Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ako smo nebitni sto ti bitan mir ovde i da se ujedinomo..Evo necu pisati na topicu vise...Pisacu na drugim...

    Ti si covece isao po FB i pisao kako smo mi gtr, strahinjica bana i razno omalovazavanje kao sto sada provlacis..Jednog ste izbacili iz sedla, ja cu posle 7 godina pisanja isto prestati kad se zavrsi sezona..7 godina svaki mec analiza pre i posle utakmice..

    Mogu pisati o kosarci, strucan sam zato sto zivim od nje vec 8-9 godina i ko me zna licno to moze i da potvrdi ....

    Sto se tice bate, to mi je glupo i pisati vise...niti cu ti odgovarati vise..ovde ili na strani ili bilo gde...oni su i podigli cz i uleteli pare, nije nc sigurno a imam isto misljenje o obe strane...

    Da ne gadim temu vise, to je bilo to od mene sto se tice KKCZ na ovom forumu..a strpljen spasen, ostaju tekstovi pa cmeo videti u buducnosti sta i kako..do nekih lepsih dana, prijatno
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pozdrav svima Da veceras saznamo protivnika u finalu a sutra isto osiguramo.

      Comment


      • Dobrodošao nazad! Naše snage jačaju [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa ako smo nebitni sto ti bitan mir ovde i da se ujedinomo..Evo necu pisati na topicu vise...Pisacu na drugim...

          Ti si covece isao po FB i pisao kako smo mi gtr, strahinjica bana i razno omalovazavanje kao sto sada provlacis..Jednog ste izbacili iz sedla, ja cu posle 7 godina pisanja isto prestati kad se zavrsi sezona..7 godina svaki mec analiza pre i posle utakmice..

          Mogu pisati o kosarci, strucan sam zato sto zivim od nje vec 8-9 godina i ko me zna licno to moze i da potvrdi ....

          Sto se tice bate, to mi je glupo i pisati vise...niti cu ti odgovarati vise..ovde ili na strani ili bilo gde...oni su i podigli cz i uleteli pare, nije nc sigurno a imam isto misljenje o obe strane...

          Da ne gadim temu vise, to je bilo to od mene sto se tice KKCZ na ovom forumu..a strpljen spasen, ostaju tekstovi pa cmeo videti u buducnosti sta i kako..do nekih lepsih dana, prijatno
          Ako ti zivis od kosarke onda je to jako skroman zivot

          Comment


          • Јесте ли задовољни противником у финалу?Ја да.

            Comment


            • Bojim se finala iskreno, bojim se da ne budemo nabijeni...pionir je nasa nada

              Comment


              • I ja sam zadovoljniji što igramo protiv đetića, da vratimo neke dugove.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Kako ces da branis p&r Gordic/Nikolic i kome pustas sut za 3p? Na koga stavljas Rocestija?
                  Mada sam misljenja da imamo veci arsenal od Buducnosti, plasi me njihovo utrcavanje i sutersko ludilo

                  Comment


                  • Jedan od scenarija u mojoj maštovitoj glavi, da Mornar prodje, Budućnosti osvoji, odustane pod čudnim okolnostima kao i Mornar koji nema uslove i Zvezda sa Antićem iz SPS na čelu kreće u pohod... na EL. Ovo je imaginacija teška ali ...

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Jedan od scenarija u mojoj maštovitoj glavi, da Mornar prodje, Budućnosti osvoji, odustane pod čudnim okolnostima kao i Mornar koji nema uslove i Zvezda sa Antićem iz SPS na čelu kreće u pohod... na EL. Ovo je imaginacija teška ali ...
                      "Bocni vetrovi" ili bas masta?

                      Comment


                      • Originally posted by Дијаз View Post
                        Јесте ли задовољни противником у финалу?Ја да.
                        Bilo bi mnogo lakše da smo dobili večite gubitnike, Budućnost je ekipa žedna pobede i trofeja.

                        No prvo treba stići do finala.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Jedan od scenarija u mojoj maštovitoj glavi, da Mornar prodje, Budućnosti osvoji, odustane pod čudnim okolnostima kao i Mornar koji nema uslove i Zvezda sa Antićem iz SPS na čelu kreće u pohod... na EL. Ovo je imaginacija teška ali ...
                          Liči na neku Netfliksovu horor seriju. U drugoj sezoni vraća se Čović kao zombi, dolazi da im izjeda mozgove ali ostaje gladan i juriša na ruske oligarhe koji pod pretnjom da će mu postati gozba finansiraju klub neograničenim sredstvima, selimo franšizu u Kaliforniju, izbacuju Kingse iz lige, a BB šalju na kraj Sibira da igra do kraja karijere. Uzimamo NBA prsten, naravno. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ne ovo je stvarno moja imaginacija, nije ništa izmedju redova. Nego me to podseća na finale Cibona Cedevita... nije nemoguć ovaj scenario, pogotovo oko Čovića, a što Antić jebem li ga, lupio sam, da je fudbal cz pa hajde, ali, videćemo.

                            Ja sam od starta najavljivao Budućnost kao osvajača ako mi ne osvojimo i scenario njihovog guranja.

                            Ne znam kako sad da nadjem te postove ovde ali ima.

                            Da li mene često seru stvari, ili previše tipujem pa nekada i pogodim, jbš ga. Ali znam odakle je došao Radonjić i sa kim smo imali dobar odnos tj sa kojim klubom, svega tu ima, pa sam skontao, pošto neće Partizan sigurno onda će Budućnost.

                            Srbija i CG imaju toliko povezanosti da ih ova granica što ih razdvaja dva kurca im ne služi, pogotovo kad su Vučko i Milo u paru na vlasti.
                            Last edited by Cassius Clay; 01-04-18, 20:58.

                            Comment


                            • BTW: Bayern i Radonjic jos nije zvanicno. Koliko mogu da citam, Mutapcic je preuzeo cepter tamo (makar privremeno)...

                              http://www.fcb-basketball.de/de/index.php

                              Comment


                              • Što se tiče eventualnog finala za Zvezdu bi lakše bilo da je Ceda pobedila ali ni Budućnost nije bauk, na temi Budućnosti sam već napisao da je to sinoć bio okršaj dva luzera, trenera i ekipe...Ja se ne plašim njih, plašim se nas, našeg pristupa.
                                Sinoć sam u ABA ligi video prvi put suđenje dostojno EL (bilo je sudijskih grešaka ali bez tendencije), dozvoljena je čvršća odbrana, sasecale su se varnice pravovremeno i generalno se dobro sudilo. U takvoj situaciji su se igrači Budućnosti osećali prilično neprijatno i krenuli su u provociranje i slične ne košarkaške stvari, e sad...mi imamo Roča koji se užasava znojavog muškog tela i njemu je dovoljno malo ga čvršće pritisnuti u 1/4 i njega nema na utakmici, imamo Milka koga zabole da se cima i verovatno će nas D. Nikolić i Lendri puniti šutevima za tri poena (naravno sami) a pri tom Alimpije će bagovati i dozvoljavati -2 igrača u odbrani.
                                Kako god, što nam je to nam je...ovo je sve hipotetički jer mi treba prvo da skočimo pa da kažemo hop.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X