditi se moze, iako vrlo retko. Svi koji prate kosarku, neka se zapitaju koliko puta su nesto slicno videli i dobice odgovor. A, nije da u nasim utakmicama ne sude gomilu faulova, pa da se kaze "small sample"...

                              Gledao sam isprekidano sinoc utakmicu i bas sam mislio da ce biti ili tuce izmedju igraca zbog nervoze i provokacija ili ce neki sudija biti pogodjen nekim predmetom u glavu. Sva sreca, nasi su ostali mirni (Omic i Rochestie npr.), mada malo jaca reakcija bi bila sasvim ok. Recimo, kalkulisana tehnicka greska Alimpijevica ili nesto sl. Bojim se da nam sa takvim sudijskim eskapadama u finalu ishod u nasu korist i pored prednosti domaceg terena nije siguran. Naravno, zavisi ponajvise i do nas, a i tu nisam bas preveliki optimista. Variramo mnogo, vrlo mnogo...

                              Comment


                              • @drakon

                                Posle tog faula su bila četiri sl bacanja i lopta sa strane. Ako su promenili odluku , običan u nesportski , zar onda ne idu dva bacanja i lopta sa strane???

                                Comment

                                Working...
                                X