Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj neko je taj koga sam naveo ili iz tog drustva a mislim da je i pisano o tome...Iskreno me boli uvo iskreno da ti kazem...Verujem da je dosta njih ranije otislo za sinto neisplaceno ili isplaceno kad jedna strana zeli....

    Mene je neverovatno da od necega loseg pravite dobro, od losih ljudi idole itd...

    Nisam ja Radonjin fan zato sto mislim da je neko trenersko cudo, vec zato sto je covek, ljudina....primer drugima..

    Iskreno ponavljam bas me briga, svi se kacite na moje postove bez nekog razloga...Uzivajte kad vam je odlicno i kad ne zelite bolje,vec da sacuvate ono sto imate, tu je sustinska razlika izmedju nas u svim dijalozima ove sezone..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Valjalo bi ovu raspravu oko Radonjica nastaviti na temi KKCZ - bivsi treneri i igraci.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Besplatno na Mornar.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Valjalo bi ovu raspravu oko Radonjica nastaviti na temi KKCZ - bivsi treneri i igraci.
          dejo radonjić.jpg

          Comment


          • Antic treba oterati u kurac, covek opet nece igrati protiv Mornara.Sve mi se vise cini da nisu povrede u pitanju, nego da on igra utakmice koje on zeli, i kad mu dune da zeli da iga.

            Comment


            • Otvarajte temu prelazni rok 2018/19
              Prva želja Silven Landesberg iz Estudijantesa, bivši igrač Makabija. Spakovao Barsi danas 48 poena. Svejedno nemamo košgetera na poziciji 3

              Comment


              • mornar-svi-zajedno-3.jpg

                „ Ovo je izuzetno važan trenutak za klub, ali je mnogo važnije da ovaj trenutak prepoznaju naši navijači i svi oni kojima je crveno-bela boja pri srcu

                http://www.kkcrvenazvezda.rs/#

                http://www.kkcrvenazvezda.rs/#

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  [ATTACH=CONFIG]15835[/ATTACH]

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Kad već "pominješ# sudije ...ovo je sudijska trojka za sutra

                    Referees: Mario Majkić, Sašo Petek, Igor Dragojević

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Pa i da su svi pregovarali imali su pravo na to...i mislim da nije Ganac postavio, vec Sarac, sto je bitna razlika..taj bi opljuvao DR-a na keca..kako gazda kaze...

                      Ljudi nisu dobili jednu platu, realno u bilo kom drugom klubu, niko ne bi ni igrao...
                      Druze, ajde malo preispitaj sebe i zaobidji me ako mozes sa optuzbama. Ukoliko nadjes na ovoj forumu ili bilo kom javnom mestu da sam ijednu rec napisao protiv Radonjica obecavam javno da cu se povuci sa ovog mesta ili bilo kog mesta gde mogu da napisem bilo sta, ali pod svojim imenom.

                      Na twiteru sam pod punim imenom i prezimenom, sa sve slikom svojom i detetom, nemam sta da se krijem, na fb puno ime i prezime, nadji bilo koji tekst ili recenicu od mene protiv Radonjica za vreme ili posle njegovog odlaska i zaklinjem se da cu se povuci sa svih mesta.

                      Radonjica sam branio javno vise nego sto ti sada napadas Alimpijevica i Covica a to je moras priznati jako tesko.

                      I nemam ja potrebe da delim potrebe bilo kakve informacije ovde tebi ili bilo kome ovde da bi se ja nesto dodvoravao forumasima ovde, svako ima pravo da pise sta hoce i neka smatra da je apostol istine, ali cu uvek reagovati kada iznosis neistine i kada blatis moje virtuelno ime ovde.

                      Ponovicu a tu je i Ganac, onaj tekst koji je on okacio nema veze samnom jer da ima Ganac ima puno pravo da napise da sam mu ja to napisao.

                      Radonjic je imao ponudu na stolu za tri godine rada u KKCz, on je nije prihvatio i stavi jednom tacku na bilo kakvo pljuvanje sa moje strane prema Radonjicu.
                      Dobio je dvomesecni ugovor u Bayernu, zelim mu svu srecu kao bratu rodjenom da se izbori za ugovor u Bayernu na kraju sezone. Ocigledno da mu je to vrednije od rada u KKCz. Sto bi ti rekao neka razmislja svojom glavom a za nekoga Misko razmislja.

                      Comment


                      • Originally posted by Manda77 View Post
                        Antic treba oterati u kurac, covek opet nece igrati protiv Mornara.Sve mi se vise cini da nisu povrede u pitanju, nego da on igra utakmice koje on zeli, i kad mu dune da zeli da iga.
                        Moze on da igra sutra , samo kada bi dozvolili da se igra sa onom cizmom. Bas me cudi da covek sa njegovom konstitucijom i tezinom ne moze distorziju zgloba da zaleci za 5 dana.

                        Comment


                        • pero je cigancina i na tome svaka cast ali ove sezone skoro pa da nemamo nikakve koristi od njega ...moza ce u finalu da se aktivira videcemo ...ali drago mi je da sledece godine ide u zasluzenu penziju

                          Comment


                          • Najvise volim da citam izmedju redova i to je sustina...Potpis je jasan i ne moze se dokazati sem ako neko iz kluba nije to rekao..a ti si u klubu..sunce izaslo visoko od tada...Uzivaj, necu te spominjati vise i izvini ako sam te pogresno napao ti to znas...

                            Nisam video da si nesto kriticki napisao nekad ili ikad na upravu i to dovoljno govori...

                            Tvoj sarkazam je uocljiv uvek a i poprilicno los.. Sve znas, sve razumes itd napredan si
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Najvise volim da citam izmedju redova i to je sustina...Potpis je jasan i ne moze se dokazati sem ako neko iz kluba nije to rekao..a ti si u klubu..sunce izaslo visoko od tada...Uzivaj, necu te spominjati vise i izvini ako sam te pogresno napao ti to znas...

                              Nisam video da si nesto kriticki napisao nekad ili ikad na upravu i to dovoljno govori...

                              Tvoj sarkazam je uocljiv uvek a i poprilicno los.. Sve znas, sve razumes itd napredan si
                              Neko mene optuzuje da sam napredan a prvi si koji zelis brata velikog vodje i Patrijarha ove kvazi drzave na celu kluba.

                              Prvo nauci da citas sta pise , osnovne stvari, citanje izmedju redova je ipak malo veca naucna disciplina za tebe.
                              Drzi se tamo onih tvoji fb navijaca, za njih se doktor kada im saspes tvoju istinu koju pokupis izvlacenjem kojekakvih komentara sa pojedinih foruma i to samo one koji tebi odgovoraju i time pokazes kako si veliki strucnjak. Mnogi ljudi su napustili ovaj forum jer se osecaju kao da su na gtr forumu a ne na forumu gde bi trebali da pisu navijaci KKCZ.

                              Sta ti ocekujes od mene, lepo sam zamolio pre par dana, dajte da se suzdrzimo od bilo kakvih prozivki dok se ne zavrsi najvazniji period ove sezone, pa cemo lako posle da izadjemo sa sta je i kako moglo bolje ili losije ove sezone.

                              Da li ti mislis da moja kritika na rad uprave ili marketinga ja moram ovde da podelim sa tobom ili to radim tamo gde treba. Kao da ce bilo kakvo pisanje ovde nas 20 i kusur zaludjenika da promeni bilo sta sutra ili za 7 dana u klubu.Verujem da Vujcin sada upravo cita i saziva hitnu sednicu uprave jer je Losmi otkrio istinu.

                              I molim te ne vezuj me za partiju sa kojom nikakve veze nemam, niti ih podrzavam, podrzavam samo jednu partiju a to je CZ.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                .

                                Ponovicu a tu je i Ganac, onaj tekst koji je on okacio nema veze samnom jer da ima Ganac ima puno pravo da napise da sam mu ja to napisao.
                                Onaj upis, nije napisao Šarac.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X